Rüyada Kokmuş Et Görmek
15 Mayıs 2024

Rüyada Kokmuş Et Görmek

Rüyada kokmuş et görmek, rüyayı gören kişinin zoraki bir işe başlayacağı ve bu işi sonuna kadar zorla götüreceğine işarettir. Ailesi tarafından hiç istemediği bir işe zorlanacağı için çok sıkıntılı zamanlar geçirmiş olacaksınız. Son zamanlarda ailenizin üzerine çok geldiği için sizler sıkıntılı zamanlar geçiriyorsunuz ve ailenizi kırmamak için onların isteğini karşılıyorsunuz. Fakat bu sizi daha da mutsuz ediyor. Sizin gözünüz bol para kazanmak ya da çok zengin olup evinizin ya da arabanızın olması değil, siz aksine az kazancınız olsun ama mutlu bir yaşam sürmek istiyorsunuz. Mutlu yaşamanızın olması için de artık yetişkin bir insan olduğunuzu bilmeli ve kendi ayaklarınızın üzerinde durmanın vakti gelmiştir. Bu yüzden kendi ayaklarınızın üzerinde durabilmek için, kendi işinizi yapmak istediğinizi ailenize açıklamanız gerekmektedir. Fakat biliyorsunuz ki aileniz sizin bu isteğinizi hiç olumlu bakmayacak ve gerekirse mutlu bir yaşam sürebilmek için ailenizi karşınıza almanız gerekmektedir. Bu sayede sizler daha mutlu olacaksınız. Zamanla aileniz sizin bu isteğinize karşı çıktıkları için ve sizi kırdıkları için çok pişman olacaklar.

Rüyada kokmuş et görmek, kokan eti yediğinizi gördüyseniz ve o eti evinize gelen misafirleriniz ile yiyorsanız, son zamanlarda sizlere karşı gelen birkaç insanın aslında sizin kuyunuzu kazmak istedikleri ve ilk başta sizin güveninizi kazanarak sizi kandırmak istediklerinden dikkatli olmanız gerekmektedir. Eğer dikkatli davranmazsanız şu yaşınıza kadar kazanmış olduğunuz her şeyi bir anda bu güvendiğiniz insanların sizden çalacaklarını bilmeniz gerekmektedir. Siz hayırsever ve çok iyimser bir insan olduğunuz için belki de insanlar sürekli olarak sizin bu iyi niyetinizi suistimal ediyorlar. Artık biraz daha kuralcı olmalı ve disiplin içerisinde insanların sizin sözünüzü dinlemeleri gerekmektedir.

Rüyada kokmuş et görmek, eğer rüyanızda pişirmiş olduğunuz etin koktuğunu görüyorsanız, son zamanlarda yapmış olduğunuz işe hile ve haram bulaştığı şeklinde yorumlanmaktadır. Bu yüzden sizler helal kazanç aldığınızı düşünürken çalışanlarınız tarafından işinize haram bulaştığını bilmeniz gerekmektedir. Artık daha dikkatli olmanızı ve çalışanlarınıza çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer bu işe bir an önce çözüm bulmazsanız sizin için çok kötü günlerin beklediği ve bu yüzden hem malınızı hem sağlığınızı kaybetmenizle sonuçlanacaktır. Bir rivayete göre de bu rüya ailenizde bulunan bir aile üyenizin beklenmedik ani ölümü sizi çok derinden etkileyecek ve bu olayın psikolojinizin bozulmasına neden olacaktır. Bu ölüm sizin birçok sorunla baş başa kalmanıza neden olacağı ve artık daha da sorumluklarınızın artacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kokmuş Et Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Örümcekten Korkmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Örümcekten Korkmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Söylemesi

Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Söylemesi

Rüyada Biber Dolması Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Biber Dolması Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Araba Arızası Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Araba Arızası Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Evden Kovulmak

Rüyada Evden Kovulmak

Güncel

Rüyada Portakal Suyu İçmek

Rüyada Portakal Suyu İçmek

Güncel

Rüyada Taş Ev Görmek

Rüyada Taş Ev Görmek