Rüyada Su İçmek
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Su İçmek

Rüyada su içmek, rüya sahibi açısından bolluk ve bereketi, huzuru ve mutluluğu ifade ederken, aynı zamanda sıkıntı ve dedikoduyu da ifade edebilir. Rüyasında su içen biri yaşamının sağlıklı ve bereketli geçeceğini düşünmelidir. Başkasının verdiği suyu içen birisi, toplumda itibar kaybedeceğini düşünebilir. Hareketsiz bir su gören, işlediği suçun bedelini ödeyecektir. Pis su göre bir kişi para sıkıntısı çekecek, suyun taştığını gören ise mal varlığında azalmaya, parasında eksilmeye hazırlıklı olmalıdır. Rüyada bol miktarda su görmek hayırla, az miktarda su görmek ise şerle tabir edilir.

Rüyada su içmeye doyamamak ise rüya sahibinin eşi tarafından büyük bir hata yapılacağına delalet eder. Rüyada temiz su içmek, nimete, zenginliğe işaret eder. Bütün sıkıntıların sona ereceğini gösterir. Başka birine su vermek ise zor durumdaki birine yardımda bulunmaya, başkasını hatırı sayılır bi iyilik yapmaya işaret eder. Suyu dağıtmak ise rüya sahibinin iyi niyetli olmasına, iyi kalpli biri olmasına delalet eder. Bu kişiler etrafındakiler tarafından oldukça sevilir.

Rüyada kaynayan sudan içmek ise rüya sahibinin yaşamındaki bir sorun nedeniyle kafasının karışık olmasına, sorunu çözememesine ve çaresizlik içinde olmasına tabir edilir.

Rüyada bardaktan su içmek ise rüya sahibi için iyi geçime, hayırlı biri olmaya, uzun bir yaşam sürmeye, kolay rızık kazanmaya, makbul biri olmaya işaret eder. Bu rüya şanslı olmaya, sağlık ve rızık açısından her zaman istediğini elde edeceğine delalet eder. Çay bardağından su içmek ise kişinin tutumlu olmasına, harcamalarını tam yerinde yapmasına, kazançlarını iyi değerlendirmesine tabir edilir. Eğer damacanadan su içmek görülürse, kişinin yaşamında oldukça zengin biri olacağına, mal ve para sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada şişeden su içmek ise rüya sahibinin kaliteli bir yaşam sürmesine, geçim derdi olmamasına, değerli eşyalara sahip olmaya, alışverişi bol yapmaya, ilerleme ve yükselmeye tabir edilir. Şişenin plastik olması kişinin yaşamından memnun olmasına, elde ettiği parayı doğru kullanmasına, birikim yapmasına, rahat yaşayacağına, hatta ev, araba gibi yatırımlarının olacağına işaret eder.

Rüyada çeşmeden su içmek ise rüya sahibinin girişiminden büyük paralar kazanacağına işaret eder. Bu kişilerin yaşamında nasipleri fazla olur, şansları çok iyi olur, geleceği parlak olur. Kirli bir çeşmeden su içmek ise kişinin canını ve malını düşünmeden adımlar attığına ve bu nedenle zorluk çekeceğine tabir edilir. Bozuk bir çeşmeden su içmek ise kişinin yaşamında iyi ve kötü zamanların olacağına, olaylı günlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, para kaybetmeye, hayal kırıklıklarına, darlığa düşmeye işaret eder.

Rüyada su içmek ancak unutup yeniden içmek, kişinin giriştiği ortaklıklardan istediği sonuçları alamamasına, umduğunu bulamayıp yeniden yaşam mücadelesinin içine girmesine işaret eder. Bu suyu çeşmeden içerse, ailesine destek olmak için yaşamı boyunca çalışmak zorunda kalacağına, dere gibi yerden su içmek ise kişinin çevresindeki kişilere sürekli olarak destek olmasına işaret eder.

Rüyada su içmek istemek ise rüya sahibinin yeni bir iş için, yeni bir ev almak için ortaklık yapmasına, sorunları olmasına rağmen istediklerine sahip olacağına, mutlu bir yaşamının olmasına, huzurlu bir haneye delalet eder. Acı su içmek ise kişinin başına dert açacak bir işle uğraşmasına, çevresinde nankör niyetli birinin olmasına tabir edilir.

Rüyada pınardan su içmek ise rüya sahibinin çok önemli bir sorununu çözmek için bunun kaynağına inmesine, çözüm için elinden geleni yapmasına, doğru atılımlar yapmasına işaret eder. Yaşadığı zorlukları aşmasına, iyi kazanca, kısa süre içinde iyi bir düzen kurmasına, başarı elde etmesine delalet eder. Rüyada zehirli su içmek ise kişinin hiç aklına gelmeyen bir sorunla karşılaşmasına, bu durumda yalnız kalmasına, ancak sıkıntılarından çok kısa sürede kurtulmasına işaret eder. Tuzlu su içmek ise kişinin iş yaşamında borçlar nedeniyle sıkıntı yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Su İçmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Yüzük Kaybetmek

Rüyada Yüzük Kaybetmek

Rüyada Mavi Eşarp Görmek

Rüyada Mavi Eşarp Görmek

Rüyada Yeşil Yüzük Takmak

Rüyada Yeşil Yüzük Takmak

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Telefonun Çalınması Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Telefonun Çalınması Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ayakkabı Çıkarmak

Rüyada Ayakkabı Çıkarmak

Rüyada Yılandan Kaçmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Yılandan Kaçmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Köpeğe Sarılmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Köpeğe Sarılmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ata Sarılmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ata Sarılmak Rüya Yorumu ve Anlamı