Rüyada Ölüye Su Vermek
20 Haziran 2024

Rüyada Ölüye Su Vermek

Rüyada ölüye su vermek, genel anlamda hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıştır. Rüya sahibi çok mübarek bir kişiliğe sahip olacaktır anlamına gelmektedir. Kişi gerçek hayatında yapacaklarıyla insanlık adına çok faydalı işlerde bulunacaktır şeklinde yorumlanmıştır. Yardıma muhtaç, herhangi bir şeye ihtiyacı olan insanların ihtiyaçlarını karşılayacak ve onlara yaşamının her döneminde destek olacaktır şeklinde yorumlanır.

Aile İçinde Destek Olmak

Rüyada ölüye su vermek, ailesinde hasta veya yaşlı olan birine bakma yükümlülüğü olacaktır. Fakat şikâyet etmeden bu işleri yapacak ve faydası olacak kişileri mutlu ettikçe kendisi de mutlu olacaktır. Rüyada ölmüş birine su vermek, bir başka tabire göre, ölmüş kişiye yaşarken bir iyilik yapılmıştır. Rüya sahibi farkında olmadan bu kişiye bir iyiliği dokunmuş ve karşılığında fazlasıyla dua almıştır şeklinde yorumlanmıştır. Eğer rüyada görülen kişi düşmanı ise o kişi rüya sahibine hakkını helal etmiştir şeklinde delalet eder.

Bolluk ve Bereket

Rüyada ölüye su vermek, farklı bir rüya aliminin yorumuna göre, berekete işarettir. Rüya sahibinin girdiği işlerde hayırlı işler yapacağına delalet eder. Bunun karşılığında bolluk ve berekete ulaşacağı anlamına gelmektedir. Evinde maddi ve manevi sıkıntı yaşanmayacaktır. Borçların ödeneceğine, sürekli para gelecek bir iş sahibi olacağına işaret eder.

Destek Görmek

Rüyada ölüye su vermek, zor durumlarda birinden destek göreceğine ve o kişinin sayesinde zor günlerinden kurtulacağına işaret eder. Sıkıntıları aşma konusunda kendisi tek başına baş edemeyecek ve bu insanın yardımı ile rüya sahibinin hayatı önemli bir yere sahip olacaktır. Rüyada ölüye verilen su eğer temiz ve berrak ise helal rızık anlamına gelmektedir. Elde edilen kazancın bereketli olacağına delalet etmektedir.

Yükselme ve Refah

Rüyada ölüye su vermek, memuriyette yüksek mevkilere geleceğine, mal varlığında artışa ve hak edilen kuvvete ulaşmaya delalet eder. Sağlıklı bir ömür yaşamaya, gelirin kazançlı olmasına, kendisini seven insanlarla birlikte huzur içinde yaşamaya, zenginliğe, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine işaret etmektedir. Mutluluğa kavuşmaya ve bol talihe işarettir.

Olumsuz Yorumlar

Aynı zamanda olumsuz yorum olarak da, sağlığın kötüleşeceğine, sevimsiz bir duruma gelmeye, düşmanlığını göstermeyen sinsi akrabaya, istenmeyen kötü bir durumla yüzleşileceğine ve üzülmeye yorulmuştur. Rüyaya daha olumlu bir çerçeveden bakan alimlere göre de rüyada ölüye su vermek, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği nimete, zahmetle hak ettiği ganimete, sıkıntıya düşerek hasret duyduğu gelecek toplu paraya ve büyük uğraşlar sonunda elde ettiği mala yorulmuştur.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni