Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek

Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek ile ilgili rüya gören kimsenin oldukça şanslı olacağı ve kısmetinin açılacağı tabir edilmektedir. Bu rüyanın görülmesi hayırlı olmakla birlikte iki şekilde yorumu bulunmaktadır. Rüyayı gören kimse evli ise çok huzurlu ve mutlu günler geçireceğine ve bir çocuğunun olacağına delalet etmektedir. Eğer beyaz gelinlik giydiğini gören kimse bekar ise kendisine uygun bir kısmet bularak evleneceğine işaret etmektedir.

Rüyasında beyaz gelinlik görmek ile rüyasında beyaz gelinlik girdiğini görmek hemen hemen benzer şekilde yorumlanmaktadır. Beyazın temizliği ve gelinliğin masumiyetini rüyasında gören kimseler için müjdeleyici pek çok tabir bulunmaktadır. Tabii burada kendi üzerinde giydiğini görmekle bir başkasının üzerinde beyaz gelinlik giydiğinin görülmesi arasında ufak nüans yorumlar bulunmaktadır.

Rüyasında gelinliğini siyah beyaz gören kimseler için ise evlilik hayatında büyük problemlerin çıkacağı, dertlerin yaşanarak akrabaların ve tanıdık bazı kimselerin çiftlerin arasına girerek yaşanan sorunların yok olacağı söylenmektedir. Sıkıntı çektiği günleri geride bırakacağı ve güzel günlere tez zamanda kavuşacağı da müjdeleyici yorumlar arasında yer almaktadır.

Rüyasında kırık beyaz gelinlik görmek ise kişinin istediği ve arzuladığı şeylere kısa sürede ulaşacağı, sıkıntılarının büyük bir sevince dönüşeceği müjdelenmektedir. Rüyayı gören kişinin rüyayı gördükten sonraki hayatında çok mutlu ve rahat bir hayat süreceği tabir edilmektedir.

Rüya sahibi dışında bir başkasının beyaz gelinlik giydiğini gören kimse içinse iş hayatında uzun zamandan beri kafasında kurduğu projeleri bir bir ortaya koyarak büyük başarı elde edeceği ve oldukça karlı kazançlar sağlayacağı tabir edilmektedir. Mevcut işinden ayrılarak kazancı bol olan hayırlı ve güzel bir işe gireceği de bir başka yorumlar arasında bulunmaktadır.

Rüyasında giydiği beyaz gelinliğin kirlendiğini ve yırtıldığını gören kimse için ise evliyse yaptığı evliliğin kötüye gideceği, bekarsa yapacağı evliliğin kötü olabileceği işaret edilmektedir.

Yaş grubu orta yaş seviyesinde olan kimsenin beyaz gelinlik giydiğini görmesi sevindirici haberler alacağına delalet etmektedir. Yaşı orta yaşın üzerinde olan kimselerin gördüğü beyaz gelinlik giymesi ise vefat edeceğine işaret etmektedir. Gerçek hayatında yeni bir başlangıç yapmak isteyen kişiler rüyasında beyaz gelinlik giydiğini görürse, o başlangıcın hayırlı olacağı işaretini alabilmeleri mümkündür.

Eğer bir kimse kendi kızının beyaz gelinlik giydiğini görmüşse, kızının şansının ve talihinin artacağı anlamı çıkmaktadır. Bu rüyayı gören kimsenin kızı çok talihli bir ömür yaşayacaktır.

Rüyasında beyaz gelinlik giydiğini gören kimse için yeni ve hayırlı bir başlangıcın temelleri atılmış demektir. Altıncı hissi kuvvetli kimseler tarafından bu rüya tüm detayına kadar anlatılarak yorumlatılmalı ve pozitif bir ruh haliyle hayırlı başlangıçlar beklenmelidir. Karakteristik özellikleri bakımından umut dolu, neşeli ve beklentileri yüksek kimselerin gördüğü bu rüya tipinde evlilik hayali kuran ve gün içinde bilinçaltında yer etmiş kimseler tarafından da görülebilmektedir.

Eğer bir işe girişecek ve hayırlı olup olmadığına karar veremiyorsanız ve rüyanızda beyaz gelinlik giydiğini görmüşseniz o işin hayırlı olacağını bilerek yapacağınız işe başlayabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek Yorumları

soru

deniz

04 Temmuz 2014 Cuma

ben rüyamda beyaz bir gelincik giymiştim herkes gördü çok qüzel olmuşsun diyiyorlardı benim bir teyzem var adı rukiye o yeni gelmişti getir bakim giyde görim dedi bende giydim teyzemde çok güzel olmuşsun dedi beyaz gelinlik hayata bakış açıdıyla ilgili yorumlarmış tşk benden bu kadar :DD ;))))

Cevap yaz

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Yeni Ev Yapmak

Rüyada Yeni Ev Yapmak

Güncel

Rüyada Anne ile İlişkiye Girmek

Rüyada Anne ile İlişkiye Girmek