Rüyada Annemin Kustuğunu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Annemin Kustuğunu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Annemin Kustuğunu Görmek, rüyayı gören kişinin hayra vesile olmayan iş yaptığını belirtir. Sakladığı sırrı söyleyeceğine işaret eder. Herkesin dedikodusu yaptığı için günah işlediğine delalet eder. Rüyayı gören genç kızın annesinin iki yüzlü olduğuna işaret eder. Annenin senelerdir sakladığı sırrı yüz üstüne çıkaracağına işaret eder. Sakladığını herkese itiraf edeceği anlamına gelir. Genç kızın annesinin karşı çıktığı evlilikten pişman olacağına delalet eder. Mutlu evliliğin annesininakaretodusu yüzünden biteceğine işaret eder. Sevmediği kişilere hakaret edeceğini belirtir. Günahını aldığı kişiden özür dileyeceğine işaret eder. Yaptığı kötülükten pişman olup af dileyeceğine işaret eder.

Rüyada annemin kustuğunugörmek günah işlemekten çevresine kötü insan olduğuna delalet eder. İnkar ederek sakaldığı sırrı anlatacağını belirtir. İki arkadaş arasında kavganın biteceğini belirtir. Evli kadının çocukları kavga ettiği için çok kızacağı anlamına gelir. Kötü insan olduğuna işaret eder. Hayatın zorlukları karşısında isyan edeceğine işaret eder. Ailesi tarafından dışlandığı için çok üzüleceğini belirtir. Annesinin yaptığı evlilikten pişman olacağına işaret eder. Rüyayı gören genç erkeğin askere gideceği için annesinin çok ağlayacağına işaret eder. Maddi zorluk yüzünden isyan edeceğine delalet eder. Sevdiği arkadaşıyla ortak iş yeri açtığı için pişman olduğuna delalet eder. Evli kadının eşinin vefatı ile çok üzüleceğini belirtir. Hırsızlık yaptığı için yakalanacağına delalet eder.


Rüyada annemin kustuğunu görmek, üzülmek


Annenin yaptığı itiraf ile herkesin üzüleceğine işaret eder. Evli çiftin çocuğunun düşmesiyle çok üzüleceğine işaret eder. Kötü insanlar tarafından hor görüleceğini belirtir. Rüyayı gören kişinin hayırsız evlilik yaptığına delalet eder. Evin içinde mutsuzluk ve huzursuzluğun olduğu anlamına gelir. Okul hayatının başarısız biteceğini simgeler. İşsiz kalacağına işaret eder. Anne evinin kirasını ödüyemeyince çok ağlayacağına işaret eder. İki yüzlü kişilerden uzak durması gerektiğine delalet eder. İftira attığı kişi için vicdan azabı çekeceği anlamına gelir. Sakladığı sırrın açığa çıkacağı için utanacağına işaret eder. İş hayatının kötü gitmesiyle bunalıma gireceği anlamına gelir. Annesine yaptığı haksızlık yüzünden vicdan azabı çekeceğine işaret eder.

Rüyada Annemin Kustuğunu Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Balık Olmak

Rüyada Balık Olmak

Rüyada Evde Misafir Görmek

Rüyada Evde Misafir Görmek

Haber Bülteni

Rüyada Kestane Yemek

Rüyada Kestane Yemek

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada Ölünün Yemek Yemesi

Rüyada Ölünün Yemek Yemesi

Rüyada Mavi Para Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Mavi Para Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ayçekirdeği Yemek

Rüyada Ayçekirdeği Yemek

Rüyada Kırmızı Balık Görmek

Rüyada Kırmızı Balık Görmek

Instagram

  • galeri1
  • galeri2
  • galeri3
  • galeri4
  • galeri5
  • galeri6