Rüyada Beyaz Su Görmek
19 Haziran 2024

Rüyada Beyaz Su Görmek

Rüyada beyaz su görmek, genel anlamda güzelliklerle dolu geçecek bir yaşama, hayırlı ve helal bir rızka, iyi niyetli bir insana, sadakatli eşe ve dosta, insanlara saygılı olmaya ve dindar olmaya delalettir. Beyaz akarsu, ticaret ve mali getiri şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüya Yorumcularının Farklı Görüşleri

Bazı rüya yorumcuları ise bazı sıkıntılı durumların ardından beklediği bol rızka, sıkıntılarla kazandığı küçük kazancının büyüyeceğine, yanlış davranışlarının sonrasında ulaştığı özenilen mevkiyi işaret eder. Bazı tabirciler şu şekilde yorumlamışlardır: kişinin amirleri ile sıkıntılar yaşayacağı, sıkıntıları olacağı, bulunduğu mekanlarda sorun yarattığına, ailesinde yaşanan sorunlara, ruhsal anlamda bazı problemlerle karşılaşacağına, hane içindeki fertlere yeteri değeri vermediğine, farz ibadetlerden yani oruçtan uzak duracağı, bireylere sıkıntı vereceği şeklinde tabir etmektedirler.

Rüyanın Detaylı Yorumları

Rüyada beyaz bir akarsuda yüzdüğünü görmek helal bir kazanca, toplumda herkes tarafından saygı görülen biri olmaya, dini vecibelerini yerine getirmeye, eli açık biri olmaya, insanlık için yararlı işlerle uğraşmaya, hastalıklarından kurtulmaya, çevresi tarafından iyi bir dost olarak görülmeye, rütbe kazanacağına, elinden çıkan şeyleri tekrar kazanacağına, bekarlar için hayırlı bir kısmete işarettir.

Evde Beyaz Su Görmek

Rüyada evden beyaz suların aktığını görmek bolluk içinde bir yaşama, helal bir kazanca ve bu kazancın hayırlara vesile olacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca bu suyu kurutmaya çalışmak hayat sınavında zorluklar yaşayacağına işarettir. Bu sudan içilmesi durumunda parasal anlamda sıkıntı çekmeyeceğine delalettir. Rüyada beyaz ve kaynar bir su içtiğini görmek geniş manada keder ve sıkıntıya düşeceğine işarettir.

Beyaz Köpük Su Görmek

Rüyada beyaz köpük su görmek, birtakım sıkıntıların ardından beklediği güzel bir hayata, zorlanma ile kavuşacağı şana, emek vererek umduğu marifete, darlıktan sonraki rahatlığa, bir insan desteği ile kavuşmayı dilediği ve beklediği mala işaret etmektedir. Olumlu manada beyaz köpük su görmek, parasal sıkıntı oluşturan kişilerden kurtulunacağına, problemlerle başa çıkarak istediği ve hayalini kurduğu helal rızka, manen sıkıntı oluşturan tanımadığı bir insandan uzaklaşmaya, zorlukların ardından kavuştuğu rahata, hasretini çektiği maddiyata kavuşmak manasında yorumlanmaktadır.

Beyaz Durgun Su

Beyaz durgun su, hapis gibi problemli durumlar yaşayacağına ya da maddi olarak sıkıntıya düşmeye işaret eder.

Simanın Beyaz Suya Aksedişi

Rüyada beyaz suya akseden simasını görmek, hane halkına, yakın çevre ve dostlarına yardımı dokunmasına işaret etmektedir.

Evde Beyaz Su Görmek

Evinin içinde beyaz su olduğunu görmek, saadete, bol rızka ya da evlilik şeklinde tabir edilmektedir.

Beyaz Temiz Suya Atlamak

Rüyada beyaz temiz bir suya atlamak, aniden gelişecek güzel bir olaya işaret etmektedir.

Beyaz Tuzlu Su Görmek

Rüyada beyaz tuzlu su görmek, maddi olarak karşımıza çıkan zorluklardır şeklinde tabir edilmektedir.

Beyaz Temiz Su Üzerinde Yürümek

Rüyada beyaz temiz su üzerinde yürüdüğünü görmek, tehlike oluşturan bir sorunla karşılaşmaya işaret etmektedir.

Beyaz Su ile Yıkanmak

Rüyada beyaz su ile yıkanmak, varsa borçlarını kapatmaya, günahlarından dolayı af dilemeye işaret etmektedir.

Gusül Abdesti Almak

Rüyamızda beyaz su ile gusül abdesti almak, hayırlara gark olmaya ve kurtuluşa ermeye işaret eder.

Beyaz Dalgalı Suda Yüzmek

Rüyada beyaz dalgalı suda kolaylıkla yüzdüğünü görmek hem maddi hem manevi yükselişe geçmeye işaret eder.

Beyaz Su İçmek

Bekar bir kişinin herhangi bir nesne ile mesela bardak ya da çanakla beyaz temiz su içmesi kısmetinin geldiğine ve o kişi ile hayatını birleştireceğine işaret etmektedir.

Beyaz Öz Su Görmek

Rüyada ağaç ve çeşitli bitkilerden akıtılan beyaz öz su, Salih ve erdemli kimselerin evlatlarına, ilmin ve hikmet nazarının bolluğuna, sıhhat ve ilim sahibi olmaya, huzur ve mutluluğa işaret eder.

Temiz Su Taşımak

Bir kimsenin rüyasında mendilinde, kesesinde ya da elbisesinin etek kısmında beyaz temiz su taşıdığını görmesi, kişinin halinden ve maddiyatından gurur duyduğu şeklinde yorumlanmaktadır.

Gebe Eş ve Beyaz Su

Bir kimse rüyasında eşinin gebe olduğunu ve bir şişe beyaz temiz su içtiğini görmesi kişinin evli ise güzel bir mirasa kavuşacağına işaret etmektedir.

Soğuk Beyaz Su ile Yıkanmak

Kişinin rüyasında soğuk beyaz suyla yıkanması, hastalıktan şifa bulacağına, maddi sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, günah ve hatalarından istiğfar edeceğine, mahkumiyeti varsa bundan kurtulacağı, borçları var ise bunları ödeyip kurtulacağı, birtakım korkularından emin olacağı şeklinde yorumlanır.

Köprü Altından Beyaz Su Akması

Bir kimsenin köprü ya da kemerlerin altından beyaz su aktığını görmesi, çevrenin kendine yardımı bulunan bir kişiden yardım göreceklerine işaret etmektedir. Bu sudan aldığını görmesi, bu kişiden hayır ve yardım görür.

Rüyada Beyaz Su Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Yeşil Para Görmek

Rüyada Yeşil Para Görmek

Rüyada Yangın Ateş Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Yangın Ateş Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kırmızı Et Yemek

Rüyada Kırmızı Et Yemek

Rüyada Eski Arkadaşına Sarılmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Eski Arkadaşına Sarılmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Meyve Yemek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Meyve Yemek Rüya Yorumu ve Anlamı

Güncel

Rüyada Tuvalet Taşması

Rüyada Tuvalet Taşması

Güncel

Rüyada Büyük Yumurta Görmek

Rüyada Büyük Yumurta Görmek

Güncel

Rüyada Sarı Arı Görmek

Rüyada Sarı Arı Görmek