Rüyada Yaşayan Birinin Mezarını Görmek
15 Mayıs 2024

Rüyada Yaşayan Birinin Mezarını Görmek

Rüyada yaşayan birinin mezarını görmek, yakın gelecekte başa gelebilecek pek de hayırlı olmayan olayların habercisi sayılabilir. Rüyada görülen kişi çok hasta veya yaşlıysa bu rüya normal karşılanabilir. Diğer durumlarda ise endişe etmek gerekir. Buna rağmen elden bir şey gelmez. Çünkü rüyada görülen bu durumda rüyayı gören kişi tamamen pasiftir. Fakat rüyayı sizin görmeniz bir şeyler yapmanız gerektiğini işaret eder.

Öncelikle rüyada yaşayan birinin mezarını görmek durumunun ne gibi kötü olayların habercisi olabileceğini bilmek gerekir. Bunlardan ilki rüyada mezarını gördüğünüz kişinin başına çok ciddi bir kaza geleceğidir. Bu kaza onun yaşamını almasa bile geleceğinde yaşamını değiştirebilir. Gözle görülebilen bir sakatlık ya da içsel dünyasında birtakım değişiklikler olabilir ve bu olay sonucunda o kişi sizden uzaklaşacaktır. Kazaya sizin sebep olmamanız ve elinizden bir şey gelmemesi bir şeyi değiştirmeyecektir. Kişi sizden uzaklaştıkça dinginliğe ve huzura kavuştuğuna inanacaktır ve siz onu göremediğiniz için bir ölü olarak düşüneceksiniz. Eğer rüyayı gören kişinin başına böyle bir olay gelirse kazaya uğrayan kişinin kendisinden uzaklaşma isteğine saygı göstermelidir. Fakat onun aile ve arkadaşlarının yakınında bulunup onun durumu hakkında bilgi edinmelidir. Özellikle çocuğu varsa onu koruyup kollamalıdır. Durumu kötüyse dua edilmelidir. Onu göremese de yanında olmalıdır. Böylece eski günlere dönme ihtimali vardır.

Rüyada yaşayan birinin mezarını görmek ile ilgili bir diğer kötü durum ise rüyada mezarını gördüğünüz kişinin hayatınızdan çıkmasıdır. Bu kişi ölüm yoluyla değil; seyahat, başka şehre taşınma veya iş değiştirme gibi yollarla hayatınızdan çıkmış olabilir. Herhangi yolla olursa olsun onu tekrar göremeyeceksiniz. Bu gibi bir durumla karşılaşan rüya sahibi imkânı varsa o kişiyi son gördüğünde helallik istemelidir. Eğer geç kalmışsa ve o hayatından çıkmışsa, onu arayıp bulmalı ve helalliğini almalıdır. Yoksa rüyayı gören kişinin üzerine lanet binebilir. Şayet arayıp da bulamadıysa o kişiyi onun sevdiği arkadaşlarına hediye alıp onları memnun etmelidir ki üzerindeki baskı azalsın.

Son olarak bu rüyayı gören kişi kendi yakınlarının mezarlarını özellikle uzun süredir ziyaret etmediği ziyaret etmeli ve dua okumalıdır. Mezarların toprağını avuç içine alıp sürtmeli ve mezar başından ayrılırken de torağın üstüne çiçek konulmalıdır. Ardından el yıkanmadan rüyada mezarı görülen kişinin yanına gidip onun elini sıkmak gerekir. Mezar toprağının kiri onun da eline bulaşacaktır. Böylece başa gelebilecek olası kötü olayların önüne geçilmese de olayın sizden bağımsız olmasını sağlamış olursunuz.

Rüyada Yaşayan Birinin Mezarını Görmek Yorumları

soru

Sümeyye

01 Haziran 2024 Cumartesi

Annemi gördüm çok saçma yorumlanmış

Cevap yaz
cevap

Admin

01 Haziran 2024 Cumartesi

Annenden bahsettiğin durumun daha ayrıntılı açıklamasına ihtiyacım var. Daha fazla bilgi paylaşabilir misin?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Beyaz Bebek Görmek

Rüyada Beyaz Bebek Görmek