Rüyada Kuş Boku Temizlemek Rüya Yorumu ve Anlamı
13 Temmuz 2024

Rüyada Kuş Boku Temizlemek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kuş Boku Temizlemek

Rüyada kuş boku temizlemek, rüyayı gören kişi için örtbas etmek veya görmezden gelmek gibi anlamlara gelir. Rüyayı gören kişinin sevdiği ve değer verdiği bir kimse hakkında hoşnut olmayacağı bazı şeyler öğrenmesi söz konusu olabilir. Kişi bu tarz olumsuzluklara şahit olur fakat kabullenmek istemez. Aynı zamanda bunun sonuçlarına katlanacağı ve kişinin hatalarını düzelteceği anlamına gelir.

İlişkilerde Üstü Kapatılan Konular

Rüyada kuş boku temizlemek, karı koca, anne evlat veya iki kardeş arasında yaşanacak ilişkilerde üstü kapatılan konular anlamına gelir. Kişinin değer verdiği ve sevdiği kişinin hatalarını görmezden geleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi bu durumu yaşıyorsa yine bu rüyayı görebilir. Böyle bir durum içinde değilse yakın zamanda böyle bir olay yaşayacaktır. Evladının yaptığı bir hatayı anne veya babanın çekmesi böyle rüyaların görülmesine neden olur. Bunun gibi örtbas etmek veya görmezden gelmek olarak evli bir çift için eşlerden birinin diğerinin hatalarının üstünü kapatması ve içine atması gibi konuları içerir. Eşlerden birinin yaptığı bir yanlışı veya yanlış konuşmayı diğerinin arkasından düzeltmesi veya toparlamaya çalışması gibi durumlar rüyada kuş boku temizlemek anlamına gelir.

Aldatma ve Yalanların Sonuçları

Aynı zamanda eşler arasında aldatma veya yalan söylemek gibi konuların yaşanması ardından affeden tarafın bu tarz bir rüya görmesi söz konusudur. Rüyada kuşun bokunu temizlemek ise tüm bu olumsuz olayların sonuçlarına katlanmak anlamına gelir.

Miras ve Kardeşler Arası Anlaşmazlıklar

Rüyada kuş boku temizlemek, bir diğer anlamıyla miras gibi konular hakkında kardeşler arası yaşanacak anlaşmazlıklarda alttan alacak bir tarafı simgeler. Kardeşlerden birinin diğerine hakkının fazla geçmesi ve bunun konu edilmemesi olarak yorumlanabilir.

İş Hayatında Sabır ve Katlanma

Rüyada kuş boku temizlemek, pasif ve temiz kalpli karaktere sahip insanların göreceği bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin çalıştığı iş yerinde yaşadığı birtakım sorunlar varsa buna katlanması olarak da yorumlanabilir. Kişi parasını kazanmak ve işini kaybetmemek amacıyla bazı şeyleri görmezden geliyor veya hazmetmeye çalışıyordur.

Yalan Söylemenin Sonuçları

Bunlarla birlikte yalan söyleyen ve bunun sonuçlarına katlanan bir kimse için rüyada kuş boku temizlemek bir süre daha bunun sonuçlarına katlanılacağı anlamına gelir. Aynı şekilde anne veya babaya söylenen yalanlar veya eşlere söylenen yalanlar için yine bu durum söz konusu olur.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Yeşil Elbise Görmek

Rüyada Yeşil Elbise Görmek

Rüyada Cenaze Evi Görmek

Rüyada Cenaze Evi Görmek

Editörün Seçtiği

Rüyada Makarna Yemek

Rüyada Makarna Yemek

Rüyada Arı Sokması

Rüyada Arı Sokması

Haber Bülteni