Rüyada Ev Çökmesi
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Ev Çökmesi

Rüyada ev çökmesi, İnsanlar uyuduklarında bilinç altlarının harekete geçmesiyle birçok rüya görürler ancak görülen bu rüyaların birkaçını hatırlarlar. Elbete en hayırlısı da böyle olmasıdır. Bİzler gördüğümüz rüyaların anlamlarını çok merak ederiz. Hatta bazı insanlar çok daha fazla bu olaya takıntılı olarak gördükleri rüya hakkında araştırmalar yaparak, rüyalarının yorumlarına bakarak anlamlarını öğrenmeye çalışırlar. Bunlar belki siz belki de etrafınızdaki bazı insanlar olabilir. Rüyaların yorumlanması yani tabirlerinin yapılması eskinin İslam alimleri tarafından yorumlandırılmıştır ve aynı zamanda İslam alimlerinden farklı olarak modern rüya tabircileri tarafından da farklı şekilde yorumlandırılan rüya tabirleri sizleri ikilemde bırakmaktadır.

Asıl konumuz olan rüyada ev çökmesi olayını islam-i rüya tabircileri şöyle yorumlamışlardır; ev sahibi için kötüye yorumlandırılmıştır ve kısa zamanda o ev sahibinin ölümünün gerçekleşeceğine işarettir. Bu rüya kısa sürede üzüntü, keder, sıkıntılar çekileceğine işarettir. Eğer rüyada evin tamamının yıkılması görülüyorsa o evde ev sahibinin değil başka bir insanın öleceğinee işaret olmaktadır. Bu rüyayı eğer evin hanımı gördüyse, evin erkeğinin başına büyük musibetler geleceğinin, başına belalar açılacağının göstergesidir. Kısacası rüyada ev çökmesi görmek islam-i rüya tabircilerine göre kötü yorumlanmış ve sonunda ölüm olan bir tabirleme yapılmıştır.

Rüyada ev çökmesi olayını modern rüya tabircileri ise şöyle tanımlandırarak yorumlarmışlardır. Önceki zamanlarda büyük maddi sıkıntılar yaşamışsanız artık daha bol kazançlı, kısmetli dönemlere gireceğinize işarettir. Rüyada ev çökmesi görmek ileri yaşam dönemlerinize işarettir.

Rüyalar çoğu zaman günlük hayatta gördüğümüz, etkilendiğimiz şeylerden kaynaklanıyor olabilir. Rüyalar tabirlernirken her zaman iyimser olmak öngörülüyor. Unutulmamalıdır ki rüya tabirleri sadece birer yorumlamadır ve kesinlikle çok ciddiye alınarak kendimizi strese sokup kafamızı fazla yormamalıyız. Rüyamızı yorumlarken, tabirini araştırdığımızda bulduğumuz tabirlerden kendimize en hayırlısını seçerek üzerinde durulmalıdır. Hiçbir zaman kötü olanı seçip kafada takıntı haline getirilmemelidir. Rüya tabirlerine baktığımızda islam-i rüya tabirleri ve modern rüya tabirleri arasında kalabiliriz. Yukarıdaki tabirde olduğu gibi biri iyiye diğeri ise kötüye yorumlandığında bize son derece ikilem oluşturmaktadır. Bizler daha önce de söylediğimiz gibi bizim için en hayırlısını seçerek onun üzerinde durmalıyız.

Rüyada Ev Çökmesi Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Komşunu Hamile Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Komşunu Hamile Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Meyve Suyu İçmek

Rüyada Meyve Suyu İçmek

Rüyada Beyaz Yumurta Görmek

Rüyada Beyaz Yumurta Görmek

Rüyada Bir Çocuğa Para Vermek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Bir Çocuğa Para Vermek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Birine Su Vermek

Rüyada Birine Su Vermek

Güncel

Rüyada Kırmızı Göz Görmek

Rüyada Kırmızı Göz Görmek