Rüyada Kedinin Kuşu Yemesi
11 Temmuz 2024

Rüyada Kedinin Kuşu Yemesi

Rüyada kedinin kuşu yemesi, zahmet çekerek ümit ettiği servete, zahmetle birlikte ulaştığı ferahlığa, ticaret alanında problemlere, zorluklara göğüs gererek ulaştığı berekete, kaybettikten sonra hak ettiği haysiyet anlamına gelir.

Bazen de rüya şöyle yorumlanır: sıkıntı sonrası gözlediği mevkiye, sıkıntılara göğüs gererek özlediği hünere, verdiği uğraşların sonunda düşlediği feraha, sıkıntılarının sonunda istediği başarıya, sıkıntı sonrasında gözlediği müjdeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu zenginliğe, yenilgiden sonra beklediği servete, zahmetle birlikte elde ettiği rahatlığa, cefa çektikten sonra kazandığı mutluluğa, zorlukları aşarak kavuştuğu toplu paraya, ümitsizlikten sonra hak ettiği daha sağlıklı bir hayat anlamına gelir.

Rüyada kedinin kuşu yemesi: hayali kurulan bir birlikteliğe, faydalı işlere, sevineceğine, bonkör memura, vefakar çocuğa, imrenilen kuvvete ermeye, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, mutluluğu bulmaya, finansal yükü bulunan yabancıdan yakasını kurtarmaya, sağlığa, devlette mertebeye ulaşacağına yorulur. Bunlarla birlikte, sıhhatin bozulacağına, fena niyetli kişi eliyle fenalık görmeye, ticaret kaynaklı sıkıntıya, korkulanın başına gelmesine, üzüntü duymaya işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: bu rüya sıkıntıya düşerek hasret duyduğu yüksek mertebeye, zorluklara göğüs gererek beklediği paraya, yardım alarak ulaştığı feraha, zorlukları aşarak kazandığı sevince işaret eder.

Rüyada kedinin kuşu yemesi: birkaç gün içerisinde alınacak müjdeli habere, ettiği yemine bağlı durulacağına, maddi külfeti bulunan tanımadığı birinden uzak durmaya, varlıklı akrabaya, sevecen orta yaşlı akrabaya, sevdikleriyle birlikte eğlenmeye, yüksek mevkiye yükseleceğine, görgülü orta yaşlı kimseye, şöhrete erişileceği ne yorumlanmaktadır. B aşka bir yoruma göre de kaprisli bir tanıdığa, hilekâr insana, zalim bir tanıdığa, fena huylu düşman eliyle fenalık görmeye, cimri bir tanıdığa yorumlanmaktadır.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

soru

Başak

04 Haziran 2024 Salı

Rüyamda iki daha önce kaçmış olan iki kuşumu ve kedi nin birini yediğini ve kediyi sopayla vurarak öldürdümüzere gördüm

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Merhaba Başak,

Rüyalar bazen bilinçaltımızdaki korkularımızı ve endişelerimizi yansıtabilir. Bu tür rüyalar sizi rahatsız etmiş olabilir, ama unutmayın ki rüyalar genellikle semboliktir ve doğrudan gerçek hayattaki olayları yansıtmaz. Kendinizi suçlu hissetmenize gerek yok. Umarım bu rüya, içsel huzurunuzu bulmanıza yardımcı olacak bir mesaj taşır.

Sevgiler,

soru

Emine

14 Nisan 2024 Pazar

Ruyamda muhabbet kusumuzu kedi yedi kedinin bogazini sikarak kusu cikardim fakat yasamiyodu cok uzuldum

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Üzülmene çok hak veriyorum Emine hanım. Rüyalar bazen içimizdeki korkuları ve endişeleri yansıtır. Belki de muhabbet kuşunla ilgili bilinçaltında taşıdığın bir kaygı bu şekilde ortaya çıkmıştır. Umarım gerçek hayatta böyle bir şey yaşamazsın.

2. Cevap
cevap

Admin

Emine Hanım, rüyanız gerçekten çok üzücü ve stresli görünüyor. Rüyalar bazen bilinçaltımızda yaşadığımız korku ve kaygıların bir yansıması olabilir. Umarım gerçekte böyle bir durumla karşılaşmazsınız. Kendinizi daha iyi hissetmeniz dileğiyle.

3. Cevap
cevap

Necibe

Emine hanım rüyada kedinin kuşu yemesi zahmet çekerek elde edilen mala, zahmetle birlikte ulaşılan ferahlığa, zorluklara göğüs gererek ulaşılan berekete ve kaybettikten sonra tekrar kazanılan haysiyete delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre ise hayali kurulan bir birlikteliğe, faydalı işlere, hayırlı evlada, mutluluğu bulmaya işaret eder.

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Evde Ateş Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Evde Ateş Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Saçını Boyadığını Görmek

Rüyada Saçını Boyadığını Görmek

Rüyada Kocaya Sarılmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kocaya Sarılmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Yeşil Örümcek Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Yeşil Örümcek Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Yemek Görmek

Rüyada Yemek Görmek