Rüyada İncir Ağacından İncir Yemek
15 Mayıs 2024

Rüyada İncir Ağacından İncir Yemek

Rüyada incir yemek genel anlamda kısmet sahibi olacağınız anlamına gelir. Mutlu olacağınız güzel bir haberi kısa süre içinde alacağınıza işaret eder. Eğer rüyada inciri mevsiminde gördüyseniz çok yakında âşık olacağınıza ya da evleneceğiniz anlamına gelir. İncir büyük bir kısmete ya da mirasa sahip olacağınızı incir ağacı ise varlıklı kimselerle tanışacağınız anlamına gelir. Bu varlıklı kimselerden büyük fayda görecek maddi anlamda ferahlığa kavuşacağınızı gösterir. Gördüğünüz incirin renklerine göre faklı anlamların olduğu bilinir. Yeşil taze incir hayırlı bir kısmet anlamında iken siyah incir yaptığınız bir şeyden dolayı pişman olup üzüleceğinizi sarı incir ise ciddi bir hastalık geçireceğinizi gösterir.

Kirmani'ye Göre Rüyada İncir Yemenin Anlamı Nedir?

Kirmani'ye göre rüyada incir ağacından incir yemek helal yoldan kazanılan büyük kazançtır. Bolluk ve bereket anlamına gelen incir yemek aynı zamanda çocuk sahibi olunacağını müjdeler. Mal ve nimete işaret eden bu rüya mal satışından kazanılan büyük miktar paraya ya da ev araba gibi bir mal alınacağını gösterir. Rüyada incir yemek rüya sahibinin zorlanmadan kolay yoldan para elde edeceğine işaret eder. İncir ağacı gören kimse çocuk sahibi olacaktır. Rüyayı gören kimsenin neslinin çok olacağını gösterir. Beyaz renkte görülen incir rüyayı gören kimsenin çok sevineceği bir haber alacağını gösterir.

Rüyada Mevsimsiz İncir Yemek

Kıskançlık ve yalan bir söze işaret eden bu rüyayı gören kimsenin kıskanç bir kişi tarafından zarar göreceğini gösterir. İşlerin ters gitmesi, uğursuzluğun ve kıtlığın yaşanacağını belirtir. Rüyayı gören kimsenin ve ailesinin geçim sıkıntısı yaşacağına işeret eden bu rüya ciddi mal kaybının yaşanacağını gösterir. Mevsimsiz rüyada incir yemek rüya sahibinin ya da yakın çevresinden birinin hasta olacağını belirtir. İncir ağacından toplanan incir kurtluysa rüya sahibinin adının bir dedikoduya karışacağını gösterir. İş çevresinde başarısını istemeyen bir kişinin kıskanlığı nedeniyle zarar görecektir. Rüya sahibini çekemeyen bir kişi tarafından çıkarılan bu dedikonu sonucunda ciddi iş, mal ve para kayıpları olacağına ve bu durumdan hasar göreceğini gösterir. Kurtlu incir görmek ya da yemek bazı rüya tabircilerine göre tartışma yaşanacağını göstermektedir.

Rüyada İncir Ağacından İncir Yemek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Popüler İçerikler

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Fıstık Yemek

Rüyada Fıstık Yemek