Rüyada Siyah Kuş Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Siyah Kuş Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada siyah kuş görmek; genelde acı haberler veya kötü haberlerin habercisi olarak yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin yakınları veya tanıdıklarının vefat etme haberi, kaza veya buna benzer acı olan haberlerin gelmesi söz konusudur. Birden fazla siyah kuş görmek ise rüya sahibini sıkıntıya sokacak bir durumun yakın olduğuna tabir edilir.

Rüyada siyah kuş görmek; Siyah kuş acı ve kötü haberlerin habercisi olduğu gibi, bu rüyayı gören kişinin yaptığı veya sergilediği yanlış hareketler doğrultusunda, ilimli ve bilgili bir kişiden nasihat alacağının da habercisi olabilmektedir. Eğer rüyada görülen kuş bir eve veya buna benzer yerlere giriyor ise oradaki kişi veya kişilerden biri vefat edebilir. Eve giren siyah kuş bunun habercisidir. Siyah kuş ev dışında görülürse, tez haber, acı haber gibi tabirlerle yorumlanır.

Rüyada siyah kuş görmenin psikolojik yorumu

Rüyayı gören kişinin rüyayı gördüğü sıralar kişinin durumunun iyiye gitmediği ve zor zamanlar yaşadığı anlamına gelmektedir. Rüyasında siyah kuş gören kişiler her zaman bir endişe içerisinde ve her zaman kötü bir olay olacakmış gibi hissettikleri için bu tür rüyalar görebilmektedirler.

Rüyada Siyah Kuş Görmek Yorumları

soru

Eren

13 Mayıs 2017 Cumartesi

Rüyamda siyah kuşu kafesten yakalıyorum ve ardından burnum kanıyor ne olabilir sizce teşekkür ederim

Cevap yaz

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Siyah Üzüm Toplamak

Rüyada Siyah Üzüm Toplamak

Rüyada Menemen Yemek

Rüyada Menemen Yemek

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada İnek Otlatmak

Rüyada İnek Otlatmak

Güncel

Rüyada Sarı Gelinlik Görmek

Rüyada Sarı Gelinlik Görmek

Güncel

Rüyada Yeşillik Yemek

Rüyada Yeşillik Yemek