Rüyada Sokakta Namaz Kılmak Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Sokakta Namaz Kılmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada sokakta namaz kıldığını görmek, Rüyada dışarıda Vaktinde tam olarak kılınan farz namaz kötü ve yaramaz şeylerden el etek çekmeye, her türlü aşırılık ve çirkinlikten ırak durmaya, korku ve endişeden kurtulmaya, diğer mecburiyet ibadetlerden birini daha ifa etmeye; imam olarak farz namazı tabir ettirmek tazminat ödemeye, borçlanmaya veyahut belli bir topluluğa önemli bir işte önderlik ve rehberlik etmeye; çok sevilmeye imama uyarak vaktin farzını eda ettiğini görmek sünnete uymaya, rahmet ve berekete, hayır ve iyilikte zafere yahut başkasına yük olmaya; Sabah namazı dışarıda kılmak görmek zaruri ihtiyaçlarını gidermeye, rızık peşinde meşru anlamda çaba sarf etmeye, dışarıda öğle namazı kılmak maksadın hâsıl olmasına, yardım görmeye, gizli şeylerin çok kısa zamanda açığa çıkmasına, borçtan kurtulmaya, tövbe etmeye ya da işten ayrılmaya; Açık ve güneşlik bir günde dışarıda öğle namazını kıldığını görmek sevinç ve sürura, işaret etmektedir Rüyada sokakta bulutlu ve kapalı havada öğle namazı kılmak üzüntüye; Öğleyi ikindi vaktinde kılmak borcunu ödemeye işaret ettiğine rivayet eder.

Rüyada sokakta kindi namazı kılmak, Çok istediği arzu ve isteklerin zorluk çekerek yerine gelmesine, yemin etmeye yahut borçlanmaya, üzerinde çok çalıştığı yahut durduğu borcunun çoğunun bitip bir kısmının kalmış olmasına; Akşam namazı kılmak arzuladığı ya da üzerinde çalıştığı işin kısa sürede sonuçlanmasına, zor işlerden kurtulmaya, yorgunluk çekenler için dinlenmeye, Yatsı namazı kılmak, geçim işlerinde düzelme göstermeye, çocuğun ihtiyaçlarını görmeye, Dışarıda Yatsı namazı bazen işin tükenmesine, meşguliyetin son bulacağına veyahut ömrünün tükenmesine; Dışarıda Cemaatle birlikte namaz kılmak, eğer saflar düzgün ve sık ise rüyayı gören ve namaz kılan kişi oradaki cemaatin hayır üzere olmalarına ve çokça teşbih etmeye rivayet eder.

Rüyada rüyada, sokakta kıbleye karşı namaz kıldığını görmek, dünya ve ahirette hayırlı işlere işarettir. Kıbleden başka tarafa namaz kıldığını görmek, ise din yolundan tamamen ayrılacağınıza rivayet eder. Başlamış olduğunuz namazı yarıda kestiğinizi görmek, isteklerinize şimdilik kesinlikle gerçekleşmeyecek; cenaze namazı kıldığınızı görmek, ise çok uzun ömürlü olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kıbleye doğru namaz kıldığını görmek, dünya ve ahrette işleri için hayra yorumlanır. Namaz ile ilgili rüya tabirleri bunlarla asla sınırlı değildir. Kıbleye doğru değil de bir başka yöne doğru namaz kıldığınızı görmek, dinden çıkacağınıza rivayet etmektedir. Namazı kılarken bırakarak bir kadının yanına gittiğinizi görmek haram olan kötü alışkanlıklar edineceğimize yorumlanmaktadır. Namazı yarıda kesmek ya da bıraktığınızı görmek emellerinize konuşamayacaksınız demektir. Cenaze namazı kılmak uzun ömür yaşayacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada Sokakta Namaz Kılmak Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Pirinç Yemek

Rüyada Pirinç Yemek

Rüyada Kan Gölü Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kan Gölü Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ağaç Kökü Görmek

Rüyada Ağaç Kökü Görmek

Rüyada Yakın Arkadaşını Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Yakın Arkadaşını Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Şifalı Su Görmek

Rüyada Şifalı Su Görmek