Rüyada Meyve Suyu İçmek
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Meyve Suyu İçmek

Rüyada meyve suyu içmek, okuma çabası içinde olan ve bu amaç için emek sarf etmekten vazgeçmeyecek bir kişinin varlığına işaret eder. Meyve suyu ya da meyve sularından yapışmış kokteyli içen kişinin hastalıktan kurtulacağı, kendisine zarar veren bazı şeylerden uzak duracağı, hayır ve rızk kapılarının açılacağı rivayet edilir.

Kokusu hoş olan meyve suyunu içmek bilgili olmaya, hayırlı işler yapmaya, kokusu hoş olmayan meyve suyunu içmek ise sahip olduğu nimetlere nankörlük edeceğine, şüphe duyulacak kazanca, meyve suyunu tiksinerek içmek önemsiz bir hastalığa, rüya gören kişinin bekâr olması da evliliğe işaret eder. Meyve suyunu kadehte içmek bazı âlimlerce ölüme işarettir. Soğuk ve lezzetli meyve suyu içmek kişinin kafasına taktığı sıkıntısından kurtulacağına yorulur. Rüyada ölmüş birinin verdiği meyve suyunu içmek hayra yakın durup şerden uzaklaşmaya ve meyve suyunu veren ölü kişinin de rahatının yerinde olduğuna işaret eder.

Rüyada vişne suyu içmek, kötü alışkanlıklardan kötü düşünce ve isteklerden ve endişe duyduğu durumlardan kurtulacağına, nefsini terbiye etmeye çalışıp bunda başarılı olacağına ve bunun sonuncunda hem kalp temizliğine hem de kafasının rahata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada portakal suyu içmek, iyi niyetli olduğu işlerin peşinde koşmaya, hayırlı işler içinde bulunmaya, haramdan uzaklaşıp helale yönelmeye, Allah'ın sevdiği kullarından biri olmaya delalet eder.

Rüyada kayısı suyu içmek, kalp rahatlığına ve güzelliğine, dertlerden, sıkıntılı durumlardan ve problemlerden uzaklaşmaya, keyif içinde yaşamaya, maddi anlamda ferahlığa kavuşmaya, sağlıklı olmaya, huzura ve uzun bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada üzüm suyu içmek, sağlığa kavuşmaya işarettir. Rüyayı gören kişinin sağlıklı ve rahat içinde geçireceği, güzel, hayırlı bir yaşama tabir edilir. Mutlu olmaya ve huzuru bulmaya, bolluk ve bereket içinde yaşamaya yorulur.

Rüyada nar suyu içmek para kazanmak için verilen mücadeleye işaret eder. Rüya sahibinin kazanacağı paraya ve bu parayı kazanmak için gösterdiği emeğe işarettir. Rüyayı gören kişinin kazancının temiz olduğuna ve hayırlı dünya malına delalet eder.

Rüyada şalgam suyu içmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda moralini bozacak bir haber alacağına, üzüleceği bir olay yaşayacağına, huzurunun kaçacağına işaret eder.

Rüyada Meyve Suyu İçmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Popüler İçerikler

Rüyada Soğuk Su Görmek

Rüyada Soğuk Su Görmek

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek

Güncel

Rüyada Mavi Etek Giymek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Mavi Etek Giymek Rüya Yorumu ve Anlamı