Rüyada Arı Konuşması
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Arı Konuşması

Rüyada arı konuşması, kendi rüyanızda sizinle konuşan bir arı görüyorsanız uzun zamandır çok özlediğiniz ve çok uzun bir süredir görmediğiniz bir yakınınızdan haber alacağınız ve bu yakınınız sizinle görüşmek istediğini, sizi çok özlediğini söyleyecektir. Bunun üzerine siz çok sevinecek ve apar topar o yakınınızı görmeye gideceksiniz. Görüşeceğiniz yakınınız ile uzun zamandır planladığınız ve aslında yapmak isteyip de yapamadığınız bir işinizi bu yakınınızla yapacak ve çok mutlu olacaksınız.

Uzun zamandır istediğiniz ama bir türlü yapamadığınız bu işi sermayeniz olmadığı için yapamıyor ve çok sıkıntılı zamanları geçiriyordunuz. Artık çok sevdiğiniz ve özlediğiniz aynı şekilde sizi de çok seven ve değer veren bu yakınınızla yapacağınız ortaklık iş sayesinde oldukça iyi durumlara gelecek ve maddi manevi kendinizi çok daha iyi hissetmiş olacaksınız. Bu yüzden artık şansın size döndüğünü ve yapacağınız birçok iş sonucunda daha da başarılı olacaksınız. Sadece biraz daha sabırlı olmalı ve beklemeniz gerekmektedir. Böylece hayatınızın en güzel zamanları geçirmiş olacağınız için mutlu olacaksınız.

Rüyada arı konuşması, gördüğünüz rüyanızda arı sizinle değil de bir yakınınızla konuşuyorsa son zamanlarda gönlünüzü çok değer verdiğiniz ve uzun zamandır arkadaşınız olan bir yakınınıza kaptırdığınız fakat bu yakınınız olan kişinin size değil de en yakın arkadaşınızla birlikte olduğu için sizi derin bir üzüntü ve stres bekliyor. Hayatınız boyunca belki de hiçbir zaman âşık olmadığınız ve aşka inanmadığınız için bu yaşadığınız duyguların sizi ilk başlarda çok şaşırtacak ve kabullenmek istemeyeceksiniz. Duygularınızın esiri olacak ve çok sorunlu zamanlar geçireceksiniz. Tabiri caizse siz artık bu aşkın oyuncağı olacak ve duygularınızı kontrol edemeyeceğiniz için psikolojik tedavi almak zorunda kalacaksınız. Şık olduğunuz kişinin bir ilişkisi olduğunu bildiğiniz ve çok da mutlu olduğu için asla ses edemeyecek ve kimseye bir şey söyleyemeyeceksiniz. Kendi içinizde yaşayacağınız bu aşktan kurtulmak için uzaklaşmak size iyi geleceğini düşünecek ve işinizden istifa ederek başka bir şehirde yaşamaya başlayacaksınız. Bu yaşayacağınız aşk sizin ömrünüz boyunca bir daha kimseyi sevemeyecek ve ömrünüzün sonuna kadar o aşkı kendi içinizde yaşayacaksınız. Sevdiğiniz kişinin âşık olduğu ve sizin çok yakın olan arkadaşınızla da görüşmeyecek ve o kişinin hep mutluluğunu isteyeceksiniz.

Rüyada Arı Konuşması Yorumları

soru

Hakan

01 Kasım 2018 Perşembe

Merhaba dün haberleri izlerken Canan karatayın konuşmasına denk geldim arıların öldüğünü söyledi ve Einstein ın arılar ölürse yaşam biter sözünü hatırlattı sanırım ben bu konuşmadan etkilendim çünkü dün gece rüyamda arıların birbiri ile konuştuklarını gördük ölüyorum diyorlardı birbirlerine bu tamamen etkilenme değil mi yoksa bunun bir anlamı olabilir mi?

Cevap yaz

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Yeşil Ot Görmek

Rüyada Yeşil Ot Görmek

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Fare Kuyruğu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Fare Kuyruğu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Saçını Boyadığını Görmek

Rüyada Saçını Boyadığını Görmek

Evleneceğin Kişiyi Rüyada Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Evleneceğin Kişiyi Rüyada Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Patates Yemek

Rüyada Patates Yemek

Rüyada Yeni Cep Telefonu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Yeni Cep Telefonu Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Güncel

Rüyada Kaza Yapmış Araba Görmek

Rüyada Kaza Yapmış Araba Görmek

Güncel

Rüyada Sarı Ev Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Sarı Ev Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Güncel

Rüyada Yeşil Kapı Görmek

Rüyada Yeşil Kapı Görmek