Rüyada Mezar Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Mezar Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada mezar, kişinin günahlarının affedilmesi için uğraşacağına delalet eder. Kişinin ömrünün uzayacağına işaret eder. Fakat kişi mezar başında ağlıyorsa üzücü bir haber alacağına, kötü bir olay olacağına işaret eder. Fakat kişi mezar başında gülüyorsa bu onun iyi olacağına, güzel haberler alacağına, hayatında güzel şeyler olacağına, sevindirici müjdeli haberler alacağına delalet eder. Mezar çok eski ve yıpranmış bir mezar ise kişinin birinden ayrılacağına ya da terk edileceğine delalet eder. Kadın mezar görmesi, zina eden kadın anlamına da gelmektedir.

Rüyada mezar sulamak, kişinin bir evlat sahibi olacağı anlamına gelir. Mezarı sulayan veya çiçek diken kişinin hayırlı bir evladı olacağına delalet eder. Mezarın üstündeki o oyuk bölümden kuşla su içmeye geldiyse fakat o oyukta su yoksa bu ölmüş kişinin dua istediği anlamına gelir ve kişi dua bekler.

Rüyada mezar yaptırmak, rüyayı gören kişi rüyada mezar kazdığını ya da mezar yaptırdığını görüyorsa o kişinin bulunduğu yerde bir ev yaptıracağına işaret eder. Bir kişinin mezarı örtüyorsa uzun ömrü olacağına delalet eder. Bir kadın mezara giriyorsa hayırlı bir evlilik yapacağına ve o evlilikte güzel şeyler olacağına, iyi bir birliktelik yaşanacağına delalet eder. Yaptırılan mezarın üstünde yeşillikler varsa ölmüş kişinin rahmet içinde olduğu anlamına gelir.

Rüyada mezarlıkta olduğunu görmek, kişi rüyasında kendi mezarlığında görüyorsa yapmış olduğu bir hatanın pişmanlığını yaşıyor anlamına gelir. Kişi bir suçlamış veya bir hata yapmışsa o hatanın pişmanlığını yaşamasına delalet eder. Bazen de rüya gören kişinin bir günah işleyeceğine ve hata yapacağına yorumlanabilir. Eğer mezarlıkta olan kişinin eline bir miktar para geçmişse bu kişinin mal mülk sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada mezar açmak, rüyayı gören kişi, mezarda yatan kişinin mezarını kazıyor ise o ölmüş kişinin hayatta yapmış olduğu işi yapacağına işaret eder. Bu kişi hayattayken iyi bir işi varsa bir mevki sahibi ise rüyayı gören kişinin de iyi bir işi olacağına ve mevki sahibi olacağına delalet eder. Bu kişi hala hayattaysa ve iyi bir işi varsa bu yine rüyayı gören kişinin iyi bir işi olacağına delalet eder.

Rüyada mezarda üzerine toprak örtülmek, rüyayı gören kişi bir mezarlıkta ise ve bu mezarlıkta kişinin üzerine insanlar tarafında toprak dökülüyorsa bu kişinin eline para geçeceği anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi iyi bir çalışma sonucu iyi bir para alacağına ve bu para ile de kendisine mal mülk alacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişi servet sahibi olacağı, sıkıntılardan kurtulup rahatlığa ereceği anlamına gelir.

Rüyada aile mezarlığı görmek, rüyayı gören kişi ailesinin mezarlığını görüyorsa bu ailesi ile hayırlı uzun bir ömür yaşayacağına delalet eder. Kişi eşi ve çocuklarıyla sorunsuz mutlu, aile saadeti ile yaşayacağına işaret eder. Ailevi sorunları varsa çözüleceğine, daima iyi şeyler olacağına ve mutlu günler geçireceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişi çocuklarıyla huzurlu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Mezar Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Siyah Erik Görmek

Rüyada Siyah Erik Görmek

Güncel

Rüyada Peygamber Efendimizin Mezarını Görmek

Rüyada Peygamber Efendimizin Mezarını Görmek

Güncel

Rüyada Kavun Yemek

Rüyada Kavun Yemek