Rüyada Su Böreği
07 Temmuz 2024

Rüyada Su Böreği


Rüyada su böreği görmek, rüya sahibinin uzun süredir üzerinde çalıştığı zahmetli bir işin üstesinden gelerek büyük kazanç elde edeceğine işaret eder. Bu kazanç maddi ya da manevi olabilir. Eğer rüyada görülen su böreği katları belirgin, pürüzsüz ve uzaktan dahi seçilebiliyorsa, bu rüya sahibinin çalışkanlığının ve gayretinin takdir edileceği anlamına gelir. Öğrenci ise öğretmeni, evli ise eşi, bir işte çalışan ise üstleri tarafından çok takdir edilecektir. Bu kişi kısa bir süre sonra emeğinin meyvelerini toplamayı başaracak ve manevi bir tatmin yaşayacaktır.

Rüyanın Detaylarına Göre Yorumlar

Rüyada görülen börek bol malzemeli ve katları arasındaki malzeme çok dışarıya taşmış ise bu, rüya sahibinin sır tutamayan bir kimse olduğuna yorulur. İyi niyetle de olsa bazen ağzından kaçırdığı konulardan dolayı çevresinden tepkiler alabilir, bu konuda dikkatli olması gerektiğinin işaretidir. Böreğin üstü çok kızarmış ise bu olumsuz bir duruma yorulur.

Olumsuz Rüya Yorumları

Rüyayı gören kimsenin haksız yere bir suçlamaya maruz kalması, evli ise eşinin yok yere ondan şüphe etmesi, mahalle içinde yayılabilecek bir dedikoduya delalet ettiğinden kişi dikkatli olmalıdır. Eğer bu kızarıklık yer yer yanık olarak tabir edilen kahverengi bir hal almış ise rüyayı gören kişinin bir başkasına küçük çapta da olsa bir haksızlık yaparak onun üzülmesine vesile olduğu anlamına gelir. Kişinin yanmış olmasına aldırmadan böreği yediğini görmesi ise bu kırgınlığın ortadan kalkması için çok çaba sarf edilmesi gerektiğini düşündürür.

Aile ve Bereket Yorumları

Sofrada tepsi içinde duran su böreği, hane içinde yaşanacak bir sevince, aile bireylerinin emek vererek ortaya koydukları bolluğa; börek çok kattan oluşuyorsa evi saran berekete, katlar çok belirgin ise hane halkının ömrünün uzunluğuna yorulur. Su böreği pişmemiş, hamur kalmış ya da iştah açıcı görünmüyorsa, bir ortaklık kurulmuş ise verimli olmadığına, harcanan emeklerin geri dönüşünün biraz geç olacağına, yapılmış olan bir yatırımın getirisinin beklenilenden daha düşük oranda gerçekleşeceğine delalet eder.

Çalışma ve Emek Yorumları

Kişi kendini su böreği yaparken un içinde kalmış ve bembeyaz olarak gördüyse ya da yufkaları haşlarken çok büyük rahatsızlık ve dayanılmaz bir sıcaklık hissettiyse, bu her zaman ekmeğinin peşinde olan emektarın, beklenen muradını alacağı anlamını taşır. Rüya sahibinin çabalarının ve emeğinin karşılığını alacağı, sabrının meyvelerini toplayacağı bir dönemin yaklaştığını gösterir.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Tavuk Yemek

Rüyada Tavuk Yemek

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Bayan Asker Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Bayan Asker Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ev İnşaatı Görmek

Rüyada Ev İnşaatı Görmek

Rüyada Kırmızı Karanfil Görmek

Rüyada Kırmızı Karanfil Görmek

Rüyada Çiçek Tarlası Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Çiçek Tarlası Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Dördüz Bebek Doğurmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Dördüz Bebek Doğurmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Güncel

Rüyada Süt Emmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Süt Emmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Güncel

Rüyada Siyah Balık Görmek

Rüyada Siyah Balık Görmek