ruyalarda.gen.tr https://www.ruyalarda.gen.tr Rüya, Rüya Tabirleri ve Anlamları tr-TR hourly 1 Copyright 2020, ruyalarda.gen.tr Tue, 03 Oct 2017 00:00:00 +0000 Mon, 25 May 2020 00:00:00 +0000 60 Rüyada Hurma Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-hurma-gormek.html Sun, 15 Jun 2014 14:33:15 +0000 Rüyada Hurma GörmekRüyada hurma görmek, gören kişi için berekettir. Hurma yemek de bereket anlamına gelir. Rüyayı güren kişi esnaf veya tüccar ise bol bol kat kat kazanca işaret eder. Büyük kısmet, bolluk, zenginliktir. Rüyada Hurma Görmek
Rüyada hurma görmek, gören kişi için berekettir. Hurma yemek de bereket anlamına gelir. Rüyayı güren kişi esnaf veya tüccar ise bol bol kat kat kazanca işaret eder. Büyük kısmet, bolluk, zenginliktir. Rüyada hurma almak, helal kazanca, kuru hurma hastalık varsa şifa bulacağına, eğlenceli zaman geçireceği anlamına gelir. Rüyada kendisine hurma getirildiğini görmek, makam ve rütbe sahibi olan kişiler tarafından eline mal geçeceğine işaret eder. Hurma, helal ve güzel kazanç anlamına gelir. Kişinin dini açıdan da sevap işleyeceğini gösterir. Rüyada hurma ağacı görmek, görmüş, geçirmiş, başarılı kişiye veya çocuğa delalet eder. Rüyada Hurma GörmekKuru hurma ağacı görmek ise, fesat, fitne insanlara işarettir. Hurma ağacı kesmek, yakın birinin ölümü anlamına gelir. Ağaçtan üzerine hurma düştüğünü görmek, rüyayı gören kişi sıkıntıda ve kederli ise rahata kavuşacağı anlamına gelir. Hurma gömdüğünü gören kişi ise, miras sahibi olacağı anlamına gelir.
]]>
Rüyada Uğur Böceği Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-ugur-bocegi-gormek.html Mon, 16 Jun 2014 05:03:26 +0000 Rüyada Uğur Böceği Görmek,  ismiyle de örtüştüğü gibi uğur getirme olarak yorumlanır. Uğur böcekleri insanlar için zararsız şans getirdiğine inanılan bir böcek türüdür. Rüyasında uğur böceği gören kişilerin sı Rüyada Uğur Böceği Görmek,  ismiyle de örtüştüğü gibi uğur getirme olarak yorumlanır. Uğur böcekleri insanlar için zararsız şans getirdiğine inanılan bir böcek türüdür. Rüyasında uğur böceği gören kişilerin sıkıntısını alır götürür. Yerine sevinç ve mutluluk getiren haberci olarak da rivayet edilir. Sakın rüyanızda da olsa aklınızda bulunsun uğur böceklerini öldürmeyiniz. Şimdi hangi şekilde Gördüğünüze göre yorumlarına bakalım. 

Rüyada uğur böceğini uçarken görmek; Rüyada uçarken Gördüğünüz uğur böceği mutluluğun habercisi uğur postası diye yorumlanır. Getirdiği haberlerde kötülük olmayıp geldiği yerden güzellik ve huzur getirdiğine rivayet edilir. Hayırlı bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada uğur böceğini elinize konarken görmek;size yakın zamanda işinizde veya evinizde maddi anlamda büyük kazançlar sağlayacağını haber verir. Dertlerinizden kurtulacağınızı varsa bir probleminiz hayırlı çözümlere ulaşacağını bildirir. Kaçmış olan neşenizin tekrar yerine geleceğini anlatır. Hayırlı ve güzel rüyalardandır.

Rüyada Uğur Böceği Görmek
Rüyada uğur böceğini ölü olarak görmek veya öldürmek; Rüyada uğur böceğini öldürmek hayra yorumlanmaz. Başına kötü şeylerin geleceğini haber verip, rüya sahibinin dertlerinden kurtulamayacağını anlatır.Rüyada uğur böceğini ölü olarak görmek ise yine hayırlara yorulmayıp gelecek olan iyi haberin sonunun kötü biteceğini bildir. Canlı olarak görmek ne kadar güzel ise ölü olarak görmek veya da öldürmek tam tersi o kadar kötüdür.
Gördüğünüz rüyaların tabiri hayırlı veya hayırsız olarak yorumlanabilir. Rüyalarda ne gördüğümüze veya ne görmek istediğinize maalesef biz karar veremiyoruz. Bu nedenle kötüye yorumlanan rüyalarınızdan sonra karamsarlığa düşmeyiniz. Sabırlı olun bu gün gördüğünüz rüyalar küçük bir kötülük getirdiyse belki yarın göreceğiniz rüya inanamayacağınız kadar büyük bir mutluluk getirecektir. Bunu bilemezsiniz sabırlı olun ve yüce Allah'a hayırlısını nasip et diye dua edin.Allah rüyalarınızda, gerçek yaşantınızda sağlık mutluluk ve huzur versin.
]]>
Rüyada Sıvı Yağ Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-sivi-yag-gormek.html Mon, 16 Jun 2014 08:15:02 +0000 Rüyada Sıvı Yağ görmek, öncelikle çok güzel bir rüya olup,güzel günlerin habercisi olarak tabir edilir. Rüyasında sıvı yağ  gören kişinin kısmeti açılır. Hiç beklemediği yerden büyük kazançlar elde eder. Bu rüyay Rüyada Sıvı Yağ görmek, öncelikle çok güzel bir rüya olup,güzel günlerin habercisi olarak tabir edilir. Rüyasında sıvı yağ  gören kişinin kısmeti açılır. Hiç beklemediği yerden büyük kazançlar elde eder. Bu rüyayı gören kişinin büyük rızıklara kavuşacağına dalalet edilir. Çok bereketli bir hayatın kendisini beklediği ,yolunun açık olduğunun habercisi olarak tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin bütün hayatını güzel geçireceğini haber verir.Sağlıklı bir ömrü olacağına uzun yıllar refah içinde bir hayatın kendisini beklediği ile yorumlanır.

Rüyasında sıvı yağ  gören kişinin, hayatı ile ilgili kararları iyice düşünüp vermesi halinde, geleceğinin parlak olacağı,maddi ve manevi sıkıntıların ondan uzak olacağına da yorum edilir. Eğer rüyasında sıvı yağ içtiğini görürse evlilik, iş, sağlık gibi konularda hiç sıkıntı çekmeyeceğine, her şeyin tıkır tıkır yolunda gideceğine tabir edilmiştir. Bu rüya büyük müjdeler olarak yorumlanır. Rüyasında sıvı yağ gören kişinin iş hayatında da son derece güzellikler yaşayacağı ile tabir edilir. 

Rüyada Sıvı Yağ Görmek
Rüyasında sıvı yağ görmek hem kendi hayatını hemde etrafında olan kişilerin hayatını da garantiye alacağını, her yönde refah hayat süreceklerine yorum edilir. Bu rüya büyük mutlulukların habercisidir. Rüyada temiz yağ görmek, aileden kalacak mirasa da yorumlanır. Büyük bir mal varlığı edineceği anlamına gelir. Her anlamda artık hayatının yolunda gideceğine işaret olarak tabir edilir. Rüyada sıvı yağ görmek büyük menfaatler ile yorumlanır. Bu görülen rüya son derece güzeldir. Gelecek kaygısı olmadan güzel adımlarla rahat hayata adım atıldığı anlamına gelir. Rüyasında sıvı yağ  gören kişi helal mala, büyük nimetlere kavuşur. Evliliği, sağlığı iş hayatı son derece rahat geçer. Rüyasında sıvı yağ gören kişi her şey yolunda varlık içinde hayat geçirir. 
]]>
Rüyada Sümüklü Böcek Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-sumuklu-bocek-gormek.html Mon, 16 Jun 2014 13:21:25 +0000 Rüyada Sümüklü Böcek Görmek. bir mekan veya adres değişikliği yapacağının bir nevi habercisi gibi de yorumlanabilir. Gördüğünüz bu rüyanın tabiri hayırlı ve güzel bir olayın bildirisi anlamına gelir.
Rüyada Sümüklü Böcek Görmek. bir mekan veya adres değişikliği yapacağının bir nevi habercisi gibi de yorumlanabilir. Gördüğünüz bu rüyanın tabiri hayırlı ve güzel bir olayın bildirisi anlamına gelir. Normal hayatta evimizde veya işyerimizde sümüklü böcek görsek çok da hayra yormayız. Çünkü sümüklü böceğin görsel açıdan çok da güzel bir görünümü olmadığı gibi her tarafa sümük bulaştırdığı için biraz tiksindiricidir. Ama rüyada sümüklü böcek görmeniz kısa bir zaman sonra seyahat edeceğinizi bildirir. Sümüklü böcek ve seyahat ne alaka demeyin. Şu şekilde anlatayım; Sümüklü böcekler durmadan gezen bir hayvandır, bu hayvan gezerken de arkasında iz bırakırlar ki bu onların geçtiği yolu belirtir. Artık neden seyahat anlamına geldiğini umarım çok daha iyi anlamışınızdır. 

Rüyada Sümüklü Böcek Görmek
Rüya yeni ortaya çıkan bir bulgu değildir, geçmişten günümüze kadar uzmanlarca araştırılmıştır. Bu konuda en güzel bilgiye sahip olan kişi ise Hz. Yusuf aleyhisselamdır. Allah tarafından bahşedilen bu yeteneği sayesinde bir çok insan oğluna islamiyeti kabul ettirmiştir. O bu konuların piri Allah'ın peygamberidir. Rüyanızda sümüklü böcek görmek kesinlikle sizi korkutmasın birde, rüyayı gördükten sonra uyandığınızdaki haliniz çok önemli içinizde mutluluk mu yoksa endişemi var. Buda rüyayı tabir eden kişi için önemlidir. Rüya gören kişi gördüğü rüyanın etkisinde kalmamalıdır. Gördüğümüz rüyaların tabiri bazen hayra, bazende şerre yorumlanabilir. Her şeyin yüce Allah'tan geldiğini bilip sapkınlık ve kötülüğe yönelmemelidir. Bu alemde ve rüyalar aleminde Allah yardımcınız olsun.
]]>
Rüyada Hamam Böceği Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-hamam-bocegi-gormek.html Mon, 16 Jun 2014 14:36:40 +0000 Rüyada hamam böceği görmek, görmek kötü niyetli bir rüyadır. Yüzüne dost gibi görünüp arkada iş çeviren kişiyi ifade eder. Yüzüne karşı gülüp ama arkada gıybetini yapar. Rüyada hamam böceği görmek çevresi Rüyada hamam böceği görmek, görmek kötü niyetli bir rüyadır. Yüzüne dost gibi görünüp arkada iş çeviren kişiyi ifade eder. Yüzüne karşı gülüp ama arkada gıybetini yapar. Rüyada hamam böceği görmek çevresinde kötü niyetli insanların olduğunu da işaret eder. Rüyasında hamam böceği gören kişinin uyandığı zaman yakınında ki insanlara dikkat etmelidir. 

Rüyada Hamam Böceği Görmek
Eğer rüyada çok hamam böceği görmek çevresinde çok istemeyen, çekemeyen, gıybet yapan insanların olduğuna işarettir. 
Rüyada görülen bu insanlar zararsız insanlardır. Sadece gıybet yaparlar, arkada konuşurlar. Bu gibi insanlarda hayatın her yerinde vardır. O yüzden dikkat edilmelidir. 

]]>
Rüyada Ayak Parmağı Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-ayak-parmagi-gormek.html Mon, 16 Jun 2014 23:03:15 +0000 Rüyada ayak parmağı görmek kişinin işlerinin doğru gideceği anlamına gelmektedir. Ancak rüyasında kişi parmaklarının eğri olduğunu görüyorsa bu durum işlerinin aksi gitmesine neden olacağı anlamı da çıkarılabilmektedir Rüyada ayak parmağı görmek kişinin işlerinin doğru gideceği anlamına gelmektedir. Ancak rüyasında kişi parmaklarının eğri olduğunu görüyorsa bu durum işlerinin aksi gitmesine neden olacağı anlamı da çıkarılabilmektedir. Kişi rüyasında bir parmağının öteki parmak yerinde çıktığını görüyorsa bu durumun bir namazı diğer namaz vaktinde kıldığı şeklinde yorumlanması mümkün olmaktadır. Ayrıca kişinin rüyasında ayak parmağının ısırıldığını görmesinin de rüyayı gören kişinin terbiyesiz olduğu ya da birine karşı terbiyesizlik yaptığı anlamına gelebilmektedir. Bunların dışında bir kişinin rüyasında parmaklarını çıtlattığını görmesi de akrabaları ya da bulunduğu ortamlar tarafından tanındığına da işaret edebilmektedir.

Rüyada ayak parmağı görmek pek çok farklı şekilde yorumlanabilmektedir. Parmaklarınızın durumuna göre değişik anlamlar çıkarabilmeniz söz konusu olabileceğinden dolayı rüyanızın tam olarak yorumlanmasını sağlayabilmek için diğer unsurların da göz önünde bulundurulması gerekir. Rüyanızda ayak parmaklarınızdan birinin eksik olduğunu görmeniz gideceğiniz yolda karşılaşacağınız zorluklar şeklinde yorumlanabilir. Aynı şekilde gerçekleştirmek istediğiniz bir dileğinizin olması için yaşanabilecek güçlükler şeklinde yorumlanması da söz konusu olabilmektedir. Kişinin rüyasında parmak görmesi çoğunlukla oğlu olacağı şeklinde yorumlanabilmektedir. Özellikle hamile bir kadının böyle bir rüya görmesi erkek çocuk sahibi olacağı şeklinde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Ayak Parmağı Görmek
Rüyada ayak parmağı görmek bol kazanç olarak yorumlanabildiği gibi kişinin yakın zamanda bir seyahate çıkacağı ya da sevinçli bir kutlama yapılacağına da işaret edebilmektedir. Kişinin ayak parmaklarının yandığını görmesi günah işleyeceği şeklinde yorumlanabildiği gibi, yaptığı bir işte hata yapması ve büyük zarara uğraması şeklinde de yorumlanabilmektedir.
]]>
Rüyada Kesik Parmak Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-kesik-parmak-gormek.html Tue, 17 Jun 2014 16:37:58 +0000 Rüyada kesik parmak görmek bazen iyiye bazen de şerre yorumlanmaktadır. Bir rivayete göre, rüyada kesik parmak görmek yeni evliyseniz erkek çocuğunuz olacağına işaret etmektedir. Eğer rüyanızda kesilen parmağınız Rüyada kesik parmak görmek bazen iyiye bazen de şerre yorumlanmaktadır. Bir rivayete göre, rüyada kesik parmak görmek yeni evliyseniz erkek çocuğunuz olacağına işaret etmektedir. Eğer rüyanızda kesilen parmağınızdan kan aktığını gördüyseniz, kanın rüyayı bozduğunu yani korkulacak bir durumun olmadığını bilmelisiniz. Başka bir rivayete göre ise rüyada kesik parmak görmek yeni bir kazanç kapısının aralandığına ve berekete işaret etmektedir. Karşınıza maddi açıdan iyi imkanların çıkacağına ve bu sayede bir derdinizin çözüleceğine işaret etmektedir. Rüyada kesilen parmağınıza dikiş atıldığını görmek ise, size bir kişinin manevi anlamda destek olacağına ve bir sırrınızı paylaştığınız kimsenin ize destek olacağına işaret etmektedir.

Aynı zamanda rüyada kesilen parmak uzun soluklu bir dostluğa ve yeni arkadaşlıklar edinileceğine de yorumlanır. Ayak parmağınızın kesildiğini görmek ise, bir şanssızlık yaşayacağınıza ve aileden birinin sağlık sorunu olacağına işaret etmektedir. Sağlık sorununun çok kolay atlatamayacağınıza ve aile içerisinde huzursuzluk olacağına yorumlanır. Bir yabancı tarafından nasihat alacağınıza ve bu sayede bu huzursuzluğunuzun da çözüme kavuşacağına işaret eder. 

Rüyada Kesik Parmak Görmek
Rüyada kesik parmak görmek, parmağı kesilen kişi bir başkası ise ve siz o kişiye yardımcı olduysanız gerçek hayatta güzel bir haber almaya yorumlanır. Çok samimi olmadığınız bir kimse tarafından güzel bir haber alacağınıza ve bu haber sayesinde yeni kararlar alacağınıza işaret eder. Ayrıca yaşlı bir kimsenin parmağını kestiğini görmek ise kişinin iş yaşamında ve arkadaş çevresinde saygınlığının artacağına işaret eder. Rüyada kesik parmak görmek bazı rüya yorumcularına göre, kişinin belli bir miktar para kaybedeceğine fakat sonra bu parayı geri bulacağına rivayet eder. 
]]>
Rüyada Çiçek Tohumu https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-cicek-tohumu.html Wed, 18 Jun 2014 01:29:20 +0000 Rüyada çiçek tohumu, hayırlı olup iyi ve güzele yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin hayatının en güzel zamanlarının geldiği anlamına gelmektedir. Gerçek hayatında çektiği sıkıntıların biteceğine, çok bekle Rüyada çiçek tohumu, hayırlı olup iyi ve güzele yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin hayatının en güzel zamanlarının geldiği anlamına gelmektedir. Gerçek hayatında çektiği sıkıntıların biteceğine, çok beklediği, arzu ettiği, gerçekleşmesi için dua ettiği şeylerin kabul olacağına, iş ve ev hayatında geçim sıkıntılarının biteceğine, başına gelmiş bir hastalık varsa şifa bulacağına yada gelebilecek bir büyük hastalıktan kurtulma anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi, gireceği her işte, hayatı ile atacağı her adımın sonunda başarı geleceğine, ev yaşantısı içinde de mutlu bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanmaktadır. Zengin bir yaşam geleceğine işaret edilmektedir. Rüyada çiçek tohumu görmek, bir başka anlamda ise, mevki ve makam olarak yükselme anlamına gelmektedir. Öğrenci ise, zor bir sınavdan geçmeye delalet etmektedir.

Rüyada çiçek tohumu ekmek, rüya sahibinin özel hayatında da, meslek hayatında da mutluluk ve başarıyı yakalayacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi, uzun süre çalışmalarının ve çabalarının meyvesini, kısa zamanda alacağına delalet etmektedir. Bir başka anlamda ise rüya, uzun zamandan beri beklenen bir şeyin gerçekleşmesi ve buna bağlı olarak, hayatının başarılı geçmesine ve zengin olunmaya delalet etmektedir. Gireceği işlerde, zaman geçtikçe büyümek için adımlar atacağına, bunu gerçekleştirmek için acele etmemesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Çiçek Tohumu

Rüyada çiçek tohumu almak, rüya sahibinin yapacağı işlerin sonunda boşa adım atmayacağı, başarılı olacağına işaret etmektedir. Rüyada alınan çiçek tohumu, yapacağımız işlerde yeni insanlarla tanışmaya, çevremizin genişleyeceğine, tanışılan bu kişilerin hayırlı ve güzel ahlaklı olacağına delalet etmektedir. Bu kişilerle ortak olunmaya, büyük paralar kazanmaya ve aynı şekilde başarılı olunmaya da delalet etmektedir. Bir başka anlamı ise, yapacağı işlerde kendisine engeller çıkacağı, bu engelleri aşmak için, çevresindeki iyi olan kişilerden yardım ve destek alınmaya, bu kişilerle bıkmadan ve usanmadan mücadele edileceğine delalet edilmektedir.

Rüyada başkasının elinde çiçek tohumu görmek, elinde çiçek tohumu olan kişinin, başarılı olup iyi bir yerlere geleceği, o kişinin iyi ahlaklı dürüst bir insan olduğu, zengin bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanır. Rüyada gördüğümüz bir kişi öğrenci ise, derslerinde ve sınavlarında başarılı olacağı, hasta bir kişi ise, kısa zamanda şifa bulacağı, memur yada çalışan ise, mevki ve makam bakımından yükselmeye, muhtaç olan bir kimse ise, muhtaçlıktan kurtulup, zengin olunmaya delalet eder.
]]>
Rüyada Baş Parmak Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-bas-parmak-gormek.html Wed, 18 Jun 2014 19:18:42 +0000 Rüyada baş parmak görmek:Rüyada parmak görmek bekar ise eşe evli ise evlada yoksul ise mal, mülk, para ve bol kazanca hasta ise sağlığa, güç kuvvet ve feraha işarettir. Kisinin emek vererek erişeceği kazanca ve saltanata i Rüyada baş parmak görmek:
Rüyada parmak görmek bekar ise eşe evli ise evlada yoksul ise mal, mülk, para ve bol kazanca hasta ise sağlığa, güç kuvvet ve feraha işarettir. Kisinin emek vererek erişeceği kazanca ve saltanata işarettir. Rüyada baş parmak görmek sabah namazına işarettir. Şahadet parmağı öğle namazına, orta parmak ikindi namazına, hatem parmağı akşam namazına, küçük parmak yatsı namazına işarettir. Rüyada baş parmağı görmek kişiden memnun baba ve eşe işarettir. Rüyada baş parmağının kesildiğini görmek yola gitmeye işaret eder. 

 Bir kadın rüyasında parmaklarını kınalı görmesi çok tesbih ve bol zikirde bulunmasına ve kocasının ona yapacağı iyilik ve hayra işaret eder. Rüyada bir kimse parmaklarının kesildiğini veya kuruduğunu yada parmaklarını kullanamadığını görmesi; baba, ana ve evladından menfaat bulamayacağına yada malının zayi olacağına, hayvanlarının telef olacağına yada sanatının kıymetini kaybedeceğine delalet eder.
 
Rüyada baş parmağından süt, şehadet parmağından da kan aktığını ve bundan da içtiğini gören kimse ya kayın validesine yada kız kardeşine kötü bir muamelede bulunup onu üzmesine ve zarar vermesine işarettir. rüyasında parmaklarını çatlattığını gören kimse akrabaları arasında dedikodusunun yapıldığına ve kötü sözler işiteceğine işarettir. Rüyasında parmaklarının fazla olduğunu gören bir imam hırs ve zulmünün  arttığına insafının ve adaletinin ise azaldığına işarettir.

Rüyada Baş Parmak Görmek
Sol el parmaklarını  görmek kız ve erkek kardeşin çocuklarına işarettir sol el parmakları birbirine kenetlenmiş şekilde görmek kardeş çocuklarından gelecek bir yardıma işarettir. Sol el parmaklarının kesildiğini görmek kardeş ve kardeş çocuklarından gördüğü yardımın kesileceğine ve kötü laf duyacağına işarettir. 
rüyada sağ el parmaklarını zarif ve güzel görmek elinden gelen bir sanatı icra edeceğine ve sanatı sayesinde kazanacağı bol para ve mülke işarettir. El Salimi Kirmani' ye göre sağ el parmağını kurumuş gören kendisinden zayıfa zulüm eder. Sol el parmağını kurumuş gören ise kardeşini kaybeder.

Cabir'ül Mağribi şöyle buyuruyor: rüyasında baş parmağının kesildiğini gören kimse yola gider. Şahadet parmağını kesildiğini gören kimse namaz kılmak da tembellik eder. Orta parmağının kesildiğini gören kimse mensup olduğu kavmin liderinin vefat edeceğine işaret eder. Yüzük parmağının kesildiğini gören kimsenin malı telef olup yoksul kalacağına işaret eder. Serçe parmağının kesildiğini görmesi ise torunun ölümüne işaret eder.
]]>
Rüyada Lahmacun Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-lahmacun-gormek.html Thu, 19 Jun 2014 18:17:33 +0000 Rüyada lahmacun görmek, Rüyada görülen lahmacun, rüya sahibinin maddi ve manevi olarak kısa zamanda bulacağı kısmet anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi, hem ticaret ve çalışma hayatı, hemde özel yaşamında çok büyük a Rüyada lahmacun görmek, Rüyada görülen lahmacun, rüya sahibinin maddi ve manevi olarak kısa zamanda bulacağı kısmet anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi, hem ticaret ve çalışma hayatı, hemde özel yaşamında çok büyük adımlar atarak hayata daha güzel bakacağı çok mutlu olacağı, bereketli yaşanacak bir hayata işaret eder. Rüyada lahmacun görmek, rüya sahibinin fakirlikten zenginliğe, zenginlikten de mal artımına delalet etmektedir. Ticari hayatında çok büyük atılımlar yapacağı ve girilen bütün işlerde başarılı olacağına yorumlanmaktadır. Bir başka taraftan rüyada görülen lahmacun, makam ve mevki bakımından yükselme olarak ta yorumlanmaktadır. Gerçek hayatında ters giden bütün işlerinin yola gireceği, yaşadığı dert ve sıkıntılardan kurtulacağını, daha rahat yaşam sürerek zevk, sefa ve eğlence ile hayatına devam edeceği anlamına gelmektedir. Bir başka anlamda da rüyada görülen lahmacun evinden, arkadaşlarından ve etrafındaki herkesten malını hep paylaşmaya, eli açık ve cömert bir insan olmaya işaret eder. Çevresinde de sevilen, sayılan itibarlı bir kimse olunmaya delalet eder.

Rüyada lahmacun yemek, uzun zamandan beri dargın olan kişilerin barışmasına, gurbette yaşayan bir tanıdığın memlekete dönmesine, uzun zamandan beri haber alınmayan bir kimseden haber almaya, birlikte yaşadığı bir kişi ile ayrıldıktan sonra tekrar birleşmeye delalet eder. Ayrıca lahmacun yemek, çok mutlu bir yaşama sahip olmaya da işaret eder. Herhangi bir kişi ile ortaklık kurarak, iş yapma anlamı da yüklenir.

Rüyada Lahmacun Görmek

Rüyasında lahmacun yapmak ise, yapacağı bütün işlerde başarılı olmaya, sevdiği bir kimse ile ortak iş yaparak, kazancının çok artmasına ve bu şekilde çevresindeki insanlar tarafından itibar görme anlamına gelmektedir. Aynı şekilde, gerçek hayatta ters giden işlerinin, düzelmesine de delalet eder.

Rüyada lahmacun dağıtmak, hayırlı olmayan rüyalardan birisidir. Rüyasında lahmacun dağıtan kimse, kısa zaman içerisinde kendisini ve hatta çevresini çok büyük  dert ve sıkıntıya boğulacak, çok üzülecek bir hadise yaşamasına, bundan dolayı büyük acılar çekeceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin mal varlığının bütünüyle elden çıkmasına, çok zengin iken muhtaç duruma düşmeye delalet etmektedir. Bir başka anlamında da ciddi bir hastalığa yakalanma anlamına da gelir

Rüyada lahmacun hamuru görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında karşısına çıkacağı engelleri çok rahat atlatacağını, girdiği sınavlarda başarılı olacağına, büyük miktardaki borçlardan kısa zaman içerisinde kurtulmasına, yaşadığı büyük bir hastalıktan kurtulmasına, geniş anlamı ile rüya sahibinin gerçek hayatta hayır bulacağı işlerle uğraşması anmalına gelmektedir.

