Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak, genel olarak barışma rüyalarının esasında iyi şeylere işaret etmediği kabul edilir. Bu rüya, eski defterlerin ve eski sorunların rüya sahibinin aklında halen canlı ve adeta geçen zaman yaşanmış gibi taze durduğuna rivayet edilir. Kişi geçmiş zaman içinde bulunduğu birtakım olaylardan çok fazla etkilenmiş, bunların izlerini ve etkilerini şimdilik silememiş demektir. Rüyada eski sevgiliyle konuşmak rüya sahibinin his ve düşüncelerini açık açık söylemekten çekindiğine, olası olduğunca olaylara ve konulara karşı suskun kaldığına, bu sebeple de ne istediğinin kimse tarafından anlaşılamadığından şikâyet etmeye yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyle barışıp öpüştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin bir türlü gönül eşini bulamadığına işaret eder. Arkadaşımızın hayatında hiç kimse olmadığına ve onun da bunun eksikliğini yaşadığına, artık yaşamında kendisini anlayacak.

Rüyada eski sevgiliyi görmek rüya sahibinin özel hayatı üzerinden izah edilir ve rüyayı gören kişinin yakında yeni biri ile tanışacağına, kişiden fizyolojik olarak etkileneceğine ancak ilerleyen vakitlerde kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve bundan pişmanlık duyacağına yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyle barıştıktan sonra seviştiğini görmek, rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda da eski sevgilisini özlediğine, onu bir türlü unutmadığına ve onunla beraber geçirdiği güzel günleri düşünmekten kendisini alamadığına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında eski sevgilisiyle barıştığını görmesi, birisine uzunca süredir söylemesi gerekli olan ama bir türlü söyleyemediği bir şeyi itiraf etmesi biçiminde de yorumlanmaktadır. Bu rüya genel olarak kişinin geçmişte olan bir meselesini çözüp, rahatlayacağına işaret eder. Rüya sahibi, önceden içinde bulunduğu ve insanlardan gizlediği şeyleri detaylı olarak anlatma isteği hissedecektir. Bu durumun bilinmesinin gizli kalmasından daha hayırlı olacağına inanır. Bununla birlikte rüyada eski sevgilisini gören kimse, eskiye özlem duyar. Eskiyi özleyen rüya sahibi, şimdiki hayatındaki birtakım şeylerden de bıkkınlık duymaktadır. Kişi karma karışık hisler içindedir. Bir taraftan kendi yaptığı yanlışların acısını çeker, bir taraftan da eski sevgiliye merhamet hissi besler. Rüya sahibi, bu duyguların aralarında kafasını fazlasıyla yoracaktır. Bölünme acısının yarattığı bir bilinçaltının olmasını aradığı biçimde görmesi manası taşır.

Rüyada küs olunan sevgiliyle barışmak, zorlukları aşarak ümit ettiği iyiliğe kavuşmaya, parasal sıkıntısı olan insandan yakasını kurtarmaya, zahmet çekerek elde edeceği paraya, sorunları aşarak doğru yapılan işe yorumlanır. Rüya bazen de küs olduğu sevgiliyle barışmak hatalarının sonrasında kazanacağı mevkiye, umudunu kestikten sonra kazanacağı başarıya, zorluk çekerek kazanacağı toplu mala, cefa çektikten sonra elde edilen mülke, sorunları aşarak beklediği mal manasına gelir. Yetenek sahibi bir kimseye, getirinin bereketli olacağına, sıhhatli bir ömre, servet sahibi olan bir yöneticiye, topluluk hayatında mutluluğa, zorluk çekmeden ele geçirilen mala, ticari getirisi çok yüksek olarak gerçekleştireceğine, parasal zorluklardan iyi hale geçmeye, randımanlı işler ile yoğun olacağına, karlı atılımlar gerçekleştireceğine işaret eder. Olumsuz yorum olarak da hayata iş nedeniyle geçim zorluğuna, düşmanlığını gizleyen kimseye, sırların meydana çıkmasına işaret eder. Bu rüya zorluklara göğüs gererek aradığı ganimete, cefa çekerek hasret duyduğu nimete kavuşmaya, sıkıntılarının bitiminde kazandığı beceriye, sıkıntıya düşerek kazandığı fazladan getiriye işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Pişmaniye Yemek

Rüyada Pişmaniye Yemek

Rüyada Su Aktığını Görmek

Rüyada Su Aktığını Görmek

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Güncel

Rüyada İnek Otlatmak

Rüyada İnek Otlatmak