Rüyada Kivi Yemek
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Kivi Yemek

Rüyada Kivi Yemek, gören kimsenin, iş hayatında çok iyi ve hayırlı işlere imza atacağına, çok büyük kazanç sahibi olacağına, bu kazançlar sayesinde yeni ve çok daha farklı işlerle uğraşarak büyük başarılar ve çok büyük miktarda paralar kazanmaya devam edeceğine, sonrasında kazandığı paraların büyük bir kısmını hayır işlerinde kullanacağına, aç kalmış insanlara yemek, açıkta kalmış insanlara ev ve yolda kalmış insanlara yatacak yer vermek için kullanacağına ve bu neden ile çok büyük hayır duaları alarak, Allah'ın (C. C) sevdiği kulları arasına gireceğine işaret eder.

Rüyada kivi yemek, rüya sahibinin iş yaşamında ortaya koyacağı büyük ve çok başarılı projeler sayesinde çok iyi mevkilere ulaşacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, yeni yetişen kişilere örnek olarak gösterileceğine, her yaptığı işten bir yenilikler oluşturacağına ve sorunların çözümü için kendisine danışılarak, çevresi tarafından saygınlık görüleceğine delalet eder. Ayrıca fakir kişi için zengin olmaya, zengin kişi için malına mal katıp, daha da zengin olmaya, bekar kişi için evlenmeye, hasta kişi için iyileşmeye işaret eder. Kivi yenildiğini görmek, mutluluğun simgesidir ve sevinç, saadet, hayır ve bereket, hayırlı rızk, hayırlı iş ve iyiliğe yorulur. Mmevsiminde kivi yemek, kısmete işaret eder.

Rüyada mevsimi dışında kivi yemek ise daha önce elde edilememiş bir şeyin elde edileceğine delalet eder. Rüyada tatlı ve olgunlaşmış kivi yemek, helal mala, ekşi ve daha tam olgunlaşmamış kivi yemek ise haram mala ve hastalığa delalet eder. Yeşil ve olgunlaşmamış kivi yemek, birtakım kararlar alırken aceleci davranmamak gerektiği şeklinde tabir edilir. Rüyada kivinin kabuğunu soymadan yemek, iş ortamınızdaki saygınlığınız ile ilgili sorun yaşayacağınıza ve bunun sonucunda üzüntü yaşayacağınıza delalet eder. Rüyada kiviyi dilimleyerek yemek, bir kimseye iş konusunda yardımda bulunacağınıza ya da bir işini çözmesinde vesile olacağınıza işaret eder.

Rüyada kiviyi bir başka kişinin elinden yemek, zahmetsiz elde edilen kazanca delalet eder. Eğer kiviyi yediren kişiyi görmüyor tanımıyorsanız, tanımadığınız ya da dikkatinizi çekmeyen bir kişinin sizi para konusunda sıkıntıdan kurtaracağına işarettir. Rüyada farklı renklerde kivi yemek, bereket şeklinde yorumlanır. Fakat siyah ya da koyu renklerde kivi yemek tam tersidir yani para konusunda sıkıntı çekeceğiniz bir dönemdesiniz demektir. Büyük bir kivi yemek, sağlıklı olmaya, küçük kivi yemek ise iş ya da okul sebebi ile sağlığınızın kısa bir süre bozulacağına delalet eder. Rüyada yenilen kivi çok küçük ise kaza sonucunda bir organınızın zedelenmesine, orta boyda bir kivi ise yediğiniz bir yiyecekten ya da çevrenizdeki insanlar tarafından bulaşacak hastalıklara, çok büyük bir kivi ise sağlıklı bir dönemde olduğunuza işaret eder.

Rüyada Kivi Yemek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Kırmızı Elma Görmek

Rüyada Kırmızı Elma Görmek

Popüler İçerikler

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Kardan Adam Görmek

Rüyada Kardan Adam Görmek