Rüyada lahmacun pişirmek, rüya sahibinin hiç ummadığı ve beklemediği bir zamanda önemli hayırlı bir haber almaya, işlerinin ters gittiği düşünerek vazgeçtiği işlerin düzelmesi ile büyük bir gelişim sağlamasına, yeni tanışacağı kişilerle önemli işler yaparak çevresinde itibar görmeye, hayırlı bir insan olmaya ve insanlara yardım etme anlamına gelmektedir.
]]>
Rüyada Cennet Hurması Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-cennet-hurmasi-gormek.html Thu, 19 Jun 2014 23:40:18 +0000 Rüyada Cennet Hurması GörmekRüyada cennet hurması görmek, genellikle birine bir iyilik yaptığınıza yorumlanır. Rüyada cennet hurması topladığınızı görmeniz yakın zamanda bir kazanç elde edeceğinize ve Rüyada Cennet Hurması Görmek
Rüyada cennet hurması görmek, genellikle birine bir iyilik yaptığınıza yorumlanır. Rüyada cennet hurması topladığınızı görmeniz yakın zamanda bir kazanç elde edeceğinize ve bu kazancın manevi yönününde sizde önemli olacağına rivayet eder. Rüyada olgun bir cennet hurmasını yediğinizi görmek ise, ailenizle huzurlu ve bolluk bereket içinde olacağınıza yorumlanır. 
Bir başka rivayete göre ise, cennet hurması evliliğe yorumlanır. Sizin ya da rüyada cennet hurması paylaştığınız kişinin hayırlı bir evlilik yapmış olduğuna ya da olacağına, hayat arkadaşının çok iyi niyetli ve yufka yürekli olduğuna rivayet etmektedir. Rüya yorumcuları cennet hurmasını bolluk, bereket, huzur ve kariyere yorumlar. Cennet hurmasını yumuşak olması için bir yere koyduğunu görmek, kişinin eğitim hayatının biraz emek istediğine ve kariyer yapacağına rivayet eder.Rüyada Cennet Hurması Görmek Rüyasında cennet hurması gören kişinin yeni iş teklifleri alacağına ve kariyerinin doruklarına çıkacağına, alanında uzmanlaşacağını işaret etmektedir. Rüyasında cennet hurması ağacı görmek ise, kişinin biri tarafından sürekli korunduğuna ve birinin ona sürekli kol kanat gerdiğine, ona destek olduğuna ve dua ettiğine, rüya sahibi için Allah'tan iyi şeyler dilediğine rivayet etmektedir. Bazı yorumlara göre, dalında bir cennet hurmasını koparmak bir hediyeye rivayet etmektedir. Değerli bir hediye alacağınıza ve bu hediyeyi çok beğeneceğinize rivayet etmektedir. 
]]>
Rüyada Parmağının Kanadığını Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-parmaginin-kanadigini-gormek.html Fri, 20 Jun 2014 17:02:43 +0000 Rüyada Parmağının Kanadığını Görmek: Genelde rüyada kan görmek rüyayı bozar, tabir edilmezse de kanamanın hangi parmakta olduğu, elde mi yoksa ayakta mı olduğuna göre yorum değişebilmektedir. İşaret parmağının kanam Rüyada Parmağının Kanadığını Görmek: Genelde rüyada kan görmek rüyayı bozar, tabir edilmezse de kanamanın hangi parmakta olduğu, elde mi yoksa ayakta mı olduğuna göre yorum değişebilmektedir. İşaret parmağının kanaması, dini hassasiyetlere daha çok önem verilmesi gerektiği şeklinde yorumlanabilir. Yüzük parmağının kanaması, gönül dünyanızla ilgili üzüntü verici olaylarla karşılaşılabilir, dikkat edilmelidir. El parmaklarının kanaması, yaptığımız veya yapmaya niyet ettiğimiz işlerimizin hakkımızda doğru olup olmadığını tekrar gözden geçirmememiz gerektiğinin bir işareti olarak düşünülebilir. Ayak parmağının kanaması gittiğimiz yerlere dikkat etmeli ve pişman olunacak yerlere gidilmemesinin bir göstergesi sayılabilir. 

Rüyada Parmağının Kanadığını Görmek, Genel itibariyle rüyada kan görmek pek iyi şekilde yorumlanmaz. Fakat rüyayı gören, rüya esnasında iç huzura sahipse, kanama ferah olarak yorumlanabilir.  Eğer sıkıntılı bir süreç olmuşsa, rüya o zaman yaşanabilecek olumsuzluklara işaret edebilir. Sonuç olarak rüyada parmak kanadığını görmek iyi veya kötü anlamda değerlendirildiğinde; büyük, hayati öneme sahip değişikliklerin habercisi olduğu söylenemez. Uyarı niteliğindedir.
]]>
Rüyada Ot Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-ot-gormek.html Sat, 21 Jun 2014 05:52:43 +0000 Rüyada ot görmek, rüyayı gören bireyin hayatındaki güzelliklere deyim edilir. Hayatın rüya sahibi amaçlı altını çizen farklı sürprizler getireceğine, kendisine yepyeni kısmetler sunacağına ve aza kani etmesi halinde bi Rüyada ot görmek, rüyayı gören bireyin hayatındaki güzelliklere deyim edilir. Hayatın rüya sahibi amaçlı altını çizen farklı sürprizler getireceğine, kendisine yepyeni kısmetler sunacağına ve aza kani etmesi halinde birçok kendisine kısmet edeceğine deyim edilir. Rüyada ot görülmesi, ne ararsa kendinde bulacağını, hatasını da doğrusunu da gören, harika huylu ve alçak gönüllü kişiye işaret eder. Ot aynı zamanda rızk ve nimet manasına gelmektedir. 

Rüyada Ot Biçmek, Rüya sahibinin minik ve önemsiz bir problemle karşılaşacağına, vakanın fazla miktarda büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına işaret eder. 

Rüyada Ot Toplamak, Rüyasında ot topladığını gören kişi çok fazla çektiği ve üzüldüğü günlerini geride bırakacak, sonsuz bir mutluluğa yelken açacak demektir. Rüya sahibi hayatı süresince görmediği bolluğu görecek, tatmadığı mutluluğu tadacaktır. Bu rüya, bireyin güzel talihinin döndüğüne ve iblisin bacağını kırdığına deyim edilir. 

Rüyada Ot Koparmak, Hasta kişi sıhhatine kavuşmak, bekar kişi amaçlı izdivaç etmek, darlık amaçlı da meydana gelen amaçlı de bolluk manasına gelmektedir. Rüyada ot toplamak kısmetten yana nasibini almak biçimde değerlendirilir. 

Rüyada Ot Sulamak, Rüya sahibinin tatil, iş ya da öğrenim amaçlı gittiği yabancı bir şehri ya da ülkeyi çok fazla beğenip, olan ömrünü orada geçirmesine deyim edilir. Rüya sahibi bu yepyeni yerde çok fazla sevinçli olacak, kendisi amaçlı hayır getirecek ve severek yapacağı bir işe girecektir. 

Rüyada Ot Görmek
Rüyada Ot Yiyecek, Rüyasında ot yediğini gören kişi, verimsiz meydana geldiği bir konuda hırs yapacak, kendisini zorlayıp çok fazla çalışacak ve bir anda yükselişe geçerek, herkesi arkasında bırakacak demektir. Rüya sahibinin bu anlık çıkışı sebebi ile gösterdiği kudretli muvaffakiyet herkesi çok fazla şaşırtacak ve aylarca bu vaziyet konuşulacaktır diye yorulur. Bundan sonrasında daha çok miktarda yükselmek manasına gelmektedir. 

Rüyada yeşil ot görülmesi, esenliğe ve rahata kavuşmaya, bolluk ve berekete, zenginlik içerisinde lüks bir hayat yaşamaya deyim edilir. Hayatın bireyin düş ettiği ve aradığı benzeri yürüyeceği, hayırlı kimselerle karşılaşacağı, bu bireyler yardımıyla işinin ve yaşamının kolaylaşacağı manasına gelmektedir. Sıhhatli ve uzunca bir ömre delil sayılır. Rüyada yeşil ot görülmesi, afiyette ve muhabbette olmaya delil sayılır.
 
Rüyada Yeşil Ot Yolmak, Rüyada yeşil ot yolmak, tatsızlık, münakaşa ve ihtilaf manasına gelmektedir. Rüya sahibinin birtakım kimselerle fikir ayrılıkları yaşayacağına bu sebeple de rahatsız günler geçireceğine delil sayılır. 

Rüyada Yeşil Ot Kesmek, Rüyada yeşil ot kesmek, rüya sahibinin umut azalması, hayat enerjisini kaybetmesi, evine kapanıp, içerisine dönmesi manasına gelmektedir. Kişi, kendisini yaşamda yapayalnız ve çaresiz hissedecek, kocaman bir içsel depresyona düşecek demektir. 

Rüyada Yeşil Ot Toplamak, Rüyada yeşil ot toplamak, hayatın güzelleşeceğine, her şeyin bir anda pozitif olarak ilerlemeye başlayacağına, borçların hafifleyeceğine, görevlerin azalacağına ve hayatın daha basit bir duruma geleceğine işaret eder. 

Rüyada Yeşil Ot Yemek, Rüyada yeşil ot yediğini gören kişi, bütün dertlerine şifa bulacak demektir. Rüya sahibi kederinden kurtulacak, esenliğe, rahatlığa ve huzura kavuşacak, hasılatı da mühim oranda artacaktır diye yorulur.
 
Rüyada Harika Kokulu Ot Görülmesi, Rüyada harika kokulu ot görülmesi, hayırlı ve sevinçli yuvaların kurulmasına deyim edilir. Rüya sahibinin hanesinde yaşanacak sevinçli ve harika gelişmelere işaret eder. Kişi hem eşinden aynı zamanda evlatlarından razı olacaktır.

Rüyada Ot Yetişme]]> Rüyada Nohut Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-nohut-gormek.html Sun, 22 Jun 2014 01:14:22 +0000 Rüyada nohut görmek ; Rüyasında nohut gören kişi için maddi anlamda gelişecek olaylar olarak yorumlanmaktadır. Rüyada nohut görmek çok kısa zaman içerisinde, hayatınızı olumlu anlamda değiştirecek, müjdeli bi Rüyada nohut görmek ; Rüyasında nohut gören kişi için maddi anlamda gelişecek olaylar olarak yorumlanmaktadır. Rüyada nohut görmek çok kısa zaman içerisinde, hayatınızı olumlu anlamda değiştirecek, müjdeli bir haber almaya işaret etmektedir. Rüyada nohut görmek, emek gücü harcanarak kazanılan paraya delalet etmektedir. Rüyada bir yerden yada herhangi bir kimseden nohut aldığını görmek maddi anlamda bir kişiye söz verecek, daha sonra ise güç durumda kalacak demektir. Rüyasında nohut yediğini gören kişi para kazanacağı bir iş bulacağı anlamına gelmektedir. Bu iş yorgunluk verecek iş olup, eğer nohudun yanında herhangi bir şey yenirse, hayırlı anlam kazanır.
Rüyada Nohut Görmek

Rüyada nohut görmek, çok zor işlerle çalışıp, güçlükle kazanılan para anlamına gelmektedir. Rüyada nohut görmek kişiye göre ayrı olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında nohut gören bazı kimseler için, nohut pek hayır getirmeyecek bir kısmet anlamına gelir. Rüyasında bir yerden nohut alan, para ile ilgili bir sıkıntıya girileceğinin habercisidir. Rüyasında nohut yemeği pişirdiğini gören kimseye hiç beklemediği yerden para geleceğine işaret edilir. Bazı rüya tabiri yapan alimlere göre, rüyada nohut görmek şansın bir anda dönmesi, rızkın ve bereketin çoğalması, yapılan işlerde zengin olacağı anlamına gelir. Ancak bunları yaparken de bir takım zorluklar yaşanacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kimse kazancını çok çalışarak ve bir o kadarda çok yorularak, helal yollardan sağladığı ifade edilmektedir. Yani bu rüyadan anlatılan, nohut gören kişinin kolay kolay para kazanma şansı yoktur. Bir başka yorumculara göre rüyada nohut görmek hayırsız, olumsuz olan, rüya sahibine fayda sağlamayacak, cebine girmeyecek yada hiçbir şekilde kullanamayacağı, yüksek miktarda para anlamına gelmektedir.

Rüyada nohut yemeği görmek, rüya sahibinin, gerçek hayatında yapacağı bir iş ile alacağı toplu para yada toplu sözleşme, anlaşma gibi anlamlara karşı gelmektedir. Rüya sahibi kendisine maddi ve manevi anlamda çok faydası sağlayacak, sürekli hayır göreceği bir iş teklifi alacağına işaret etmektedir. 

Rüyada nohut pişirmek, rüyayı gören kimsenin bir işle yada bir kişi ile çok uğraşacağı, kafasının fena halde karışık ve meşgul olduğuna delalet etmektedir. Rüyasında nohut pişirdiğini gören kimse, yeni bir iş için uğraşacağı yada koşacağı anlamını da kazanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi, kısa zamanda iş bulacağı olarak ta yorumlanır.

Rüyada nohut tarlası görmek, rüyayı gören kişinin eline geçecek olan birden çok fırsat yada kısmet olarak yorumlanır. Rüya sahibi bu kısmetleri yada fırsatları akıllıca ve doğru bir şekilde değerlendirirse, çok hayırlı olacağı ve iyi bir kazanç elde edeceği, hatta kendi işini kurarak, daha kolay para kazanarak hayatına devam edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada nohut ektiğini görmek, çok uğraştırıcı, sıkıntı ve zahmetli bir iş anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin çok arzuladığı ve istediği bir şeye sahip olması için gecesini gündüzüne katarak, hiç durmadan devamlı çalışması gerektiğini ifade eder. Rüya sahibi bunun için, belirli bir süre eziyet ve zorluk yaşayacak ama sonunda arzu ettiği ve istediği şeye kavuşacağı anlamına gelir. 

Rüyada pilavlı nohut yemek, huzura, mutluluğa, zenginliğe veya fakirlikten çıkma anlamına gelmektedir. Ayrıca bol gelen gelire, tertemiz helal olan mala, hayırlı bir evlada, kazancı çok yüksek olan iş yapacağına, sıkıntı çekilmeden gelecek olan yüksek miktarda bir para anlamına da gelmektedir.
]]>
Rüyada Biber Turşusu Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-biber-tursusu-gormek.html Sun, 22 Jun 2014 06:15:10 +0000 Rüyada Biber Turşusu Görmek,  Rüyada biber turşusu gören kişinin kendisine yararı olmayacak ve hayır getirmeyecek bir iş için çok isteklenip, uzun süre onun peşinden koşmasına ancak sonunda umduğunu bulamamasına işaret Rüyada Biber Turşusu Görmek,  Rüyada biber turşusu gören kişinin kendisine yararı olmayacak ve hayır getirmeyecek bir iş için çok isteklenip, uzun süre onun peşinden koşmasına ancak sonunda umduğunu bulamamasına işaret eder. Rüyada biber turşusu gören kişinin hayalleri pek yere basan türden değildir, bu kişi çoğunlukla olmayacak hayaller kuran ve hayalinin peşinden koşan kişi olarak yorumlanır. Rüyada biber  turşusu görmek daha çok kişinin yaşadığı sıkıntılar, hüzün ve kederler olarak yorumlanır. Rüyayı gören önce çok mutluluk yaşayacak ardından da çok üzülecek demektir. Rüyasında biber turşusu gören kişinin çok fevri davranan bir o kadar da uçarı biri olacağına işaret eder. Rüyada biber turşusu görmek, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin mutluluğunu ve kurulu düzenini bozacak, bütün neşesini ve keyfini kaçıracak, kötü, tatsız ve şanssız bir takım olayların yaşanacağı manasına gelir. Rüya sahibinin emeklerine yazık edecek, umutlarının solmasına ne sebeple olacak bir takım engellerle karşılaşacağına, mutsuz, gergin ve kederli günler geçireceğine, tabiri caizse ağlayıp üzüleceğine işaret eder.

Rüyada biber turşusu yediğini görmek kişinin başarılarının azalmasına, işlerinin kötüleşmesine, kısmetlerinin kapanacağına ve yaşantısının bozulacağına işaret eder. Tatsız haberler almaya, kötü ve olumsuz olaylar yaşamaya rivayet edilir. Rüyada biber turşusu yemek hayırlara yorulur. Sağlık problemi olan kişilerin şifa bulmasına işaret ederken bununla birlikte nasip olarak değerlendirilir. Meyvelerden yapılmış turşu yediğini görmek dinden çıkmaya ya da günahkar olmaya delalettir. Rüyada turşu yaptığını gören kişinin maddi ve manevi olarak hayal kırıklığına uğrayacağına, gücünü, kendine olan inancını ve gelecekle alakalı beklentilerini kaybedeceğine işaret eder. Rüya sahibi borç, hüzün ve keder içerisinde kalacak bununla birlikte sıhhatini da kaybedecek demektir. Rüyada turşu yaptığını gören kişi bir işte sürekli fikir değiştirip kararsızlığa düşecek demektir. Bu rüya bununla birlikte kişinin başkalarının yaşadığı ibretlik olaylardan kendine pay çıkararak, o şeylerden uzak durması manasına da gelmektedir. Rüyada biber turşusu gören kişinin iş yerinde yaşayacağı sorunlar sebebiyle, işinden olacağına, gelirini ve rızkını kaybedeceğine, bu sebeple geçim sıkıntısına düşeceğine, alım gücünü yitireceğine, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına ve tabir yerindeyse ele güne muhtaç vaziyetlere düşeceğine işaret eder. Rüyada turşu gören kişinin özel hayatında meydana gelecek bir takım sorunlara ve problemlere işaret eder. Rüya sahibinin uğrunda giden aşk yaşamının sarsılacağına, aralarındaki iyi durumun ve güzel muhabbettin bozulacağına, hemen hemen ayrılığın eşiğine geleceklerine yorulur.

Rüyada Biber Turşusu Görmek
Rüyada biber  turşusu görmek çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin talihinin ve bahtının açılacağına, yüzünün güleceğine, sorunlarından kurtulacağına, hayallerinin gerçekleşmesine ve ettiği duaların da kabul olacağına işaret eder. Rüyada biber turşusu yediğini gören kişinin, sıkıntılarına çözüm bulacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine tabir edilir. Rüyada turşu bidonu görmek iyi değildir. Kişinin kendisine hayrı olmayacak biriyle evlilik yaparak çok mutsuz ve pişman olması şeklinde tabir edilir. Rüyada turşu dökmek, kişinin malı amaçlı vereceği zekat ya da sadaka olarak ifade edilir. Rüyada turşu istemek kişinin inandığı şeylere sıkı sıkıya ilişkili meydana gelmesine ve yapmak istediklerinden kendine yarar gelmeyeceğini bilse dahi inatla vazgeçmeyeceğine işaret eder. Rüyada turşu suyu görmek ya da içmek iyi şeylere işaret etmez. Rüya sahibinin yaşayacağı hayal kırıklıkları ve olumsuz olaylar olarak tabir edilir.Rüyada biber turşusu insanın çok aradığı bir işten beklediği iyi sonuçları alamayacağı, hayal kırıklığı yaşayacağını işaret eder. Turşuyu kaba koyan kişi mutlu olmayacağı bir evlilik yapacak d]]> Rüyada Biber Turşusu Yemek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-biber-tursusu-yemek.html Sun, 22 Jun 2014 15:36:21 +0000 Rüyada Biber Turşusu Yemek; İçinde bulunduğu sıkıntı, stres ve bunalımdan çıkmaya delalet eder. Maddi sıkıntılarda bir çöküş yaşarken bir anda maddi konuda bu çöküşün altından kalkabileceği anlamına gelir.  Refah ve Rüyada Biber Turşusu Yemek; İçinde bulunduğu sıkıntı, stres ve bunalımdan çıkmaya delalet eder. Maddi sıkıntılarda bir çöküş yaşarken bir anda maddi konuda bu çöküşün altından kalkabileceği anlamına gelir.  Refah ve huzurlu günlerin kendini bekleyeceği günleri işaret eder. Manevi yönde büyük bir destek alacaktır. Aile büyükleri ya da arkadaşından. Bu manevi destekle kendinizle ilgili bazı işlere gireceksiniz. Bu destek sayesinde girdiğiniz herhangi bir işte sıkıntı ya da zorluk çekmeden altından kalabileceksiniz. Bazı zorlu yollardan geçeceksiniz ama bu gözünüzü korkutmasın. Bu zorluklara göğüs gererek hak ettiğiniz seviyeye geleceksiniz. Evli ve çocuğunuz varsa mutlu günler sizi bekliyor. Çocuğunuz sıkıntılar yaşayabilir. Bu yüzden çocuğunuzla daha yakından ilgilenin. Çocuğunuzun eğitim hayatıyla ilgili planlar yapmalısınız. İlerde çekeceği zorluklar karşısında sizden güç alarak her şeyin üstesinden gelmesi kolaylaşacaktır. Evli ve çocuğunuz yoksa çocuğunuz olmasına işret eder. 

Rüyada biber turşusu kurmak ise; Pek hayra alamet değildir. Büyük sıkıntılar yaşayacağınız anlamına gelir. Maddi yönden sarsıntılar yaşayacaksınız. Bu maddi sıkıntılar sizi çöküşe götürecektir. Bunun yanında manevi destek gücünüz düşecektir. Bu yüzden bunalıma gireceksiniz. Sağlam kafayla oturup düşüneceksiniz. Çıkış noktası bulmaya çalışacaksınız. Evli iseniz eşinizle büyük tartışmalar yaşayacaksınız. Maddi yönden çektiğiniz sıkıntılar yüzünden evliliğiniz bitebilir. Kendinize bile faydanız olmayacağı durumlara gelebilmenize işaret eder. Hayal kırıklıkları yaşayacaksınız. Umutsuzluğa kapılacaksınız. Buda sizi yalnız kalmaya mahkum edecektir. Çevrenizde kimseniz kalmayacaktır. Çevrenizdeki insanlara pek fazla güvenmeyin. Çünkü etrafınızdaki insanlar yüzünden sıkıntılar yaşıyorsunuz. Çevrenizdeki insanların sizden uzaklaşması sizin için daha iyi olacaktır. Belki bu sayede tek başınıza ayağa kalkabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntıları atlatabilirsiniz büyük ölçüde. Yeter ki çevrenizdeki söylemlere kulak vermeyiniz. Kulaklarınızı tıkayın ve duymamazlıktan gelin.

Rüyada Biber Turşusu Yemek
Rüyada biber turşusu görmek;  Çaresiz kaldığı durumlardan çıkıp refaha ereceksiniz. Aile yakınlarınızdan hasta olan biri varsa durumunun iyiye gidebileceğine işaret eder. Kısa süre içinde iyileşecektir. İş içinde sıkıntılarınız varsa bunlardan kurtulacaksınız. Manevi yönde sıkıntı yaşamayacaksınız. İşyerinizde konuşmadığınız arkadaşınızla barışacaksınız. İş yeriniz maaşınız konusunda zam yapacaktır. Çünkü iş içinde disiplin, terbiye, düzen ve saygınızla ön plana çıkacaksınız. İş yerinizde makam atlayacağınıza işret eder. Buda sizi yüceltecektir. Hayatınızda inandığınız şeylere sıkı sıkı tutunup bırakmayacaksınız. Uzaktan çok sevdiğiniz ve özlediğiniz biri bir anda karşınıza çıkıp size sürpriz yapacaktır. Bu sizi dünyanın en mutlu insanı yapacaktır. Aile içinde evli iseniz; eşinizle hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Mutlu, huzurlu, sıkıntısız ve stressiz bir evliliğiniz olacaktır. Arada sırada istisna eşinizle küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz ama bu sizi sarsmayacaktır. Mutlu mesut bir aileniz olacak.
]]> Rüyada Şehriye Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-sehriye-gormek.html Mon, 23 Jun 2014 14:29:36 +0000 Rüyada Şehriye GörmekRüyayı gören kişinin eline hiç ummadığı bir anda ihtiyacı olan bir para geçeceğine işaret eder. Kazanılacak başarılara da gider. Kazanılan paranın hayır işlerinde kullanılacağına dela Rüyada Şehriye Görmek
Rüyayı gören kişinin eline hiç ummadığı bir anda ihtiyacı olan bir para geçeceğine işaret eder. Kazanılacak başarılara da gider. Kazanılan paranın hayır işlerinde kullanılacağına delalet eder. Rüyada şehriye çorbası görmek, şehriye görmekle hemen hemen aynı anlama gelir. iş ve sosyal hayatında başarıya ve mutluluğa rivayet eder. Rüyada Şehriye GörmekRüyada arpa şehriye görmek ise, yabancı bir kişi tarafından para desteği, yardım göreceğine, bu sayede işlerinde başarılı, kazançlı olacağına işaret eder. Rüyada şehriye çorbası içmek,rüya sahibinin farkında olmadan iyi işler yapacağına,  çevresindeki insanlara destek olacağı anlamına gelir. Rüyada şehriye görmenin her türlüsü hayırlı ve kazançlı bir yaşam anlamına gelir.
]]>
Rüyada Turşu Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-tursu-gormek.html Mon, 23 Jun 2014 19:22:33 +0000 Rüyada turşu görmek, aslında çok olumsuz ya da çok olumlu anlamlar veren bir rüya değildir. Fakat yine de rüyada turşu görmek rüyası iyi anlamlar ifade etmez. Çok karşılaşılmayan bir rüyadır. Bu nedenle rüyasında özellik Rüyada turşu görmek, aslında çok olumsuz ya da çok olumlu anlamlar veren bir rüya değildir. Fakat yine de rüyada turşu görmek rüyası iyi anlamlar ifade etmez. Çok karşılaşılmayan bir rüyadır. Bu nedenle rüyasında özellikle turşu gören insanlar çok farklı şekillerde tabirler okurlar ve okudukları tabirleri değerlendirerek rüyalarından bir anlam çıkarmaya çalışırlar. Aslında bu oldukça doğru bir harekettir. Öyle ki gördüğü rüyadan etkilendiği için rüyasının anlamını bilmediği için günlerce sıkılan insanlar vardır. Bu insanlar aslında rüyalarının anlamlarına bakarak rüyalarını anlamlandırdıklarında çok da çok daha rahatlayacaklardır. Bu nedenle rüyada turşu görmek rüyasını da kesinlikle anlamını öğrenmeden kötüye yorumlama malısınız. Rüya tabirleri eski zamanlardan bu günlere kadar gelmiş olan ve bu süreçte birçok değişikliklere uğramış yazılardır. Ayrıca bu tabirler direk olarak sadece birer yorum olduğu için kesin gerçekleşecektir diye bir şey söylenemez. Bu durumun yanı sıra her görülen rüyanın bir anlamı olacak diye bir şey yoktur. Çünkü rüyada turşu görmek rüyası da dahil, bu rüyalar birçok zaman kişinin gündelik olarak yaşadıkları olaylardan ibaret olabilir. Öyle ki gördüğünüz rüya yaşadığınız bir olaydan etkilendiğinizi gösterebilir. Şimdi rüya tabilerine göre rüyada turşu görmek rüyasına bir göz atalım.

İslamı rüya tabirlerine göre bu rüya, şöyle tabir edilmiştir;
Rüyada turşu gören kişi daha çok hayattan beklentileri arasında olan en önemli şeylerden birini elde edememesi nedeni ile büyük bir şok yaşayabilir. Bu nedenle eğer sizlerde bu gibi bir rüya görmüşseniz son zamanlarda gerçekleşeceğine çok inandığınız şeylere çok körü körüne bağlanmayın ve bu durumun gerçekleşmeme ihtimalini de ele alın. Böylece beklentiniz gerçekleşmese bile bu durum sizler şok etmeyecektir. Eğer sizlerde rüyanızda turşuyu yemek yerine sadece gördüyseniz kurduğunuz hayallere çok dikkat etmelisiniz. Çünkü kişiler ne kadar hayal kurarsa kursunlar, bu rüyanın en büyük anlamı kişilerin kurduğu hayallerin çok sağlam olmadığıdır. Bu durumda hayalleriniz gözden geçirerek onları sonucu aynı olacak şekilde daha farklı olarak şekillendirebilirsiniz. Rüyada turşu görmek rüyasını gören insanların aslında yaşadıkları olaylara çok genel olarak bakılmalıdır. Çünkü bu rüyayı gören kişi ilk zamanlar mutluyken, zaman geçtikçe bu mutluluğu azalacak ve eski halinin tam tersine biraz daha mutsuz olacaktır. Eğer sizlerde rüyanızda turşu gördüyseniz aldığınız kararlara ya da çevrenizdeki insanlar çok fevri davranmamaya özen gösterin. Kurduğunuz hayallerin yere basan bir hayal olmasına özen gösterin. Birçok gerçekleşmeyecek hayalden uzak durun. Böylece rüyanın anlamı olan durumların meydana gelmesi ile bile çok fazla etkilenmezsiniz. 

Rüyada Turşu Görmek
Modern rüya tabirlerine göre bu rüya şöyle tabir edilmiştir;
Aslında modern rüya tabirlerine göre de rüyada turşu görmek rüyasının anlamı İslami olarak bu rüyaya yapılan yorumlamadan çok farklı değildir. Çünkü bu rüya tabirinde de kişilerin istedikleri en büyük şeylerin gerçekleşmeyeceğine ve kişilerin bu durumdan çok büyük hayal kırıklığı ile karşılaşacağına işaret eder. Bu durumda kişinin yapması gereken en önemli şey tabi ki kurduğu hayallere ve uğraştığı uğraşlara özen göstermesidir. Kişinin ileri ki zamanlarda karşılaşacağı olumsuzluklara hazırlıklı olması onu çok büyük hayal kırıklığı ile karşılaştırmayacaktır. Rüyada turşu görmek rüyası, genel olarak olumsuz bir şekilde yorumlanmıştır. Bu nedenle sizlerde olumsuz düşünmeden rüyalarınızı kendi içinizde olumlu bir şekilde yorumlayın. 
]]>
Rüyada Pide Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-pide-gormek.html Tue, 24 Jun 2014 10:55:28 +0000 Rüyada pide görmek, hayırlı olan gelişmelere yorumlanır. Özellikle maddi anlamda, genişleme anlamına gelir. Bu rüyayı gören kimse, herhangi bir işi var ise, o işte yükselmeye, makam ve mevki görmeye, maddi olarak çok rahat Rüyada pide görmek, hayırlı olan gelişmelere yorumlanır. Özellikle maddi anlamda, genişleme anlamına gelir. Bu rüyayı gören kimse, herhangi bir işi var ise, o işte yükselmeye, makam ve mevki görmeye, maddi olarak çok rahatlatmaya, taşınmaz mallar bakımından, zengin olmaya işaret eder. Rüyasında pide gören kimse, hiç bir vakit, yokluk yaşamayacak, ailesini geçim sıkıntısı içine sokmayacak anlamına gelir. Rüyada pide görmek, bir başka anlamda ise, sağlıklı ve güzel geçen uzun ömre işaret etmekle, birlikte aile ve akraba içinde, mutlu ve huzurlu olacağı anlamına gelir. Rüyada görülen pide, bereket, sağlık ve afiyet kavramlarına denk gelmektedir. Ticaret ile uğraşan kişi, bu rüyayı gördüğünde, gireceği her işte helal yollardan, büyük kazanç sağlayacağına delalet eder. 

