Rüyada Asker Rüya Yorumu ve Anlamı
12 Temmuz 2024

Rüyada Asker Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görülmesi, kudret ve güçle tabir edilir. Asker sınıfından bir generalle konuşmak, işlerimizde hiçbir zaman zorluklarla karşılaşmayacağımızın delaletidir. Bir askeri er olarak bir askeri büroda çalıştığımızı görmek, resmi kurumlarda olan işlerimizin kolaylıkla sonuçlanabileceğini işaret eder.

Bir askeri birlik içinde eğitim yaptığımızı görmek ya da takım halinde bir caddeden geçtiğimizi görmek, tanıştığımız yerde sevileceğimizi ve her zaman hizmetlerden yararlanıp takdir göreceğimizi ve güzel anılacağımıza işarettir. Başka bir rivayete göre, rüyada bir asker peygamber ya da bir alimle görülüyorsa, müminler hakkında yardıma delalet eder.

Askerin Şehre Girişi

Bir kişinin rüyasında bir şehre veya bir sokağa ya da bir mahalleye asker olarak geldiğini görmesi, o yerlere yağmur yağacağına alamettir. Bazı tabircilere göre asker görmek, müminlerin kurtuluşu ve zalimlerin zulmünden intikam olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Asker Olmak

Rüyada asker olduğunu görmek, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek anlamına gelmektedir. Askeri silahsız olarak görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işaret eder. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmemiz gerektiğini, aksi takdirde büyük hatalar yapabileceğimizi belirtir.

Asker Topluluğu Görmek

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu, Müslümanlar için Allah tarafından bir yardımla ödüllendirilecekleri şeklinde tabir edilir. Rüyada bir şehre ya da yerleşim alanına askerlerin girmesi, yağmur ve bereketin toprakları şenlendireceğine anlamına gelir. Rüyada başıbozuk asker görmek ise çapulcu ve ayaktakımı kimselere tabir edilir. Asker, güç, güven, başarı ve inanılacak dost anlamına gelmektedir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmeliyiz, aksi takdirde büyük hatalar yapabiliriz.

Rüyada Askerlerin Saldırıya Hazırlanması

Rüyada askerlerin sıra halinde bir yere saldırmak üzere hareket ettiğini ve bu durumdan gururlanıp heyecanlandığımızı görmek, bir işi başarmak için ihtiyacımız olan enerjiyi kendi içimizde bulacağımızı ve etrafımızdaki her şeyin bu duruma hizmet edeceğini işaret eder. Rüyada asker evinde olmak, kişinin hanesinde bir hastalanma meydana geleceği anlamına gelir. Kışla içerisinde asker görülmesi ise eski bir dosttan yardım alınacağının habercisidir.

Rüyada Askeri Hasta Görmek

Rüyada askeri hasta görmek, birisine yardım etmek istediğimiz halde kötü niyetli biri tarafından engellendiğimize, her adım attığımızda bu kişi tarafından bir adım geri çekildiğimize işaret eder. Rüyada silahsız asker görmek, tanıdığımız bir kadının kötülüğüne maruz kalacağımıza delalet eder.

Rüyada Üzgün Askerler Görmek

Rüyada askerleri üzgün, sersefil bir halde görmek ve onların içinden biri gibi olmamak, kendi dünyevi hayatımızda bir yılma yaşayacağımız, hayatımızda üstümüzden atamadığımız bir atalet dönemi başlayacağı anlamına gelmektedir. Dışarıdan bu duruma tanık olacağımız fakat gücümüzün bu durumu aşmaya yetmeyeceği ve bir tür yardım almamız gerekeceğinin habercisidir.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni