Rüyada Mavi Tesbih Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Mavi Tesbih Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada mavi tesbih görmek yaşanılacak uzun bir ömrün habercisi olabilir. Sıradan bir tesbihte en az 20 en fazla 99 boncuk bulunur. Eğer gördüğünüz tesbih 99 boncuklu ise bu çok fazla yaşayacağınızın bir göstergesi sayılabilir. Bunu 99 yaş ya da 99 yıl gibi anlamak yanlış olur. Fakat tesbihi çekmek uzun süre alacağı için bu yargıya varılabilir. Az boncuklu tesbih ise uzun bir ömür fakat çok da dolu dolu yaşanamayacak bir hayat anlamına gelir.

Rüyada mavi tesbih görmek anlamlarından birisi bir yerden para gelmesidir. Çektiğiniz her bir mavi boncuk size bereket olarak dönecektir. Bu rüyayı gören bir kişi çok boncuklu bir tesbih edinmeli ve gün içerisinde boş vakitlerinde onu çekmelidir. Her bir çekişinde Allah'ın isimlerini zikir etmesi ve başa döndüğünde ise bismillah etmesi önerilir. Mavi tesbih evde yüksek bir yere asılmalı ve herkesin görebileceği bir yerde durmalıdır. Üzeri kapatılmamalıdır. Tabir tutar ve ele para geçerse ihtiyaç sahibi insanlara yardım edilmeli ve açların karınları doyurulmalıdır. Rüyada mavi tesbih gören kişi başkalarına bir verirse kendi eline 2 geçer. Bu kişi başkası için ne düşünürse Allah ona 2 katını nasip eder.

Rüyada mavi tesbih görmek ile ilgili söylenebilecek diğer bir tabir ise rüyayı gören kişinin tek düze bir hayatı olacağıdır. Tesbih aynı renkte ve büyüklükte boncuklardan oluşur. Bunlar arasında mükemmel bir rutin ve uyum vardır. Bu ise insan hayatındaki düzeni ve rutini belirtir. Bu kişi hayatında ne yükselir ne de büyür. Neyse öyle büyür ve aynı şekilde hayatını kaybeder. Bu rüyayı gören kişi bu yüzden kendisi için çalışmak yerine ailesi ve çocukları için yaşamalıdır. Bir insanın en büyük sorumluluğu ailesidir.

Rüyada mavi tesbih gören kişi uzun ömrünü güzellikler ve zarafet içinde geçirebilir. Mavi gücün olduğu kadar mutluluğun ve huzurun da rengidir. Denizlerdeki ve gökyüzünde nasıl bir dinginlik ve uyum varsa sizin de hayatla uyumunuz o şekilde olabilecektir. Dünyada en güzel şeyler hep bedavadır. Bu yüzden insanlar bazı güzelliklerin farkına varamazlar. Mavi boncuklu tesbihi çekerken etrafınızdaki gökyüzünü ve sonsuz uzanan deniz ve okyanusları aklınızdan geçirin ve bu kadar doğal ve basit görünen şeylerin aslında hayatın hepsi olduğunu hatırlayın. Hayatı sevin ve beklentiyi düşürün. Hayattan ne kadar az şey beklerseniz o kadar mutlu olursunuz. Ne kadar mutlu ederseniz o kadar mutlu olursunuz ve bir gün toprak altına girdiğinizde üzerinize yağan yağmur mavi denizlerden esen bulutlardan gelecektir.

Rüyada Mavi Tesbih Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Nar Yemek

Rüyada Nar Yemek

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Evden Kovulmak

Rüyada Evden Kovulmak

Rüyada Yeşil Üzüm Yemek

Rüyada Yeşil Üzüm Yemek

Rüyada Yumurta Pişirmek

Rüyada Yumurta Pişirmek

Rüyada Mavi Renk Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Mavi Renk Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Saçını Siyah Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Saçını Siyah Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı