Rüyada Kabede Namaz Kılmak
15 Mayıs 2024

Rüyada Kabede Namaz Kılmak

Rüyada Kabede namaz kılmak, başarısızlıktan sonra üstün makama, edinilecek malın hayırlı olduğuna, zengin bir kimseye, büyük rızka nail olmaya, hayatın neşesine kavuşmasına, en kısa zamanda alınacak güzel havadislere, sağdık dosta, birilerinin de desteğini alarak umduğu mertebeye gelmeye, zorlukla kazandığı mala, eziyet çekerek kavuştuğu üne işaret eder. Bazı olumlu yorum yapan rüya alimleri kabede namaz kıldığını görmeyi şu şekilde tabir etmişlerdir: yanlışlarının ardından kavuştuğu rızka, zorluk çektikten sonra ulaşmak istediği kudrete erişmeye, sıkıntılı olan maddiyatının düzelmesine, arzuladığı servete, sıkıntıların ardından huzura kavuşmaya, kendisi için sıkıntı oluşturan yabancı kişilerden kurtulacağına, uzun mücadeleler sonucu istediği şöhrete kavuşmaya işaret etmektedir. Kısacası çilelerle dolu imtihan kısmı bittikten sonra refaha kavuşmaya ve her şeyin yoluna girmesine işaret etmektedir.

Bazı rüya alimleri ise huzurun kaybolacağına, kötülükle karşılaşmaya, vefasız gaddar bir yakına işaret eder diye yorumlamaktadırlar.

Genel olarak Kâbe ile ilgili olaylar devletin yöneticisi ile ilgilidir. Kabe'deki tüm olaylar devletin yöneticisine tabir olunur.

Bir kişinin rüyada Kâbe'nin içinde namaz kıldığını görmesi, o kişinin devlet yöneticilerinden bir kişiye yakınlaşacağına, düşman sahibi ise onlardan uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada kabede namaz kılarken Kabe'den haber alması, o kimsenin devlet işleri ile alakalı bir duyum alacağı şeklinde tabir olunur.

Rüyada Kâbe'de namaz kılarken Kâbe'nin duvarlarından birinin yıkılmış olduğunu görmek, devletin ileri gelen kişilerinden birinin hayatını kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kabede namaz kıldıktan sonra Kabe'den birtakım şeyler çaldığını görmek, kişinin haram olan bir işe bulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kabede namaz kıldıktan sonra Kabe'ye doğru yönelerek yürüdüğünüzü görmek, İslam inancımızın sağlam olduğuna işaret eder.

Rüyada Kâbe'nin üstünde namaz kıldığınızı görmeniz, İslamiyetle ilgili hislerimizden uzaklaşacağımıza işaret eder.

Rüyada Kâbe'nin üzerinde namaz kıldıktan sonra Kâbe'yi çiğnediğinizi görmeniz, Efendimizin sünneti seniyyelerine karşı tavır değiştirip cephe aldığınıza işaret eder.

Biz namazı kıldıktan sonra gökten meleklerin inerek Kâbe'yi başka bir yere taşımaları, o bölgede her şeyin yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kabede namaz kıldıktan sonra Haceri_i Esved'e el sürdüğünü görmesi, o kişinin Hicaz milletinden veya Efendimizin soyundan bir veliye sığınıp onun yolundan gideceğine işaret eder diye yorumlanır.

Namazı kıldıktan sonra Kâbe'yi olması gerektiği şekilde tavaf ettiğini görmesi İbadetleri özellikle farz olanları layıkıyla yaptığına işaret eder.

Rüyada namaz kıldıktan sonra Kâbe'nin kendi hanesine ya da farklı bir yere gittiğini görmek, o hane ve alan için daimî saygıya, yükselişe ve devlete işaret eder.

Kabe'nin namazdan sonra harap olduğunu görmek, farz namazı terk etmeye ya da namazın adabına uymadan namazı eda etmeye yorulur.

Rüyada kabede namaz kıldıktan sonra Kabe'ye bakmak, kişinin korkularından sıyrılması anlamına gelmektedir.

Rüyada kişinin namazdan sonra kabede hacetini gidermesi, kişin dert ve belalara gark olacağı şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Kabede Namaz Kılmak Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Yaş Pasta Yemek

Rüyada Yaş Pasta Yemek

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada Balık Sürüsü Görmek

Rüyada Balık Sürüsü Görmek

Rüyada Polis Olduğunu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Polis Olduğunu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Deveden Korkmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Deveden Korkmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Saç Seyrelmesi Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Saç Seyrelmesi Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Araba Yanması Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Araba Yanması Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Çocuk Bulmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Çocuk Bulmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Yeşil Çimen Görmek

Rüyada Yeşil Çimen Görmek

Rüyada Siyah İncir Yemek

Rüyada Siyah İncir Yemek

Rüyada Doğum Görmek

Rüyada Doğum Görmek

Rüyada Buz Yemek

Rüyada Buz Yemek