Rüyada pide yediğini görmek, rüya sahibinin karşılaşacağı güzel ve iyi olan ne var ise, başına geleceği anlamına gelir. Kazancında ki artış, yükselme ve bereketlenmeye işaret eder. Memur yada öğrenci ise, yükselmesi, makam bakımından daha üstlerde olma anlamına gelir. Çok yorucu, angarya işlerle uğraşanların daha rahat ve güzel bir iş bulunacağına işaret eder. 

Rüyada pide fırını görmek, rüya sahibinin, hayırlı kişiler ile tanışacağına, onlarla birlikte is ortaklığı kurulacağı ve birlikte çok güzel kazanç sağlayacağına delalet eder. Rüyada pide fırını, bir başka anlamda ise herkesin ortak kullanımına açık olan hava, su ayrıca devlete ait ortak olan park, orman, cadde, piknik alanı vb. gibi ortak mallara işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kimse mallarını, sigorta etme gereğini duyacağı anlamına da gelmektedir. 

Rüyada Pide Görmek
Rüyada pide aldığını görmek, uzun zamandır beklediği, gerçekleşmesi için çok uğraşılan bir işin olumlu yönde ortaya çıkacağını, dualarının Allah katında kabul olunduğu, maddi ve manevi sıkıntılardan uzak olunacağı, rüyayı gören kimse için, hayatın renkli ve eğlenceli geçeceği anlamına gelir. Bu rüya bazı rüya tabirlercilerine göre, bekar olan kimse, bu rüyayı gördüğünde, kısa zamanda evleneceğine, evli olan kişi ise, yakın zamanda evlat sahibi olacağına işaret eder. 

Rüyada pide hamuru yoğurmak ise, rüya sahibinin hiç ummadığı bir yerden iş teklifi alacağı, bu iş sayesinde az çalışarak daha fazla gelir elde edeceğine, bu sayede ailesine ve çocuklarına daha fazla zaman ayıracağına, ev ve iş yaşamında mutlu olmaya delalet eder. Rüya bazen de yıpratıcı, yorucu, sıkıcı ve mutsuz olan bir işten kurtulacağına işaret eder. 

Rüyada pide ve ekmeği birlikte görmek, rüyayı gören kişi için ferahlık ve esenlik daima yanında olacağı, zengin olarak yaşayıp, geçim sıkıntısı içine düşülmeyeceği anlamına gelir. 

]]>
Rüyada Kabak Tatlısı Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-kabak-tatlisi-gormek.html Tue, 24 Jun 2014 19:31:46 +0000 Rüyada Kabak Tatlısı Görmek, rüyada kabak tatlısı görme, bireyin uzun zamandır dağınık olan ve düzen isteyen işlerini toparlamasına işarettir. Bazen de bu rüya eşya kazanmaya, dünya malı almaya, fakirlikten kurtulup ze Rüyada Kabak Tatlısı Görmek, rüyada kabak tatlısı görme, bireyin uzun zamandır dağınık olan ve düzen isteyen işlerini toparlamasına işarettir. Bazen de bu rüya eşya kazanmaya, dünya malı almaya, fakirlikten kurtulup zenginleşmeye, mevki sahibi olmaya, itibarının artmasına, ün kazanmaya, insanlar arasında temiz bir isimle anılmaya, hastalıktan şifa bulmaya, sağlık ve sıhhate, hastanede yatanlar için oradan çıkmaya işaret eder. Rüyasında kabak tatlısı yiyen kişi, hem iş hayatında hem de özel hayatında sorun ve dertlerinden kurtularak ferahlayıp bütün kederlerinden kurtulup sevince bırakacağına yorumlanır. Bu rüya çoğunlukla hayırlı yorumlanmaktadır. Yiyen kişi için sağlıktır. Dinde güzelliktir, temiz bir ahlaka ve güzel bir nesile işarettir. Kabak tatlısı yiyen kimsenin bütün istek ve arzuları yerine gelir.

Rüyada kabak tatlısı yapan kimse bir iş kurup yanında işçi çalıştırır. Bu rüya yönetici olacağınıza ve emrinizdeki kişileri adaletle yönetip onlara her zaman iyi davranacağınıza yorumlanır. Bazen de kabak tatlısı yapmak uzun ömre, hayırlı kazanca, sıhhatli olmaya, aile hayatında huzur ve sükunete, isteklere kavuşmaya işaret eder. Rüyasında kabak tatlısının acı olması, çoğunlukla haram kazanca ve gayri meşru işlere yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse kendisine fayda vermeyecek ilim öğrenir veya hayırlı olmayacak bir eşya kazanır. Bazen de bu rüya sıhhatten hemen sonra hastalığa tutulmaya veya zorlukla ele geçirilecek paraya işarettir. Rüyasında kabak tatlısı ikram eden kişi başkalarına ihsanda yer alır. Bu rüya ahlaklı ve iyi huylu bir adamdan destek görmeye, zekat ve sadakalarını vaktiyle vermeye, kazandığınızı hayır yollarında harcamaya, güzel geçime, güzel konuşmalara, yararlı ilim öğrenmeye ve bireyin eline geçecek güzel mala ve paraya da yorumlanmaktadır. Rüyada kabak yemek kendinden, çocuğundan veya dininden kaybettiği şeyi tekrardan kendisine döneceğine yorumlanır. Rüyada pişmiş kabak yediğini veya tanıdık tanımadık bir çok kimsenin beraber pişmiş kabak yemesini görmek; içinde yer aldığı bölgede  üretken kişilerle iş birliğinde olacağına ve yeni güzel dostluklar kuracağına yorumlanır. Bazı rüya yorumları yapan alimlere göre, kabın içinde pişmiş kabak görmek kavgaya işaret eder. Pişmiş kabağı yediğini görmek, sorun ile tabir olunur. Rüyada kabak almak yada kabak alan birilerini görmek iyi ticarete ve yararlı işlere işaret eder. Rüyada kabak aldığını görmek bireyin kendisi için yapacağı ve yaptığı birikimin daha da çoğalmasına işaret eder.

Rüyada Kabak Tatlısı Görmek
Rüyada kabak tatlısı görmek, rüya sahibinin son zamanlar içinde sıhhatine hiç dikkat etmediği, sürekli olarak hasta olduğu için ailesi ve işinin de bundan çok fazla etkileneceği ile yorumlamaktadır. Sizin de artık kendi sıhhatinizi muhafaza etmek için düzenli beslenmeli ve hava durumuna göre giyinmeniz gerekmektedir. Aksi halde çok büyük sıkıntılar yaşayacağınız ve işinizin bu sebeple çok etkileneceğini göstermektedir. Bu yüzden sizler de artık işinizin olumsuz olarak etkilenmemesi için kendinize iyi bakmanız gerekmektedir. İşyerinde çalışan insanlar sizin güveninizi elde etmek için ve sizin gözünüze girmek için çok büyük emek sarf etseler bile siz insanlara itimat duyamıyorsunuz. Size herhangi bir şey olsa veya il dışına çıkacak zorunda olmanız durumunda iş yerinizi herhangi bir çalışanınıza emanet edemiyorsunuz. Yakın ve güvendiğiniz bir tanıdığınızı iş yerinize almanız yararlı olacaktır. Böylelikle sizin işe gidemeyeceğiniz bir durum meydana geldiği zaman bu yakınınız iş yerinde itimat içinde sizi temsil edecek ve işinizin herhangi bir zarara uğramasını da engellemiş olacaktır. 
]]> Rüyada Bal Kabağı https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-bal-kabagi.html Wed, 25 Jun 2014 09:04:43 +0000 Rüyada Bal Kabağı, görmek hem hayra hem şerre yorumlanır. Bal kabağı gören kişinin çok yakın olduğu bir kimsenin başına bir kaza bela geleceğine ve bu durumun rüya sahibini olumsuz etkileyeceğine işaret eder. Rüya Rüyada Bal Kabağı, görmek hem hayra hem şerre yorumlanır. Bal kabağı gören kişinin çok yakın olduğu bir kimsenin başına bir kaza bela geleceğine ve bu durumun rüya sahibini olumsuz etkileyeceğine işaret eder. Rüyasında bal kabağını yediğini gören kişi ise, uzun ömürlü olacağına ve sağlıklı yıllar geçireceğini bilmelidir. Bal kabağını yiyen kişi dağlık problemlerini aşacak ve huzurlu bir ömür geçirecektir. Rüyasında bal kabağını soyduğunu görmek ise, bal kabağını soyan kişinin kendisinin ilerlemesini engelleyen faktörleri ortadan kaldıracağına ve bu engelleri aşarak çok iyi yerlere geleceğine, mertebe atlayacağına ve yeni bir iş kapısının aralanacağını işaret etmektedir. Rüyada bal kabağını kopardığını görmek ise, kişinin bir yerden kazanç elde edeceğine işaret eder. Eğer bal kabağı büyükse kişinin kazancına ortakların çıkacağına ve gelen paranın çok büyük faydası olmayacağına geldiği gibi gideceğine de işaret etmektedir. 

Rüyada Bal Kabağı
Rüyasında bal kabağı tatlısını görmek ise, kişi evliyse eşinden güler yüz ve tatlı dil göreceğine ve huzur içinde geçineceklerine, eğer bekarsa karşısına çıkan kişinin iyi niyetli olacağına, kişiye mutluluk ve şans getireceğine işaret etmektedir. Rüyasında bal kabağını  bozulduğunu ya da bir kısmının kesildiğini görmek ise, kişinin işlerinde ters giden bir şeyle karşılaşacağına ve güvendiği bir kişi tarafından can sıkıcı bir olayla karşılaşacağın işaret eder. Bal kabağının çürüyen kısmını görmek aslında kişinin dostluklarının gözden geçirmesi gerektiğini rivayet etmektedir. 
]]>
Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-kabak-cekirdegi-gormek.html Wed, 25 Jun 2014 11:36:11 +0000 Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek; Rüyayı gören kişinin iş hayatı ya da eğitim hayatı ile ilgili karar vermekte çok zorlanacağı bir olay yaşanacağını delalet eder. Bu kararı verirken çok zorlanacak ve sıkılacaktır.  Hayat Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek; Rüyayı gören kişinin iş hayatı ya da eğitim hayatı ile ilgili karar vermekte çok zorlanacağı bir olay yaşanacağını delalet eder. Bu kararı verirken çok zorlanacak ve sıkılacaktır.  Hayatıyla ilgili olarak alacağı karar  içinde uzun süre düşünmesi, yakın arkadaşlarından, ailesinden fikir alış verişi yapması gerekecek ama yine de kararı verirken kendi bildiği yolda karar vermesi gerekecektir. Rüyayı gören kişi sabırla bu sıkıntıları atlatabileceğine inanmalıdır. 

İş sahibi olan kişi rüyada kabak çekirdek çitletiyorsa; yaptığı işte zam alması ve daha yüksek kademeye atlaması söz konusu olabilir. Kazandığı paranın değerleneceği ve büyük bir yatırım yapacağına işaret eder.

 Rüyayı gören kişinin avucunda az sayıda kabak çekirdeği  varsa; uzun süredir devam eden bazı sıkıntıları atlatacağı  ve stresten kurtulup ve feraha ulaşacağına anlaşılır. Bu sıkıntıları atlatırken az da olsa zorlanabilir. 

Avucundaki kabak çekirdeği başkasına uzattığını görmek; Kişi Maddi anlamda rahatlayarak sahip olduğu parayı ailesi ve sevdikleriyle paylaşacak demektir. Cömertliğe delalet eder. Eğer ki rüyada başkası size elindeki çekirdeği ikram ediyorsa bir sıkıntıya ortak olacak ve karşılığında manevi olarak yükseleceksiniz.
Rüyada kabak çekirdeğini saklamaya çalışmak;  Yakın zamanda kendi işlerini açma ya da iş yerini büyütmek için fırsat yakalayacağınızı gösterir. Yaptığı yatırımla gireceği işin altından kalkabileceğine işaret eder. Ailesi ve yakın dostlarının desteğiyle işine daha tutumlu ve iş içerisinde yaptıkları kendini başarıya yükseltecektir. Elde ettiğiniz başarılarla beklenmedik anlarda karşınıza daha iyi fırsatlar çıkma olasılığı çok fazladır.
Eğitim hayatında ise; vereceği kararlar kendiniz için çok önemli bir karardır. Vereceğiniz kararlar dönüm noktası olabilir. Kendinizi eğitim hayatınızda yükseltebilirsiniz. Bu nedenden dolayı kendi verdiğiniz kararlardan emin adımlarla hareket etmelisiniz. Kendi düşüncelerinizden kimseye bu konuda ödün vermemelisiniz. Bu sayede kendi kararlarınızla hareket etmeyi de öğreneceksiniz. 
Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek
Rüyada kabak çekirdeği dikmek; 
aileye yeni biri katılacak demektir. Evli olan kişilerin çocuğu olmuyorsa ve rüyada görülen kabak çekirdeği filizlendi ise yakın zamanda çocuk sahibi olabileceğine delalet eder.  Ekilen kabak çekirdekleri çiçeklendi ise kız çocuk müjdecisidir. Rüyayı gören kişi kız çocuğu sahibi ise kızlarının eğitimine daha fazla önem vermelidirler. Bu nedenle kızlarının geleceğine zemin hazırlamaları gereklidir. Sizin desteğiniz sayenizde kızınızın öğrenim geleceği daha yüksek seviyede olur. Kendinden daha emin adımlar atmakta zorlanmaz. Sizin çocuğunuza aşıladığınız güven ve ilgi çocuğunuz bu ilgiyi ve güveni hissettiği an daha çok şevkle kendini eğitimine verecektir. 

Rüya da kabak çekirdeğinden dağ görmek ; çekirdekler beyazsa iyidir, sarı renkte ise hastalık işaretidir. 

Rüyada ısrarla uzatan kabak çekirdeğini reddetmek; sıkıntılı bir işe hiç bulaşmadan ucundan kolaylıkla, başınız ağrımadan atlatmanız mümkün olacaktır. Feraha ve huzura kavuşacaksınız. Maddi anlamda çok fazla sıkıntı çekmeyeceksiniz. Yıllardır görmediğiniz yakın dostunuz ya da aileden birileriyle özlem gidereceksiniz. Yeni kişilerle tanışacaksınız. Eğer ki evli değilseniz biri hayatınıza girecek ve onunla mutluluğa adım atacaksınız. Mutlu, huzurlu, sıkıntısız, kafanız yorulmadan bir hayat yaşayacaksınız. bazı sıkıntılar olabilir ama bu engelleri de iradeniz ve sabırla atlatacaksınız.
]]>
Rüyada Kabak Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-kabak-gormek.html Wed, 25 Jun 2014 18:25:41 +0000 Rüyada Kabak Görmek, Rüyada kabak görmek, iyi yönetici, alim veya doktor, itibarlı, şanlı, insanlara yakın bir kimseye delalet eder. Hasta kişi için sağlık sayılır. Rüyada pişmeden kabak  yediğini gören kimse
Rüyada Kabak Görmek, Rüyada kabak görmek, iyi yönetici, alim veya doktor, itibarlı, şanlı, insanlara yakın bir kimseye delalet eder. Hasta kişi için sağlık sayılır. Rüyada pişmeden kabak  yediğini gören kimse sevdigi bir insanla tartışır.Rüyada kabağı çiğ yemek yiyen kişinin psikolojisinin bozularak her şeyden kuşku ve endişe duyacağına işaret eder. Rüyasında kabak ağacının gölgesinde oturduğunu gören kişi, çevresindeki insanlar tarafından sevilen edepli, güzel ahlaklı kişiyi  temsil eder. 

Rüyada kabak görmek hayırlı olaylara işarettir. Rüya sahibi  için şan, şöhret, saygınlık, zenginlik, bolluk, rütbe, zafer, başarı ve şifa anlamına gelir. Rüyada kabak yemeği yediğini gören kişi, daha önceden  kaybettiği bir şeye yeniden kavuşacak anlamına gelir. Ayrıca kişi rüyada ne kadar çok kabak yerse işinde de bir o kadar. Uzmanlaşacak ve yüksek bir rütbe sahibi olacak anlamına gelir. Kabak ağacının yanında oturarak dinlenen kişi çevresi, akrabaları, arkadaşları, sevgilisi ile çok iyi geçinen kimsedir. Rüyada kendini kabakların olduğu bir tarladan gören kişi sağlığına kavuşacak ve şifa bulacak anlamına gelir.

Rüyada Kabak Görmek

Rüyada bal kabağı görmek uzun bir yola, seyahate çıkmaya işaret eder. Gören kişi deniz yolculuğu yapacak demektir. Rüyada sakız kabağı görmek ise otobüs ya da trenle yapılacak bir yolculuk anlamına gelir. Rüyada yeşil kabak görenin işleri düzene girecek, kazancı artacak demektir.

]]>
Rüyada Bacak Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-bacak-gormek.html Thu, 26 Jun 2014 03:06:39 +0000 Rüyada bacak görmek, rüya sahibinin kadın bacağı görmesi halinde bir hastalığa işaret etmektedir. Siz ya da çevrenizde olan birinin kısa bir sürede rahatsızlanarak zor zamanlar geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer ki r Rüyada bacak görmek, rüya sahibinin kadın bacağı görmesi halinde bir hastalığa işaret etmektedir. Siz ya da çevrenizde olan birinin kısa bir sürede rahatsızlanarak zor zamanlar geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer ki rüya sahibi tarafından bir sıkıntı yaşandığında bu sıkıntının olma sebebinin en büyük nedeni hiç kendisine kalmayıp, hiç kendisi ile zaman geçirmediği için ruhsal bir çökkünlük geçirebilir. Çünkü sürekli olarak çalıştığından ve gerek ailesi ile gerek çevresindeki dostları ile artık hiç zaman geçirmeden sadece varsa yoksa iş olarak düşündüğünden çok kısa bir süre içinde bir rahatsızlık geçirecektir.
Rüyada Bacak Görmek
Rüyada bacak görmek, rüya sahibi tarafından görülen bu bacak erkek bacağıysa kısa bir süre önce bilerek günah işlediği bir insanın kalbini kırdığına işaret etmektedir. Bu kırmış olduğunuz kalp sizin bir yakınınız olduğundan gidip gönlünü almanız gerekmektedir. Çünkü kırdığınız kalbin farkında olduğunuzu bile bile sizler asla bu kişi ile görüşmezseniz o zaman ilerde vicdanınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Vicdanınızla baş başa kalmamak için bu işlemiş olduğunuz günahı telefi etmeye çalışmanız gerekmektedir. Artık o insana ufak bir hediye mi alırsınız, gidip karşısına özür mü dilersiniz bilemeyiz ama mutlaka sizler de bu farkında olduğunuz günahı, kırdığınız insanla aranızı düzeltin

Rüyada bacak görmek, küçük çocuk bacağı görmek iyi bir haber demektir. İşsiz bir insanın bu rüyayı görmesi halinde çok kısa sürede çok iyi bir işi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Uzun zaman iş arayıp da bir türlü bulamayan rüya sahibi için artık zor zamanlar geçtiği ve iyi bir işi sayesinde hayatını düzelteceği şeklinde yorumlanır. Eğer ki hasta bir insan bu rüyayı gördüğünde kısa zamanda iyileşip eski sağlığına da kavuşacağı şeklinde yorumlanır. küçük çocuk bacağı görmek kimi alimlere göre de eline çok büyük bir para geçeceği, hiç beklemediği bu parayı çok iyi değerlendireceği şeklinde yorumlanır. Özellikle de hayır işlerine çok önem verip büyük sevaplar kazanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada bacak görmek
, görülen bacak kıllı ise  o zaman yapacağınız bir işi elinize yüzünüze bulaştıracağınıza  şeklinde yorumlanmaktadır. Aslında bu işi uzun zamandır kovalamış tınız, ama işinizin tam olacağı sırada yapacağınız ufacık bir hata yüzünden sizler zor günlerden geçip zor anları yaşamış olacaksınız. Eğer ki uzun zamandır bir işi kovaladı iseniz ve ya gerçekleşmek üzereyse ya da gerçekleştiyse o zaman çok dikkatli davranmanız gerekmektedir. Eğer ki o işi iyi değerlendirirse çok iyi maddi kazançlar elde edip çevresindeki insanlara kendisini ispatlamış olacaktır.
]]>
Rüyada Bacakta Kıl Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-bacakta-kil-gormek.html Thu, 26 Jun 2014 03:34:38 +0000 Rüyada Bacakta Kıl Görmek, rüya sahibini kötü ve karamsar günlerin beklediğini işaret eder.  Rüyayı gören bekar bir bayan ise hayırlı bir evlilik yapmayacağına ve eşine maddi zorluklar yaşayacağına rivayet eder. Hayat Rüyada Bacakta Kıl Görmek, rüya sahibini kötü ve karamsar günlerin beklediğini işaret eder.  Rüyayı gören bekar bir bayan ise hayırlı bir evlilik yapmayacağına ve eşine maddi zorluklar yaşayacağına rivayet eder. Hayatında sahtekar uğursuz bir çok insan gireceğine delalet eder.  Rüyasında kıllı bacak gören bekar bir erkek ise zina işleyeceğine ve uygun olmayan bir çok hata yapacağına rivayet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyasında bacakta kıl görmesi evlilik hayatını üçüncü kişiler tarafında bozulacağına ve çevreden kötü tepkiler alacağına rivayet eder. Yaşlı bir kadının rüyasında bacakta kıl görürse sağlık sıkıntılarını geride bırakacağına kısa ama sağlıklı günlerin beklediğini rivayet eder. Rüyada Bacakta Kıl Görmek

Rüyada Kalın Kıllı Bacak Görmek, rüyasında kendi bacağında kalın kıl olduğunu gören kişini huzurlu ve mutlu yuvasının yıkılacağına, ailesinin ve kendisinin büyük belalara bulaşacağına rivayet eder. Yakın bir arkadaşının bacağında kalın kıllar gördüğünde arkadaşını kötü günler beklediğini ve hayırsız uğursuz biri ile tanışıp yuva kurma planları yapacağına tabir edilir. İş yerinde çalıştığın  arkadaşının bacağında kalın kıllar görmesi o arkadaşın tarafında maddi zarara uğrayacağına dolandırıcılığına delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada kalın kıllı bacak gören kişi kötü düşüncelere ve fikirlere kapılacağına delalet eder. 

Rüyasında Bacağında Kıl Aldığını Görmek, rüya sahibinin yaşadığı bütün sorunlar dan sıkıntılardan kurtulacağına rivayet eder. Rüya sahibinin uzun bir süre sabır etmesi gerekiyor. Rüya sahibinin bazı maddi artırımlar yapacağına ve bazı küçük yatırmalar yaparak mevki sahibi olacağına rivayet eder

Rüyasında Bacakta Kıl Uzatmak, rüya sahinin zamanla mal ve mülk sahibi olacağına, eline hatıra gelir bir miktar para geçeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı ve zengin bir eşe sahip olacağına rivayet eder. Rüyayı gören kişiyi sağlıklı ve mutlu günler bekleyeceğine rivayet eder.
]]>
Rüyada Bacak Kılı Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-bacak-kili-gormek.html Thu, 26 Jun 2014 06:08:53 +0000 Rüyada Bacak Kılı Görmek, Rüyayı gören kişinin yaptığı hayırlı işlerin ve kazancın simgesidir. Para kazanmaya ya da beklenmedik yerden gelecek paraya yorumlanır. Elinde bulunan mal kıymetlenir. Bazı tabircilere göre ise, gü Rüyada Bacak Kılı Görmek, Rüyayı gören kişinin yaptığı hayırlı işlerin ve kazancın simgesidir. Para kazanmaya ya da beklenmedik yerden gelecek paraya yorumlanır. Elinde bulunan mal kıymetlenir. Bazı tabircilere göre ise, güzel hayırlı ve mutlu bir ömrü işaret eder. Mesleki hayattaki başarıyı ya da mutlu bir yuvayı temsil eder. 

Rüyada Bacak Kılının Uzaması, Bol para ve mal kazanmaya tabir edilir. Maddi sıkıntı çekerek borçlarını ödemekte güçlük yaşayan kişi kolaylıkla ödeme olanağı bularak rahata kavuşur. Bu rüya genellikle maddi kazançla yorumlanır. Bir diğer tabire göre de, Bekar bayanlar hayırlı ve maddi durumu iyi olan bir erkekle tanışır ve mutlu, huzurlu, geçim sıkıntısı yaşamayacağı bir evlilik yapar. Bekar erkek için ise, iş hayatında makam ve mevki sahibi olur. İş hayatında yükseliş yakalar. 

Rüyada Bacak Kılı Görmek
Rüyada Bacak Kılını Yolmak, Rüyayı gören kişinin elinde bulunan para ve maldan kayıplar yaşanır. Ancak bu kayıplar hayırlıdır. Yani elinde biriktirdiği parayı hayırlı bir iş için hibe eder. Kendisini para kaybetmiş gibi değil de hayır yapmış gibi huzurlu ve mutlu hisseder. Bunun yanı sıra bu rüyasında bacak kılını yolan kişi karşısına çıkan iş ya da kısmet fırsatlarını iyi değerlendiremeyip bu fırsatları elinden kaçıracaktır. Kısa süreli sağlık problemleri yaşayarak kendisini ve ailesini sıkıntıya düşürecektir. Kişinin yaşamının dilediği gibi şekillenmemesi nedeniyle hane içinde bir takım gerginliklerin yaşanmasına neden olacaktır.

Rüyada Bacak Kılının Çoğalması, Çevresi tarafından sevilip, sayılan şan ve şeref sahibi bir kimse olmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında da güzel gelişmeler yaşayarak kazancı artacak mevkisi yükselecektir. Saygınlık ve para konusunda istediğini elde eden kişi mutlu ve rahat bir hayat yaşayacaktır. 

Rüyada Bacak Kılının Uzadığını Gören Erkek, Rüyayı sahibi erkek güç, kudret sahibi olur. Çevresi tarafından saygı duyulan bir kimse haline gelir. İş hayatında da oldukça güzel gelişmeler yaşar. Aynı zamanda karşısına çıkacak hayırlı kısmetleri de simgeler. 
]]>
Rüyada Ciğer Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-ciger-gormek.html Thu, 26 Jun 2014 13:43:44 +0000 Rüyada ciğer görmek, rüyayı gören bireyin makbul işlere kavuşmasına ve keyifli bir hayat sürmesine işaret eder. Düşünde ciğer gören bireyin sebep aile hayatı sebep meslek hayatı tam da aradığı benzeri gidecek ve ka

Rüyada ciğer görmek, rüyayı gören bireyin makbul işlere kavuşmasına ve keyifli bir hayat sürmesine işaret eder. Düşünde ciğer gören bireyin sebep aile hayatı sebep meslek hayatı tam da aradığı benzeri gidecek ve kafasına takmasını gerektirecek tatsız vakalar yaşanmayacaktır. Rüya sahibi evinden işine, işinden evine keyifli ve durağan bir hayat geçirecek, işindeki ve ailesindeki huzur yardımıyla halinden en son derece hoşnut olacak demektir. Düşünde ciğer gören bireyin hayattan yana kocaman şikayetleri olmaz, yakınıp başkaldırı etmesine sebep olacak aksilikler yaşanmaz. Rüyada ciğer görülmesi rüyayı gören bireyin cevval ve mert bir kimse olduğuna deyim edilir.  

Rüyada Ciğer Yediğini Görülmesi  

Rüya sahibinin ailesinden bir bireyin varlığı yardımıyla yepyeni eşya ve eşyaya kavuşmasına delil sayılır. Bu kişi rüyayı gören bireyin ailesine yepyeni teşrif edecek durumda olan bir aile bireysel olarak da deyim edilir. Başka Bir Deyişle rüya sahibi şimdilik dünyaya gelmiş bir çocuğunun fırsat olacağı bir zenginliğe kavuşacak demektir.  

Rüyada Ciğer Pişirdiğini Görülmesi  

Rüyası sahibinin talihi manasına gelmektedir. Düşünde ciğer pişirdiğini gören kişi kocaman bir kısmete ulaşır. Hiç çalışmasına ve sıkıntı çekmesine sebep olmadan varlık sahibi olabilir ve ücret elde etmek amaçlı yıpranmasına sebep olmadan, sahip meydana geldiği varlığından rahatça faydalanır ve zengin olmanın ayrıcalıklarını yaşar.  

Rüyada Ciğer Görmek

Rüyada Ciğer Kesmek  

Rüyada ciğer kesmek, rüyayı gören bireyin her baba yiğidin harcı değil biçimde deyim edilecek bir iş yapacağına ve kocaman bir yüreklilik örneği göstereceğine işaret eder. Bu işle beraber insanlar aylarca rüyayı gören bireyin cesaretini konuşacaktır.  

