Rüyada Siyah Çorap Görmek
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Siyah Çorap Görmek

Rüyada siyah çorap görmek; Genelde sıkıntıya işaret etmektedir. Eğer giyilen çorap temiz ve yeni ise kişinin sahip olduğu parayı, mülkü ve diğer eşyalarını koruması gerektiği gelmektedir. Sahip olduklarının başına kötü bir şey gelebileceğini ve bu kötülüklerden korumak için sahip olduğu malların zekâtını vermesine işaret eder. Bir başka yorumcuya göre; Rüyayı gören kişi bekar ise zengin bir kişiyle evleneceğine evli bir kişiyse hayalini kurduğu mutluluğa ulaşacağına işaret etmektedir. Rüyada siyah çorap gören kişi sıkıntıdan sonra elde ettiği az kazancın çoğalacağına, hayırlı mutlu günler yaşayacağına, başarı sağlamak için göstermiş olduğu mücadele sonucunda başarı ve yükselme sağlayacağına işaret eder. Kişinin uğraş vererek belli bir seviyeye geleceğini ve başarıdan sonra temiz helal para kazanacağının belirtisidir.

Rüyada siyah tül çorap görmek; Zorlu günlerden sonra istenilen hedefe ulaşılacağına, uzun süre beklediği habere ve başarıya, birinden yardım alarak elde etmek istediği kazanca kavuşacağının habercisidir. Zahmeti çekerek istediği mevki ve paraya, haksızlığa uğradığı bir konu da haklılığını ispat edeceğine, içinde bulunduğu zor günlerin ardından rahat, huzurlu ve bol kazançlı günler yaşayacağının göstergesidir.

Rüyada ayakta siyah çorap görmek; Güvenilir ve saygılı bir yaşlıya, çalıştığı yerde terfiye, şöhret ve tanınmışlığa, istenilen güce ulaşmaya, gelecek günler de maddiyatın artacağına, ticari yönden kazanç sağlamaya, güzel dostluklara ve sohbete, mücadele edilmeden sahip olunacak ziynete işaret eder. Bir başka yorumcuya göre; Elindeki malları kaybedeceğine, güvendiği ve dost sandığı kişiler tarafından zarara uğrayacağına, rahatının bozulacağına, sıkıntıya düşeceğine, hiç beklemediği ve kötü huylu bir düşman tarafından zarara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada birinden siyah çorap aldığını görmek; Ailesi ve eşiyle birlikte mutlu bir hayata, verdiği sözü yerine getireceğine, iyi ve güzel dostluklar kuracağına, sorunlardan uzak duracağına, var ise düşkünlükten kurtulacağı ve sosyal hayatta başarılı ve sevilen kişi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah çorap yıkamak; uğraş vererek istediği zenginliğe, uzun zamandır beklediği ve hak ettiği paraya ve rızka işaret eder. Ayrıca kişiyi memnun edecek güzel habere, toplu paraya, sıkıntılı günlerden sonra ulaşacağı mutlu günlerin habercisidir.

Rüyada Siyah Çorap Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Anne Evi Görmek

Rüyada Anne Evi Görmek

Rüyada Yemek Sofrası Görmek

Rüyada Yemek Sofrası Görmek

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Tencerede Yemek Görmek

Rüyada Tencerede Yemek Görmek

Güncel

Rüyada Ölüye Ekmek Vermek

Rüyada Ölüye Ekmek Vermek

Rüyada Namaz Kılan İnsanlar Görmek

Rüyada Namaz Kılan İnsanlar Görmek

Rüyada Saç Teli Görmek

Rüyada Saç Teli Görmek

Rüyada Mavi Küpe Görmek

Rüyada Mavi Küpe Görmek

Rüyada Kemikli Et Görmek

Rüyada Kemikli Et Görmek

Rüyada Balık Kesmek

Rüyada Balık Kesmek

Rüyada Arabayı Kaybetmek

Rüyada Arabayı Kaybetmek

Instagram

  • galeri1
  • galeri2
  • galeri3
  • galeri4
  • galeri5
  • galeri6