Rüyada Beyaz Çamaşır Görmek
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Beyaz Çamaşır Görmek

Rüyada Beyaz Çamaşır Görmek, genel anlamıyla ahiret hayatı için yatırım yapmaya delalet eder. Rüyayı gören kişi kendini dünya nimetlerinden sakınıp ahiret hazırlığı içine girmiştir. Kendisini her türlü kötülükten, yanlıştan, yalandan ve aylaklıktan sakınmıştır. Sağlıklı bir yaşama da yorumlanır.

Rüyada kirlenmiş beyaz çamaşır görmek, kişinin günahlarını temsil eder. Bu günahlar kişinin başta karakterine, ailesine ve çevresine zarar vermektedir. Uyarıcı nitelikte bir rüya olabilir. Bu çamaşırları giyen kişinin düzgün karakteri varsa bozulur. Kötü arkadaş edinebilir veya ortaklık yapabilir. Bu rüya bir dönem yeni tanıştığı insanlara dikkat ederek yaşaması gerektiğini hatırlatır. Başka bir yorumcuya göre de kötü alışkanlık anlamına gelir.

Rüyada beyaz çamaşır giymek, Rüya sahibinin çevresi tarafından sevilen güzel ahlaklı ve herkes tarafından takdir edilen örnek bir kişiliğe sahip olduğunu gösterir. Özellikle yanlışlar içinde olan, günah işleyen ancak pişman olmuş bir kişinin günahlarına tövbe edip yeni bir başlangıç yapmasına yorumlanır. Uzun zamandır gizli kalmış sırların ortaya çıkmasına da rivayet edilir.

Rüyada beyaz çamaşır yıkamak, Rüyayı gören kişinin bir zaman yanlış işler yaptığını ancak hatalarının farkına varıp düzeltme çabası içinde olduğunu gösterir. Düzgün ahlaklı ve iyi niyetli kalbi temsil eden bu rüya yanlış yapmamak için gayret eden, çevresine saygılı olan kişiyi işaret eder. Yıkayan kişi kadınsa eşiyle küçük bir tartışma yaşar.

Rüyada beyaz çamaşır asmak, günahlarından arınmaya, tövbe etmeye, itibarlı bir ticari hayata ve kişiyi sıkıntıya düşüren durumların ortadan kalkmasına yorumlanır. Kalabalığın içinde iç çamaşırlarını sermek ise doğru olmayan ayıplanacak işler yapıldığına, aile için sırların ortaya çıkmasına işaret edilir. Hane içindeki kötü gözleri, belayı savuşturmaya da rivayet edilir.

Rüyada beyaz çamaşır toplamak, rüya sahibinin temiz kalpli iyi niyetli bir kişiliği olduğuna işarettir. Yardımsever, iyi yürekli bir kişiliğe sahip olması nedeniyle birçok hayır işine doğrudan ya da dolaylı yoldan vesile olduğuna ve karşılığında çok dua aldığına tabir edilir.

Rüyada çamaşır değiştirdiğini görmek, Bekarlar içi evlilikle yorumlanır. Ticaretle uğraşan kişiler için yeni ortaklıklar, iş alanları olarak tabir edilir. Rüyada çamaşır toplamak, kişinin yaşamında karşısına çıkan yeni fırsatların olacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine işaret edilir.

Rüyada Beyaz Çamaşır Görmek Yorumları

soru

serap

20 Şubat 2017 Pazartesi

rüyam da eşimin beyaz iclğini gördüm ve beğendim ama sonra baktımki o içlik sökükleri vardı ne anlama gelir

Cevap yaz

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Helva Yemek

Rüyada Helva Yemek

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Dut Yemek

Rüyada Dut Yemek

Rüyada Fare Zehiri Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Fare Zehiri Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Bulaşık Yıkamak Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Bulaşık Yıkamak Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kırık Diş Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kırık Diş Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Tost Yemek

Rüyada Tost Yemek