Rüyada Saç Kestirmek
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek, Rüya gören kişinin hayatının uzun süreceğine işaret edilebilir. Rüya gören kişi kendini uzun saçlı olarak görürse bu o kişinin sıkıntılı ve üzüntüye işaret edecektir. Rüyayı gören kişi bir bayan ise o kişinin güzel ahlakına, terbiyesine ve iyi huyuna yorulmakta. Aynı zamanda ağız tadının da bozulmayacağı anlamına da gelmektedir. Rüyada kişi saçını aşırıya kaçmadan normal bir şekilde görür ise bu bolluk ve berekete işaret etmektedir. Rüyada kadının saçının kısacık kesilmesi veya ucundan kesilmesi kadın ile kocası arasına nifak gireceği ve kadının kocası ile arası bozulacağına işarettir. Aynı zamanda kadının ailesi ile de arasının bozulacağı anlamı da çıkarılabilir. Rüyada saçları kesilen kişi aile büyüklerinin neden olduğu olaylar ile üzüntüye kapılacaklarına ve huzurlarının kaçacağına işaret edilmektedir. Rüyasında kişi saçını dağınık olarak görür ise o kişi savurgan ve çok harcayan birisi olarak yorumlanabilir. Rüyasında saçını seyrekleşmiş olarak gören kişi yakın zamanda zor duruma düşer ve kendisini sıkıntılı günler beklemektedir.

Rüyasında saçını kestiren kişi aynı zamanda olgunluğa ulaştığına ve ağır başlı bir hale geldiğine de yorumlanmaktadır. Rüya gören kişinin tedbirli davranmaya ve emin adımlar ile ilerlemesine de işaret etmektedir. Rüyasında saçını kestirmeden döküldüğünü gören kişi için rüyası hiç de hayırlı bir anlama yorulmaz. Rüyayı gören kişinin hızlı bir şekilde mal varlığını kaybedeceği ve kısa bir süre çerisinde batabileceğine de yorulmakta. Aynı zamanda kişinin saygınlığını ve itibarını yitirmesine de yorulmakta. Rüya gören kişinin kafasını saçsız halde bir kadın görür ise rüya gören kişinin bir iftiraya maruz kalacağı anlamı da çıkarılabilmektedir.

Rüyasına saçını kestiren kişiler, hayatlarına ailesi ve çevresi ile çok iyi anlaşmaya çalışırlar. Zamanla üzerine gelen sıkıntılar karşısında sakin ve bilge adımlar atarak yol almaya başlarlar. Çevresine karşı çok temkinli yaklaşmalarda meydana gelebilmektedir.

Rüya tabirleri çoğu zaman gerçekle hiçbir bağlantısı da olmayabilir. Onun için rüyaları fazla kafaya takıp, şüpheciliğinizi arttırmaya gerek yok. Siz sürekli rüyalarınızı hayra yorup olumlu düşünmeye çalışın, rüyalarınızın tabirleri olumsuz ve negatif tabirler içeriyor ise atalarında dediği gibi kötü rüyalar suya anlatılır mantığı ile suya anlatın ve suyla birlikte akıp gitsin. Rüyalar insanlara çok etki edebilirler, insanların psikolojilerini bozarak akıl sağlıklarından dahi ederler.

Rüyada Saç Kestirmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Gözleme Yemek

Rüyada Gözleme Yemek

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Su Kuyusu Görmek

Rüyada Su Kuyusu Görmek

Güncel

Rüyada Beyaz Güvercin Görmek

Rüyada Beyaz Güvercin Görmek

Rüyada Kırık Yüzük Görmek

Rüyada Kırık Yüzük Görmek

Rüyada Gelin Arabası

Rüyada Gelin Arabası

Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyada Saç Dökülmesi