Rüyada Yükseklikten Korkmak Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Yükseklikten Korkmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada yükseklikten korkmak, bu rüyayı gören kişi, hırsıyla çalışarak başarıya ulaşmak için, bir süre daha beklemede kalacağına, yüksek yerlerdeki mevki ve makama çok yaklaşıldığına, ancak yaşadığınız endişe ve korku sebebiyle karşısına bir engelleme çıkacağına ve bu nedenle beklediği, yüksek makama tam anlamıyla hazır olmadığına delalet eder.

Rüyada yüksekliğe çıkıp korkmak, rüyayı gören kişi çalışarak çok yükseleceğine, pozisyonunu korumak için çok temkinli davranmanız ve etrafınızdaki kişilere hemen güvenmemeniz gerektiğine delalet eder. Bir başka rüya yorumcusuna göre rüyasında yükseğe çıkıp korkmak çok kısa zamanda yüksek mertebeye ulaşması münasebetiyle hep kaygı duyacağına kazancının yükselmesi sebebiyle yüksek derecede insanlarla tanışarak bu hayata alışacağına ancak, bu zamanda herkes tarafından takdir görememekten koktuğuna ve hatalara meyilli olacağına diye tabir edilmektedir.

Rüyada yükseklikten korkup inmek, rüyayı gören kişi kazandığı makamdan kısa zaman zarfında geri aşağı bir makamda çalışacağına, çünkü kazandığınız makama hak etmeden çıkıldığına delalet etmektedir. Bir başka rüya yorumcusuna göre de elinde bulunan gücü ve parayı kısa zaman içerisinde düşmanları tarafından ele geçirileceğine, Kişi bu durumda tüm saygınlığını kaybedeceğine ve ailesi tarafından sürekli olarak aşağılanacağına diye tabir edilmektedir. Bir başka rüya tabircisine göre bu rüyayı gören kişi çalıştığı şiş yerinde kendisinden daha yüksek makamda olan kişilerle tartışacağına ve elinde bulunduğu makamından düşeceği manasında yorumlanmaktadır.

Rüyada yükseklikten korkup atlamak, rüyayı gören kişi kendisinden daha tecrübeli makam sahibi bir kişiden yardım görerek, daha da büyük makamlara çıkılmasına, bu nedenle kazancında hatırı sayılır artışlara neden olacağına, bu münasebetle emrinde birçok çalışanın olacağına diye yorumlanmaktadır. Bir başka rüya yorumcusuna göre rüyasında yüksekten korkup atlamak, Rüyayı gören kişinin torpil alarak yüksek makama çıkacağına ancak tecrübesiz olması nedeniyle bulunduğu yüksek makamın hakkını tam manasıyla veremeyeceğine, bu nedenle kurumda sürekli eleştirilere neden olacağına, kişide sürekli olarak makam kaygısı yaşama korkusu olacağına diye tabir edilmektedir.

Rüyada Yükseklikten Korkmak Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Kırmızı Yazma Görmek

Rüyada Kırmızı Yazma Görmek

Rüyada Uçan Balık Görmek

Rüyada Uçan Balık Görmek

Rüyada Saç Yanması

Rüyada Saç Yanması

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Kopmuş Saç Görmek

Rüyada Kopmuş Saç Görmek