Rüyada Bir Erkeğe Sarılmak Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Bir Erkeğe Sarılmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada bir erkeğe sarılmak, rüya sahibinin evli ya da bekar olmasına göre farklı şekillerde tabir edilir. Bekar olanlar için oldukça kısmetli bir dönemin başlayacağını müjdeleyen bir rüyadır. Bu rüyayı gören bekarların kısa sürede evlilik konusunda bahtları açık olacaktır. Eğer nişanlı bir kişi bu rüyayı görüyorsa, düğünün yakın olduğuna, her şeyin tam istediği gibi olacağına işaret eder. Bu rüyayı evli bir kişi gördüyse, rüyasında sarıldığı özellikte bir erkekle evleneceğine ya da böyle birisinden alacağı destekle yaşamının daha kolay olacağına tabir edilir. Bu rüyayı gören evli bir erkek olursa, bu iş yaşamında karşılaşılacak iyi bir kişiye işaret eder. Bunun sayesinde ters giden işleri düzelecektir. Bu rüya ayağı yere sağlama basan bir kişinin varlığına da işaret edebilir.

Rüyada sarıldığı erkekle evlenmek ise rüya sahibinin hiç hesaplamadığı bir kişiden göreceği desteği müjdeler. Bu manevi bir destek olabileceği gibi, maddi anlamda bir kazançta olabilir. Aynı zamanda rüya sahibinin yaşamında gerçekten ondan güçlü ve kudretli olan birisinin himayesine girmesine, onun yanında yeni bir işe başlamasına, bu sayede kazancının daha bereketli olmasına, sıkıntıları kolay aşacağına tabir edilir.

Rüyada bir erkeğe sarılmak ile ilgili rüyaları geneline bakarak tabir etmek gerekir. Bu rüya kadınlar için günah işlemeye yorumlanabilirken, erkekler için daha farklı yorumlanabilir. Ancak cesaretsiz olma, başarısızlık, zayıflık ya da kişiyi hatalı yönlendirecek arkadaşlara tabir edilir. Bir kadın bir erkeğe sarıldığını görürse, yaşadığı çevrede çıkan dedikodulara, aileden gelecek eleştirilere maruz kalınacağına delalet eder. Bu rüya sahibinin yaşam şekline göre tabir edilmelidir. Gireceği duygusal ilişkiden pişmanlık duymaya ve bu yüzden rüya sahibinin zor günlere hazırlıklı olmasına da tabir edilir. Bu rüya hem birinden görülecek desteğe hem de biriyle dostluk, arkadaşlık ilişkilerini ilerletmeye yorumlanabilir. Bunu rüyanın geneline bakarak değerlendirmekte yarar vardır.

Rüyada yabancı bir erkeğe sarılmak ise rüya sahibin yaşamında daha önceden hiç görmediği bir erkeğe sarılıyor ise bu kişinin daima sorumluluktan kaçtığına, her işte kolay yolu seçmesine, işinde çalışırken bile mesai arkadaşlarına kendi çıkarı için kötü davrandığına yorumlanır. Bu rüyayı görenler yaşamında köklü, kalıcı dostluklar kuramaz. Her konuda yüzeysel ilişkiler yaşar, duygusal bakımdan kimseyle yakın olmadığına işaret eder. Bu nedenle yaşamında her zaman sevilmeyen bir kişi olarak kalabilir. Böyle olmasını istemiyorsa, kendini toparlamalı ve yaşamına yeni bir yön vermelidir.

Rüyada bir erkeğe bir erkeğin sarılması ise rüya sahibi erkek tanımadığı bir erkeğe sarılıyor ise yaşamında mantıksız kararlar aldığına, duygularıyla aldığı kararların onu kötü bir yola sürüklediğine işaret eder. Bu kişiler biraz daha dikkat ederlerse, her zaman ihtiyacını duydukları bir destekçi bulabilirler. Ancak vereceği kararlarda biraz daha dikkatli olmalı, sorunlardan uzaklaşmalıdır. Bu rüyayı bir kadın görürse, kişinin ailesinden anne ve babasıyla ya da kardeşleriyle yaşanacak sorunlar gündeme gelir. Genç yaştaki kişilerin bu rüyayı görmesi demek, yaşamında kimseye muhtaçlık duymadan, kendi ayaklarının üzerinde durabileceğine tabir edilir. Bu kişiler aile desteği bile almadan oldukça iyi yerlere gelecektir.

Rüyada Bir Erkeğe Sarılmak Yorumları

soru

Nehir

03 Nisan 2017 Pazartesi

Tanımadıgım bı erkek elimde tutup bı yere göturdu ona sımsıkı sarıldım cok mutluydum sonra merdıvenlerden hızlıca ındırdı benı ayaklarım yere basmıyordu sankı o tasıyordu. Sonra cıktık dısarı el ele yuruyorken uyandım

Cevap yaz
cevap

Saadet

24 Eylül 2018 Pazartesi

Merhaba, nehir hanım böyle bir rüyayı bende görmüştüm. İyiye yormuştum evli olduğum için eşim bana daha çok bağlandı, sizinde evliyseniz eşinizin ilgisi artacağı, bekarsanız karşınıza birisinin çıkacağına işaret ediyor.

soru

Ayse

12 Haziran 2017 Pazartesi

Ruyamda bi erkek bana sariliyodu benden boyu uzundu bende ilk once sariliyodum ama kendimi cekmek isterken o geri cekmedi bana tekrar simsıkı sarilmaya basladi kotu bi niyeti var gibiydi o sirada babam araya giriyodu ve ruyam bitiyodu bu ruyami yorumlarmisiniz

Cevap yaz
cevap

Ümmühan

10 Ağustos 2018 Cuma

Rüyayi gören kişi evli ise rüya iyi yorumlanmaz. Rüya sahibinin kötü günler geçireceğine evliliğin de sıkıntılar yaşayacagini rivayet eder. Eğer rüyayi gören kişi bekar ise mutlu bir evlilik yasayacagina ve her zaman eşinden destek alacagina delalet eder.

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Köpeğe Sarılmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Köpeğe Sarılmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Hediye Telefon Almak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Hediye Telefon Almak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Görmek

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Görmek

Rüyada Oturarak Namaz Kılmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Oturarak Namaz Kılmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Yüzük Bulmak

Rüyada Yüzük Bulmak

Güncel

Rüyada Sarı Üzüm Yemek

Rüyada Sarı Üzüm Yemek