Rüyada Annenin Mezarını Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Annenin Mezarını Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Annenin Mezarını Görmek, Uzun zamandır çalışıp çabalamanın karşılığında alınacak olan beceriye, cefa ve sıkıntı çektikten sonra ulaşılacak olan rahatla, yapılan yanlışlar neticesinde kaybedilen itibar ve mertebenin yeniden kazanılmasına ve verilen emeklerin en sonunda meyvesini yemeye, beklenilen kazanca ve mala kavuşmaya ve borçsuz bir hayata işaret eder.

Rüyada annenin mezarını görmek, kendisine sıkıntı verip maddi külfete neden olan ve kendisini zarara uğratan dostlardan kurtulup rahatlamaya, uzun zamandır bekleyip, hak ederek kazanacağı temiz ve helal rızka, çekilen sıkıntıların ardından umutla beklenip hayali kurulan güzel günlere, galibiyetlere, zenginliğe ve iyi şansa delalet eder.

Bazı tabircilere göre rüyada annenin mezarını görmek, ferahlık anlamına gelir ve rüya sahibinin akrabalarından çok güzel ve hayırlı haberler alıp bu haberlerin sonucunda çok sevinç yaşayıp mutlu olacağına ve rüya sahibinin annesi eğer yaşıyor ise annesinin ömrünün uzun olacağına işaret eder.

Rüyada annesinin mezarına gidip orada ağladığını görmek, rüya sahibinin kendisini mutlu eden müjdeli haberler alacağına ve olmasını çok istediği bir şeyin tam umudunu kesmişken hiç ummadığı anda gerçekleşeceği ve rüya sahibinin sevinçten ağlayacağı anlamına gelir.

Rüyada annesinin mezarının üzerine çiçek dikip suladığını görmek, rüya sahibinin hayırlı evlatlarını olacağına ve bu evlatların gününü göreceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada annesinin mezarından çıktığını görmek, hayır ve bereket ile yorumlanır. Bu rüya eğer kurak geçen mevsimler yaşanıyorsa şiddetli yağmur yağacağına ve bu nedenle bolluk ve bereket yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada annesinin mezarının yanına gömüldüğünü gören kişi zorluk ve sıkıntıların içine girerek, maddi olarak zor günler geçirir.

Rüyada annesinin mezarının üzerinde yeşillik görmek, rüya sahibinin annesinin rahmette olduğuna anlamına gelir.

Rüyada annesinin mezarına giderek annesinin mezarını açtığını görmek, rüya sahibinin çok istediği güç ve kuvvete ulaşacağına, sosyal hayatında olumlu kişilerle karşılaşacağına, iyi ve hayırlı işlerle meşgul olunacağına, huzura kavuşmaya, maddi anlamda yaşanacak olan bolluğa ve sağlıklı bir hayata delalet eder.

Rüyada annesinin mezarını açtığını ve mezardan kötü kokular geldiğini görmek, rüya sahibinin kötü ve fena işler yapacağı ve aile bireylerinin bu işlerden rahatsız olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Annenin Mezarını Görmek Yorumları

soru

Meraklı

11 Nisan 2017 Salı

Ben rüyamda annemin mezarlıgındaydim ama çok agliyodum daha sonra annemin mezarında ekili güller vardi onların birazını ben dikmişim bazılarının yarıda kırık oldugunu gördüm düzeltmeye çalisiyodum sonra da suluyodum tabi onlari yaparken hep agliyom ve çok sinirliyim daha snra mezarliktan çıkmak üzere hazirlanirken konuşmadigım amcami gördüm benle knuşmak istiyodu beni görmüyodu ama beni aricagini amcamin yanındaki kuzenime diyodu ne anlama geliyo bunlar ya

Cevap yaz
soru

aynur

03 Şubat 2017 Cuma

Annemi mezarıni içinde görüyorum mezarının içindetopraktan şu akıyor suyun içinde yatiyor

Cevap yaz

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Badem Yemek

Rüyada Badem Yemek

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Fırında Ekmek Pişirmek

Rüyada Fırında Ekmek Pişirmek

Güncel

Rüyada Yeşil Etek Giymek

Rüyada Yeşil Etek Giymek