Rüyada Beyaz Tavşan Görmek
15 Mayıs 2024

Rüyada Beyaz Tavşan Görmek

Rüyada Beyaz Tavşan Görmek, rüyayı gören kişinin anlayışlı, hoşgörülü, anaç ve sakin bir kadınla bir ilişki kuracağına ve bu ilişkinin belli bir süre devam edeceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumların aile yaşantısına yansıyıp aile bireylerini de mutlu edeceğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz tavşan beslediğini görmek geçmişe olan özleme alamet eder. Rüyayı gören kişinin, geçmişte kalan olayları düşündüğüne, kişilere üzüldüğüne ve çok büyük bir özlem duyduğuna işaret eder. Rüyada beyaz tavşan öldürdüğünü görmek rüya sahibinin, ilişki kurduğu bayanla ilgili bir sorunla karşılaştığına, bu yüzden çok büyük sıkıntılar çektiğine ve en kısa sürede sorunu ortadan kaldıracağına yorumlanır. Rüyada beyaz tavşan avladığını görmek İlişki kurulan kadınla birlikte bir işten çok yüklü miktarda para kazanmaya yorumlanır. Aynı zamanda, bir yerden gelecek ve beraberinde hayırlı gelişmeler getirecek toplu haldeki bir miktar mala yorumlanır. Rüyada beyaz tavşan yavrusu görmek rüyayı gören kişinin, yaşadığı ilişkide daha önce hiç tatmadığı ve hiç bilmediği şeyleri yaşayacağına işaret eder. Beyaz tavşan sevmek ilişki kurulan kişinin yardımıyla çok büyük kazanç elde etmek ve içine düşülen bir sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir. Beyaz tavşan görmek kötü kalpli, insanları sevmeyen, sürekli sorun çıkartan ve insanları sürekli üzen bir kadına yorulur. Ayrıca çok sevilen birinin ölümünden büyük üzüntü duymaya delalet eder. Beyaz tavşan görmek rüyayı gören kişi için eşe yorumlanır. Çok iyi çalışan, insanlara çok büyük yardımı dokunan, zeki ve çok cesur olmayan bir arkadaşa işaret eder.

Beyaz tavşan ağırbaşlı ve sakin bir kadına yorumlanır. Sahip olduğu beyaz tavşanın ölmesi çocuklardan gelecek sıkıntıya, beyaz tavşan kesmek eşinden ayrılmaya işaret eder. Tavşanın kendisiyle konuştuğunu görmek halkın hoş iyi görmediği bir kadınla arkadaşlık yapacağına, tavşanı tutmak ya da avlamak evlenmeye işaret eder. Rüyada hızlıca koşan beyaz bir tavşan görmek, saklanması gereken bir sırra işarettir. Tavşanı avladığını görmek, endişe ve şüphe içinde geçecek bir zamanın yaklaştığını işaret eder. Beyaz tavşan satmak, satın almak veya pişirip yemek hafif bir hastalıkla yorumlanır. Rüyada hızlı koşan beyaz bir tavşan görmek, gizlenmesi gereken bir sır olduğuna yorumlanır. Tavşan avlamak, endişe ve şüphe içinde bir yaşayacağınız zamana işarettir.

Beyaz tavşan görmeniz iş hayatında büyük başarı elde edeceksiniz anlamını taşıyor. Aşk hayatınızda mutluluklar peşinizi bırakmayacak demektir. Beyaz tavşan sevimli, neşeli ve zeki bir arkadaş demektir. Rüyayı görenin böyle bir ahbabı olacak demektir. Beyaz tavşanı seven, okşayan, böyle birine yardım edecek demektir. Rüyada hızlıca koşan beyaz bir tavşan görmek, saklanması gereken bir sırrın olduğuna işarettir. Tavşan avladığını görmek, endişe ve şüphe içinde geçecek olan zamana işarettir. Beyaz tavşan yakaladığını veya birinin size tavşan verdiğini görmek, kötü bir kadınla evleneceğinize yorumlanır. Tavşan postu giymek veya tavşan eti yemek, kötü bir kadından az da olsa menfaat elde edeceğiniz demektir. Beyaz bir tavşan yavrusuna sahip olduğunuzu görmek, daha önce tatmadığınız iyi bir durumla karşılaşacağınıza işarettir. Rüyada beyaz tavşanı tutup kestiğini görmek, alacağı hanımın ömrünün kısa olacağına işaret eder.

Kendisine ait olan beyaz bir tavşanın öldüğünü gören, eşi yüzünden bir musibete uğrar demektir. Beyaz bir tavşanın kendisiyle konuştuğunu gören, herkesi şaşırtacak bir kadınla arkadaşlık edecek demektir. Beyaz tavşanın ensesini öptüğünü gören, eşiyle ters taraftan ilişki yaşar. Tavşan kestiğini görmek eşinden ayrılmaya işaret eder. Bazıları beyaz tavşan görmek hayırlı değildir diye yorumlar. Bir başka rivayete göre de beyaz bir tavşan görmek kadındır. Tavşan tuttuğunu gören kimse evlenir. Bazı tabirciler, tavşan görmenin korkak bir insana bazı tabirciler ise tavşanın kötü huylu bir kadına işaret ettiğini söyler. Eline tavşan geçtiğini gören kimse ahlaksız bir hanımla evlenir.

Rüyada Beyaz Tavşan Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Ayakkabı Yıkamak

Rüyada Ayakkabı Yıkamak

Popüler İçerikler

Rüyada Ölüye Su Vermek

Rüyada Ölüye Su Vermek

Editörün Seçtiği

Rüyada Patates Yemek

Rüyada Patates Yemek

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Yangından Kaçmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Yangından Kaçmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kuru Pasta Yemek

Rüyada Kuru Pasta Yemek

Rüyada Kulak Kiri Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kulak Kiri Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Balık Ayıklamak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Balık Ayıklamak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kaynak Suyu Görmek

Rüyada Kaynak Suyu Görmek

Güncel

Rüyada Tuvalet Kağıdı Görmek

Rüyada Tuvalet Kağıdı Görmek

Güncel

Rüyada Halaya Sarılmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Halaya Sarılmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Güncel

Rüyada Armut Ağacından Armut Yemek

Rüyada Armut Ağacından Armut Yemek

Rüyada Kuzu Doğurmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kuzu Doğurmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ispanaklı Börek Yemek

Rüyada Ispanaklı Börek Yemek

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada Kan Tükürmek