Rüyada Ciğer Almak  

Rüya sahibini çok fazla sevinçli edecek şeylere sahip meydana gelmesine işaret eder. Sebep parasal sebep içsel bağlamda kendisine huzur verecek, neşe getirecek ve yüzünü güldürecek şeylere kavuşacağına ve yaşamının bir anda mutlulukla dolacağına yorumlanır.    

Evlada, mala ve kişinin yaşamına, ciğerde görülebilen pozitif vaziyetler, yukarıdakilerin sıkı meydana gelmesine, yara vs. benzeri olumsuzluklar günah ve masumiyete; Ciğerci görülmesi korkudan güvenilir olmaya, sağlık ve namusa, düşmana galip gelmeye yahut vatandaşları yolculuğa özendiren kimseye delil sayılır.  

Rüyada ciğer görülmesi korkudan güvenilir olmaya, sıhhate ve düşmana galip gelmeye işarettir.  

Rüyada ciğer görmek; cesarete, herhangi birinin ciğerini yemek; hazırlıklı mala sahip olmaya, akciğer; huzur ve sevince, akciğerin koptuğunu görmek; yakında ölüme, karaciğer; eşya varlığına kavuşmaya ve evlat sahibi olmaya, karaciğerin auta çıkması; gurbete gitmeye işarettir.   

Rüyada ciğer yeme, hayatınızın kolaylaşacağına, basit kazanılan mala, genç sahibi olmaya işarettir. Düşünde pişmiş ciğer yiyen kişi, fakirlik ve sıkıntı çekmez, evlatları aracılığıyla sevilir, parasal ve içsel yardım görür, hayırlı bir evlada sahip olabilir. Rüyada ciğer görmenin üç ayrı tabiri vardır; 1-Evlat ve eşya, 2-Samimi arkadaş, 3-İlim sahibi olmak. Evinizden ciğer çıkardıklarını ya da evinizde ciğer yaktıklarını görmek; devlet aracılığıyla malınıza ya da bulduğunuz bir defineye el konulacağına işarettir. 

]]>
Rüyada Dolma Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-dolma-gormek.html Fri, 27 Jun 2014 13:14:10 +0000 Rüyada dolma görmek, rüya sahibini bekleyen sürprizlerin habercisidir. Bu rüyayı görenler kedilerini mutlu edecek olan güzel haberlerle karşılaşacak, işleri yoluna girecek, maddi durumlarında gözle görülür düzelme olacaktır. Rüyada dolma görmek, rüya sahibini bekleyen sürprizlerin habercisidir. Bu rüyayı görenler kedilerini mutlu edecek olan güzel haberlerle karşılaşacak, işleri yoluna girecek, maddi durumlarında gözle görülür düzelme olacaktır. Ayrıca düşmanlarına karşı zafer kazanacak, başarılara imza atacaklardır. Yaşamları her geçen gün daha iyi olacak, hayallerine kavuşacaklardır. Bu rüya kişinin saygı duyulan bir kişilik olduğuna, arkadaş ve dost çevresince güvenilir kabul edildiğine işaret eder. Genel olarak bu rüyalar hayırlı rüya olarak kabul edilmelidir.

Rüyada Dolma Görmek
Rüyada dolma yemek ise, rüya sahibinin iş yaşamında, aile yaşamında, kurduğu yaşam düzeninde planlarında sorun çıkmasına, her attığı adımda pişmanlık duyacağı gelişmeler olmasına, fırsatların değerlendirilememesine delalet eder. Bu yüzden rüyayı görenler kendince tedbirler almalı, adımlarını dikkatli almalı, gerekirse başkalarından destek almalıdır. Yaşamında her şeyi ince elemeli, sık dokumalıdırlar. Sorunların ortaya çıkmadan zamanında çözümlenmesi gerekir. Fırsatları değerlendirirken, emin adımlarla hareket etmeli, yanlış ve hatalı hareketlerde bulunmamalıdırlar. Bu rüya bir anlamda uyarıcı niteliğinde kabul edilmelidir.

Rüyada dolma doldurmak ise, rüya sahibinin muradına ermesine, çok uzun süredir hayallerini kurduğu isteklerine kavuşmasına, huzurlu ve bir o kadar da mutlu olabileceği bir yaşama kavuşmasına, bundan sonraki yaşamının çok güzel olmasına işaret eder. Rüyada dolma biber toplamak ise, kişinin çevresindekileri kendine örnek almasına, her şeyin olumlu, yararlı olanından faydalanacağına delalet eder. Gerçekleşmesinden umut kesilen önemli bir şeyin en kısa sürede olacağını müjdeleyen bir rüyadır. Bu nedenle kişinin beklentilerini gözden geçirmesi ve her şeye hazırlıklı olması gerekir.

Rüyada dolma biber almak ise, rüya sahibinin planlarının giderek daha iyiye gitmesine, sonuç alınmasının yakın olduğuna, istekleri doğrultusunda ilerlemesine, hem maddi, hem de manevi olarak huzura kavuşmasına tabir edilir. Bundan sonraki yaşamlarında rüyayı görenler olumlu değişimlerle karşılaşacak, her şey daha güzel olacaktır. Güzel, düzgün dolma biber almak, daha güzel tabir edilir. Şekli bozuk olanlar ise, aradaki pürüzlerin varlığını işaret eder. Buna rağmen sonuç her zaman hayırlı olacaktır.

Rüyada dolma pişirmek ise, rüya sahibi açısından her zaman hayırlıdır. Bu kişiler çevresindekiler içinde hayırlı işler yapacaktır. Yaşamında tüm sorunlar düzelecek, her şey bir anda düzene girecek, hasta olanlar şifa bulacak maddi olarak zorluk çekenler rahata erecek, yaşamını güzelleştirecek çeşitli gelişmeler olacaktır. Bu güzel rüyayı görmek herkesi mutlu etmelidir. İşleri iyi olanlar bile, daha iyi gelişmelere, kazançlara hazırlıklı olmalıdır. Kendileri bu güzellikleri hak ediyorlar, yaptıklarıyla buna çoktan sahip olmaları gerekiyordu. Bu rüya artık beklemeyeceklerini işaret etmektedir.
]]>
Rüyada Biber Dolması Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-biber-dolmasi-gormek.html Fri, 27 Jun 2014 21:44:09 +0000 Rüyada biber dolması görmek; rüyasında biber dolması gören kişinin karı koca yaşantısına delalet eder. Rüya sahibi evli ise eşinin hayırlı bir eş olduğuna, aile hayatını huzurlu ve mutlu olacağına tabir edilir. Rüyayı g Rüyada biber dolması görmek; rüyasında biber dolması gören kişinin karı koca yaşantısına delalet eder. Rüya sahibi evli ise eşinin hayırlı bir eş olduğuna, aile hayatını huzurlu ve mutlu olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişi bekar ise iyi huylu maneviyatı yüksek bir eşe sahip olacağına işaret eder. Bazı rüya tabirlerine göre de rüyada biber dolması görmek pek hayırlı değildir. Rüya sahibini çalkantılı bir hayatı olacağını rivayet eder. Rüyasında biber dolması gören kişinin iş hayatı güzel ise bir süre maddi kayıplar yaşayacağına ve bu yüzden ailesinden uzaklaşacağına yorumlanır.
Rüyada Biber Dolması Görmek
Rüyada biber dolması yediğini görmek ; Bekar birinin rüyasında biber dolması yediğini görürse en kısa zamanda hayırlı biri ile tanışacağını ve evliliğe ilk adımlarını atacağına tabir edilir. Eğer rüya sahibi bir iş arıyorsa en kısa zaman da beklediği haberi alacağına ve iş hayatında atılacağına karışık bir dönem geçirdikten sonra istediği mevkiye adım adım ulaşacağına rivayet eder.  

Rüyada acı biber dolması yediğini görmek; Rüya sahibini iyi günlerin beklemediğini hayatında birden çok olumsuzluklar yaşayacağına işaret eder. Rüyasında acı biber yiyen kişi helal parasını haram para olarak kazanacağına ve birden çok kötü işlere karışacağına delalet eder. Rüya gören kişinin sahip olduğu huzurlu ve mutlu yuvasını yıkacağına rivayet eder. 

Rüyasında tatlı biber dolması yediğini görmek; Rüyasında tatlı biber dolması yediğini görmek rüya sahibinin rızkının artacağına, mal mülk sahibi olacağına delalet eder. Rüya sahibini beklemediği bir anda haber alacağına ve bu haber üzerine hayatının baştan aşağı değişeceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin anne ve babasıyla konuşmuyor ise kıza bir zaman dilimde ailesine kavuşacağına arada küslük falan kalmayacağına ve mutluluk göz yaşı dökeceğine yorumlanır. 
]]>
Rüyada Mantı Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-manti-gormek.html Sat, 28 Jun 2014 13:58:15 +0000 Rüyada Mantı Görmek, yanında bulunan cisimlere göre farklı anlamlara gelmektedir ve genel olarak olumsuz yönde yorumlanmaktadır. Rüyada mantı görmek genel anlamda, rüya sahibi kişinin kısa bir zaman içerisinde iş yaşan Rüyada Mantı Görmek, yanında bulunan cisimlere göre farklı anlamlara gelmektedir ve genel olarak olumsuz yönde yorumlanmaktadır. Rüyada mantı görmek genel anlamda, rüya sahibi kişinin kısa bir zaman içerisinde iş yaşantısında olumsuzluklar yaşayacağına ve para kaybederek geçim sıkıntısı içine gireceğine, aile ya da iş yaşamında bazı tartışmalar yaşayacağına işaret etmektedir. Bunun yanı sıra, rüyada mantı görmek, rüya sahibi kişinin çok zor beğenen, geçinilmesi zor ve zahmet isteyen bir kişiliğe sahip olduğu, bu yönü ile kimseye benzemediğine, inanış ve yaşayış tarzı da dâhil olmak üzere kendine özgü olduğu için çevresinde bulunan kişiler tarafından uyumsuz bulunduğu, kimsenin kendisini anlamadığı ve ayak uyduramadığı anlamına gelmektedir. Ayrıca, rüyada mantı görmek, rüya sahibi kişinin bu uyumsuzluğu yüzünden çevresinde bulunan kişiler ile olan ilişkilerinin bozulacağı ve çok sinirlenerek yapacağı kavgalarda hem kendisinin hem de çevresinde bulunan kişilerin kırılmasına sebep olacağına işaret etmektedir.

Rüyada mantı yediğini görmek, rüya sahibi kişinin gerçek hayatta yemek yemekten çok hoşlanan bunu adeta bir sanat gibi gören, seçici davran her şeyi yemeyen ancak yediklerini fazla yiyen, damak zevkine çok düşkün olan ve bu durumdan hoşnut olan, sevdiği bir yemeği tatmak için çok uzaklara hiç çekinmeden gidebilecek bir kişi olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Mantı Görmek

Rüyada mantı yaptığını görmek, rüya sahibi kişinin gelecek ile ilgili sürekli hayaller kurduğuna ve çok büyük hedefleri olduğuna ve bu hedefleri gerçekleştirmek için çok çabaladığına ve bu çabalar esnasında hedefine yaklaştığı her adımda biraz daha heyecanlandığına işaret etmektedir. rüyada mantı yaptığını görmek ayrıca, rüya sahibi kişinin iş yaşamında kendi üstünde bulunan patron ya da müdürünün karşısına onu çok mutlu edecek bir proje hazırlayıp çıkacağına ve bu proje sayesinde patronu ya da müdürü tarafından çok güzel karşılanıp, o kişinin gözünde değer kazanacağına, bu proje hayata geçirildikten sonra da olumlu ilerler ise terfi alacağına işaret etmektedir. Rüyada mantı pişirdiğini görmek ise, rüya sahibi kişinin yaptığı işlerden başarı sağlamak için sürekli çalıştığına ve bu çalışmalarının çok kısa bir süre içinde sonuçlarını almaya başlayacağına, rüya sahibi kişinin iş hayatında çok olumlu ve güzel şeylerin olacağına, hedeflerine her geçen gün bir adım daha yaklaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada mantı hamuru görmek, rüya sahibi kişinin çok kısa bir zaman içerisinde sıkıntılarından kurtulacağına, büyük zahmetler çekerek ve emek harcayarak yaptığı işlerin artık meyve vereceğine, iş yerinde kademe atlayarak sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine işaret etmektedir. 

]]>
Rüyada Aşı Olmak https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-asi-olmak.html Sat, 28 Jun 2014 21:32:59 +0000 Rüyada aşı olmak, hayatın güzelleşeceği manasına gelmektedir. Sıkıntının, yaşadığın problemlerin ve üzüntünün uzaklaşması biçimde deyim edilir. Rüya sahibinin güçlük ve sıkıntı çekmekten bükülen belinin doğurul Rüyada aşı olmak, hayatın güzelleşeceği manasına gelmektedir. Sıkıntının, yaşadığın problemlerin ve üzüntünün uzaklaşması biçimde deyim edilir. Rüya sahibinin güçlük ve sıkıntı çekmekten bükülen belinin doğurulacağına, solan yüzünün güleceğine ve elinin de bolluğa kavuşacağına deyim edilir. Bazı Durumlarda şifa ve mutlu olmak olarak da değerlendirilirken bazı durumlarda de güvenliğin tehdit alt kısmında olacağı biçimde yorumlanmaktadır. Bu rüya tipik manasıyla hayırlı, harika ve güzel olana delil sayılır. Bazı Durumlarda de şifa aramaya deyim edilir.   

Rüyada aşı meydana geldiğini gören kişi, hayırlı haberler alır, harika sözler işitir. Rüya sahibinin yaşamında kocaman, köklü ve pozitif farklılıklar olacak, kısmetleri arka arkaya gelir, terslikler ve sorunlar da çözüme kavuşacak demektir.   

Rüyada İğne yapıldığını görülmesi, baht manasına gelmektedir ve rüyayı gören arkadaşımızın hayırlı kimselerle tanışacağına ve onlar yardımıyla işlerinin hallolacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi, bu kişiler yardımıyla rızk ve getiri elde edecek ve eli bolluğa kavuşacaktır.   

Rüyada aşı yerine getirmek, temiz niyetlere, harika ve güzel hislere ve bu niyetlerle davranış etmeye deyim edilir. Rüya sahibi içinden gelerek, canı gönülden bir destek işi yapacak, hem bir Allah (cc) katında sevap kazanacak hem bir de içsel hissiyatları güçlenecektir diye deyim edilir.   

Rüyada İğne görülmesi, mutlu olmak veren haberlere ve pozitif gelişmelere delil sayılır. Rüya sahibinin yaşamının yöntemine gireceğine, tasarılarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi amaçlı destek göreceğine ya da kimi fırsatlar yakalayacağına delil sayılmaktadır.    

Rüyada Aşı Olmak

Rüyada hemşire görülmesi, herkesin dertlerini dinleyen, sıcak olan kanlı, elinden geldiğince çevresindekilere yararlı olmaya personel bir arkadaşımızın varlığı üzerinden deyim edilir. Rüya sahibinin bu şekilde bir kişiden nasihat dinleyeceğine ve bizzat rızasıyla mantık alacağına delil sayılır.   

Rüyada aşı olma, rüyayı gören kişi yerine hayatın zarafet ve mutlu olmak dolu olunacağına ve problemlerin kendisinden tamamen uzaklaşarak rahatlayacağına delil sayılmaktadır. Rüya sahibinin zorluk ve sıkıntı çekmekten bükülen belinin doğrulmasına,  yüzünün güleceğine ve elinin de bolluğa kavuşacağına deyim edilir. Bazı durumlarda şifa ve mutluluk olarak değerlendirilirken bazı durumlarda de güvenliğin tehdit altında kalacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüya genel anlamıyla hayırlı, güzel ve güzel olana delalet eder. Bazı durumlarda de şifa bulmaya deyim edilir.    

Rüyada aşı olduğunu gören kişi, hayırlı haberler alır, güzel sözler işitir. Rüya sahibinin yaşamında kocaman köklü ve olumlu değişiklikler olacak, kısmetleri arka arkaya gelecek, terslikler ve sorunlar da çözüme kavuşacak demektir.  

Rüyada İğne yapıldığını görülmesi, baht anlamına gelir ve rüyayı gören arkadaşımızın hayırlı kimselerle tanışacağına ve onlar yardımıyla işlerinin hal olacağına yorulur. Rüyayı gören kişi, bu kimseler yardımıyla rızk ve getiri elde edecek ve eli bolluğa kavuşacaktır. 

Rüyada aşı yerine getirmek, temiz niyetlere, güzel ve güzel duygulara ve bu niyetlere davranış etmeye deyim edilir. Rüya sahibi içinden gelerek, canı gönülden bir destek işi yapacak, hem bir Allah(cc) katında sevap kazanacak hem bir de içsel duyguları güçlenecektir diye yorumlanır.  

Rüyada İğne görme, mutluluk veren haberlere ve olumlu gelişmelere delalet eder. 

Rüya sahibinin yaşamının yoluna gireceğine, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi amaçlı destek göreceğine ya da kimi fırsatlar akmayacağına delil sayılmaktadır. 

Rüyada hemşire görülmesi, herkesin dertlerini dinleyen, sıcak olan kanlı elinden geldiğince çevresindekilere faydalı olmaya çalışan bir arkadaşımızın varlığı üzerinden deyim edilir. Rüya sahibinin böyle bir kişiden nasihat dinleyeceğine ve bi]]> Rüyada Ciğer Pişirmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-ciger-pisirmek.html Sun, 29 Jun 2014 21:32:23 +0000 Rüyada ciğer pişirmek, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu berekete, zahmetle beraber kavuştuğu başarıya, sıkıntılarının nihayetinde özlediği başarıya, duygusal külfeti yer alan tanıdığı birinden uzaklaşılaca Rüyada ciğer pişirmek, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu berekete, zahmetle beraber kavuştuğu başarıya, sıkıntılarının nihayetinde özlediği başarıya, duygusal külfeti yer alan tanıdığı birinden uzaklaşılacağı manası taşır. Kişinin görmüş meydana geldiği rüya: ciğer pişirmek, zorlukların sonrasında kazandığı rahatlığa, umudunu yitirdikten sonra eriştiği mutluluğa, her geçen zaman ele geçirdiği temiz getiriye, zorlukların sonrasında ele geçirdiği sevince, uzak olmayan zamanda öğrenilecek müjdeli havadis öğrenmeye, cefa çekerek kavuştuğu mevkiye manası taşır. 


Rüyada ciğer yeme, basit yoldan ele geçirilecek rızık olarak da deyim edilir. Rüya sahibinin oturarak çalışacağı, laf sahibi olacağı amaçlı iş yapmaktan çok fazla iş yaptırarak ücret kazanacağı bir mesleği olunacağına bu sayede de iş yükünü başkalarının yükleneceğine, bireyin kaymağını toplayıp, pastadan en kocaman dilimi kendisinin alacağına delil sayılır. Bolluk ve bereket manasına gelmektedir. Düşünde ciğer yediğini gören kişi ama bu sabah ama yarın kesinlikle zengin olacaktır diye yorulur. 

Rüyada Ciğer Görülmesi çok fazla hayırlıdır, menfaat sağlamaya işaret eder. Rüya sahibinin yaşamının çok fazla harika olunacağına ve Allah aracılığıyla kendisine aradığı her şeyin kısmet edileceğine deyim edilir. Hiçbir zaman geçim sıkıntısı yaşanmayacak ve rüyayı gören bireyin yüzü içinde bulunduğu müddetçe daima gülecek demektir. 

Rüyada ciğer pişirmek, hazırdan başka bir deyişle çalışmadan ama rüyayı gören bireyin payına düşen ve hakkı meydana gelen bir eşya varlığına ya da paraya sahip olacağı manasına gelmektedir. Kişi az yoldan zengin olacak ve bir eli yağda bir eli balda bir hayat sürecek, zenginliği de kalıcı olacaktır denilir. 

Rüyada koyun ciğeri, içsel değeri kocaman meydana gelen şeylere sahip olmaya, servete ve mutluluğa işaret eder. Rüya sahibi ileride, çocuklarına üstelik torunlarına bırakabileceği denli kocaman bir mirasın sahibi olacaktır. 

Rüyada ciğerci görülmesi, kuvvet, kudret ve ibadet sahibi olmaya delil sayılır. Rüya sahibinin metanetli duruşuna, her acıya katlanabileceğine, sabırlı olup, hedefine erişmek amaçlı sebat edeceğine deyim edilir. Benzer zamanda mutluluğa ve sağlığa kavuşmak manasına gelmektedir. 

Rüyada Ciğer Pişirmek
Rüyada karaciğer görülmesi, özü sözü bir, konuştuğu dinlenilen, toplumun sevgisini ve saygısını kazanmayı hak etmiş, eli açık ve herkese yararı meydana gelen bir kişinin varlığıyla yorulur. 

Rüyada ciğer görme, rüyayı gören bireyin makbul işlere kavuşmasına ve keyifli bir hayat sürmesine işaret eder. Düşünde ciğer gören bireyin sebep aile hayatı sebep meslek hayatı tam da aradığı benzeri gidecek ve kafasına takmasını gerektirecek tatsız vakalar yaşanmayacaktır. Rüya sahibi evinden işine, işinden evine keyifli ve durağan bir hayat geçirecek, işindeki ve ailesindeki huzur yardımıyla halinden son derece hoşnut olacak demektir. Düşünde ciğer gören bireyin hayattan yana kocaman şikayetleri olmaz, yakınıp başkaldırı etmesine sebep olacak aksilikler yaşanmaz. Rüyayı gören bireyin cevval, mert ve mert bir kimse olduğuna deyim edilir. 

Rüyada Ciğer Yediğini Görülmesi 
Rüya sahibinin ailesinden bir bireyin varlığı yardımıyla yepyeni eşya ve eşyaya kavuşmasına delil sayılır. Bu kişi rüyayı gören bireyin ailesine yepyeni teşrif edecek meydana gelen bir aile bireysel olarak da deyim edilir. Rüya sahibi şimdilik dünyaya gelmiş bir çocuğunun fırsat olacağı bir zenginliğe kavuşacak demektir. 

Rüyada Ciğer Pişirdiğini Görülmesi 
Rüyası sahibinin talihi manasına gelmektedir. Düşünde ciğer pişirdiğini gören  kişi kocaman bir kısmete ulaşır. Hiç çalışmasına ve sıkıntı çekmesine sebep olmadan varlık sahibi olabilir]]> Rüyada Kalça Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-kalca-gormek.html Mon, 30 Jun 2014 10:23:03 +0000 Rüyada kalça görmek, rüya gören kişinin kasasından yana çok iyi bir durumda olacağı, kazancının daha da artacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi, dünya nimetlerinden istediği kadar yararlanabilecek, her istediğini alabil Rüyada kalça görmek, rüya gören kişinin kasasından yana çok iyi bir durumda olacağı, kazancının daha da artacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi, dünya nimetlerinden istediği kadar yararlanabilecek, her istediğini alabilecek şekilde bir zenginliğe kavuşacak, kimseye muhtaç olmadan hayatının sonuna kadar zenginlik içinde yaşayacaktır diye işaret edilir. Devamlı bir şekilde ve her geçen gün daha da artacak olan kazanca işaret eder. Rüyada kalça görmek, pek çok mal ve mülke yatırım alabilecek oranda zengin olma anlamına gelir. Rüyada kadın kalçası, o kadının dünya ile olan işlerine, toplu kalça zengin, hali vakti yerinde olmaya, zayıf kalça ise geçim sıkıntısı çeken yoksul bir kadına, erkeğin kalçasını görmek ise üzüntü ve keder, kalçası üzerinde sürünen bir kimseyi görmek ise aciz duruma düşmeyi, başkalarına muhtaç olunmaya işaret eder. Rüyada görülen kalçalar şekilli, güzel kalça aşk ve evlilik hayatında bir takım sorunlar ile karşılaşacağı anlamına gelmektedir. 

Rüyada kalça görmek bir başka rüya tabiri yorumcularına göre, gerçek hayatta arkadaş ve mal zenginliği bakımından berekete yorumlanmaktadır. Rüyada görülen büyük kalçalar görmek, karısının veya sevgilisinin, para ve mal bakımından zenginliğe ulaşacağını, yaptığı işlerde şansının yaver gideceğini, makam ve mevki bakımından yükseleceğine tabir olunur. Eğer rüyada hiç tanımadığı bir adamın kalçasını kendine gösterdiğini görüyorsa, o adamın rüya sahibine çok güzel hediyeler alacağını veya yemek ziyafeti çekeceği anlamına gelmektedir. Bir başka anlamda tanınmayan yabancı bir adamın kalçasını görmek ise, o adam yüzünden başına gelebilecek bir zarar olduğunu yada o kişi ile kötü bir işe girileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Diğer bir rüya tabir yapanlara göre ise rüya sahibinin kalça görmesi, ailesinin anne, baba veya kardeşlerinin yine maddi anlamda zenginleşeceğine yorumlanır. Görülen kalça büyük ise ev, arsa, tarla yada bahçe gibi taşınmaz mal bakımından çok zengin olunacağına tabir edilir.

Rüyada Kalça Görmek

Rüyada kadın kalçası görmek, rüyada kalça görmek ile tabirleri aynı anlama gelmektedir. Yine aynı şekilde genişliği ve büyüklüğü mal varlığı, zenginliği ile tabir olunur. Görülen büyük kalça, istediği her şeyi alabilecek kadar zenginlik anlamına gelmektedir.

Rüyada erkek kalçası görmek, bir kişi rüyasında tanışık olduğu veya olmadığı bir erkeğin kalçasını görürse hastalanır ya da maddi anlamda büyük  bir kayba uğrar. Şanssızlık, işlerin ters gitmesi olarak tabir edilir ve rüya sahibinin başına yakın zamanda, onu perişan edecek kötü duruma düşürecek pek çok kötü olaylar geleceği ve rüya sahibinin büyük problemlerin altında kalacağına delalet eder.

Rüyada kıç görmek, yine aynı şekilde mal bakımından zenginliğe tabir edilmektedir. Bu şekilde görülen rüya altın yada para biriktirmesi olarak ta tabir edilir. Görülen bayan kalçası ise çok durumlara düşüleceği, sağlığın bozulacağına, mal varlığının dağılacağına, işlerin ters yönde gideceğine yorumlanmaktadır.
]]>
Rüyada Uçuk Çıktığını Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-ucuk-ciktigini-gormek.html Tue, 01 Jul 2014 01:40:08 +0000 Rüyada uçuk çıktığını görmek, rüya tabiri yapan alimlere cinsiyetiniz, yaşınız, yaşadığınız yerin kültürlerine göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi iş ve aile hayatında çıkması beklenen veya Rüyada uçuk çıktığını görmek, rüya tabiri yapan alimlere cinsiyetiniz, yaşınız, yaşadığınız yerin kültürlerine göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi iş ve aile hayatında çıkması beklenen veya yaşanan sıkıntılar varsa bunların kısa zamanda çözülmesi, iş hayatında yaptığımız işlerde oluşan aksiliklerin düzelmesi, zarar durumu var ise beklenmedik, umulmayan bir yerden haber gelmesi ile bu işlerin düzeleceği anlamına gelir. Rüyayı gören kimse bekar ise, hayırlı bir eş bulup, o kişi ile evleneceğini ifade eder. Evli ve çocuğu olmayan bir kimse bu rüyayı görürse, erkek evlat sahibi olacağına, evli ve çocuklu ise çok istenen bir şeyin, yakın zamanda olacağı veya bir yerden müjdeli haber alacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi gerçek hayatında çok kötü koşullarda yaşıyor veya çalışıyor ise, zamanla o kötü koşulların iyileşeceği veya oradan kurtulup daha iyi yerlerde yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada uçuk çıktığını görmek, bazı alimlere göre ise pek olumlu yorumlanmaz, hayırlı bir rüya olmadığı bilinmektedir. Rüyayı gören kimselerin vücudunda ağır ağrılar yaşayacağı bazı sağlık sorunları ile karşı karşıya geleceği, bundan dolayı günlük yaşantısı ve iş hayatı da çok etkileneceğini uzun süre zorluklarla mücadele edeceğini bildirmektedir. Talihsizliklerle yaşanan bir hayat başlanacağını, hatta evde uzun süre yatmak zorunda kalacağı bildirilir.

Rüyada Uçuk Çıktığını Görmek
Rüyada dudağında uçuk çıktığını görmek, rüya sahibi gerçek hayatında yeni iş arayışlarına düşeceğini ve kendisini zarar ettirecek bir takım işlerin olacağını, hiç kazanç sağlayamadığı bu işlerden yakın çevresi ve sevdikleriyle aralarının açılacağına, bunlardan dolayı uzun sürecek sıkıntıların yaşanacağı bildirilmektedir. Aynı şekilde dudakta uçuk görmek, kötü ve art niyetli arkadaşlarla birlikte yapılan işlerde de, kötü zamanlar geleceği ve bu şekilde yaşamaya devam ettiği süresince  rahatlık ona uzak bir kavram olacaktır. Rüyada uçuğun çıktığı yerde genişlediğini ve yayıldığını görmek ise, rüya sahibi kişinin yapacağı işlerde başarılı olmak için çevresinden ve sevdiklerinden yardım ve destek alması gerektiğini işaret etmektedir. Yayıldığını görüldüğünde ise yapacağı işlerde kendisine daima yararı dokunacak iş ortamlarının içerisinde bulunması gerektiği, çevresindeki arkadaşlarının kendisine hem maddi, hem manevi sürekli destek sağlayacağını delalet etmektedir. Rüyada uçuk görülürken bir iş arkadaşı görülüyor ise  yakın zamanda kendisini çok mutlu edecek bir teklifi alacağı, eğer çalışıyorsa çok güzel ve helal işler yapılacağı bu işlerden güzel paralar kazanacağı, işlerini büyütüp, para ile ilgili yaşanan sıkıntıların sona erdiği, alım gücü arttığı için gayrimenkullere de işaret edilmektedir. Rüyada görülen uçuğun kanaması ise hayırlı olarak yorumlanır. Rüyada uçuğun kanaması, gerçek hayatında yaşanan sıkıntıların sona ereceği hayatın bir düzen içerisine gireceği, başarıların arka arkaya geleceği, genellikle iyilik, hafifleme, güzellik ve hayırlı olacak olaylara işaret edilmektedir. Yaşanan aksilikler varsa, kötü şansın dönüp, o yaşanan kötü günlerin biteceği şeklinde yorumlanır. Bir başka anlamı ise hasta ise şifa bulacağına, bunalma varsa, bir rahatlama yaşayacağı anlamına gelmektedir.
]]>
Rüyada Göğüs Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-gogus-gormek.html Tue, 01 Jul 2014 11:23:55 +0000 Rüyada göğüs görmek, rüya sahibine göre değişmektedir. Ancak göğüs genellikle olumlu olarak yorumlanır. Rüyayı gören kimse ister iş hayatı olsun, isterse sosyal hayatı olsun çok güvenilir ve dürüst bir insan olunduğ Rüyada göğüs görmek, rüya sahibine göre değişmektedir. Ancak göğüs genellikle olumlu olarak yorumlanır. Rüyayı gören kimse ister iş hayatı olsun, isterse sosyal hayatı olsun çok güvenilir ve dürüst bir insan olunduğunu, emanete sahip çıkan hıyanet etmeyen, ibadetini eksiksiz olarak yapan, söz verip sözünün arkasında duran, çevresi tarafından çok sevilen sayılan biri olduğu, yalansız bir hayatı olduğu için, yardım istediğinde herkesin yardıma koştuğuna ve Allah yolunda ilerleyen bir kişi olduğuna işaret eder. 

Rüyasında çok güzel göğüs görmek uğurlu olmaya, şansa ve kısmete işaret etmektedir. Aksi durumda ise, yabi göğüslerin şekilsiz ve çirkin olması, gerçek hayatta çevresinin yada kendisinin bir kalp kırıklığı yaşayacağına, akılacak gözyaşlarına,  üzüntüye ve kedere işaret eder. Rüyasında büyük göğüs görmek müslüman ise,  kendini ibadete adayacağına, hayırlı bir müslüman olacağı delalettir. Büyük göğüs gören kimse ateist ve gayri müslim ise, Müslüman'lık ile tanışacağına, bundan sonra kendini İslam'a adayacağına işaret eder. Yine aynı şekilde gördüğünüz göğüsler güzel ise, gerçek hayatta nasıl sıkıntı çekiyorsa, o sıkıntıların bitip, güzel günlerin geleceğine, maddi anlamda yaşanan sıkıntıların yok olup işlerin açılacağına anlamı verir. Rüya sahibi, göğsünde üzerinde veya içinde bir taş olduğunu görüyorsa pek hayra yorumlanmaz. Kalbi nasır tutmuş, kötü bir insan olduğunu anlatmaktadır. Rüyada göğüs görmek hayırlı olur. İnsan göğsü; insanı, yaşamını ve yaptığı davranışlarıyla ilgilidir. 

Rüyada Göğüs Görmek

Rüyada göğsü farklı şekillerde de görebiliriz ve hepsinin farklı anlamlar yüklenir. Rüyada görülen göğüs ağrı yapıyorsa yaptığımız bir işten dolayı çok üzüldüğümüzü, vicdan azabı çektiğimiz ve birine haksızlık yaptığımız anlamına gelir. Bir başkasının göğsünde ağrı hissettiğini görüyorsak o kişinin çok günahkar olduğu, çok günah işlediği anlatmakta ve o kişiye bizim ona yanlış yolda olduğunu ve onu ikaz etmemiz gerektigini ifade etmektedir. 

Rüyamızda göğsümüzü gizlemek, göstermek istemediğiniz için kapatmak yada saklamak bekar kişilerin hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, nikahlanacağına işarettir. Başka birisinin göğsünde uyuduğunu görmesi, gerçek hayatında sağlamsa göğüs bölgesinde bir sağlık problemi ile karşılaşacağını, tam tersi bir sıkıntısı varsa sağlıkla ilgili bunu yakın zamanda anlatacağına işaret etmektedir. Rüyasında bayan göğsü görmek, kız evlada sahip olacağının göstergesidir. Rüyada göğsünün kıllı olduğunu görme,  gerçek hayatımızda ki itibarlı,  başarılı halimizin bir küçük hata yüzünden düşeceği anlamına gelir ve dikkat etmemiz gerektiğini ifade eder. Yine göğsünde değilde başka bir şekilde göğüs kılı görmek, kişinin çok kitap okuduğunu, okuyarak kendisini geliştirip, ilim, irfan sahibi olduğunu, çok zeki ce akıllı bir insan olduğunu, içinde çok büyük ilahî aşk yaşadığı anlamına gelir. Ayrıca iş hayatında büyük işlerin altından geleceğini, başarılı bir insan olacağı delalet etmektedir. 

Rüyada göğsünde büyüme goren kimse, iş hayatında büyük işler yaptığı ve bu işlerden büyük o paralar kazanacağına, bunlardan dolayı çevresinde sayılan ve sevilen bir insan olacağı, sağlıklı beslenme ve spor yaparsa zinde bir hayatı olacağı ifade edilir. Başka rüya tabirleri yorumlarında ise göğüs büyütme, işlerinizin kötü olacağı, borçlarınızı ödemeyecek hale gelindiği anlatılır. Rüyada göğsünde kanser olduğunu gören yada duyan kimse çevresine devamlı hayrı olan, ailesine ve kendisine saygılı, insanların haklarına saygı duyup, üzerinde olmayan işlere karışmayan bir kişi olduğunu gösterir. 

]]>
Rüyada Kadın Göğsü Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-kadin-gogsu-gormek.html Tue, 01 Jul 2014 12:03:38 +0000 Rüyada kadın Göğsü Görmek, Rüyayı gören kişinin yaptığı hayırlı işlerle ilgili çok güzel kazançlar elde edeceğine yorumlanır. Giriştiği işlerde muvaffak olacağına tabir edilir. Zor günlerin, kendisine sıkıntı vere Rüyada kadın Göğsü Görmek, Rüyayı gören kişinin yaptığı hayırlı işlerle ilgili çok güzel kazançlar elde edeceğine yorumlanır. Giriştiği işlerde muvaffak olacağına tabir edilir. Zor günlerin, kendisine sıkıntı veren problemlerin son bulacağını gösterir. İslami tabirlere göre ise, Allah tarafından kişinin korunduğuna rivayet edilir. Aynı zamanda rüyasında kadın göğsü gören kişinin çok yakın bir dostunun olduğuna yorumlanır. Kimi yorumculara göre de kız çocuğuna sahip olmaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişi erkekse eşi bebek beklemektedir. İyi dost ve dünya hayatında kişiye yardımcı olacak candan arkadaş olarak yorumlanır. 

Rüyada Kadın Göğsüne Dokunmak, Rüya sahibinin ticaretle ilgili girişimlerde bulunacağına, onu bu konuda yüreklendiren insanların bulunduğuna ve doğru yolda olduğuna işarettir. Kişi atıldığı işlerde tecrübeli arkadaşlarına danıştığı için karşılığı en iyi şekilde alacağına yorumlanır. 

Rüyada Kadın Göğsünden Süt Akması, Bolluk ve bereket dolu günlerin geleceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişinin dünyada rızkı çoktur. Girdiği işten para kazanacak, bir akrabasından miras kalacak ya da hiç beklemediği bir yerden para gelecektir bu şekilde mal mülk sahibi olacaktır. Memuriyet hayatındaki bir kişi ise mevkisinde yükselme olacaktır. 

Rüyada Kadın Göğsü Görmek
Rüyada Kadın Göğsünün Süt Dolu Olması, Oldukça güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişiyi oldukça bereketli günler beklemektedir. Beklediği yerden parası gelecektir. Artık sıkıntıları son bulacak ve bolluk içinde yaşayacağı bir döneme girmiştir. Aile içindeki huzur ve mutluluğa, bağlılığa yorumlanır.

Rüyada Kadın Göğsünün Büyüdüğünü Görmek,  Ortak yapılan bir işte ciddi bir kazanç sağlanayacağına yorumlanır. İş hayatında yükseleceğine, iyi arkadaşlıklar kurularak geleceğe yönelik yatırımlar yapacağına işarettir. Eğitim gören kişinin bu yönde kendini geliştirip yeterli seviyeye geldikten sonra emeklerinin karşılığını alacağına rivayet edilir. 

Rüyada Kadın Göğsü Emen Bebek Görmek, Rüyayı gören kişinin akrabalarından birinin kurduğu işle ilgili teklifte bulunacağına, bu işin az da olsa kazanç getireceğine yorumlanır. Eğer bebek kızsa çevresi tarafından iyi tanınmaya ve sevilmeye tabir edilir. Aynı zamanda uzun yıllar sürecek mutluluğun habercisi olarak kabul edilir. Aile hayatında kavgaların, gerginliklerin yerini huzur ve sevgi alacaktır. Düşmanlık eden kişilerin sonlarının hazin olacağına yorumlanır. 
]]>
Rüyada Göğsünden Süt Geldiğini Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-gogsunden-sut-geldigini-gormek.html Tue, 01 Jul 2014 18:13:05 +0000  Rüya da göğsünde süt geldiğini görmek, kişinin güzel ahlaklı ve dinine bağlı olduğunu gösterir. Göğsünün sütle dolduğunu ve bu sütlerin taştığını gören kimsenin kısmetinin çok olacağı ve karşısına hep iyi k  Rüya da göğsünde süt geldiğini görmek, kişinin güzel ahlaklı ve dinine bağlı olduğunu gösterir. Göğsünün sütle dolduğunu ve bu sütlerin taştığını gören kimsenin kısmetinin çok olacağı ve karşısına hep iyi kısmetlerin çıkacağına delalettir.Evli bir hanım rüyasında göğsünde süt geldiğini görmesi en kısa zamanda bir bebeğinin olacağına delalettir.Kazancının artması ve işlerinin yolunda gitmesi demektir. yaşlı bir insanın rüyasında göğsünde süt geldiğini görmesi ölümüne dair yorumlanır. Bir hanım sütünün kesildiğini görse buda sıkıntı yaşayacağına  ve üzüleceğine delalettir. erkek rüyasında kadın gibi göğsünde süt geldiğini görmesi bolluk ve berekete işarettir.

Başka yorumlara göre;
Rüyada  göğsünde süt geldiğini görmesi,zenginlik ve refah içinde yaşayacağına ve Allah tan ne kadar evlat istiyorsa o kadar evlada sahip olacağına ve hepsinin hayırlı olacağına ve kendisine hayır getireceğine ve ona ne kadar ömür biçilmişse o ömrünü hayırlar içinde geçireceğine delalettir.
 Rüyada göğsünde süt fışkırdığını görmek, bu rüyayı gören kişi hayatını bollu ve bereket içinde geçireceğini düştüğü geçim sıkıntısından kurtulacağını ve karşısına hayırlı bir insanın çıkacağını o insanla kafalarının uyuşacağına delalettir. rüya sahibinin refah içinde yaşayacağını gösterir.
 Rüyada hamile bir bayanın göğsünde süt gelmesi, rüyada hamile bayanın göğsünde süt gelmesi o bayanın gerçek hayatta da bebek sahibi olacağını ve bu bebeğin ona hayır getireceğinİ  gösterir. Rüya sahibinin hem evlat sahibi olacağını hemde manevi duygularını yaşayarak bunlara nail olmasıdır.
Rüyada Göğsünden Süt Geldiğini Görmek
 Rüyada göğsünde süt sağdığını görmek, Rüyada süt sağmak, gören kişinin mesleğinde başarı sağlayacağına ve sahip oldukların la kendi çabası ile inancını ve çalışkanlığını bu sayede kavuşacaktır. Kişinin, var gücüyle de çalışarak bolluğa kavuşacaktır demektir.
  Rüyada göğsünde süt aktığını görmek, buda sıkıntıların ve dertlerin biteceğine ve rüya sahibinin konforlu ve rahat bir hayat yaşayacağına delalettir. Hayatı boyunca başarılara imza atacağını gösterir. 
  Rüyada göğsünden süt emzirdiğini görmek, Rüyada süt emzirmek, iki türlü yorumlanır. birincisi, kendi çocuğuna süt emzirmek çocuğuna vereceği emeklerin ziyan olmayacağına ve çocuğundan yana razı olacağına işaret etmektedir. Kişi eğer başka birini emzirirken görürse, birine destek verecek demektir.
]]>
Rüyada Birini Dudaktan Öpmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-birini-dudaktan-opmek.html Wed, 02 Jul 2014 15:53:10 +0000 Rüyada birini dudaktan öpmek, bazı rüya yorumculara göre işinizin yolunda gidecek, sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı geride bırakacaksınız,korku ve endişelerinizden kurtulmayı, başarı elde edeceksiniz demektir. Rüyada bir Rüyada birini dudaktan öpmek, bazı rüya yorumculara göre işinizin yolunda gidecek, sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı geride bırakacaksınız,korku ve endişelerinizden kurtulmayı, başarı elde edeceksiniz demektir. Rüyada birini dudaktan öpmek, öpülen kişi ile çok sıkı bir bağ kurmaya ve onunla samimiyeti ilerletmeyi, mutlu olacağı bir kimse ile gönül ilişkisi yaşamayı işaret eder. Rüyayı gören kimse öptüğü kişi ile yediğinin içtiğinin ayrı gitmeyeceğine ve her şeyi bu kişi ile yapacaklarına işaret eder. Rüyayı gören kişi ile dudaktan öpüldüğü görülen kişinin arasından su sızmayacağına, bir defa daha kesişen yollarının da bir daha asla  ayrılmayacağına işaret eder. 
Rüyada dudaktan öptüğünüz kişi bir bayansa rüyayı gören kişinin iyi anlaşacağına, aynı duyguları hissedeceğine ve aynı düşünceleri savunacağını bir kimse ile tanışacağını o insan ile çok daha iyi bir dostluk kuracağı anlamını ifade eder. Bazen de rüyada bir bayanla öpüşmek  rüya sahibinin fani dünyaya fazla meyil anlamına gelir. bazen de mal varlığını zevk yolunda harcayacağını ifade eder.
 Rüyada bayan bayana öpüşmek  sıkıntı ve sorunların bitmesini, mal mülk sahibi olacağını, mevki makam sahibi olacağını, şöhret ve ihtişam sahibi olmasını ifade edilebilir.
 Rüyada Birini Dudaktan Öpmek
Rüyada erkek erkeğe öpüşmek bir bayanı öpmekle hemen hemen aynıdır ufak tefek benzerlikler yer alır. Rüya sahibi erkekse ve rüyasında bir erkekle öpüşüyor ise rüya sahibinin can yoldaşı olacak iyi günde kötü günün de hep yanında kalacak yeri geldiğinde annesinden, babasından ve kardeşlerinden daha çok yakın olacak bir insanla tanışmasını ve bu kişi ile ahbaplık edeceğini ifade eder. Eğer rüya da şehvetle öpüşüyor iseniz sizin büyük bir yardım alacağınızın habercisidir. 

Rüyada birini dudaktan öpmek, gördüğünüz kişiye göre değişir baba, ünlü biri, kocasını yada hanımını öpmek, eski sevgiliyle dudaktan öpüşmek gibi şeyler hemen hepsi aynı şeyler bunlar hep iyi şeyler habercisidir. Rüyada anne aile dudaktan öpüşmek yapmış olduğunuz zinalar'dan pişmanlık duyup tövbe etmesi ile tabir edilir yada çok büyük bir günah içinde olmasını ifade eder.
]]>
Rüyada Bir Erkekle Dudaktan Öpüşmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-bir-erkekle-dudaktan-opusmek.html Thu, 03 Jul 2014 08:06:12 +0000 Rüyada bir erkekle dudaktan öpüşmek, bu rüya genelde gerçekle yakın ilişkilidir. Bir erkekle öpüştüğünü gören kişi sevdiği tarafından çok sahipleniyor ve aşırı sevilip arzulanıyor demektir. Rüyayı gören kişi b Rüyada bir erkekle dudaktan öpüşmek, bu rüya genelde gerçekle yakın ilişkilidir. Bir erkekle öpüştüğünü gören kişi sevdiği tarafından çok sahipleniyor ve aşırı sevilip arzulanıyor demektir. Rüyayı gören kişi bekar ise sevdiği insana daha yakın olmak için yakın zamanda büyük bir adım atacağına, Eğer evli olma durumunda ise eşi ile gerçek aşkı yakalayarak mutlu mesut bir hayat süreceği anlamına gelir.

Rüyada dudaktan öpülen kişi sevgiliniz ise hayırlı ve mutlu bir evlilik gerçekleştirir. Uzun bir öpüşme ise kişinin evlilik hayatında sıkıntı çekmeyeceğine rahat ve zevkli bir hayat geçireceğine delalet eder. Yakışıklı bir erkeği dudağından öpen kişi elit bir yaşama sahip olarak herkes tarafından özenilen bir hayat sürer.

Rüyada Bir Erkekle Dudaktan Öpüşmek
Rüyayı gören kişi bekar ise, zengin ve yaşça büyük biriyle evleneceği anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi genç ve bekar ise şefkatli ve güçlü biri ile evlenir. Rüyada bir erkekle dudaktan öptüğünü görmek, para ve itibar sahibi olup, hem dostlarınızın hem aile ve akrabalarınızın sevgisini kazanacağınız anlamına gelir. Rüyada öpmek öpüşmek yakınlık olarak yorumlanır. Öpülen erkekle sıkı bir bağ kurup hiç ayrılmayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada tanımadığı bi erkeği dudaktan öpen kişi ani bir kararla evlenir ve ummadığı mutlu bir yaşama sahip olacağına işaret eder. Ayrıca eline geçecek paraya,  ortaya atılan kötü bir laftan dolayı özür dilemeye, istekleri karşısında ilerlemeye, arkadaşlara, düşmana galip gelmeye işarettir.
Rüyayı gören kişinin aşk hayatında kimse yok ise, kendini yalnız hissettiği ve boşlukta olduğu anlamına gelmektedir. Aynı cinsten birini öptüğünü görmek sıkı bir dostluğa işarettir.
]]>
Rüyada Dudak Uçuklaması https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-dudak-ucuklamasi.html Thu, 03 Jul 2014 16:23:51 +0000 Rüyada dudak uçuklaması, Rüyalar da gördüğümüz birtakım olayları gerçek hayata ışık tutabilmektedir. Rüyada dudak uçuklaması genellikle hayra yorumlanmaz ve insanların sıkıntılı günler geçireceğinin habercisidir. Rü Rüyada dudak uçuklaması, Rüyalar da gördüğümüz birtakım olayları gerçek hayata ışık tutabilmektedir. Rüyada dudak uçuklaması genellikle hayra yorumlanmaz ve insanların sıkıntılı günler geçireceğinin habercisidir. Rüyada ki dudak uçuklaması, bazı şeylerden çok sıkılıp, bunalıp üzüntülü olmaya işarettir. 

Rüyada dudak uçuklaması görmek, üzüntüye, korkulu ve sıkıntılı haller yaşamaya işarettir. Rüyada dudakta uçuk çıkması, bir şeyden bunalmak demektir. Ayrıca sıkıntılı günler ve stres yaşanacağı, kimilerine göre ise Şansın açılacağına ve hayırlı kısmete olarak tabir edilir. Rüyada dudak uçuklaması gören bekâr bir kimse huzurlu bir yuva kuracağınız hayırlı bir eş olarak tabir edilir. Diğer taraftan hayırlı evlat ve mutku bir eve olarak yorumlanır. Ayrıca başa gelebilecek iç hastalığa da yorumlanır. Yine uçuk görmek insanın gerçek hayatında kötü olarak gerçekleşen bir olayın iyiye dönmesi anlamına gelir. Kısa sürecek bir korkunun yaşanacağına, bu zamanlarda yaşanacak bazı olaylarda ise dirayetli ve güçlü bir şekilde ayakta durmaya işarettir. 

Rüyada dudak uçuklaması görmek, zayıf ve güçsüz bir kişi olunmadığına, verilen söz yada kararların arkasında durulduğunu ifade eder. Kendi dudağında kötü insanlardan ve şer getiren belalardan uzak durulmaya rivayet edilir. Rüyasında sevmediğimiz bir kişide uçuk görülmesi, o kuşiden bize bir kötülüğün geleceği, bizim zayıf bir anımızı kolladığı, o kişiden uzak durulması gerektiğini anlatır. Yine dudağın neresinde olursa olsun alt dudak, üst dudak farketmeksizin üzüntüye ve kedere işaret eder. Bu rüyayı gören çalışıyor ise,  çalışma hayatında yaşanacak veya yaşanıyor ise bu tür can sıkan, üzüntüye neden olan sıkıntıların bitmesine ve insanların güzel günler görecegi anlamına gelir. Dert ve tasa çekenlerin düzlüğe çıkacağı ifade edilir. Kendimizde değil de herhangi bir dudak uçuğu görmek, kişi evli ise, kendisine veya ailesine gelebilecek her türlü bela, kaza, felaket ve musibetlerden korunacağını, kazalara karşı emniyete alındığını gösterir. Bir başka rüya tabirlercilerine göre sevindirici bir haber almaya delalet eder. 

Rüyada Dudak Uçuklaması

Rüyada başka birinin dudağında uçuk görmek, maddi, manevi anlamda feraha çıkmaya, güçlü ve başarılı olarak zenginleşmeye, rahatlamaya rivayet edilir. Başka bir anlamına göre uzun çalışmalar sonrası, güç ve çaba gösterip zamanla helal yoldan kazandığı mal ve mülke işaret eder. 

Bir başka rüya tabirlercilerine göre dudakta uçuk çıkması hayra yorumlanır. Sıkıntılı, kederli ve üzüntülü gecen günlerin son bulması, insanın üstündeki kara bulutların dağılacağı ve güzel günlerin yakında olduğunu müjdeler. Yine rüyada dudağında uçuk gören kimseler aike yaşantısında cok mutlu ve huzurlu olacağı, çocuklarının başarılı olması anlamına gelir. 

]]>
Rüyada Dudaktan Öpmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-dudaktan-opmek.html Fri, 04 Jul 2014 16:04:46 +0000 Rüyada dudaktan öpmek,  öpülen kişi arasında olan ilişkinin daha samimi ve daha iyi olacağına işaret eder. Aralarındaki dostluk, arkadaşlık son derece iyi olacağına, yediği içtiği ayrı gitmeyecek kadar gelişeceği anlamı Rüyada dudaktan öpmek,  öpülen kişi arasında olan ilişkinin daha samimi ve daha iyi olacağına işaret eder. Aralarındaki dostluk, arkadaşlık son derece iyi olacağına, yediği içtiği ayrı gitmeyecek kadar gelişeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada eşi ile öpüştüğünü görmek yakın zamanda eline bir miktar para yada mülk edineceği, yabancı bir kadınla öpüşmek ise gerçek hayatta çok büyük günah olan ve toplumca ayıplanan bir davranışta bulunacağı anlamına gelmektedir. Rüyada öpülen kişi sevgili ise, o kişi ile mutlu, hayırlı bir evlilik kurulacağına gelir. Rüyadan dudaktan öpmek bekar için evlenme anlamına gelmektedir. Kardeş ile öpüşmek çok büyük maddi kayıplar yaşanacağına, gerçek hayatta son zamanlarda çok günah işlendiği anlamına gelir. Öpülen kişi tanınmayan bir erkek ise nefsinin çok zayıf olduğu ve bu nedenle nefsi kendisini çok kolay ele geçirdiğini anlatmaktadır. Kısacası rüyada dudaktan öpmek, öpülen kişiye göre değişmekte ve genellikle dünya işlerini daha çok önem verip, ahiret hayatını önemsemeyerek hayatını ona göre şekilleneceği ve zarar edeceğini bildirilmektedir. Manevi anlamda olan bu kayıplar, maddi anlamda da kendini gösterecek ve çok büyük miktarların kaybedileceği anlamına gelir.

Rüyada Dudaktan Öpmek
Rüyada dudaktan öpmek, arzu ve şehvet ile yaşanıyorsa işlenecek günahların büyüklüğü ile bilgi vermektedir. Öpülen kişi tanıdık biri ise pişman olacağı ve çok üzüleceği işler yapmaya, başkası ile dudaktan öpüştüğünü görmek ise görülen kişiye göre yine günah yada çok mutlu olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada yenge ile dudaktan öpüşmek çok hırslı olacağı ve bu hırs yüzünden sapkınlık derecesinde davranılacağı, yakın zamanda çok moral bozucu üzücü bir haber almayı ifade eder. Rüyada kuzeni ile öpüşmek yakın zamanda üzüleceğimize veya herhangi bir sıkıntıya girmeyi anlatır. Rüyada akraba yada herhangi bir dost ile dudaktan öpüşmek bir dert, tasa ve kederdir.

Rüyada dudaktan öpüşmek bir başka yorumcularına istek ve arzulara karşı koymayıp günah işlemeye istekli olarak tabir edilmektedir. Yaşanan sıkıntı ve sorunlardan kurtulunacak, ancak doğru olmayan işlerle bu sıkıntılar giderilmeye çalışılacak. İslami rüya tabiri yapanlara göre kar ve mükafat, yapacağımız helal işlerden çok para kazanma anlamına gelir. İslami rüya tabirine göre hiç tanımadığımız erkek yada bir bayanla dudaktan öpüşmek, işleyeceğimiz günahların habercisi olur. 

Rüyada dudaktan erkek erkeğe dudaktan öpüşmek, gerçek hayatın uğraştığı işlerle başarıya ulaşmaya, emeklerinin hasadını toplamaya ve bu yaptığı işlerden kazandıkları helal yollardan kazanıldığını ifade eder. Yine aynı şekilde rüyada erkek erkeğe öpüşmek, gerçek hayatta bir sıkıntı yaşanıyor ise en kısa zamanda sıkıntıdan, gam ve dertten kurtulmaya rivayet edilir. Kadın kadına öpüşmek ise yine aynı şekilde sıkıntı ve dertlerin bittiğine işaret eder. Ayrıca rüyada kadın kadına dudaktan öpüşmek çalışma hayatında başarılı olacağı, memur ise mevki veya makam geleceği, öğrenci ise okul hayatının başarılı bir şekilde geçeceğine rivayet etmektedir. Bayan bayana öpüşmek, ticaret hayatında da itibar kazanılacağına, mal ve mülkün artacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada öpüştüğümüz kişi annemiz ise, rüya tabiri yapan alimlere göre çok büyük günahların içinde olunduğunu ve en kısa zamanda yaptığı bu günahlardan kurtulmak için tövbe etmesi gerektiğini ifade etmektedir. Baba ile dudaktan öpüşmek ise yapılan herhangi bir işte başarılı olacağını, ancak bu başarının bir başkasından alınacak destek ile geleceğini anlatmaktadır. Yine rüyada baba ile öpüşmek zenginliğe zenginlik güce güç katmak anlamına gelir.

]]>
Rüyada İdrar Sıçraması https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-idrar-sicramasi.html Sat, 05 Jul 2014 03:13:00 +0000 Rüyada İdrar Sıçraması, Günümüzde hemen hemen herkes girdiği rüyanın yorumunu araştırıp merak etmektedir. Fakat rüyalarımız zamanla çıkmakta olup biz fark etmesek de yaşayıp geçtiğimiz durumlar halinde olmaktadır. Baze Rüyada İdrar Sıçraması, Günümüzde hemen hemen herkes girdiği rüyanın yorumunu araştırıp merak etmektedir. Fakat rüyalarımız zamanla çıkmakta olup biz fark etmesek de yaşayıp geçtiğimiz durumlar halinde olmaktadır. Bazen kişiler rüyalarının çıkmasını dört gözle beklemektedir. Fakat rüyaların çıkması için beklenilmemeli sadece hayra yorumlayarak akışına bırakılmalıdır. Zamanla çünkü rüyalar gerçek olmaktadır. Ayrıca rüyada idrar sıçraması  görmek iyiye yorumlanmaktadır olup hayırlı bir rüya olarak bilinmektedir. Şu iyi bilinmelidir ki rüyalar görülür görülmez çıkmaz zamanla azda olsa kendini belli eder. Bu rüyada ise oldukça hayırlı günlerin olduğu açıklanmaktadır. Rüyayı giren kişinin mutluluğu, hayatı her şeyi iyi beklenmektedir.

