Rüyada Mavi Duvar Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Mavi Duvar Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada mavi duvar görmek gelecekte yaşanabilecek güzel bir olay için bazı engellerin olduğunu gösterir. Duvarın anlamı bu güzel olayların yaşanmasını zorlaştıracak ya da görünmemesini sağlayan bir perdenin olmasıdır. Duvarın mavi olması ise duvarın arkasında bizi bekleyen hayırlı bir olayın olduğunu işaret eder. Duvarın yüksek olması engellerin de çok olmasını gösteren bir durumdur fakat mavi gücü simgeleyen bir renktir. "Allah kimsenin kaldıramayacağı yükü onun sırtına yüklemez. " misali engeller ne kadar büyük olsa da istenildiği ve çok çalışıldığı taktirde bu engelleri aşmak işten bile değildir.

Rüyada mavi duvar gören bir kişinin hayatında bazı yenilikler olabilir. Yeni bir eve taşınmak, yeni ortama girmek, bir iş ve bunun gibi yenilikler mümkündür. Yenilik güzeldir ve devinimi, gelişmeyi ve ilerlemeyi gösterir. Fakat yenilikler için olumsuz bir durum varsa o da adaptasyondur. Rüyayı gören kişin hayatında meydana gelebilecek bu tür yenilikler alışılması zor ve ilk zamanlarda kişiyi sıkan ve onu depresyona sokan durumlar yaratabilir. Bu durumlar ise mavi duvarı simgeler. Bu rüyayı gören kişi bu gibi zorluklar karşısında vazgeçmek veya geri dönmek yerine zorluklara göğüs germelidir. Yeterince çaba gösterdiği taktirde denizle gökyüzünün birleştiği renk çizgisinde mavi bir geleceği olur. Buradaki mavi; güç, para, zarafet ve mutluluğun ta kendisidir.

Rüyada mavi duvar görmek ile ilgili bir başka tabir ise hayatta karşılaşılabilecek kötü durumların bir habercisi olmakla beraber bu durumların göründüğü kadar büyük bir problem olmadığını gösterir. Nasıl ki duvarlar ne kadar kalın ve güçlü görünse de onu aşmak için itmek ve vurmak gerekir. Belki duvar göründüğü gibi güçlü değildir. Duvarın mavi olması arkasında bir gökyüzü veya deniz olduğunu betimler. Bu renk içeriden görünecek kadar belirginse demek ki duvar çok kalın değildir. Belki de mavi rengin geldiği yer yukarıdadır. O halde duvarı yıkmak yerine onun üzerinden atlamak çok zor olmaz. Bütün bu bağlamlarda incelendiğinde büyük problemler aslında içinde onların çözüm yöntemini de içerir.

Rüyada mavi duvar gören kişi o duvarı takip ettiği sürece duvarın alçaldığını görebilir. Gerçek hayatta bu gibi engeller devam ettiği zamanla beraber gittikçe azalabilir. Zaman her şeyin ilacıdır felsefesinde bazı problemleri çok düşünmemek gerekir. Zamanla duvarlar güçsüzleşir ve bir bakarsınız güçsüz gibi görünen rüzgârlar bile duvarları yıkabilir. Su güçsüz görünen bir elementtir. Fakat duvarın arasından sızabilir. Duvarda zamanlar delikler oluşur ve bir gün kendiliğinden düşer. Bu rüyayı gören kişi her kötü durumun zamanla düzeleceğini aklına yazmalıdır.

Rüyada Mavi Duvar Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Yanmış Yemek Görmek

Rüyada Yanmış Yemek Görmek

Güncel

Rüyada Ayakkabı Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ayakkabı Rüya Yorumu ve Anlamı