Rüyada Harabe Ev Görmek
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Harabe Ev Görmek

Rüyada harabe ev görmek, verdiği sözünü bağlı olacağına, parasal külfeti olan akrabadan yakasını kurtarmaya, sevince kavuşulacağını, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, faydalı uğraşlara girileceğine, kazançlı işler yapacağına delalet eder. Ferahlığa kavuşacağına, yüksek makama ulaşacağına, sağlığa, yakın zamanda alınacak memnun edici bir haber almaya, özlemi duyulan bir eşe işaret etmektedir.

Bunlarla birlikte parasal kayba uğramaya, mutsuz edici bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, ticari zarara, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına işaret eder. Birtakım rüya alimleri şöyle yorumlamışlardır: bu rüya sıkıntıya düşerek kavuştuğu rahata, yenilgiden sonra ümit ettiği ferahlığa, zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı şana, zorlukla birlikte ulaştığı haysiyete yorulur.

Rüyada harabe ev görmek genellikle iyiye yorulmaz. Genellikle kişinin duygusal yaşamında sorunlar çıkmasına yorumlanır. Evli olanların boşanmasına, sevgili olanların ise ayrılmalarına şeklinde yorulmuştur. Rüyada harabe ev görmek, kişinin tüm planlarının bozulmasına ve hevesinin kırılmasına da işaret etmektedir. Büyük hayal kırıklıkları, artan borçlar ve huzursuzluk anlamlarına da gelmektedir. Rüyada harabe ev görmek başka bir rüya tabirine göre de bu rüyayı gören kişinin başının beladan kurtulmayacağına ve uğursuzluğun yakasını bırakmayacağına şeklinde de yorumlanmıştır.

Kişinin hanesinde büyük felaketler yaşanacağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine, ayrılığa, boşanmaya veya yangın gibi kötü durumların yaşanacağına şeklinde yorumlanır.

Başka bir rüya tabirine göre, kişinin tüm ümitlerinin boşa çıkacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, bekar kimseler için kısmetlerin kapanacağına ve evlilik olmayacağına, hamileler içinde çocuk düşüreceğine ve pek çok belayı simgeler.

Rüyada harabe ev görmek, her açıdan kişinin çok büyük sıkıntılar içinde yaşayacağını ve dert sahibi olacağına delalet eder. Genellikle de hanede yaşanacak çok büyük uğursuzluk, şanssızlık ve kazaları işaret eder.

Rüyada harabe ev görmek kişinin bütün umudunun yok olmasına, evinde türlü dertlerin ortaya çıkmasına işaret etmektedir. Harabe ev genellikle karanlık, üzücü, dertli günleri geride bırakmaya da delalet etmektedir. Harabe bir bakıma felaket anlamına da gelmektedir. Farklı bir açıdan yorumlayan rüya alimleri de harabe evi geçmişi anlatan bir yorum olarak değerlendirmişlerdir. Geçmişi unutarak yeniden hayata başlamaya işaret ettiğini söylemişlerdir.

Rüyada Harabe Ev Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Kar Fırtınası

Rüyada Kar Fırtınası

Rüyada Takma Diş Görmek

Rüyada Takma Diş Görmek

Rüyada Sarı Gömlek Görmek

Rüyada Sarı Gömlek Görmek

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Kuş Isırması Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kuş Isırması Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Sütlaç Yemek

Rüyada Sütlaç Yemek

Rüya Düğün Salonu Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüya Düğün Salonu Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada İdrar Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada İdrar Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Evde Ölü Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Evde Ölü Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Güncel

Rüyada Ölü Doğum Yapmak

Rüyada Ölü Doğum Yapmak