Rüyada idrar sıçraması görmek uzun süren çabaların sonunda kazandığı rahatlığa, uğraş vererek elde ettiği paraya, kötü huylu tanıdıklar tarafından zarar görmeye, çekilen zorlukların meyvesini alarak ulaştığı temiz rızka, uzun süren çabaların sonunda hak edilen güce kavuşacağının anlamına gelmektedir. Olumlu bir tabir olan bu rüyada üzerine idrar sıçradığını gören her kimse kısa sürede duyulacak müjdeli haber duymaya, verdiği uğraşların sonunda hak ettiği az olan kazancının artış göstereceğine, meşakkatle düşlemiş olduğu zafere, zahmet çekerek kazandığı hünere, duygusal külfeti olan birinden uzak durmaya anlamına gelmektedir. Ayrıca bu rüyayı gören kişi bekar ise sevdiğine kavuşacağını yada başının bağlanacağına, karşısına çıkacak olan talibinin oldukça iyi, Allah korkusuna sahip ve temiz yürekli biri olacağını belirtmektedir. Yada bu rüyayı  gören kişi evli ise huzurlu ve mutlu bir yuvada beklenen bir bebeğin olacağına ve müjdeli bir habere işaret etmektedir. Bebek bekleyen ve olmayan kişilerin mutlu haber alacaklarına işaret etmektedir.

Rüyada İdrar Sıçraması
Rüyada idrar sıçraması gören kişi iş yerinde ki yükselişinin mutluluğunu yaşayacağına, beklediği itibari kazanacağına, yükselişine işaret etmektedir. İşi için çaba gösteren kişinin işinin olumlu şekilde sonuçlanacağına işaret etmektedir. Yada beklediği paraya veya beklediği mala kavuşacağını işaret etmektedir. Ev için çalışıp dua eden kişinin ev sahibi olacağına ev alacağına işaret etmektedir. Ayrıca bu rüya bir öğrenci tarafından görülmüş ise sınavlarının sonuçları iyi geleceğine beklediği sonuçları alacağına işaret etmektedir. Sınav sonrasında istediği yere kavuşacağını belirtmektedir.
]]>
Rüyada İdrar Yapmak https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-idrar-yapmak.html Sat, 05 Jul 2014 23:50:26 +0000 Rüyada idrar yapmak, rüyada idrar yapmayı görmek iş hayatında ve aile hayatındaki sıkıntılı dönemlerinizi en yakın zamanda atlatacağınızı gösterir. Sosyal hayatınızda gördüğünüz rüyayı gören kişinin için Rüyada idrar yapmak, rüyada idrar yapmayı görmek iş hayatında ve aile hayatındaki sıkıntılı dönemlerinizi en yakın zamanda atlatacağınızı gösterir. Sosyal hayatınızda gördüğünüz rüyayı gören kişinin içine düştüğü sıkıntılı ve karamsar halin atlatılacağını, maddi sıkıntıdan en kısa zamanda kurtulacağını ve var olan hastalıkların Allah'ın izniyle kurtulacağının müjdesini verir. Rüyada idrar yapmak, sıkıntıların düzeleceğine, fakirlerin zenginleşiceğine, eşlerin mutlu olmasına,barışın sağlanması,hayırlı günlerin geleceğine, esir ve tutsaklar için özgürlüğün gelmesine, gurbettekiler için vatana dönüş, iş sahipleri için azil, hükümdar için ölüm, yönetici için azletme, tacir için ticarette zarar anlamına gelmektedir.

Rüyada İdrar Yapmak
Kimi rüya yorumcuları ise; hastalığın ve kavganın işareti olduğunu söylerler. Rüyada idrar yaptığınızı gördüyseniz aşk hayatınızdaki şanssızlıkları işaret eder. Rüyada idrar yapılası helal olmayan şeylerin yapıldığını ifade eder. Rüyayı gören kişi, yapacağı işin hayırlı sonuçlanacağını çok paralar kazanacağını ifade eder.
]]>
Rüyada İdrar Yaptığını Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-idrar-yaptigini-gormek.html Sun, 06 Jul 2014 00:22:02 +0000 Rüyada İdrar Yaptığını Görmek, Bir kimsenin rüyasında idrar yaptığını görmesi farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Görülen rüyaların hemen hemen hepsi olmasa da çoğu gerçek hayatta çıkmaktadır. Fakat hemen çık Rüyada İdrar Yaptığını Görmek, Bir kimsenin rüyasında idrar yaptığını görmesi farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Görülen rüyaların hemen hemen hepsi olmasa da çoğu gerçek hayatta çıkmaktadır. Fakat hemen çıkacak diye bir kaydede olmamaktadır. Görülen rüyalar hayra yorumlanarak çıkacağı günü beklenmelidir. Rüya mutlaka karşımıza çıkar biz anlamasak da fark etmesek de bir şekilde yavaş yavaş kendini göstermektedir. Ayrıca rüyada idrar yaptığını görmek hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntılı durumların en kısa sürede sona ereceğine, sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkulu günlerin atlatılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve kişide olan hastalıklara Allah'ın izni ile şifa bulunacağına delalet etmektedir. Ayrıca idrar yaptığını görmek, sıkıntıların son bulmasına, fakir insanların zenginleşeceğine, eşlerin mutlu olacağına, yolların bitmesine, barışın sağlanmasına ve çok hayırlı ve güzel günlerin gelmesine tabir edilmektedir. Birde rüyayı gören kişi uzaktan gelecek bir haber bekliyor ise güzel haberlerin geldiğini ve sevineceğine delalet etmektedir.

Rüyada idrar yaptığını görmek hayat içerisinde yaşanan sorunlardan kaynaklı olarak beliren üzüntülerin son bulacağına, dertlerin kısa zaman içerisinde biteceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına, hasretliklerin bir araya gelmesine, maddi sıkıntı çekenlerin refaha çıkacağına ve hastalıktan kurtulmaya işaret eder.Rüya sahibinin, aile yaşantısında çok mutlu bir dönem geçireceğine ve çok büyük bir sevinç duyacağı hayırlı bir haber alacağına ve hayatını bu haber sonrasında düzene koyacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, uzun zaman önce girdiği ve çok çaba vermesine rağmen yarım kalan bir işin hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına, çok büyük kazançlar getireceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar görmeden ortadan kalkacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayatın kapılarının açılacağına delalet eder.

Rüyada İdrar Yaptığını Görmek

Rüyada idrar yaptığını görmek, İş hayatında büyük bir rahatlık yaşanacağına, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde sonuca ulaşacağına, sıkıntıların biterek refaha çıkılacağına, endişelerin sona ereceğine, hastalıkların en kısa zaman içerisinde şifa bulacağına ve mutlu, huzurlu günlere çok yakında ulaşacağına rivayet eder. Bekar olan bir kişi rüyada bilinmeyen bir yere idrar yaptığını görmesi, o yerden bir hanımla evleneceğine işarettir.Bir kuyu içerisinde idrar yaptığını görmek, helal kazancından sadaka vermeye işaret eder. Bir kumaş üzerine idrar yaptığını görmek, kumaştan zarar edeceğine işaret eder.Mihraba idrar yaptığını görmek, rüya sahibinin alim ve fazıl bir çocuğu olmasına işaret etmektedir. Rüyada Mushaf üzerine idrar yaptığının görülmesi, rüya sahibinin hafız bir evladının olmasına işarettir. Rüyada elbisesi üzerine idrar yaptığını görmek, bir çocuğu olmasına işarettir. Rüyada denize idrar ettiğini görmek, vergisini, zekatını ve denizden çıkardığı bir malı da devlet hazinesine vermesine işaret eder. Zengin bir kimsenin tuvalete idrar yaptığını ve idrarın orada birleştiğini görmesi, malının azalmasına ve fakirleşmesine işaret eder. Fakir bir kimsenin tuvalete idrar yaptığını ve idrarın orada birleştiğini görmesi, zengin olabileceğine işaret eder.

]]>
Rüyada İdrar Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-idrar-gormek.html Sun, 06 Jul 2014 06:44:16 +0000 Rüyada İdrar Görmek, genellikle pek iyiye yorulmamaktadır ve ikili ilişkilerdeki sıkıntıların habercisidir. Bunun yanı sıra, rüyada idrar görmek rüya sahibi kişinin aşk ilişkisindeki sıkıntılar ve alınacak bir köt Rüyada İdrar Görmek, genellikle pek iyiye yorulmamaktadır ve ikili ilişkilerdeki sıkıntıların habercisidir. Bunun yanı sıra, rüyada idrar görmek rüya sahibi kişinin aşk ilişkisindeki sıkıntılar ve alınacak bir kötü haber olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada idrar yaptığını görmek, hiçbir şekilde hayra yorulmamakla beraber, rüya sahibi kişinin helal olmayan yollardan bir mal ya da gelir elde edeceğine ve çevresindeki kişilere ya da başkalarına kötülüğünün dokunacağına işaret etmektedir. Bunun yanı sıra, rüya sahibi kişinin helal olmayan şekilde zina yapacağına ve bu zinanın açığa çıkacağına, rüya sahibi kişinin bu durumdan dolayı büyük zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada idrarının normalden fazla aktığını görmek rüya sahibi kişi için hem hayra hem de hayırlı olmayan bir duruma yorulmaktadır ve rüya sahibi kişinin mal ve maddi durumunun fazla olacağına, maddiyat olarak sıkıntılarının tamamen son bulacağına işaret etmektedir. Bunun yanı sıra, rüya sahibi kişinin bir malının kaybolacağına ve rüya sahibi kişinin bu malı ne kadar arasa da bulamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada İdrar Görmek

Rüyada idrarını zorlanmaya rağmen tuttuğunu görmek, rüya sahibi kişinin günlük yaşamı içerisinde doğru bir yol izlemediğine işaret etmektedir ve bu rüya, rüya sahibi kişi için uyarı niteliğinde olup, rüya sahibi kişinin bu rüyayı dikkate alası gerekmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişinin vurdumduymazlığından ve her işin hemen olmasını istemesinden dolayı yaptığı işlerde başarılı olamadığı anlamını da taşımaktadır. Rüyada idrarının kişiyi çok zorladığını görmek ise, rüya sahibi kişinin malının bir kısmını saklayacağına ve kendisini kıskanan kişilerden korumak için yeni bir alan arayışında olacağına işaret etmektedir. Rüyada başka birinin idrarının zorladığını görmek ise, rüya sahibi kişinin malının bir kısmının bazı kişiler tarafından saklanacağına işaret etmektedir.

Rüyada daha önce hiç bilmediği yere idrar yaptığını görmek, rüya sahibi kişinin rüyasında gördüğü ve daha önce hiç gidip görmediği yerde gerçek hayatta bir kişi ile tanışacağına ve bu kişi ile evlenip, güzel bir yuva kuracağına işaret etmektedir. Rüyada bir kuyu içerisine idrar yapmak ise, rüya sahibi kişinin yüklü miktarda bir para elde ettiğine ya da edeceğine ve bu yüklü paranın birazını sadaka olarak vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada idrarını yaptığını ve bu idrarını bir mihrabın üzerine yaptığını görmek, rüya sahibinin dinine çok düşkün ve içinde Allah korkusunu barındıran ve dininde yer alan tüm vazifeleri yerine tam anlamıyla getiren bir çocuğunun olacağına ve bu çocuğun insanlar tarafından mertebesinin yükseltileceğine işaret etmektedir.  Rüyada idrarını bir kumaş üzerine yaptığını görmek ise, rüya sahibi kişinin kısa bir zaman içerisinde büyük bir zarara uğrayacağına ve bu uğrayacağı zararın kumaş ve kumaş benzeri şeylerden ötürü olacağına işaret etmektedir. Rüyada kumaşa idrarını yapmak ayrıca, rüya sahibi kişinin kendisini çok üzecek bir haber alacağına ve bu haberin hayatına olumsuz yönde etki edeceğine işaret etmektedir. 

]]>
Rüyada Sevdiğini Dudaktan Öpmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-sevdigini-dudaktan-opmek.html Sun, 06 Jul 2014 21:36:44 +0000 Rüyada sevdiğini dudaktan öpmek, kişinin etrafında kötü ve zararlı insanların bulunduğuna, fakat bu düşmanlarını zekice taktiklerle alt etmeye işaret eder. Öpmek öpülmek rüyada genelde hayırlı ve müjdeli haber almaya yoru Rüyada sevdiğini dudaktan öpmek, kişinin etrafında kötü ve zararlı insanların bulunduğuna, fakat bu düşmanlarını zekice taktiklerle alt etmeye işaret eder. Öpmek öpülmek rüyada genelde hayırlı ve müjdeli haber almaya yorulur. Bir bayan sevdiği erkeği dudağından öpüyorsa, sevdiğinden beklediği ilgiyi şefkati göremediği için büyük bir üzüntü ve beklenti içinde olduğuna işaret eder.

Bir kişi sevdiğini dudağından öpüyorsa, beklenen büyük bir para olduğuna ve en yakın zamanda bu paranın geleceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi evli ise, çok mutlu huzurlu romantik günler geçireceğine, sevdiği tarafından mutlu edileceğine işret eder. Eğer sevdiği kişi yada eşi ile arası bozuk ise en yakın zamanda arasının düzeleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi sevdiğinden ayrı iken onu uzun uzun öpüyorsa, manevi bir boşluktadır. Kendisini yalnız hissediyor ve bir an önce yalnızlığını paylaşacak biriyle olmak istiyordur. Rüyada Sevdiğini Dudaktan Öpmek Rüyada gördüğünüz kişi yabancı biri ise, bu menfaatinize veya birinden çıkar sağlayacağınız anlamına gelmektedir. Sevdiğiyle öpüşmek bol rızka, sağlam evlilik veya ilişkiye işret eder. Rüyada öpülen kişi ile samimiyeti ilerletmeye, ciddi adımlar atmaya, sıkı bir bağ kurmaya diye yorumlanır. Rüyayı gören kişi kız ise, kendine uygun, aynı düşünceleri paylaşacağı, çok iyi bir ilişki yaşayacağı ve bir daha ayrılmayacağı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi, sevdiğine çok bağlı ve sadakatli olur. Gözü ondan başka kimseyi görmez. Rüyayı gören kişi erkek ise dul bir kadına aşık olur. 
]]>
Rüyada Leke Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-leke-gormek.html Mon, 07 Jul 2014 03:40:05 +0000 Rüyada leke görmek, rüya sahibinin aksiliklerle karşılaşacak olmasına, sahip olduğu huzurun bozulmasına, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşamında etkili olacağına işaret eder. Gerçek yaşamındaki işle Rüyada leke görmek, rüya sahibinin aksiliklerle karşılaşacak olmasına, sahip olduğu huzurun bozulmasına, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşamında etkili olacağına işaret eder. Gerçek yaşamındaki işlerinde bozulmaya, kazancın düşmesine, uyumun bozulmasına tabir edilir. Rüyayı gören kişilerin şanslı olduğu dönem sona erecek, kısmetleri azalacak, evde ve işyerinde bereketin azalacağına, çevresindeki kişilerle anlaşmazlık yaşamasına, bir anda düşmanlık ortaya çıkmasına yorumlanır. Bu rüya yaşamdaki pürüzleri anlatır. Bu yüzden rüya sahibi oldukça dikkatli olmak zorundadır.

Rüyada lekeli elbise görmek ise, bu rüya kişi için pek hayırlı olmaz. Yaşamında olacak uğursuzluk sürecini işaret eder. Rüyayı gören kişilerin çektiği sıkıntılarda artış, tedirginliklerin fazla olması, borçlarında artma, yaşamında hastalıklarla uğraşma gibi sorunları olacaktır. Bu rüya kişinin üzüntülerle uğraşacağı bir döneme hazırlıklı olmasına işaret eder.

Rüyada vücutta leke görmek ise, rüya sahibi için oldukça hayırlı olacaktır. Bu kişilerin iş yaşamı başarılarla dolacak, kazancı aratacak, elde ettiği zaferler fazlalaşacaktır. Ticaret yaşamındaki rakiplerine karşı bariz bir üstünlük elde edecektir. İşleri artacak, kazancı fazlalaşacaktır. Bu artış kişinin yaşamında daha önceden görmediği şekilde olacaktır.

Rüyada Leke Görmek

Rüyada leke temizlemek ise, kişinin bir yakınına dert ortaklığı yapmasına, onun sıkıntılarını paylaşmasına, destek olmasına, kendisine gereken yardımı yapmasına, yol gösterici olmasına ve sıkıntının azaltılması için kendisinin de aynı çabayı göstereceğine tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler oldukça yardımsever kişilerdir. Bu yüzden çevresinde çok sevilirler.

Rüyada leke çıkarmak ise, rüya sahibinin iyi kalpli olduğuna, cefakar birisi olduğuna, çevresinde cömert ve yiğit olduğuna işaret eder. Bu kişiler oldukça yardımseverdir. İhtiyacı olanlara yardım eder, gerekirse maddi yardımda bulunur, her konuda destek olmaya çalışır.

Rüyada leke silmek ise, rüya sahibinin başkalarının sorunlarını çözmek için uğraşan biri olduğuna, sorunlarını çözmek için kendisi de her türlü desteği yaptığına tabir edilir. Kişiler bu özellikleriyle tanınmış ve sevilmiştir. Toplumda bu şekilde bir mertebe edinmiştir. Rüyada başkasını leke silerken görmek ise, rüya sahibinin davranışlarını beğenmediği kişilere karşı geleceğine, onlarla ilişkiyi keseceğine, kendince kötü olan kişilerden uzaklaşmasına tabir edilir.

Rüyada leke görmek, genel anlamda yaşamdaki pürüzleri, sorunları, kısaca kişinin biraz zorlu bir döneme girişine tabir edilir. Bu yüzden rüyayı gören kişiler zorluklara hazırlıklı olmalıdır.

]]>
Rüyada Ayakta Yara Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-ayakta-yara-gormek.html Mon, 07 Jul 2014 10:09:29 +0000 Rüyada ayakta yara görmek, İçinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtularak umut ettiği rahata kavuşmaya, umutsuzluğa kapıldığı anda alacağı müjdeli habere, zorluklarla beklediği özlediği zafere, maddi manevi zararı olan Rüyada ayakta yara görmek, İçinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtularak umut ettiği rahata kavuşmaya, umutsuzluğa kapıldığı anda alacağı müjdeli habere, zorluklarla beklediği özlediği zafere, maddi manevi zararı olan bir yakınından kurtulmaya işaret eder.

Rüyada ayakta yara gören kişi, hak ettiği daha iyi bir hayata kavuşur. bir kısım alimler şu şekilde yorumlamıştır.  Sıkıntıya düşerek umut ettiği itibara, uğraş vererek ulaştığı haysiyet ve şerefe, çektiği sıkıntıların sonunda kazanacağı zafere, şeklinde yorumlar. Uğraş vererek hasret duyduğu ticari kazanca, küçük yatırımlarla elde edeceği büyük gelirlere, iş hayatındaki yükseliş ve başarıya delalet eder.  Rüyada ayakta yara görmek, memnun edici, sevindirici müjdeli habere, beklenen yüklü paraya, büyük birinden manevi destek görmeye, hayattaki büyük olumlu gelişmelere ve değişikliklere işaret eder. Cefa çekerek elde edeceği servete, sıkıntıyla hak edilen şerefe, yakın zamanda güzel değişimlere, zorluklarla  elde ettiği az olan kazancının bir anda artması manasına gelmektedir.
Rüyada Ayakta Yara Görmek
Mücadelenin sonunda hak edilen büyük güce, zorlukları aşarak elde edeceği büyük kazanca, sıkıntılara göğüs gererek sabrettiği ve kavuştuğu refaha duygusal yükü bulunan bir dosttan kurtulmaya, çektiği zorlukların meyvesini alarak elde ettiği beceri manasına gelir. Ayrıca ayakta görülen yara, akraba ve kavim çokluğuna, bulunduğu yerde uzun yıllar kalacağına, kişinin kendisine özgü marifetlerinin gün yüzüne çıkmasına, Olumsuz olarak ise, rüya tabirinin haksızlığa uğrayıp aldatıla cağına, üzerine bir borç çıkıp ödeyemediğinden dolayı sıkıntıya düşeceğine, kalp yarası alacağına işaret etmektedir.
]]>
Rüyada Vücutta Yara Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-vucutta-yara-gormek.html Mon, 07 Jul 2014 16:10:18 +0000 Rüyada vücutta yara görmek, çeşitli tabirlerle yorumlanır. Yaranın görüldüğü yere göre çeşitli anlamları vardır. Ancak genel olarak vücudun her yerindeki yara dünya kazancı olarak tabir edilir. Bunun yanında y Rüyada vücutta yara görmek, çeşitli tabirlerle yorumlanır. Yaranın görüldüğü yere göre çeşitli anlamları vardır. Ancak genel olarak vücudun her yerindeki yara dünya kazancı olarak tabir edilir. Bunun yanında yara bazı durumlarda başa gelecek bir zararı işaret eder. Bu yakın akrabalardan, dostlardan gelecek zararda olabilir. Çevredeki dost görünen düşmanları işaret eder. Bunun yanında vücutta yara görmek kazanılacak rızkı, malı, geçim nafakasını müjdeler.

Rüyada topukta yara görmek, kişinin kazanacağı malı işaret eder. Ayrıca çocuklardan gelecek parayı simgeler. Vücudunda topukta yara görmek ve acı çekmek yakın zamanda gelecek mala, maddi anlamda rahatlamaya işaret eder.

Rüyada karında yara görmek ise, rüya sahibinin mal varlığı bakımından büyük bir zarara uğramasına yorumlanır. Karındaki açık yara kişinin beklemediği bir şekilde uğrayacağı zararla maddi kayıplar yaşamasına tabir edilir. Bundan sonra zor günler geçirecektir.

Rüyada Vücutta Yara Görmek

Rüyada başta yara görmek ise, kişinin kendi malıyla ilgili kötü bir haber almasına tabir edilir. Bu rüya bir anlamda haberci olarak kabul edilmeli ve malını kaybetmemek için harekete geçmesi şeklinde yorumlanması gerekir. Malını korumak için vakit kaybetmemelidir.

Rüyada baldır yarası görmek ise, rüya sahibi için oldukça hayırlıdır. Bu şekilde vücutta yara görmek kişiye uzun ve hayırlı bir yaşam müjdeler. Bu kişiler hem sağlıklı, hem de mutlu olmanın keyfini sürecektir.

Rüyada kalp yarası görmek ise, rüya sahibinin karşısına çıkacak sevebileceği, aşık olacağı kişinin çok hayırlı olacağını işaret eder. Bu rüya bazen rüya sahibinin karşılıksız aşkına, bazen tutkulu bir aşk yaşamına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler genç olursa, kısa sürede aşık olacaklar, daha yaşlı kişilerde yaşamında olmadıkları kadar mutlu aile yaşamına kavuşacaklar.

Rüyada vücutta yara görmek, erkeğin vücudunda olursa hayırlı kabul edilir. Bu kişiler yaşamlarında yanlışlardan yakınları tarafından kollanacaklar, hata yapmalarına engel olunacaktır. Bir kadının vücudunda yara görmek ise, hayırlı anlamlar taşımaz. Bu rüya kişilerle olan ilişkilerde yaşanacak hayal kırıklıkları olarak tabir edilir. Bu kişiler eşleri, sevdikleri kişiler tarafından beklemedikleri şekilde ihanete uğrayacaklardır.

Rüyada bacakta yara görmek ise, rüya sahibi açısından hayırlıdır. Bu kişilerin sevenleri çoktur. Çevresinden her zaman iyilik görürler. Aynı zamanda aileye katılacak yeni bireyleri işaret eden bir rüyadır. Bu doğumla olabileceği gibi, evlilikle olabilir, bir iş bağlantısı nedeniyle kurulacak bir ortalıkta olabilir. Rüya sahibi geniş bir aile içinde yaşamına deva edecektir.

Rüyada vücutta derin, kanlı bir yara görmek ise, kişinin borçlarını kapatmak zorunda olduğuna, bunun için acilen harekete geçmesine işaret eder. Bundan sonra yaşamında daha fazla çalışması gerekecek, iş hayatı daha yoğun olacaktır.

Rüyada ayaklarında yara görmek ise, rüya sahibinin iş yaşamındaki tereddütlerinin bitmesine, artık işinde daha başarılı olacağına işaret eder. Eğer rüyayı görenler işini seviyorsa, onlar için hayırlı bir rüyadır. Ancak işinden memnun değilse, hayırlı yorumlanmaz. Bu kişiler için yeni bir işe giriş söz konusudur.

]]>
Rüyada Sırtında Yara Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-sirtinda-yara-gormek.html Tue, 08 Jul 2014 03:17:17 +0000 Rüyada Sırtında Yara Görmek, birden fazla anlama gelebilmektedir. Rüyada bir insan sırtı görmek, rüya sahibi kişinin çevresinde kendisine yardımcı olmaya çalışan ve bunu gerçekten içten gelerek yapan ya da rüya sahibi Rüyada Sırtında Yara Görmek, birden fazla anlama gelebilmektedir. Rüyada bir insan sırtı görmek, rüya sahibi kişinin çevresinde kendisine yardımcı olmaya çalışan ve bunu gerçekten içten gelerek yapan ya da rüya sahibinden bir konuda yardım bekleyen bir kişinin olduğuna işaret etmektedir. rüyada sırtının siyah ya da kırmızı olduğunu görmek, rüya sahibi kişinin dayak yiyebileceğine, dostunun sırtını görmek ise, dostu tarafından nefretle karşılanacağına, gördüğü yaşlı kadın sırtı ise bütün dünyanın kendisine sırt çevireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sırtında kırmızı yara görmek, rüya sahibi kişinin büyük zahmetler çekeceğine ama bunun sonunda temiz ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyük bir ümitsizliğe kapıldıktan sonra hep hayalini kurduğu zafere ve beklediği şöhrete sonunda ulaşacağına, çevresinde sevgi dolu ve tatlı dilli yaşlı bir kadın bulunduğuna, bir mağlubiyet yaşadıktan sonra kazancında daha fazla artış olacağına işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibinin bundan sonraki hayatında olumlu değişimler olacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Sırtında Yara Görmek

Rüyada bir başkasının sırtında yara görmek, rüya sahibi kişinin uzun çalışma hayatının sonunda mal varlığı elde edeceğine ve dünya hayatına işaret etmektedir. Sırtında yara görülen kişi genç ise, uzun zamandır beklediği ancak gecikmekte olan bir haberi beklediğine işaret etmektedir. Rüyada birinin sırtında yara görmek ayrıca, rüya sahibi kişinin çevresinde insanlara yardımcı olan ya da yardım beklenen bir kişinin bulunduğuna, bir mal ve dünya varlığına güvenildiğine, önceden yapılması planlanmış fakat daha sonra unutulmuş bir işe işaret etmektedir. Bunun yanı sıra, rüyada bir başkasının sırtında yara görmek, rüya sahibi kişinin büyük zorluklar çektikten sonra hak ettiği mutluluğa ulaşacağına, sıkıntılarının ardından beklenti içinde olduğu daha fazla gelir elde etmeye, zaman içerisinde beklediği bir müjdeye ve parasal yönden kendisine yük olan bir kimseden sonunda kurtulacağına işaret etmektedir. Rüyada bir başkasının sırtında yara görmek bazı rüya tabircilerine göre ise şu şekilde yorumlanmaktadır: Rüya sahibi kişinin yaşadığı yenilgilerin ardından zafer elde edeceğine ve hayalini kurduğu bir servete sonunda kavuşacağına, uzun zaman zorluk çektikten sonra artık göğsünü gererek hayal ettiği hünere kavuşmasının haklı gururunu yaşayacağına, ilk başlarda kaybetmiş olduğu savaşın ardından galibiyete ereceğine ve uzun uğraşların ardından ganimet elde edeceğine işaret etmektedir. 

]]>
Rüyada Yara Bandı Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-yara-bandi-gormek.html Wed, 09 Jul 2014 00:33:20 +0000 Rüyada yara bandı görmek, yenilgiden ardından ümit ettiği temiz rızka, başarısızlıktan ardından ümit ettiği daha güzel bir yaşama, sıkıntıya düşerek aradığı galibiyete, zorlukla beklediği şöhrete, meşakkatl Rüyada yara bandı görmek, yenilgiden ardından ümit ettiği temiz rızka, başarısızlıktan ardından ümit ettiği daha güzel bir yaşama, sıkıntıya düşerek aradığı galibiyete, zorlukla beklediği şöhrete, meşakkatle rekabet ederek kavuştuğu temiz getiriye biçimde deyim edilir. Negatif deyim şeklinde rüyanız: yara bandı görülmesi, verdiği uğraşların bitiminde hayalini kurduğu zenginliğe, zorluklara göğüs gererek umduğu beceriye, sıkıntı çekerek ümit ettiği ferahlığa, sıkıntı çekerek özlediği ganimete, umudunu yitirmesinin ardından ele geçirdiği rahata biçimde yorumlanır..

