Rüyada Evde Yılan Görmek
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evde yılan görmek, Rüyayı gören kişinin düşmanları olduğuna ve imkânlar el verdiği zaman harekete geçip zarar vermeye çalışacaklarına işaret eder. Ancak kötün niyetli düşmanın aile içerisinden biri olmadığı, bu kötü niyetli kişinin dışarıdan zara verecek biri olduğuna işaret eder. Evde yılan olduğunu görmek kötü niyetle size yaklaşan kişilerin hanenize rahatlıkla girip çıktığına, hatta yemeğimize ortak olup soframızda oturduğu şeklinde yorumlanır.

Evin içinde yılanın rahatça gezdiğini görmek ise bu kötü niyetli insanların kötülük planlarını iyice ilerlettiğini ve sizi yok etmek için sürekli hain düşünceler geliştirdiği şeklinde yorumlanır. Rüyada yılanın dişlerinin bulunması düşmanın gücüne işaret eder. Rüyada evinin yılanlarla dolu olduğunu ama onlardan çekinmediğini yani korkmadığını görse, hanesinin içinde nefsine uymuş ve Müslüman olan arkasından iş çevirenleri görmüştür diye yorumlanır. Ayrıca evde yılan görmek, rüyayı gören bireyin iş konusunda yükselmesi ve ilerleme kaydetmesine dayanamayan kötü niyetli çevresinin haklarında en ince ayrıntıya kadar bilgiler edinip kuyusunu kazmaya uğraşmaları olarak da yorumlanabilir. Bu sebeple güven konusunda daha dikkatli olmalı ve kendimiz ve ailemizle ilgili birtakım önemli konuları birilerine söylemekten kaçınmalıyız. Eğer söylersek bu bilgiler sır olmaktan çıkıp aile içi kaosa neden olabilir. Yani aile içi huzurumuz da önemli ölçüde yara alabilir. Hatta bu sıralar herkesin kulağına gidip sizi zor durumda bırakabilir ve şehir değiştirecek derecede büyük sorunlara yol açabilir. Fakat tüm bu sıkıntılar esnasında iyi niyetli bir arkadaştan yardım görüp, bu iyi niyetli kişinin yardımı ile her şeyin yoluna gireceğine ve unutulacağına işaret eder.

Rüyada evde yılan görmek maddi sıkıntılara da işaret eder. Evde ya da iş yaşamında ciddi miktarda para harcamaya ya da kaybetmeye işaret etmektedir. Bu para evin düzeni için ya da işin daha da verimli olması için harcanmaktadır fakat rüya sahibini ciddi derecede zorluk çekeceği şeklinde yorumlanır. Yani maddi olarak düşüşe geçeceğiniz bir zaman dilimine rastlayacağınıza ve bu zaman diliminde ciddi direnç göstereceğinize işaret etmektedir. Rüyada evde bulunan ya da gezinen yılanı öldürmek arkanızdan iş çeviren ya da alenen düşmanlık yapan kişilerle savaşacak güce ve hakimiyete ulaşacağınıza, iş yaşamında gelişimlere ve zaferlere ulaşmaya, emeklerinizi başarı ve para ile taçlandırmaya işaret eder.

Rüyada evinde boynunda yılan bulunduğunu ve rüyayı gören kişinin yılanı üç parçaya kestiğini gören kişi eşini üç talak ile boşar. Fakat yılanı iki parça kesmiş ise arkasından iş çeviren kötü niyetli kişilerden öcünü alacağı şeklinde yorumlanır. Bu kesilen parçaları eline alan kişi düşman sahibi bir kimseden yardım göreceğine işaret eder.

Rüyada evinde yılanın kişiyi zehirlediğini ve bu sebeple vücudunun şiştiğini gören kişinin arkasından iş çevirenlerle sorun yaşayacağını ve bu zehirlenme sebebi ile et ve kemiklerinin ayrılması kişinin düşmanı ile savaşacağını ve yenileceğine işaret eder. Ailesinde parçalanmalar yaşanacağı, ailesinin dağılacağı şeklinde yorumlanır. Eğer kişi bu zehirlenip etin kemikten ayrılmasından dolayı rüyada ölürse, düşmanının onu öldüreceğine işaret eder.

Evinde yılana dönüştüğünü gören kimsenin islamiyete liyakati düşer ve Müslüman cemaatine düşmanlık besler hale gelecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada evde bulunan yılanın zarar vermeden eve girip çıkmaları, akrabalardan art niyet besleyenlerin olduğunu ve düşmanlık hissi ile hareket ettiklerine işaret eder. Bir kimse evinin tuvaletinde sidik yolundan yılanın çıkması, çocuk olarak yorumlanır. Rüyada evinde siyah yılanlardan koca bir topluluğa sahip olduğunu görürse, büyük bir rızka ulaşmak ve askere kumandan olmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Evde Yılan Görmek Yorumları

soru

Mehmet bıra

28 Nisan 2017 Cuma

Rüyamda evde banyoda bir yılan postu gördüm içine giriyodum

Cevap yaz

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Kırık Diş Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kırık Diş Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Çocuğu Olduğunu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Çocuğu Olduğunu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Polis Okulu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Polis Okulu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ağaç Sulamak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ağaç Sulamak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Dürüm Yemek

Rüyada Dürüm Yemek