Rüyada Su Kuyusu Görmek
15 Mayıs 2024

Rüyada Su Kuyusu Görmek

Rüyada su kuyusu görmek, mala, ilime, evlenmeye, iri ve şişman bir kimseye ya da hileye tabir edilmiştir. Rüyada su kuyusu görmek, zengin bir kişi ile evlenmeye işaret eder ya da ona hile yapmaya tabir edilir. Eğer rüyada görülen su kuyusunun içinde su yoksa evlendiği kişinin malı yoktur şeklinde yorumlanır. Bunun yanı sıra rüyada görülen su kuyusu, rütbe ve makamın düşeceğine de delalet etmektedir.

Rüyada su kuyusu, gülen ve neşeli bir kadına, rüyayı gören kişi kadın ise güzel ahlaklı bir erkeğe delalet etmektedir. Ayrıca hapse, gelirin bereketli olacağına, güzel işler yapmaya, toplum hayatında başarıya ulaşmaya, üne kavuşmaya, düşkünlükten kurtulup iyi duruma erişmeye, zorluk çekmeden kazanılan servete, çok yakında alacağı sevindirici bir habere, manevi yükü olan insanlardan uzak durmaya, güveli bir hayat sürmeye, sözüne sadık kalacağına, feraha erişmeye işaret etmektedir. Bazen de sıhhatin kötüleşeceğine, üzülmeye, kötülük görmeye, mes'uliyetten dolayı rahatsız olunacağına, yalancı bir yöneticiye işaret etmektedir.

Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcularına göre de rüyada su kuyusu görmek, kişinin gördüğü rüya zorlukla birlikte arzu ettiği şerefe kavuşmaya, uzun süren çabaların sonunda hak edilen mutluluğa, sıkıntıya düşerek beklediği haysiyete, umudunu kestikten sonra ümit ettiği servete yorulmuştur. Başka bir yoruma göre, yüksek ticari kazanca, faydalı atılımlar yapılacağına, sakin bir hayat süreceğine, dostlarıyla birlikte eğlenmeye, taleplerin yerine geleceğine, mutlu olmaya, yeminine bağlı kalacağına, duygusal yükü olan bir kimseden uzaklaşmaya, sağlığını iyi muhafaza etmeye, sevenleriyle mutlu olmaya yorulmuştur. Olumsuz yorum olarak fakirliğe düşmeye, sevimsiz bir vaziyete gelmeye, cahil bir düşmana, refahının bozulacağına işaret eder.

Bazı durumlar için ise çağdaş ulemalar, bu rüya sıkıntılarının sonunda beklediği yüksek mevkilere ulaşacağına, ümitsizlikten sonra istediği ferahlığa kavuşmaya, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği huzura kavuşmaya, sıkıntıların sonunda kavuştuğu mutluluğa işaret eder.

Rüyada su kuyusu görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak kişiyle aralarında geçen olaylardan sonra kendisine çeki düzen vermesine, elinden gelen her şekilde para biriktirmesine ve hayırlı kısmet bulup güzel bir yuva kurmasına işarettir. Kıtlıkla geçen uzun bir süreden sonra elde edilen bolluk ve berekete, uzun süredir bekletilen bir sorunun çözülmesine ve karanlık geçen günlerin aydınlanmasına delalet etmektedir.

Rüyada Su Kuyusu Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Balıkla Konuşmak

Rüyada Balıkla Konuşmak

Haber Bülteni

Rüyada Yemek Vermek

Rüyada Yemek Vermek

Rüyada Saçını Boyatmak

Rüyada Saçını Boyatmak

Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada Saçın Beyazladığını Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Saçın Beyazladığını Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Gri Araba Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Gri Araba Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Evde Yangın

Rüyada Evde Yangın