Rüyada yara bandı görülmesi ne anlama gelmektedir: Rüyanız pozitif bir ifadeyle, hatalarının sonrasında umduğu mala, destek alarak aradığı servete, destek alarak düşlediği daha iyi getiriye, mücadele vererek aradığı fazladan fazla getiriye, sıkıntıyla kazandığı mevkiye, ticari problemlere biçimde deyim edilir.  

Rüyada Yara Bandı Görmek
Rüyada yara bandı görülmesinin tabiri: Çeşitli bir yorumcu şu şekilde deyim etmiştir, cefa çektikten ardından düşlediği berekete, finansal külfeti bulunan kişiden uzak durulacağına, başarısızlıktan ardından özlediği toplu getiriye, sıkıntı çekerek beklediği daha iyi getiriye, hatalarının sonrasında doğruluk edilen güzel bir geleceğe manası taşır.

Rüyada Yara Bandı Kullanma, hayırlı işler yapacağına, hayırlı uğraşlar yapacağına, eşiyle beraber gülmeye, sevince, topluluk hayatında feraha, doğruluk edilmiş zenginliğe, mutlu olmak dolu günlere, imrenilen bir mutluluğa, yüksek mertebeye çıkmaya, zenginliğe, emniyetli yaşamaya işaret eder.

Rüyada Yara İçin Bant Görülmesi yorumu, problemlerden uzak kalacağına, varlıklı kadına, kabiliyetli bir kişiye, fakirlikten kurtulmaya, refah dolu günlere, yeminini tutmaya, istenilen bir başarıya, emniyetli kalmaya, vefakar çocuğa, zahmetsiz kazanılan mala, sıhhatini kazanmaya işarettir.
Bir Takım zaman da rüya ilminde önde gelenler şu şekilde dediler: Bu sorunları aşarak doğruluk ettiği hayra, uğraşlarının bitiminde doğruluk edilen onura, bir kişiden destek kasten gözlediği saygınlığa, mücadele vererek hayalini kurduğu yüksek mertebeye yorulmaktadır.  
Olumsuz yorum şeklinde fenalığını göstermeyen yöneticiye, can sıkıcı bir duruma gelmeye, kabul görmeyen bir olayla karşılaşılacağına, mesuliyetten ötürü huzursuz olacağına, baygınlık görülmesine delil sayılır. Huzura, bol getiriye, bonkör aile ferdine, ticari hasılatı yüksek girişimler yapacağına, ettiği yeminini tutacağına, keyifli yaşayacağına, parasal yükü bulunan tanımadığı bir kişiden uzaklaşmaya, sevineceğine, emniyetli yaşamaya, kısa zamanda duyulacak sevindirici bilgi duymaya,  görgülü ihtiyar kadına işarettir. Kimi zaman da tabirciler şu şekilde yorumlarlar: Bu rüya çektiği zorlukların bitiminde özlediği şana, her geçen gün kavuştuğu beceriye, yenilgiden ardından hayalini kurduğu paraya, mağlubiyetten ardından düşlediği feraha işarettir. üyada sargı bezi veya yara bandı görülmesi, gören birey amaçlı iyiye işarettir.

Rüyada sargı bezi veya yara bandı gören birey şayet hasta kişi ise iyileşecek demektir. İyileşmesi kısa zamanda olmasa da umudunu kaybetmemeli ve direnmelidir. Rüyasında sargı bezi veya yara bandı gördüyseniz ve hasta kişi değilseniz uzak olmayan zamanda ailenizden bir tanesi iyileşecektir. Bu bilgi sizi mutlu edecek. Hasta kişi bulunan sevdiklerinizin yakınında bulunun.  
Rüyada yara bandı görmek, gelirinizin düşmesine, bir süre tek kalmaya ve etrafınızdaki insanlardan kendinizi uzaklaştıracağınıza, bazen de sahibi olduğunuz birtakım malları elinizden sunmaya deyim edilir.

]]>
Rüyada Kafada Yara Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-kafada-yara-gormek.html Wed, 09 Jul 2014 01:59:20 +0000 Rüyada Kafada Yara Görmek, birçok farklı anlamı bulunmaktadır ve bu anlamlar, rüyada kafadaki yaranın ne şekilde olduğuna göre değişmektedir. Rüyada kafada yara görmek genel anlamda, rüya sahibi kişinin maddi gelirini k Rüyada Kafada Yara Görmek, birçok farklı anlamı bulunmaktadır ve bu anlamlar, rüyada kafadaki yaranın ne şekilde olduğuna göre değişmektedir. Rüyada kafada yara görmek genel anlamda, rüya sahibi kişinin maddi gelirini kaybetme durumu yaşayabileceği ve bu duruma hazırlıklı olup, gerekli tedbirleri alması gerektiği anlamına gelmektedir. Rüyada kafada yara görmek, rüya sahibi kişinin özellikle de çalıştığı iş yerinde temkinli olması gerektiğine, aksi takdirde bir üstündeki kişi ile bir tartışma yaşayacağına ve bunun sonucunda da işten ayrılma kararı alacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin tedbir almaması ve işten ayrılması durumunda ise, yeni iş bulmasının zor olacağına ve uzun bir süre boyunca iş arayışı içinde olacağından maddi sıkıntılar yaşayacağına işaret etmektedir. Kafada irinli bir yara görmek ise, rüya sahibi kişinin aile hayatında çok ciddi bir sıkıntı ile kaşı karşıya kalacağına işaret etmektedir. Bu sıkıntının çok ciddi olacağı, kötü bir hastalık ya da mahkemelik bir olay olabileceği, iktidar kaybetme ve rüya sahibi kişinin maddi ve manevi gücünden yoksun olması durumunda insanlar tarafından acınacak bir hale gelmesinin olası olduğu anlamını taşımaktadır.

Rüyada Kafada Yara Görmek

Rüyada kafasına dikiş atıldığını görmek, rüya sahibi kişinin çok ciddi olan bir tehlike ile karşı karşıya kalacağına ve rüya sahibinin bu tehlikeli durumdan kıl payı kurtulacağına, bu sebeple de çok dikkatli davranması gerektiğine işaret etmektedir. Rüya sahibi kişi bunu bir uyarı olarak görmeli ve çok ciddiye alıp, ona göre tedbirli davranmalıdır.  Rüyada kafada görülen dikiş sayısı çok fazla ise, rüya sahibi kişinin kaza gibi bir tehlike içerisine gireceği anlamına gelmektedir. Rüyada kafada görülen dikiş sayısı az ise, rüya sahibi kişinin ailesi içerisinde uzun süre devam edecek sözlü tartışmaların ve kavgaların olacağına, rüya sahibinin bu durumdan dolayı huzursuz olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi kişinin rüyasında kafasına dikiş atılırken acı çektiğini görmesi ise, çok mutlu bir yaşam süreceğine ve yakın zaman içerisinde mutlu olacağı, güzel bir haber alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kafadaki bir yaranın kanadığını görmek, rüya sahibi kişinin iş hayatında başarısızlığa uğrayacağına, işlerinin bozulacağına, eğer bir ortak ile çalışıyor ise, ortaklıklarının çok kötü bir şekilde sonlanacağına işaret etmektedir. Bunun yanı sıra, rüya sahibi kişinin ailesi içerisinde eşi ile iktidar kavgasına gireceğine, çok fazla sorumluluk alacağına ve güç kaybedeceğine de işaret etmektedir.

Rüyada kafada yara görmek geleceğe dair işaret vermenin yanı sıra, psikolojik olarak da yorumlanmaktadır. Rüyada kafada yara görmenin psikolojik yorumu, rüya sahibi kişinin çocukluk döneminden beri çevresi tarafından kabul görmemiş ve duygularını sindirmiş biri olduğuna, bu yaşadıklarından dolayı da sürekli olarak karşısındaki kişilerden kendini daha üstün gören bir kişi haline geldiğine işaret etmektedir. Ayrıca,  rüya sahibi kişinin karşısına çıkan insanları sürekli olarak aşağılama yoluna gittiğine, sürekli kendini ispatlama gereği duyduğuna ve en iyisi kendisi olmaya çalıştığına işaret etmektedir. Bunun yanı sıra, rüya sahibi kişinin babası olmadan büyüdüğüne ya da kafasında baba simgesi eksik olarak büyüdüğüne ve bu sebeple de yaşamını sürekli olarak kendisine destek olacak, omuz verecek, güven hissettirecek birini arayarak geçirdiğine işaret etmektedir. 

]]>
Rüyada Yüzde Yara Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-yuzde-yara-gormek.html Wed, 09 Jul 2014 14:21:01 +0000 Rüyada Yüzde Yara Görmek, Rüya sahibinin şansının açılacağına, istediği ve kaç zamandır beklediği işten olumlu sonuç alacağına, kazancının artacağına, faydalı işlerle uğraşacağına, kişilerle iletişiminin artac Rüyada Yüzde Yara Görmek, Rüya sahibinin şansının açılacağına, istediği ve kaç zamandır beklediği işten olumlu sonuç alacağına, kazancının artacağına, faydalı işlerle uğraşacağına, kişilerle iletişiminin artacağına, toplum içinde sevileceğine ve saygı göreceğine, işinde başarılı işlere imza atacağına ve mevki olarak yükseleceğine işaret eder. Ayrıca kişinin karşına çıkan zor bir olayla mücadele edeceğine, istenmeyen sorunla karşı karşıya kalacağına ve sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine işaret eder.

Rüyada Yüzde Yara İzi Olduğunu Görmek: Rüya sahibinin yakın bir zamanda çevresine karşı yaptığı bazı saygısız davranışlardan dolayı eleştirileceğine, farkına varmadan sevdiği kişilerin kalbini kırdığına,  Sevdiği insanlardan kötü ve bir haber alacağına,   üzüntü yaşayacağına işaret eder. Eğer görülen yara kanlıysa işlerinin kötü gideceğine, bazı kişilerin kısmetine engel olacağına işaret eder. 

Rüyada Yüzde Yara Görmek
Rüyada Yüzde Yara Çıktığını Görmek: Yüzde yara çıktığını görmek kişinin iş hayatı ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, iş ile ilgili güzel haberler alacağına, makamın da yükseleceğine işaret eder. Ayrıca kişinin yakın bir zaman da uzun zamandır istediği bir mala sahip olacağına, kazancının bereketli olacağına, iş yerindeki kıskanç arkadaşa işaret eder. 

Rüyada Yaranın kabuğunu Kaldırdığını Görmek: Rüya sahibinin işinde yüksek bir mertebeye ulaşacağına, maddi olarak rahatlayacağına, isteği kanca kavuşacağına, ticari anlamda yeni işlere başlayacağına ve bu işlerden bol kazanç ve kar elde edeceğine işaret eder. 
]]>
Rüyada Yara Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-yara-gormek.html Thu, 10 Jul 2014 05:07:48 +0000 Rüyada Yara Görmek, birçok farklı anlamı bulunmaktadır ve bu anlamlar, rüyada yaranın nerede olduğuna göre değişmektedir. Rüyada yara görmek genel anlamda mala işaret etmekle beraber bir zarara uğramaya da işaret etmekt Rüyada Yara Görmek, birçok farklı anlamı bulunmaktadır ve bu anlamlar, rüyada yaranın nerede olduğuna göre değişmektedir. Rüyada yara görmek genel anlamda mala işaret etmekle beraber bir zarara uğramaya da işaret etmektedir.

Rüyada görülen yara topuk bölgesinde ise, rüya sahibi kişinin bir mal kazanacağına ve bu malın çocuklardan kazanılacağına işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişi rüyasında topuğundaki yaradan dolayı acı içindeyse, çok kısa bir zaman içerisinde bir mal varisi olacağına ve bu mal sayesinde ekonomik açıdan oldukça rahatlayacağına işaret etmektedir. Rüyada görülen yara karın bölgesinde ise, rüya sahibi kişinin kısa bir süre içerisinde mal varlığında büyük bir zarar yaşayacağına işaret etmektedir.  Ayrıca, rüyada görülen karın bölgesindeki yara acı veren bir yara ise ve açık bir şekilde ise, rüya sahibi kişinin birinden ya da bir kurumdan dolayı büyük bir zarara uğrayacağına ve bu durumun rüya sahibi kişinin tüm mal varlığını kaybetmesine yol açacağına işaret etmektedir. Rüyada görülen yara baş bölgesinde ise, rüya sahibi kişinin kendisine üzüntü verecek bir haber alacağına ve mal varlığını koruyabilmek için bu haberi dikkate alması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Yara Görmek

Rüyada görülen yara baldır bölgesinde ise, rüya sahibi kişinin uzun ve hayırlı bir ömrünün olacağına, mutlu ve sağlıklı bir yaşam süreceğine işaret etmektedir. Rüyada kalbinde yara olduğunu görmek, rüya sahibi kişinin kısa bir zaman içerisinde âşık olacağına ve bu âşık olacağı kişinin hayırlı bir kişi olduğuna işaret etmektedir. Bu durumda rüya sahibi kişi ya karşılıklı ve tutkulu bir aşk yaşayacaktır ya da karşılıksız, tek taraflı bir aşk yaşayacak demektir. Rüyada yaralandığını ve bu yaralanmadan dolayı canının yandığını gören kişi erkek ise, bir günah işlemek üzere olduğu ve bu yoldan akraba ya da dostları tarafından döndürüleceği anlamına gelmektedir. Bu kişi kadın ise, bu kişinin ikili ilişkilerde çok büyük hayal kırıklığına uğrayacağı ya da evli ise eşi, bekâr ise sevgilisi tarafından büyük bir ihanete uğrayacağı ve bu durumun kendisini psikolojik yönden çok kötü etkileyeceği anlamına gelmektedir. Rüyada görülen yara bacak bölgesinde ise ve çok derin bir yara ise, rüya sahibi kişinin iyi bir kimse olduğuna ve çevresinde kendisini seven çok fazla akrabasının bulunduğuna işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişinin ailesine yeni bireylerin katılacağına da işaret etmektedir.

Rüyada görülen yara açık bir şekilde ve kanlı ise, rüya sahibi kişinin borçlarının bulunduğuna ve bu borçlardan kurtulmak için çok çalıştığına işaret etmektedir. Rüyada iki bacakta birden yara olduğunu görmek ise, rüya sahibi kişinin uzun süreli bir işi olduğuna işaret etmektedir. Rüya sahibi kişi işini seviyorsa bu hayırlı bir durumdur. Ancak, rüya sahibi kişi işini sevmiyorsa bu hayırlı olarak yorumlanmamaktadır, çünkü kişi ömür boyu aynı işte devam edecek demektir. 

]]>
Rüyada Elinde Yara Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-elinde-yara-gormek.html Fri, 11 Jul 2014 03:55:00 +0000 Rüyada Elinde Yara Görmek, Rüyada vücutta görülen yara, çalışmakla elde edilecek mal ve dünya işine yorumlanır. Rüyada sağ elde görülen yara erkek yakın akrabalardan, sol eldeki yara kadın akrabaları tarafından, ayakta Rüyada Elinde Yara Görmek, Rüyada vücutta görülen yara, çalışmakla elde edilecek mal ve dünya işine yorumlanır. Rüyada sağ elde görülen yara erkek yakın akrabalardan, sol eldeki yara kadın akrabaları tarafından, ayaktaki yara tarım işlerinden, topuktaki yara çocuğundan  elde edeceği mala yorumlanır. Akıcı yara nafaka ve diğer ihtiyaçları için çalışmaya,bazen de mala gelecek zarara yada kendini rahatsız edecek bir söze ya da çocuk ve torunu tarafından kendine gelecek mala tabir edilir. Başka yorumculara göre elinde görülen yara mal sahibi için sakınılması gereken bir duruma, uzun ömre, akraba çokluğuna, bulunduğu yer ve görevde ömür boyu kalmaya yorumlanır. Kalp ve göğüsteki yara gençler için aşık olmaya, yaşlılar için üzüntüye,  devlet başkanı ve yönetici konumdakilerin bedenlerinin herhangi bir yerinin yaralandığını görmesi ömürlerinin uzun olmasına, dostlarının çok olmasına yorumlanır. Rüyasında elinden yaralandığını ancak kan akmadığını görmek kendine has  özelliklerin ortaya çıkmasına, Yaralandığını ve bu yaradan kan geldiğini görmek eline mal geçeceğine ve bu maldaki ürünlerin kendisinde bulunacağına, ve bu ürünlerden biriyle bıçak gibi bir aletle birini yaralamak hatta art niyete yorumlanır. Rüyada Elinde Yara Görmek

Rüyada elinde yara görülmesi genel olarak para kazanmak ve zengin olmak sayılır. Rüyada bir erkek kendisini yaralanmış gördüyse yakınları onu yanlış işlere girmekten kurtaracaklar demektir. Rüyayı bir kadın görüyorsa, sevgilisi veya kocası tarafından aldatıldığı anlamına gelir. Yaralandığınızı veya elinizi kestiğinizi görmek, hastalık geçireceğinize işaret eder. Kötü bir olay canınızın sıkılmasına sebep olacak demektir. Rüyada herhangi bir yerinden yaralandığını ve ne şekilde yaralandığını bilmemek, eğer yarasının üzerinde kan varsa, yakın arkadaşları tarafından kendinin zararlı bir iş yapmaktan caydırılacağına, bu rüyayı gören bir kadınsa sevgilisi veya kocasının ona ihanet ettiğine işaret eder. Eğer elindeki yaradan kan akıyorsa, bir arkadaşının kendisini komik bir duruma düşüreceğine işaret eder. Bazılarına göre; rüyada elinde yara ve çıban gören o yaraların sayısı kadar haram mal sahibi olacağına yorumlanır. Fakat bu yaralar büyük ise, bu malları kendisinin ödemekle yükümlü olduğu maddi ve manevi borçla yorumlanır.  Başka yoruma göre de,  yaranın görüldüğü ele göre yorumlanır. Yara sağ elinin bas parmağında olursa, rüya sahibinin üzerine kalacak borca ve onun aleyhinde yapılacak dedikodu ve üzüntüye yorumlanır. Kendisinde yara olup aktığını gören kişinin üzerinde bir borç var demektir. Her akıcı yara, rüya sahibinin ihtiyacı için çalışmasının gerektiğine yorumlanır. 
]]>
Rüyada Bebek Emzirmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-bebek-emzirmek.html Sat, 12 Jul 2014 03:15:48 +0000 Rüyada bebek emzirmek, kendi çocuğunu emzirmek, evladının çok yükseleceğine ve makam sahibi olacağına işarettir. Bir erkek rüyasında bebek emzirdiğini görmüş ise, hüzünlü anlar yaşayacağına ya da hapse g Rüyada bebek emzirmek, kendi çocuğunu emzirmek, evladının çok yükseleceğine ve makam sahibi olacağına işarettir.

Bir erkek rüyasında bebek emzirdiğini görmüş ise, hüzünlü anlar yaşayacağına ya da hapse gireceğine işarettir. Rüyada bebek emzirmek farklı farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Bir kadın eğer rüyasında birisini emzirirken görmüşse, bütün dünya kapılarının kapanması anlamına gelmektedir. Ya da kadının veya bir yakının hapse gireceğine delalettir. Sütü emen kişi çocuk büyük, kadın ya da erkek olsun rüya aynı şekilde tabir edilir.

Bir kadın rüyasında eğer sütten kesilen bir çocuğu emzirirken görmüş ise, rüyayı gören kimse ya hasta olacak, ya da hapse girecek olarak yorumlanır. Şayet rüyayı gören kimse gebe ise gebeliğinin son bulacağına işarettir. Aslında bu tür rüyalar gebe kadınlar için pek tabir edilmez. Çünkü gebe kadınlar gebeliğin vermiş olduğu psikoloji ile sürekli bebekle alakalı rüyalar görebilir. Bu tarz rüyalar duygusal anlamda yorumlanarak pek bir şey ifade etmediği yönünde yorum yapılır.

Rüyada Bebek Emzirmek

Bir kişi rüyasında bir çocuğu emzirmiş ya da çocuğun göğsünü emdiğini görmüş ise, o kişiyi sıkıntı, şiddet ve meşakkatli günlerin beklediğine işarettir. Ancak daha sonra Allah u Teala o kişiyi çektiği sıkıntılardan ve zorluklardan kurtaracaktır.

Rüyada erkek çocuğunu emzirdiğini gören bir kimse, yaşamında birtakım sıkıntılar yaşamaya maruz kalacaktır.

Çoğu rüya tabircileri rüyada süt emzirdiğini gören ya da süt emdiğini gören kimseler için bu rüyayı hayra yormaz. Bir kadından süt emdiğini gören kimse hastalanacak anlamına gelmektedir. Bir kadın kendi göğsünden süt emdiğini görmüşse evlatlarının mirasına ortak olacağına işarettir. Kadının kendi göğsünden süt emmesi hiç hayırlı bir rüya değildir. Gerçek hayatta şansın pekiyi gitmeyeceğine işarettir. 

]]>
Rüyada Farklı Birini Emzirmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-farkli-birini-emzirmek.html Sat, 12 Jul 2014 05:30:49 +0000 Rüyada farklı birini emzirmek, hamile kadınlar için bu rüya tabir olunmaz. Çünkü hamile olan kadınlar hamilelikleri boyunca sürekli bebekle ilgili değişik rüyalar görür. Bu nedenle bebek ve emzirmek ile ilgili rüyaların tabiri Rüyada farklı birini emzirmek, hamile kadınlar için bu rüya tabir olunmaz. Çünkü hamile olan kadınlar hamilelikleri boyunca sürekli bebekle ilgili değişik rüyalar görür. Bu nedenle bebek ve emzirmek ile ilgili rüyaların tabiri hamile olan kadınlar için geçerli değildir. Rüyada erkek veya kız farklı birini emzirmek, hayatı ile ilgili konularda şansının hiç de iyi gitmeyeceğine yorumlanır. Bu nedenle bu rüyayı gören biri mal almayı düşünüyorsa veya bir yatırıma girmeyi düşünüyorsa bu planını ileriki bir tarihe ertelemesi tavsiye edilir. Rüyada farklı birini emzirmek, bazı rüya tabircileri tarafından alternatif bir yoruma işaret ettiği söylenir. Bu rüyanın geçim zorluğuna ve sıkıntıya delalet edeceği bildirilmektedir.

Rüyada erkek bebek emzirmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Çocuklara karşı özel bir sevgisinin olduğunu ve hayırlı bir haber alınacağının müjdesi olarak görülür. Rüyada erkek bebeği emziren kadının ileriki hayatında oldukça ferah bir hayat yaşayacağını, tüm sıkıntılardan kurtulacağını, her anlamda mutlu olacağını göstermektedir. Bu rüyayı gören kadın çalışan biriyse iş hayatında oldukça başarılı olacağına ve yeni mevkilere geleceğine işaret etmektedir. Şayet çalışmıyorsa ev hayatının oldukça rahatlayacağını ve geçim sıkıntısından kurtulacağını göstermektedir.

Rüyada kız bebek emzirmek iyi bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kadın evli ise çocuk sahibi olacağına ve çocuğunun hayırlı olacağına işaret etmektedir. Şayet kadın evli değilse evlenmek üzere hayırlı biriyle tanışacağına ve evlenerek mutlu olacağına işaret edilmektedir.

Rüyada başkasının çocuğunu emzirmek, Rüya sahibinin birine büyük iyilik yapacağına ve iyilik yaptığı kişinin de ömür boyu onu unutmayıp vefa göstereceğine ve aralarında kopmayacak bir bağ oluşacağına işaret etmektedir.

Rüyada özürlü bebek emzirmek, rüya sahibinin istemese de yapması gereken görevlerinin olduğunu ve bunları ömür boyunca yerine getireceğine ve kaderine razı olduğuna delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin vefa borcunun olduğuna ve bu vefa sayesinde istemeden yaptığı işleri ömür boyunca devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyasında torununu emzirdiğini görmek, bu rüya sahibinin ömrünün uzun olacağına delalet etmektedir. Uzun ömrü içerisinde etrafının kalabalık olacağını ve aile bireylerinin kendisini sevip sayacağını ve sözünden hiç çıkmayacağını işaret etmektedir.

Rüyada büyük insan emzirmek, rüya sahibinin aralarında kan bağı olan veya kan bağı olmasa da reddedemeyeceği başka bağlar olan birinin kaprisinden nazından bıktığına fakat istemese de yüzüne duramadığından onun kaprisini çekmek zorunda kaldığına delalet eder.

Rüyada bekarken farklı birini emzirmek,
rüya sahibinin bir sırrının olduğuna ve bu sırrın ortaya çıkmasından çok endişe duyduğuna işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin bu sırrı ortaya çıkar ve etrafına karşı çok mahcup olur. Şayet bu rüyayı gören kişi rüyasında istemeyerek veya zorla bebek emzirdiğini görse rüyasının yorumu değişir. Bu rüyayı gören kişiye bir iftira atılacağına ve bu iftira sayesinde oldukça sıkıntılı günler yaşayacağına delalet eder.
]]>
Rüyada Erkeğin Çocuk Emzirmesi https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-erkegin-cocuk-emzirmesi.html Sat, 12 Jul 2014 10:35:58 +0000 Çocuk emzirdiğini gören bir erkek, gerçek yaşamında bazı sıkıntılı olaylar atlatacak demektir. Çocuk emzirdiğini gören bir erkek, gerçek yaşamında bazı sıkıntılı olaylar atlatacak demektir.
Rüyada Erkeğin Çocuk Emzirmesi]]>
Rüyada Süt Emmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-sut-emmek.html Sat, 12 Jul 2014 21:38:20 +0000 Rüyada süt emmek, rüya tabirlerince hayra yorumlanmamıştır. Rüyada bir kadından süt emmek, yetimliğe ve ihtiyaç sahibi olmaya yorumlanmıştır. Bir kadının rüyasında birini emzirdiğini görmesi, yaşamış olduğu bollu Rüyada süt emmek, rüya tabirlerince hayra yorumlanmamıştır. Rüyada bir kadından süt emmek, yetimliğe ve ihtiyaç sahibi olmaya yorumlanmıştır. Bir kadının rüyasında birini emzirdiğini görmesi, yaşamış olduğu bolluğun gideceğine ve dünya kapılarının yüzüne kapanacağına işaret eder. Bir kadın rüyasında tanımadığı bir erkeğin kendisinden süt emdiğini görmesi kadının hüzne düşeceğine işaret eder. Bir kişi rüyasında bir kadının memesinden süt emdiğini görmesi hapse düşeceğine ve sıkıntılar yaşayacağına yorumlanmıştır.

Bir kadın rüyasında kendi memesinden süt emdiğini görürse kızının mirasını yiyeceğine ve haksızlık yapacağına yorumlanmıştır. Bir kadın başka bir kadının memesinden süt emdiğini ve sütün çıkmadığını görse bu rüyada hayra yorulmaz. Süt emen kişinin haksızlık yapacağına ama istediği şeye muvaffak olamayacağına yorumlanır.

Memesi olmayandan süt emdiğini görmek, bu rüyayı gören kişinin bir adamdan para isteyeceğini; eğer emdiği yerden süt çıkarsa bu parayı alabileceğine, süt çıkmazsa parayı alamayacağına işarettir. Bir çocuk yaştaki kızın memesinden süt emdiğini gören erkek hapse gireceğine veya uzun zaman sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Bazı yorumcuların tabirlerine göre kendi annesinden süt emdiğini görmek, şerefe büyük mertebelere ve kendisine saygı duyulacağına işaret eder. Bir kadın rüyasında kendi çocuğunu emzirirse çocuğun çok hayırlı bir evlat olacağına ve büyük mertebelere geleceğine delalet etmektedir.

Bir kimsenin tanımadığı kadınlardan zorla süt emdiğini görmek hayırsız işler yapacağını ve bu hayırsız işler sonucu hapse gireceğini gösterir. Şayet emdiği göğüsten süt çıkmazsa bu hayırsız işlerinde başarısız olacağını ama sonucunda hapse girmeyeceğine delalet etmektedir.

Bir hayvandan süt emdiğini görmek harama bulaşacağına ve malını kaybedeceğine işarettir. Hayvanın memesinden süt gelmezse haram yemek için çaba sarf edeceğiniz ama harama ulaşamayacağına işaret etmektedir.

Bir erkek kadının göğsünü sıkınca süt geldiğini görürse, kadın helali ise berekete ve hayra yorulur. Kadın erkeğe helal değilse haramda önüne fırsatlar çıkacağına delalet etmektedir.

