Rüyada Mavi Balık Görmek
20 Haziran 2024

Rüyada Mavi Balık Görmek

Rüyada mavi balık görmek, kısmetinizin bol olacağına, çok güzel haberler alıp mutlu olacağınıza, maddi olarak bol kazanç sağlayacağınıza ve sizi seven insanların olduğuna işaret eder. Bekarsanız evleneceğiniz kişinin zengin olacağına, insanları kırmamak için sözlerinizi dikkatli seçtiğinize ancak aynı özeni görmediğinize delalettir. Ayrıca hayallerinize ulaşmak adına gittiğiniz yolda zorluklarla karşılaşacağınıza fakat yılmayacağınıza, harcadığınız emeklerin karşılığını alacağınıza işaret eder.

Mavi Balık Görmenin İşaret Ettiği Durumlar
 • İşyerinde hile yapıldığına ve size zarar vermek isteyen birinin çevrenizde dolandığına işaret eder.
 • Evinizin bereketleneceğine, mal mülk sahibi olacağınıza ve size faydası dokunacak insanlarla tanışacağınıza işaret eder.
 • Başınızdan bir hastalık geçeceğine ancak kısa sürede atlatacağınıza, yeni bir iş kuracağınıza ve bol kazançlar sağlayacağınıza işaret eder.
 • Devamlı olarak faydalanabileceğiniz bir mal sahibi olacağınıza, iş seyahatine çıkacağınıza, yakınınızdan birini kaybedeceğinize ve çok yakın bir arkadaşınızın sizi üzeceğine işaret eder.

Rüyada Mavi Balık Görmenin Olumsuz Yönleri

Rüyada mavi balık görmek, kederli günler yaşayacağınıza, bazı maddi açıklarınızı kapatmak için bir yakınınızdan yardım alacağınıza ve sağlam karakterli kişilerle tanışacağınıza işarettir. Size emanet edilen bir eşyayı koruyamadığınıza, rüyayı gören kişi erkekse çok çapkın olduğuna ve ufak bir kaza geçireceğinize delalettir.

 • Bazı sıkıntılardan dolayı bunalım yaşayacağınıza, çok zengin biriyle tanışacağınıza ve umutla beklediğiniz bir işin olacağına işaret eder.
 • Yaşadığınız sıkıntılardan dolayı uzun bir tatile çıkacağınıza, işlediğiniz günahlarınızdan dolayı pişman olup tövbe edeceğinize ve güvenilir bir insan olduğunuzdan insanların size rahatlıkla her şeyi anlattığına işaret eder.
 • Meslek hayatınızda yüksek mevkilere erişeceğinize ve insanlara karşı yardımsever olduğunuza işarettir.
 • Beklemedik bir yerden size yüklü bir para geleceğine ve manevi hayatınıza daha fazla önem vereceğinize işaret eder.
 • Haksızlığa uğrayacağınıza ancak hakkınızı sonuna kadar savunup alacağınıza, size karşı iyi konuşup arkanızdan atıp tutan çok insan olduğuna ve çevrenizdekilere karşı dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Mavi Balık Görmenin Diğer Anlamları

Rüyada mavi balık görmek, sizi rahatsız eden bazı olaylar olduğuna, yaptığınız işlerin eleştirildiğine ve hedeflerinize zorlukları çektikten sonra ulaşacağınıza işarettir. Hayatınıza çeki düzen vermeniz gerektiğine, ailenizde küçük çaplı tartışmalar yaşayacağınıza ve düşmanlarınızı yeneceğinize işaret eder.

 • Şan ve itibar sahibi olacağınıza, aşk hayatınızda güzel gelişmeler olacağına ve maneviyatı yüksek, hal hatır bilen, gönül kırmayan, eşe dosta bağlı ve geçmişine sahip çıkan bir kimse olduğunuza işarettir.
 • Verdiğiniz bazı kararların pişmanlığını yaşayacağınıza ve size faydası dokunacak işlerle ilgileneceğinize delalet eder.
 • Gelecek ile ilgili yaptığınız planları gerçekleştireceğinize, yeni dostluklar kuracağınıza ve bazı insanları hayatınızdan çıkaracağınıza işaret eder.
 • Çok iyi kalpli biri olduğunuz için sizi suistimal eden kişilere, yaşadığınız hayal kırıklığı nedeniyle güvensiz bir insan hale geldiğinize işaret eder.
 • Alışkanlıklarınızı değiştireceğinize, yeni bir ev alacağınıza, sorumluluklarınızın artacağına ve yaşadığınız tüm olumsuzlukların biteceğine işaret eder.
 • Başka insanların sözlerine önem vermeyip kendi kafanıza göre davrandığınıza ve insanların sizi başıboş davrandığınız için uyarmasına işarettir.
 • İçinde tuttuğunuz duygularınızı açığa çıkaracağınıza, hiçbir şeyden memnun olmadığınıza ve psikolojik hastalığınız varsa onu atlatacağınıza işaret eder.

Rüyada Mavi Balık Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Çamurlu Su Görmek

Rüyada Çamurlu Su Görmek

Rüyada Saç Çekmek

Rüyada Saç Çekmek

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Ölü Eti Yemek

Rüyada Ölü Eti Yemek

Rüyada Birinin Saçını Kesmek

Rüyada Birinin Saçını Kesmek

Rüyada Ayaklı Yılan Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ayaklı Yılan Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Bebeğe Yemek Yedirmek

Rüyada Bebeğe Yemek Yedirmek

Rüyada Mavi Çorap Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Mavi Çorap Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Güncel

Rüyada Yemek Hazırlamak

Rüyada Yemek Hazırlamak

Güncel

Rüyada Yaş Pasta Yemek

Rüyada Yaş Pasta Yemek