Rüyada Açık Mezar Görmek
15 Mayıs 2024

Rüyada Açık Mezar Görmek

Rüyada açık mezar görmek, rüya sahibinin çok sıkıntılı zamanlardan geçeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Pek hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin başına çok nahoş olayların geleceği ve çok üzüleceği için sıkıntılı zamanları geçirmiş olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Özellikle yapacağınız bir hatanız yüzünden bütün mal varlığınızın hemen hemen hepsini kaybedeceksiniz. Bu yüzden çok büyük sıkıntılar geçirecek ve sizin her şeyin en iyisini ben biliyorum edası ile takıldığınızdan dolayı aşınıza çok büyük olaylar gelecektir. Sizler de çok güzel zamanları en iyi şekilde yaşadınız ve şükretmeyi bilmiyorsunuz. Bu yüzden sürekli olarak yiyorsunuz.

Aileniz ile ilgilenmediğiniz ve evinizi ihmal ettiğiniz için her şeyin en iyisini yaşıyorsunuz. Fakat abartıya kaçıyorsunuz. Bu yüzden bu rüyayı gördüğünüzden çok kısa bir süre içerisinde yapacağınız bir hata sizin hayatınızın bir anda ters dönmesine ve sizi çok büyük sorunların beklediğine işaret etmektedir. Bu yüzden temkinli davranarak özellikle de ailenizde olan büyüklerin sözünü dinleyip onların söylediklerini yaparsanız ve artık yaşadığınız o çılgın hayattan vazgeçerseniz hayatınızı gayet mutlu yaşayacaksınız.

Rüyada açık mezar görmek, eğer gördüğünüz açık mezara giriyorsanız sizin çocukluğunuzdan beri var olan ve sizi çok sevdiğini düşündüğünüz bir arkadaşınızın aslında sizin can düşmanınızın olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Çok büyük sorunlar yaşadığınızda bu insanın sizin yanınızda olması ve sizi seviyor gibi görünen bu insan sürekli olarak hakkınızda konuşarak sizi kötülediği kulağınıza gelse ve ailenizde bulunan büyüklerinizin bu insanla konuşmamanız konusunda sizi uyarsa bile siz bu insanla görüşmekten vazgeçmiyorsunuz. En sonunda ailenizin çok haklı olduğunu fark edecek ve çok büyük sorunları geçirmiş olduğunuz bu insandan yiyeceğiniz bir darbe sizin aklınızı başınıza getirecek fakat bu çok geç olacaktır. Birçok yakınınızın sizi bu arkadaşınız konusunda uyarmalarının haklı olduğunu fark edeceksiniz. Bu arkadaşınıza kefil olduğunuz için çok büyük bir borcun içerisine gireceksiniz. Arkadaşınızın ortadan bir anda kaybolmasıyla siz büyük bir borcun içerisinde olacaksınız. Bunu ödeyebilmek için uzunca yıllar çalışacak ve çalıştığınız maaşınızla bunu ödemekte zorlanacaksınız.

Rüyada Açık Mezar Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Siyah Sütyen Görmek

Rüyada Siyah Sütyen Görmek

Güncel

Rüyada Anne Sütü Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Anne Sütü Rüya Yorumu ve Anlamı

Güncel

Rüyada Harabe Ev Görmek

Rüyada Harabe Ev Görmek