Rüyada Saç Taratmak Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Saç Taratmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada saç taratmak, rüya sahibi açısından kendisinin anlayışlı, ılımlı, etrafındakilere karşı sevecen, hatır, gönül bilir birisi olduğuna işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler çevresindekilere karşı iyi niyetli olur, herkese iyilik yapar. Bu kişiler olaylara karşı çok duyarlıdır. Vicdanıyla hareket eder, kendi üzerine düşen her şeyi tam olarak yerine getirmeye gayret eder. Her zaman başkalarıyla yardımlaşma içinde olur, kimseyi kırmak istemez.

Rüyada saç taratmak, bunu gören kişiler hem aile bağlarına karşı hassastır hem de arkadaşlığa, dostluğa önem verirler. Kimseyi ihmal etmeden herkesin sorununa eğilir, yardımcı olmaya çalışır. Böyle kişilerle anlaşmak, iyi geçinmek oldukça kolaydır. Saçların tanınan birisi tarafından taranması rüya sahibinin yaptığı iyiliklerin karşılığını almasına delalet eder. En kısa zamanda rüyayı gören kişi yaşamında zorluk çektiği bir konuda rahatlama yaşayacaktır. Çok sevdiği ve güvendiği bir kişiden yardım görecek, tabir yerindeyse düze çıkacaktır.

Rüyada başkasının saçını taramak ise rüya sahibi için hayal kırıklığına uğramak, üzüntü duyacağı gelişmelere işaret eder. Bu kişiler en fazla güvendiği kişilerden zarar görecektir. Bu kişilerin yaptıkları nedeniyle üzülebilir, sıkıntılı bir süreç geçirebilirler. Saçını taradığı kişiyi tanıyorlarsa, bu en yakınlardan birinden zarar görmeye delalet eder. Bu kişiyi tanımıyorlarsa gizli bir düşmanın varlığına tabir edilir. Rüya sahibi tanımadığı birinden hainlik görecek, çok üzülecektir. Planladığı bir işinin istediği gibi olmaması, beklentilerinin gerçekleşmemesi gibi sorunlar yaşayacaktır.

Rüyada saç taratmak, genel olarak hayırlı bir rüya olarak görülür. Yapılan tabirler rüya sahibi için iyidir. Ancak saç taratmak sırasında dökülen saçlar olursa, bu rüya sahibinin haksızlığa uğramasına işaret eder. Kişinin haksızlığa uğraması en yakınlarından kaynaklanır, en yakını olan kişiler kendisine zarar verebilir. Bu yüzden kişi daha büyük üzüntü duyar, olanlara daha fazla içerler. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin hoşnutsuzluğuna, mutsuz olmasına işaret eder. Bu kişiler yaşamlarını yeniden düzenleme arzusu içinde olur, her şeyi yenilemek, yeni baştan işe girişmek, yeni bir aile kurmak gibi özlemler içinde olur. Saç taratma sırasında saç kesilirse, yine buna benzer tabirler yapılır. Kişinin saçlarından kurtulması her zaman üzücü olaylarla ilişkilendirilir. Bu rüyayı gören kişilerin daha dikkatli olması gerekir.

Rüyada Saç Taratmak Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Beyaz Elbise Giymek

Rüyada Beyaz Elbise Giymek

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Saçını Kızıl Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Saçını Kızıl Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kuş Olduğunu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kuş Olduğunu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ayakkabı Bağı Bağlamak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ayakkabı Bağı Bağlamak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek

Rüyada Ağaç Budamak

Rüyada Ağaç Budamak