Rüyada Kırmızı Ruj Görmek
15 Mayıs 2024

Rüyada Kırmızı Ruj Görmek

Rüyada kırmızı ruj görmek, rüyalarda görülen kırmızı ruj çok güzeldir. Bekarlar için hayırlı bir yuva, evliler içinse bir çocuk olarak yorumlanmaktadır. İş arayan insanlar çok iyi bir iş bulacak, işi olanlar işyerinde mevki sahibi olacaktır. Bekarsanız arkadaşlarınızla katılacağınız bir partide tanışacağınız bir insanla hayatınızı birleştirip çok mutlu olacağınız bir yuvanız olacak. Evli bir insanın gördüğü bu rüya, uzun zamandır çocuğu olmadığı için eşinizle birlikte doktorlara gidiyorsunuz. Bir türlü çocuğunuzun olmaması sizi ve eşinizi çok üzüyor. Bu rüyayı gören işsiz bir insanın ara işlerde az paralara çalışarak zor zamanlar geçiriyorsunuz. Devlet memuru olarak, istediğiniz gibi bir işinizin olması sizi çok mutlu edecektir. İşinizin olması halinde ise uzun yıllardır çalıştığınız işyerinde sizin bir türlü derece yapamıyor oluşunuza çok üzülüyorsunuz. En kısa sürede hiç beklemediğiniz bir anda çok yükselerek istediğiniz yere geleceksiniz.

Rüyada kırmızı ruj görmek, bir kırmızı ruj satın aldıysanız, uzun zamandır birikim yapıyor ve bir ev sahibi olmak istiyorsunuz. Kendinize ait bir evinizin olmasıyla, kira ödemekten kurtulacaksınız. Aldığınız ev çok mutlu olabilmenizi sağlayacak adeta havalara uçmanıza neden olacaktır. Uzun yıllar boyunca, yaptığınız birikimler sizin ve ailenizin sırf bir evinizin olabilmesi için ödün vermeniz sayesinde olacaktır. Artık evinizi aldığınıza göre, evinize eşyada alacaksınız. Eşinizin ve sizin isteğinize göre döşeyeceğiniz bu evde çok mutlu ve sağlıkla bir yaşamınızın olacağına işaret edecektir.

Rüyada kırmızı ruj görmek, bir kadının kırmızı ruj sürmesi itibar olarak yükseleceği işyerinde itibar göreceği mevkii bakımından yükseleceğine işaret etmektedir. Kariyer yaparak, sürekli olarak adınızdan söz edecekler. Bu rüyayı gören bir erkekse, itibar kaybedeceğine işaret edecektir. İşyerinizde yaşayacağınız bir iftira sonucunda gücünüzü kaybedeceksiniz. Ama üzülmemelisiniz. Kendinizi aklayıp, eski itibarınıza ulaşarak hatta daha iyi yerlere geleceksiniz. Bunun için biraz zorlanacak olsanız bile, iftira atan insanı bularak onunla yüzleşeceksiniz.

Rüyada Kırmızı Ruj Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Saç Boyası Görmek

Rüyada Saç Boyası Görmek

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Akşam Namazı Kılmak

Rüyada Akşam Namazı Kılmak

Güncel

Rüyada Küs Olmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Küs Olmak Rüya Yorumu ve Anlamı