Rüyada Ağarmış Saç Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Ağarmış Saç Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada ağarmış saç görmek, bir kimsenin rüyasında kendi saçının bir kısmının ağardığını görmesi, o kimsenin olgun birisi olduğuna, hanımı hamile olan bir kimsenin rüyasında saçlarının ağardığını görmesi, o kimsenin bir erkek çocuğunun olacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında sakalında bulunan beyaz kılları yolduğunu görmesi; o kimsenin yaşlılara hürmet edeceğine anlamına gelir. Zengin bir kimsenin rüyasında vücudunun kıllarının ağardığını görmesi; o kimsenin malının elinden gitmesine, eğer fakir ise ödemede zorluk çekeceği bir borcun altına gireceğine tabir edilir. Saçı siyah olan bir kimsenin rüyasında saçının ağardığını görmesi; o kimsenin malının veya dinin gideceğine delaletle işaret etmektedir. Saçın siyah olan bir kimsenin rüyasında saçın üç adet beyaz ağardığını belirdiğini görmesi; o kimsenin bir erkek çocuğunun olacağına dalalet eder. Bir kimsenin rüyasında saçının ağardığı ve berrak olduğunu görmesi; o kimsenin izzete, rütbeye ve şöhrete kavuşacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında saçlarında ağarmış bulunan tüyleri yolduğunu görmesi; o kimsenin muhalefette bulunacağına ve yaşlılara saygı göstermeyeceğine delaletle tabir olunmaktadır.

Genç bir kişinin rüyada saçının ağardığını görmesi, olgun ve temkine ve uzun ömürlü olacağına delâlet eder. Rüyada görülen aklık, sakal ve başın tümünde olursa, bu rüya, fakirliğe işaret eder. Rüyada saçının bir kısmının ağardığını görmek, olgun ve temkinin çok iyi olduğuna, başı ağaranın hanımı hamile ise bir erkek çocuğunun olacağına işarettir. Rüyada sakalındaki beyaz tüyleri yolduğunu veya kestiğini görmek, yaşlılara hürmete delâlet eder. Evli kadının rüyada başının ağardığını görmesi, kocasının fasık ve günahkâr olduğuna işaret eder.

Rüyada saç ağarması, koybolmuş bir kişinin veya misafirin gelmesine dalalet eder.

Rüyada vücudundaki kılların ağardığını görmek, zengin için malının gideceğine, fakir için de ödenmesi güç olan borca işaret eder. Saçı ak bir kişinin, rüyada saçının daha fazla ağarmış olduğunu, fakat bunların içinde siyah tüylerin de bulunduğunu görmesi, olgunluğa ve vakarlığa işaret etmektedir.
Saçında beyazlık bulunmayan bir kimsenin rüyada saç yanında 3-4 kadar beyaz tüy belirdiğini görmesi, erkek bir çocuk ile tabir olunur ve o zatın erkek bir çocuğa gelir. Rüyada hasta bir adamın başının ağardığını görmesi, kefen ve ölüme anlamına gelir.

Rüyada askerin yekûnunun başının ağardığını görmek, firar ve zaafa delâlet eder ve asker düşman karşısında tutunması güçlenir. Rüyada saç ağarmasını görmek, gençler için vakara işaret etmektedir. Bazı tabirciler, ömrün uzun olmasına, bazanda da zayıflığa dalelelttir. Denilmiştir.

Başın tümünde ağırlık olursa fakirliğe delalet eder. Bir kimsenin saçının bir kısmının ağardığını görmesi olgun ve ciddiyetin çok iyi olduğuna, başın ağaranın hanımı ise bir erkek çocuğunun olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ağarmış Saç Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Yıkık Ev Görmek

Rüyada Yıkık Ev Görmek

Rüyada Ağaca Çıkmak

Rüyada Ağaca Çıkmak

Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek

Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek

Rüyada Ekmek Kesmek

Rüyada Ekmek Kesmek

İlginizi Çekebilir

Rüyada Maydanoz Yemek

Rüyada Maydanoz Yemek

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Gelinlik Aramak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Gelinlik Aramak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada Döner Yemek

Rüyada Döner Yemek

Rüyada Kırmızı Koltuk Görmek

Rüyada Kırmızı Koltuk Görmek

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada Saç Kestirmek