Rüyada Su Baskını Görmek
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Su Baskını Görmek

Rüyada su baskını görmek, rüya sahibinin hem kendisini etkileyecek hem de ailesini etkileyecek büyük bir sıkıntının habercisi olarak kabul edilir. Bu rüya kişiye maddi ve manevi kayıpları, sağlık açısından hastalıkları, kazaları kısaca sıkıntılın bir dönemin varlığını haber verir. Bu rüya aynı zamanda oldukça güçlü bir düşmanın varlığına işaret eder. Rüya kişilere bir tehlikenin varlığını haber vermektedir. Bir anda rüya sahibinin yaşamını değiştirebilecek, kederlerin yaşanacağı, acıların olacağı bir yaşam dönemine giriş olarak kabul edilmelidir. Bu nedenle hayra yorumlanmayan su baskını görme rüyalarını, haberci olarak görmek en doğrusu olacaktır. Bu sayede kişi gerçek yaşamında bazı önlemler alarak, bu kötü döneme dur diyebilir.

Rüyada sel baskını görmek ise rüya sahibinin var olan düşmanlarına karşı galip gelmesine, yaşamındaki köklü değişimlere, sevdiklerinden uzak kalmaya delalet eder. Bu rüya kişinin sahip olduğu işini kaybetmesine, evli olanların eşinden ayrılmasına, eşin vefatına, bazen eşten ayrı düşmeye, çocuklarla aranın bozulmasına, aşk ilişkisi yaşayanların ayrılığına delalet eder. Sel baskını rüya sahibinin hatırı sayılır kayıplar yaşamasına, bazı kötülüklerin içinde olmasına, dertlerin artmasına tabir edilir.

Rüyada su baskınından kurtulmak ise rüya sahibinin fazla sayıda düşmanının varlığına işaret ederken, bunlardan kurtulması için akıllı adımlar atacağına ve bu sayede hem kendisini hem de ailesini kötülüklerden koruyacağına delalet eder. Yani bu rüya kişi için ciddi sayılan bir tehlikeyi işaret ederken, bundan kendi çabalarıyla kolayca sıyrılacağına işaret eder. Rüyada hem su baskınından kurtulan hem de sevdiği bir kişiyi kaybeden kişi, yaşadığı kötü olayları en az hasarla atlatacaktır. Bu rüyayı gören kişiler iş yaşamında ve aile yaşamında bazı sorunlar yaşasa da bunları telafi etmek için kendi çabaları yeterli gelecektir. Bu yüzden kişiler yaşamlarını gözden geçirmeli ve yapabilecekleri konusunda bir plan düşünmelidir. Her şeyin bir çıkış yolu bulunmaktadır.

Rüyada su baskını görmek genel olarak, rüya sahibinin yaşamındaki büyük bir değişim döneminin varlığını işaret eder. Bu kişiler yaşamındaki olayların istediği gibi gitmemesi nedeniyle zaten zorlanmaktadır. Bu olayları düzeltmek için biraz umutsuz olurlar. Ancak biraz daha dirayetli olurlarsa, bu dönemi atlatabilirler. Bu yüzden biraz çaba göstermeleri gerekir. Hiçbir şeyden umut kesmesinler.

Rüyada Su Baskını Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Siyah Fare Görmek

Rüyada Siyah Fare Görmek

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Namaza Durmak

Rüyada Namaza Durmak

Rüyada Annenin Evlenmesi Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Annenin Evlenmesi Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Çocuğa Bozuk Para Vermek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Çocuğa Bozuk Para Vermek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ağızdan Yılan Çıkması Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ağızdan Yılan Çıkması Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Evi Su Basması

Rüyada Evi Su Basması