Rüyada Siyah Erik Görmek
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Siyah Erik Görmek

Rüyada siyah erik görmek, çok güvendiğiniz bir akrabanızın ihaneti sonucunda malınızı mülkünüzü kaybederek çok sıkıntılı zamanları geçireceksiniz. Hayatınızda sorunlar olacak bu sorunlarında sizi çok seven biri gibi görünen bir akrabanız yüzünden elinizdekileri kaybedeceksiniz. Bu sağlığınızın bozulmasına ve aile ilişkilerinizin bozulmasına neden olacaktır. Böylesi bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka sizin insani ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerekir.

Rüyada siyah erik görmek, eğer mevsiminde gördüğünüz siyah erik size çok büyük neşe getireceğine işaret etmektedir. Hastanızın bir anda sağlığına kavuştuğu haberini alacağınızdan resmen havalara uçmanıza neden olacaktır. Şifa bulacak olan hastanızın sizin hayatınızda çok büyük değişikliklerin olmasını sağlayacaktır. Sağlığına kavuşacak hastanızın sayesinde, işlerinizin daha iyi olacağı sizin maddi olarak güçlenerek kuvvetleneceğinize işaret etmektedir. Sizin istediğiniz hedefe ulaşabilmek için bütün çabalarınızın sonucunu alacaksınız.

Rüyada siyah erik görmek, eğer mevsiminde görmediğiniz erik, sizin için ekşi olayların olacağına bütün neşenizin ve huzurunuzun kaçacağına işaret etmektedir. Sizi uzun zamandır tanıyan insanların ne kadar dürüst bir insan olduğunuzu bilmelerine rağmen size iftira atacak olan bir tanıdığınızın bütün çevrenizdeki insanları inandırması, size sıkıntılı zamanları yaşatacaktır. Sizin en çok zorunuza gidense, sizin ne kadar dürüst bir insan olduğunuzu bilen tanıdıklarınızın bu iftiraya inanmaları olacaktır. Böylesi bir durum sizin o insanlardan uzaklaşarak başka bir yere taşınmanıza neden olacak, farklı bir işyerinde çalışacaksınız.

Rüyada siyah erik görmek, erikler ekşiyse sizin hayatınızda çok güzel olayların olacağına işaret edecektir. Son zamanlarda bunalacağınız olayları yaşadığınızdan, bir an önce bu sıkıntılarınızdan kurtulmak istiyorsunuz. Bunun için ailenizden yardım alacaksınız. Sizin çok güzel günleri görmenizde zaten aileniz sayesinde olacaktır. Artık yaşınızın ilerlemesinden bir iş sahibi olmanızı sağlayacak aileniz sayesinde huzur alacaksınız. Sorunlarınızı neden daha önceden ailenize açmadığınız için pişmanlık hissedeceksiniz.

Rüyada Siyah Erik Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Güzel Bir Ev Görmek

Rüyada Güzel Bir Ev Görmek

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Büyük Yumurta Görmek

Rüyada Büyük Yumurta Görmek

Güncel

Rüyada Kurşun Eritmek

Rüyada Kurşun Eritmek