Rüyada Asker Cenazesi Görmek
27 Haziran 2024

Rüyada Asker Cenazesi Görmek


Rüyada asker cenazesi görmek, rüya tabircilerine göre farklı anlamlar taşır. Bu rüyayı gören kişinin, şehit olmuş askerlerden birisini yaşıyor görmesi, onun bıraktığı ilim ve yolun yaşadığına veya Allah'a yakın olmaya işaret eder. Şehit olduğunu görmek ise bu makamı hak etmeye yetecek amelleri işlemeye işaret eder. Rüyada kendinizin şehit olduğunu görmek veya rüyada şehit düşmek de çevrenizden saygı göreceğinize veya makam ve mevki olarak yükseleceğinize işaret eder.

Rüyada Asker Olup Şehit Düşmek

Bir kişi rüyasında asker olup da şehit düştüğünü görürse, öldüğünde büyük bir mertebe ile Allah huzuruna çıkacağına işaret eder. Aynı şekilde rüyasında asker cenazesi görmek tabirciler için iyiye yorumlanmaktadır. Cenaze gören kişinin uzun zamandır haber alamadığı birisiyle karşılaşacağı işaret edilir. Eğer ki asker cenazesine katılıyorsa, hayatında güzel yenilikler yapılacağı anlamına da gelmektedir. Eğer ki rüyasında gördüğü cenazede hava güneşliyse rüya sahibi bekar ise evlenip çocuk sahibi olacağına, cenazede hava yağmurluysa kötü haber ve hastalığa işaret eder.

Asker Cenazesine Katılmak

Yine rüyada asker cenazesine katılan kişi, uzun süredir görmediği birisiyle karşılaşıp hoş sohbet edeceğine delalet eder. Herkes cenaze rüyasının kötüye çıktığını düşünse de bilinenin aksine cenaze rüyası iyi şeyler olacağına işaret etmektedir.

Asker Cenazesinin Büyük Bir Törenle Uğurlanması

Asker cenazesinin büyük bir tören ile uğurlandığını gören kişi, yaşantısında güzel bir değişiklik yapar ve bu tören alayını takip eden kişi, hayatında köklü bir değişikliğe yer verecek demektir. Yeni bir eş ile tanışıp çocuk sahibi olacak demektir. Asker cenazesini çok kalabalık olarak görmek, yeni bir işte çok yüksek düzeylerde ilerleyeceğine habercidir.

Asker Cenazesinin Bir Yere Bırakılması

Rüya tabircilerine göre asker cenazesinin bir yere bırakıldığını görmek, eğer ki ölen kişi tanıdık değilse rüyayı gören kişinin hapis yatacağına işaret ederken bu cenazeyi taşıdığını görmek ise yüksek mevkilerde bir insan ile tanışıp bu kişiden fayda göreceğinin habercisi demektir. Eğer ki cenazenin arkasından ağladığınızı gördüyseniz sonunuz iyi demektir. Cenaze işleri ile siz ilgileniyorsanız sizin bir düğün hazırlığına girişeceğinize işaret demektir.

Rüyanın İyi ve Kötü Yorumları

Görülen rüyanın iyi ve kötü olarak rüya tabircileri tarafından iki farklı yorumu vardır.
  • Bazı tabircilere göre rüyada asker cenazesi görmek, söz sahibi birinin oğlu ile arkadaş olacağınıza ve ondan menfaat elde edebileceğinize, zengin olacağınıza, saygınlık elde edeceğinize, iffetli ve takvalı bir kızınız olacağına işaret eder. Yine aynı şekilde rüyanızda asker cenazesi görmek işinizin iyi olacağına, nimet ve mal elde edip genişliğe ve ferahlığa ereceğinize, kariyer bakımından yükselip söz sahibi olacağınıza işaret eder. Bazı tabircilere göre büyüklük, saygınlık ve övgü anlamına gelse de bazıları için hastalık habercisidir. Asker cenazesi görmek, ileri gelen kişiler tarafından ihtiyaçlarınızın karşılanmasına, hayatınızın düzene girmesine ve rahata ermenize işaret etmektedir. Yine bazı tabircilere göre rüya sahibine maddi yükü olan kişiden kurtulmaya, kaybolan bir şeyin bulunmasına işarettir. Kısaca, iyi yönlerde bakıldığında servete, afiyete, huzur ve sükuna rivayet etmektedir.
  • Bazı tabircilere göre ise rüyada asker cenazesi görmek, sahip olduğunuz mallarınızın kaybedileceğine, inancınızın bozukluğuna ve sıkıntı çekeceğinize işarettir. Aynı şekilde cimri bir insandan zahmetli bir şekilde para kazanacağınıza ve perişanlık çekeceğinize haberci olurken, diğer bir taraftan aile içerisindeki birinin gurbete gitmesine habercidir. Yine aynı tabirciler tarafından rüyada asker cenazesi görmek, sizin iyi diye bildiğiniz birisinden kötülük göreceğinize, tehlikeli bir durumla karşılaşacağınıza, işlerinizin kötüye gitmesine ve aynı evden bir kişinin ölümüne ve pişmanlıklara sebep olacağına işaret edilir.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Camide Ayakkabı Kaybetmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Camide Ayakkabı Kaybetmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Hamileyken Rüyada Bebek Emzirmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Hamileyken Rüyada Bebek Emzirmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kızarmış Balık Yemek

Rüyada Kızarmış Balık Yemek

Rüyada Gelincik Çiçeği Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Gelincik Çiçeği Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Su Almak

Rüyada Su Almak

Güncel

Rüyada Siyah Renk Görmek

Rüyada Siyah Renk Görmek

Güncel

Rüyada Hayvan Doğurmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Hayvan Doğurmak Rüya Yorumu ve Anlamı