Rüyada Ağaç Devrilmesi Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Ağaç Devrilmesi Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ağaç Devrilmesi, Rüyada ağaç görmenin yorumu, rüyayı gören kişinin ve ağacın durumuna göre farklılıklar göstermektedir. Rüyada bir ağacın devrildiğini gören kişi, uzaktan bir tanıdığını kaybedeceğini ve bu kaybettiği kişinin ölümünden etkileneceği anlamında yorumlanmaktadır. Rüyada ağaç görmek, genellikle çok iyi şekilde yorumlanır. Rüyada ağaç görmek iman, hayırlı ve bereketli iş anlamına gelmektedir. Bu sebepten de çoğu din alimi rüyada ağaç gibi, bolluk ve bereketin simgesi olan bir varlığın devrildiğini görmeyi pek iyi tabir etmezler. Bazı din alimleri ise hayırlı işlerin yarım kalacağı, son bulacağı şeklinde yorum yapmaktadırlar.

Devrilen ağacı kendisinin kestiğini gören kimsenin çok sevdiği bir yakınını kaybedeceğine dair yorumlanmaktadır. Eğer kestiği ağaç, taze ve yapraklı ise genç, kuru ve yaşlı ise yaşlı birinin öleceği şeklinde tabir edilmektedir.

Ama her zaman rüyasında ağaç kestiğini görmek bu şekilde yorumlanmaz. Bazı alimler ise kendi hataları yüzünden dostlarını, sevdiklerini, hayatlarındaki iş, eş, evlat ve ne gibi iyi şeyler varsa, hayatından çıkardığının işareti olarak yorumlamaktadır.

Rüyasında kestiği ağacın kendi üstüne düştüğünü gören kimsenin, yakında öleceği şeklinde yorumlanır. Bazı alimler ise dünya ve ahiret ile ilgili yaptığı hatalı işleri ve amelini düzeltmek için, uyarı anlamına geldiği şeklinde de tabir etmektedirler. Kısacası yaptığın kötü işlerin altında kalacaksın dikkat et! Manasına geldiği tabir edilmektedir.

Rüyasında çalılı ve faydasız bir ağacı kestiğini gören kişi, kendisine zarar veren faydasız işlerden ve kişilerden uzaklaşacağına dair bir işarettir.

Rüyada Ağaç Devrilmesi Yorumları

soru

Ahmet Ay

21 Ocak 2018 Pazar

Kesilen agac govdesinde uzerinde arilar olan petk bal ve agacin kokunde sizma bal gordum bu badan bir kac kisiye ikram da bulundum.

Cevap yaz

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Saç Yapmak

Rüyada Saç Yapmak

Rüyada Keçiboynuzu Yemek

Rüyada Keçiboynuzu Yemek

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada Su Yılanı Görmek