]]>
Rüyada Emzirmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-emzirmek.html Sun, 13 Jul 2014 05:13:39 +0000 Rüyada emzirmek, rüyayı gören kişi kendi bebeğini emziriyorsa bu rüya bebeğinizin ilerdeki yaşamında çok başarılı olacağını göstermektedir. Evladınız yaşamında yüksek bir makama ulaşabilir, hayatında güze Rüyada emzirmek, rüyayı gören kişi kendi bebeğini emziriyorsa bu rüya bebeğinizin ilerdeki yaşamında çok başarılı olacağını göstermektedir. Evladınız yaşamında yüksek bir makama ulaşabilir, hayatında güzel başarılar elde edebilir. Bir kadın kendi memesinden süt emerse, mallarının çocukları tarafından harcanacağını gösterir. Bu rüyayı gören kişiler çocuklarına yaptıkları yatırımlara dikkat etmeli ve bu yatırımlara dokunmamaya çalışmalıdır. Başka bir tabire göre rüyada emzirmek kişinin merhamet ve şefkat duygularının meydana çıkması olarak yorumlanır. Bu kişiler gerçek yaşamlarında çevresindeki insanlara yardımcı olabilir, engellerin ortadan kaldırılmasını sağlayabilir ve dostlarıyla olan ilişkilerinde onlara destek olarak hayırlı işlere vesile olabilirler.

Rüyada başka birisini emzirmek

Bu tür rüyaları gören kişiler hamileyse, onlar için bu rüyaları yorumlamak uygun düşmez. Çünkü hamile olan kadınlar bundan etkilendiklerinden rüyasında bu tür şeyleri sıkça görürler. Yani psikolojik olarak etkilendiklerinden rüyaların fazla anlamı olmaz. Rüyasında bebek emzirmek, çocuk emzirmek, kadın ya da erkek olan birisini emzirmek rüya sahibi için, amaçlarını gerçekleştirme yolunda pek şanslı olmayacağı bir döneme girileceğine işaret eder. Bu nedenle rüya sahiplerinin gerçek yaşamlarında yatırım yapmayı düşündükleri planlarını daha ileri bir tarihe ertelemeleri gerekir. Bu rüyanın başka bir tabirinde ise, rüya sahibinin geçim zorluğuna düşeceği ve yaşamında zorlu dönemlere hazırlıklı olması gerektiğine yorumlanır. Eğer bir kadın rüyasında bir erkeği emzirirse, sahip olduğu mallarını bir erkekle paylaşacağına yorumlanır. Erkeğin emdiği süt miktarı kadar fazla malının harcanacağını anlatır.

Rüyada bir çocuğun emzirilmesi

Rüyasında süt emecek yaşta bir çocuğun emzirilmesi halinde bunu rüya sahibi için hapse girme olarak yorumlamak gerekir. Ayrıca bu rüyalar rüya sahibinin sağlık açısından hafif bir hastalık geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Emzirmek

Rüyada bir erkeğin çocuğu emzirmesi

Bu rüyayı gören erkeklerin yaşamlarında bazı sıkıntılı dönemlerden geçeceğine ve zorluklarla karşılaşacağına yorumlanır. Rüyayı gören erkeklerin hazırlık olması, gerçek yaşamında gereken tedbirleri alması gerekir.

Rüyada süt emmek

Rüyasında kendisini süt emerken gören kişiler bunu hapse girmekle yorumlamalıdır. Ancak bazı tabirciler bu rüyaları çok hayırlı görürler. Rüya sahibinin başkalarından göreceği yardımlarla bereketli bir yaşam süreceği ve maddi açıdan sıkıntı çekmeyeceği anlamını taşıdığı kabul edilir. Bir hayvandan süt emdiğini gören kişiler yakın zamanda kısmetlerini beklemelidir. Fakat eti yenmeyen domuz, kedi, köpek gibi hayvanlardan emilen sütler helal olmayan kazançları anlatır. Rüyasında süt emen kişilerin malı artar, parası bollaşır. Süt emmek genellikle hayırlı rüyalar arasında kabul edilir. Gerçekte hasta olan kişilerin rüyasında süt emdiğini görmesi, hastalığının şifa bulmasına, iyileşmesine yorumlanır. Bir insan kendi annesinden süt emdiğini görürse, yaşı kaç olursa olsun makamın yükselmesi olarak yorumlanır. Süt emmek meme dışındaki organlardan yapılırsa, sonucun zorla alınacağı işlerin varlığına işaret edecektir. Aynı zamanda bu rüya kişinin gerçek yaşamında sıkışması ve başkasından borç para istemesi anlamını taşır. Kişiler kendi ellerinden süt emerse, kendi çabalarıyla elde edecekleri bolluğa, berekete işaret edecek ve yaşamlarında sefa süreceklerdir. Rüyasında süt emmek istemesine rağmen, süt gelmezse kısmet azlığına yorumlanacaktır.

]]>
Rüyada Kız Bebek Emzirmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-kiz-bebek-emzirmek.html Sun, 13 Jul 2014 23:57:18 +0000 Rüyada kız bebek emzirmek, hayırlara yorulmakla beraber iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi şayet bekar biriyse, uzu8n zamandan beri hayırlı bir kısmet bularak çoluk çocuğa karışmak istediğine işaret eder. Eğer bu r Rüyada kız bebek emzirmek, hayırlara yorulmakla beraber iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi şayet bekar biriyse, uzu8n zamandan beri hayırlı bir kısmet bularak çoluk çocuğa karışmak istediğine işaret eder. Eğer bu rüyayı gören kişi evli bir kadınsa bir çocuk sahibi olmak istediğine işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin bir kızı varsa o kızan hayır göreceğine, bu rüyayı gören kişi hamile ise bir kız çocuğu sahibi olacağına işaret etmektedir. Rüyada kız bebek emzirmek hayırlara sebep olacağına işaret edilmektedir.

Rüyada cinsiyetin bilinmediği bir bebeği emzirdiğini görmek, Bu rüya sahibinin çocuklarını ilgilendiren bir durumdur. Bu rüya sahibinin çocuklarından razı olacağına, çocuklarının başarıları ile gurur duyacağına ve çocuklarının her konuda başarılı olacağına, rüya sahibinin de bu başarılardan nasipleneceğine delalet eder. Bu rüya ayrıca aile ve sosyal hayatta tam anlamıyla mutluluğu yakalayacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek bebek emzirmek, iyi bir rüya olduğu yorumlanır. Rüya sahibinin çocuklara karşı aşırı bir ilgisinin olduğunu ve hayırlı bir haber alacağını işaret eder. Gelecek hakkında güzel şeylerin beklediğini söyleyen rüya tabircileri erkek bebek emzirmenin tüm sıkıntılardan kurtaracağına yorumluyorlar. Erkek bebek emzirmek aynı zamanda mutluluk, ferahlık ve zenginlik olarak tabir edilir. Rüyasında erkek bebek emziren kişi şayet ticaretle uğraşıyorsa malının batacağına, şayet memursa işten çıkabileceğine yorumlanır.
Rüyada Kız Bebek Emzirmek
Rüyada kız bebek doğurduktan sonra emzirdiğini görmek, rüya sahibinin iş veya ev hayatında sıkıntılarının olduğunu ve bu sıkıntılardan kısa sürede kurtulacağını gösterir. Ardından gelen ferahlık ile mutlu bir yaşam süreceğini gösterir. Bazı tabircilere göre rüyada kız çocuk doğurduktan sonra emzirdiğini görmek, kişinin olan sıkıntılarından kurtulacağına, eğer varsa borçlarından kurtulacağına ve evlenmeyi düşünüyorsa kısa bir süre içerisinde hayırlı bir kısmetle evleneceğini gösterir. Bebek doğurmak her türlü muradın gerçekleştirilmesidir. Doğurduğu bebeği emzirmek ise o muradın hayırlı olacağına işaret eder.]]>
Rüyada İkiz Bebek Emzirmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-ikiz-bebek-emzirmek.html Mon, 14 Jul 2014 03:08:24 +0000 Rüyada İkiz Bebek Emzirmek; rüyayı gören annenin çocukları için birçok fedakârlıkta bulunduğunu gösterir. Rüyada ikiz bebek emzirmek, çocuğu olmayan bir kadının rüyada ikiz bebek emzirdiğini görmesi, en kısa zaman Rüyada İkiz Bebek Emzirmek; rüyayı gören annenin çocukları için birçok fedakârlıkta bulunduğunu gösterir. Rüyada ikiz bebek emzirmek, çocuğu olmayan bir kadının rüyada ikiz bebek emzirdiğini görmesi, en kısa zamanda bebek sahibi olacağına işarettir. Rüyada ikiz bebek emzirmek kısmetinizin artacağını, kişinin sıkıntılarından kurtulacağını, mutluluk ve huzurlu bir yaşamı olacağını gösterir. Rüyada ikiz bebek emzirmek, şayet rüya gören kişi kendi bebeklerini emziriyorsa, çocuklarının makam ve mevki sahibi olacağınını gösterir.  Rüyada ikiz bebek emzirmek, rüya sahibinin çocuklarının eğitimlerinin iyi olacağını gösterir. Rüyayı gören kişinin çocuklarının aldıkları eğitim sayesinde maddi ve manevi olarak çok iyi durumda olacağını gösterir. 

Rüyada ikiz bebek emzirmek, emzirilen ikiz bebekler şayet erkekse, kişinin başına talih kuşu konacağına, istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına işaret eder. Rüyada ikiz bebek emzirmek, rüyayı gören kişi bekâr ise hayalini kurduğu evliliği yapacağına işarettir. Eğer rüyayı gören kişi evli ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağını gösterir. İş hayatında sıkıntı yaşayan kişilerin rüyasında ikiz erkek bebek emzirdiğini görmesi, mesleki kariyerinde yükseleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntı ve stres yaratan durumlarından kurtulacağına ve istediği gibi bir işe sahip olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin istediği işe sahip olması ve başarılı olması sonucunda hayatında istediği maddi ve manevi herşeye sahip olacağını gösterir. 

Rüyada İkiz Bebek EmzirmekRüyada ikiz kız bebek emzirmek, görmek düşünülenin aksine sadece rüya sahibini değil, tüm hane halkını ilgilendiren bir haber alınacağına işaret eder. Bütün aile bireylerinin hepsinin sevineceği bir haber alınacağını gösterir. Alınacak kısmet tüm aileyi mutlu edecek ve ailedeki herkes bu mutluluktan nasiplenecek demektir. Bekar bebeği olmayan kişinin rüyada ikiz bebek emzirdiğini görmesi, evlendiğinde ikiz bebek sahibi olacağına yorumlanır. Evli bir bayanın rüyasında kız ikiz bebek emzirdiğini görmesi ise kişinin arzu ettiği her şeye sahip olacağını gösterir. Ayrıca rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu tüm gelecek planlarının gerçekleşeceğine işaret eder. 

Rüyada ikiz bebek emzirmek, rüyayı gören kış için mal, zenginlik, huzur, mutluluk anlamına gelmektedir. Hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin istediği her şeye sahip olacağına işaret eder.
]]>
Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-bebek-emzirdigini-gormek.html Mon, 14 Jul 2014 07:36:57 +0000 Rüyada bebek emzirdiğini görmek, eğer rüyanın sahibi kendi evlatlarını emzirdiğini görüyorsa bu durum evlatlarının  büyük makam ve mevkilere ulaşacağının göstergesidir. Eğer kendi çocuğu değil de başka birisini emzird Rüyada bebek emzirdiğini görmek, eğer rüyanın sahibi kendi evlatlarını emzirdiğini görüyorsa bu durum evlatlarının  büyük makam ve mevkilere ulaşacağının göstergesidir. Eğer kendi çocuğu değil de başka birisini emzirdiğini görmesi, dünyadaki kapıların ona kapanması ya da onların kilitlenmesine dalalettir. Sütü emenin çocuk veya büyük olması; erkek veya kadın olması fark etmez. 

Rüyada sütten kesilmiş bir çocuğu emzirmek, o kişinin hapis olacağına ya da hasta olacağına işaret olabilir. Çocuk emzirildiği görülen anne rüyaları genellikle iyiye yorumlanmıştır. 

Rüyada bebek emzirdiğini görmek, eğer gören kişi hamile bir kadınsa hamileliğinin sona ereceğine işarettir. Bazı yorumlara göre ise rüyada annesinin kişinin kendi memesini emdiğinin görülmesi saygınlığa ve makama işaret eder. Çocuk emzirdiğini gören kişi çektiği sıkıntılardan kurtulur. Bir erkeğin bir çocuktan süt emmesi veya emzirmesi durumunda ise rüyayı gören erkek hapse girebilir. Çocuğun meme emmesi geniş ve bol bir rızka işaret olup memeden süt değil de kan akması haram mal kazanılacağı şeklinde yorumlanmıştır.Erkek çocuğuna verilen süt mutluluk ve sevince, kız çocuğuna süt vermek ise kedere işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi çocuklarına haklarını helal edip, başarılarıyla gurur duyacak ve mutlu olacaklardır. Sosyal hayatta gelecek berekete ve refaha işarettir.

Rüyada erkek bebek emzirmek, yakın bir zamanda güzel haberlerle karşılaşacağınıza ve bir çocuk sahibi olabileceğiniz şeklinde yorumlanmıştır. Genellikle hayırlı ve güzel şeylere yorulur. Bazı yorumcular erkek bebek emzirilen rüyaların kişiyi sıkıntıdan refaha taşıyacak olması şeklinde yorumlarlar.

Rüyada Bebek Emzirdiğini GörmekRüyada kız bebek emzirmek, rüyayı gören kişi için genelde hayırlı bir olay olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar ise evlenebileceği şeklinde yorumlanır. Bazı ilim sahibi kişilere göre ise rüyayı gören kimse hamile ise kız çocuğu doğurabilir. Eğer anne kendi çocuğunu emzirdiğini fakat süt emme yaşının geçmiş bir vaziyette olduğunu görüyorsa o kişinin evladının sonunun hayırlı olacağına, bahtının ve istikbalinin açık olacağına işaret edebilir.
]]>
Rüyada Biberonla Bebek Emzirmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-biberonla-bebek-emzirmek.html Mon, 14 Jul 2014 19:07:29 +0000 Rüyada Biberonla Bebek Emzirmek, rüya sahibi kişinin çocuğunun mertebesinin yükseleceğine, işinde kademesinin artacağına ve saygı duyulan bir kimse olacağına işaret etmektedir. Rüyada kadının kendi bebeğini biberon ile Rüyada Biberonla Bebek Emzirmek, rüya sahibi kişinin çocuğunun mertebesinin yükseleceğine, işinde kademesinin artacağına ve saygı duyulan bir kimse olacağına işaret etmektedir. Rüyada kadının kendi bebeğini biberon ile emzirdiğini görmesi, rüya sahibi kişinin çocuğunun yakın zamanda işlerinin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak yükseleceğine işaret etmektedir. Rüyada bir kadının biberon ile bir başkasını emzirdiğini görmesi ise, rüya sahibi kişinin dünya nimetlerinden yeterince yararlanamaması veya hapis olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada sütten kesilmiş bir çocuğu biberon ile emzirdiğini görmek, rüya sahibi kişinin hayatının kısıtlanacağına, hapis hayatı yaşayacağına ya da hastalanarak evden çıkamayacak duruma geleceğine işaret etmektedir. rüyada biberonla bebek emzirdiğini gören kişi hamile ise, bu kişinin yakın zaman içerisinde doğum yapacağına, mertebesinin artacağına ve çevresindeki kişilerin kendisine karşı bakış açılarının olumlu yönde değişeceğine işaret etmektedir.  

Bazı rüya tabircilerinin yorumlarına göre rüyada biberonla bebek emzirmek, rüya sahibi kişinin yaşamında çok büyük sıkıntı ve zorluk ile karşılaşacağına, ancak Allahın izni ile bu sıkıntısından kurtularak refaha ereceğine işaret etmektedir. Rüyada biberonla çocuk emzirdiğini gören kişinin erkek olması halinde bu rüya o kişinin hapse girecek olmasına işaret etmektedir.

Rüyada biberonla erkek bebeğe süt verdiğini görmek, rüya sahibi kişinin yakın zamanda mutlu bir haber alacağına ve saadete, kız bebek emzirdiğini görmek ise, alacağı haberin kendisini çok üzeceğine ve kedere işaret etmektedir. Rüyada biberonla erkek bebek emzirmek hayırlı olarak yorumlanmak ile birlikte, rüya sahibi kişinin çocukları çok seven bir yapıya sahip olduğuna, yakın zamanda çok mutlu olacağı hayırlı ve güzel haberler duyacağına, tüm sıkıntılarından kurtulacağına ve güzel günlere merhaba diyeceğine ya da kısa bir zaman dilimi içerisinde bir evladının dünyaya geleceğine, rahatsızlığı var ise bu durumun kısa zamanda düzeleceğine ve dertlerinin son bulacağına işaret etmektedir. Rüyada biberonla kız bebek emzirmek de hayır ile yorumlanmakla birlikte, rüya sahibi kişinin bekâr bir kimse olması halinde yakın bir zaman dilimi içerisinde dünya evine gireceğine, evli ise de, yine kısa bir süre içerisinde bir evlat sahibi olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin bir kızı olması halinde bu rüya bazı rüya yorumcularının yorumlarına göre ise rüya sahibinin kızının kendisi için çok hayırlı bir evlat olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Biberonla Bebek Emzirmek

Âlimlerden bazılarına göre rüyada biberonla bebek emzirmek, rüya sahibi kişinin hamile olması halinde bir kız evlat dünyaya getireceğine işaret etmektedir. Son olarak, bir annenin emzirme dönemi geçmiş bebeği var ise ve rüyasında onu emzirdiğini görmesi ise, bebeğinin çok parlak bir geleceğinin olduğuna, ailesine sahip çıkan hayırlı bir evlat olacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama ya da aile dostlarından alınan güzel haberlerin olacağına ve zenginliğe işaret etmektedir.

]]>
Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Emzirmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-yeni-dogmus-bebek-emzirmek.html Tue, 15 Jul 2014 11:18:06 +0000 Rüyada yeni doğmuş bebek emzirmek, emzirdiği bebeğin çok büyük mertebelere geleceğini, çok kısmetli olduğunun göstergesidir. Rüyayı gören kişinin kendi çocuklarından memnun kalacağına, onların yaptıkları işlerle ve ba Rüyada yeni doğmuş bebek emzirmek, emzirdiği bebeğin çok büyük mertebelere geleceğini, çok kısmetli olduğunun göstergesidir. Rüyayı gören kişinin kendi çocuklarından memnun kalacağına, onların yaptıkları işlerle ve başarılarıyla gurur duyacağına, aile içinde mutluluğa olarak yorumlanır.

Rüyada yeni doğmuş bebek emzirmek, güzel ve hayırlı rüyalardan birisidir. Rüyada yeni doğmuş bebek emziren kişinin çocuklara olan sevgisini, çocuğu yoksa çocuğunun olacağına, bereket, huzur, mutluluğa işarettir. 

Rüyada yeni doğmuş bebek emzirmek, rüyayı gören kişi bekar ise evliliğe, evli ise çocuk sahibi olacağına, bir kız çocuğuna sahipse kızından alacağı desteğe, hayırlı haberlere vesile olarak tabir edilir.

Rüyada yeni doğmuş bebek emzirmek, rüya sahibi eğer kendi çocuğunu emziriyor ise ve çocuğu emzirme yaşını geçmiş ise geleceğinin parlak olacağına, bol servet ve mutluluğa kavuşacağına işarettir. Eğer bebek yeni doğmuş, emzirme yaşındaysa sağlık ve sıhhate  işarettir.

Rüyada yeni doğmuş bebek emzirmek, sıkıntıları aşarak feraha çıkmaya, uzun bekleyiş sonrasında istediği mülke, mutluluğa, yüksek mertebeye, çocuklarından alacağı desteğe çıkar.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek EmzirmekRüyada yeni doğmuş bebek emzirmek, kimi yorumculara göre ise hiç iyi değildir. Sıkıntı, işlerin bozulması, huzursuzluk, mal kaybı, iyi arkadaşlarıyla arasının açılacağını, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine bunun sonucu mutsuz ve huzursuz olunacağı anlamına gelir.

Rüyada yeni doğmuş bebek emzirmek, bu rüyayı gören kişinin yeterince zekatını vermediği, yardıma muhtaç kişilere yardım etmediği, yardım etmesi gerektğini, etrafında onun yardımına muhtaç birinin olduğunu işaret eder. Başkalarına yardımcı olursa bütün sıkıntılarından kurtulacağını istediği mutluluğa kavuşacağını, mal mülk servet sahibi olacağını ifade eder.

Rüyada yeni doğmuş bebek emzirmek, başına büyük belalar geleceğine, fakat bu belalardan, sıkıntılardan kolaylıkla kurtulacağına işarettir.
]]>
Rüyada Başka Bebek Emzirmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-baska-bebek-emzirmek.html Tue, 15 Jul 2014 23:05:06 +0000 Rüyada Başka Bebek Emzirmek, Güzel bir rüya olarak hayra yorumlanır. Böyle bir rüyanın görülmesi, çocuklara karşı bir sevginizin olduğunu işaret eder. Kişinin içinde bir analık duygusu olarak cana yakınlığın ve masu Rüyada Başka Bebek Emzirmek, Güzel bir rüya olarak hayra yorumlanır. Böyle bir rüyanın görülmesi, çocuklara karşı bir sevginizin olduğunu işaret eder. Kişinin içinde bir analık duygusu olarak cana yakınlığın ve masumiyetin bir göstergesidir. Bebekler rüya sahibinin kalp temizliğini ve içindeki duyguları işaret eder. Rüyada başka bebek emzirdiğini gören kişinin ileride kendi çocuğunun çok başarılı olacağına ve yüksek mevkilere ulaşacağına rivayet edilir. Bu rüya her anlamda mutluluk ve huzur anlamlarına gelir. Kişinin arzularına kavuşacağına, isteklerin kabul göreceğine, tüm sıkıntılarından kurtulacağına ve varsa hastalığına şifa bulacağına alamet eder. Hem kendisini hem de ailesini maddi ve manevi olarak menfaatlere ulaşır. Ayrıca rahatlığa ve esenliğe erme anlamına da gelir. Rüyada başka bebek emzirmek kişinin destek vereceği bir kimse ile kuracağı bir şirket sayesinde yüksek kazançlar elde edeceğine, kardeşi ile hayalini kurduğu bir seyahate çıkacağına ve isteklerin gerçekleşeceği yönünde rivayet edilir. Bunların yanında, edilen duaların Allah katında kabul görmesi ile istenen her şeye sahip olacağına, ana baba duası alacağına, bol kazançlı bir projeye başlayacağına, sevinçli bir haber alacağına, yeni ev eşyaları alacağına ve çevresindekilerin konuştuğu başarılı bir kimse olarak yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibi, annesi ve babası olmayan çocuklara yardım edeceğine, hediyeler ve kıyafetler alacağına, hayallerine kavuşması için gereken şeylerin sağlanacağına  ve yoluna çıkan tüm zorlukları kolaylıkla aşacağına dair rivayet edilir.

Rüyada Bekarken Bebek Emzirmek; Kişinin birisine yapacağı bir iyilik ve hayır sebebi ile aralarında ömür boyu kopmayacak bir bağ kurulacağı yönündedir. Rüya sahibi bu dönemde yeni bir aşka kapılabilir veya sağlam dostluklar içerisinde mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Başka Bebek EmzirmekRüyada Öksüz Bebek Emzirmek; Rüya sahibinin gönlünü alacağı, iyilik edeceği, ekmeğini kendileriyle bölüşeceği genç, yaşlı insanların varlığına ve alacağı hayır dualarına alamet eder. Aynı zamanda, çok kutsal bir görevi üstlenmeye gönüllü olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kimsesiz Bebek Emzirmek; Rüya sahibine hem annelik hem de babalık yapacak gariban bir insanın karşısına çıkacağına yorumlanır. Ayrıca ailesini ve akrabalarını kaybetmiş ve ortada kalmış birisine büyüklük yapacağına, onu aç açıkta bırakmayarak, kaderini değiştirerek bir kimsenin kahramanı olmak demektir. Buda, kişinin çevresinden göreceği hayırlı davranışlar şeklinde yorulur.

Rüyada Kız Bebek Emzirmek; Bir kimse, şayet bekar ise evleneceği yönünde rivayet edilir. Eğer rüyayı gören bir kimse evli ise, evlat sahibi olacağı şeklinde yorumlanır. Bazı rüya yorumlayan alimlere göre, rüya sahibi hamileyse kız çocuğu dünyaya gelir, demişlerdir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek; Böyle rüya görülmesi, gelecek yönünden çok hayırlı olacağına işarettir. Rüya tabircilerinin bazılarına göre, rüyada erkek bebek emzirdiğini gören kimse, sıkıntılarından kurtulur ve üzüntülerinden sonra yerini sevinç alır, demişlerdir.
]]>
Rüyada Başkasının Bebeğini Emzirmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-baskasinin-bebegini-emzirmek.html Wed, 16 Jul 2014 18:46:43 +0000 Rüyada başkasının bebeğini emzirmek, güzel bir tabir ve içerik içerir. Her rüya kendi rüya sahibinin içinde bulunduğu durumu maddi ve manevi fark etmez ortam ve koşullar, yer ve zaman, medeni hali de gözününe alınarak yorumlan Rüyada başkasının bebeğini emzirmek, güzel bir tabir ve içerik içerir. Her rüya kendi rüya sahibinin içinde bulunduğu durumu maddi ve manevi fark etmez ortam ve koşullar, yer ve zaman, medeni hali de gözününe alınarak yorumlandığı ve açıklamaları yapıldığı bilmeniz gerekenler unsurlar arasında yer almaktadır. Rüyada bebek görmek masumiyet ve cana yakınlığı ve ayni zamanda yeni başlangıçları temsil ediyor. Ve bir şey daha söyleyecek olursak aynı zamanda da rüyanızda gördüğünüz bebekler sizin içimizdeki hemen içilebilir yapınızı, temiz kalpliliğinizi, çaresiz yapınızı ve bozulmamış temiz ahlakınızı belli eder. Rüyanızdaki görülen bebekler sizin kendi içinizde kalmış değerlerin ve bunlara karşı göstereceğiniz potansiyelin farkında olduğunuzu gösterir. 

Rüyada Başkasının Bebeğini EmzirmekRüyada başkasının bebeğini emzirmek, kendi çocuğunun ilerde çok başarılı olacağına ve yüksek mertebede olacağını bizlere söyler. Yani ruyanizin güzel bir içeriği ve açıklaması var hiç korkmayın ve rahat olun. Hatta sevinin çünkü çocuğunuzun geleceğinin parlak olduğunu Allah'ın izniyle anlayabilirsiniz. Rüyada başkasının bebeğini emzirmek kendi çocuğunun başarılı olacağına işarettir böyle rivayet edilir. Rüyada hamile kadınların görmüş olduğu bebekler psikolojik olarak düşünüp görüldüğü için onlara yorum yapılmaz yani tabire girmez. Ancak rüyada kız bebek gören kadınların erkek bebek doğuracağı, erkek çocuk görenlerin de gerçek hayatta kız bebek doğuracağı gibi yorumlar yapılır ve söylenir. Rüyada başkasının bebeğini emzirmek güzel bir tabir içerir o yüzden rahat olup rüyamıza hayırdır inşallah diyelim Rabbim hayırlara çıkarsın.
]]>
Rüyada Bekar Birinin Bebek Emzirmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-bekar-birinin-bebek-emzirmek.html Thu, 17 Jul 2014 07:51:13 +0000 Rüyada bekar birisinin bebek emzirmesi, rüyayı gören kişinin cinsiyetine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Rüyayı gören kişi bayan ise büyük işler yapacağına ve üst mevkilere erişeceğine delalet eder. Rüy Rüyada bekar birisinin bebek emzirmesi, rüyayı gören kişinin cinsiyetine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Rüyayı gören kişi bayan ise büyük işler yapacağına ve üst mevkilere erişeceğine delalet eder. Rüya sahibi erkek ise çok büyük ve kendisine zarar getirecek sıkıntılarla karşılaşacağına delalet eder. Bazı yorumcular ise rüya sahibinin kısa bir süre içerisinde evleneceğine ve huzurlu bir yuva kuracağına işaret eder. 

Rüyada Bekar Birisinin İkiz Bebek Emzirmesi; rüya sahibinin aldığı hayır dualar sayesinde hayal ettiği bütün işlere en kısa sürede  kavuşacağına işaret eder. Aynı zamanda evinde yaşanan sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder. 

Rüyada Bekar Birisinin Yetim Bebek Emzirmesi; Rüya sahibinin hayatı boyunca rahat bir yaşam süreceğine ve bol kazançlar sağlayacak işe gireceğine delalet eder. Kişinin kısa süre içerisinde büyük bir zenginliğe kavuşacağına işaret eder. 

Rüyada Başkasının Bebek Emzirdiğini Görmek; Rüya sahibinin iş hayatında sıkıntılar yaşayacağına ve yakın zaman içerisinde yaşadığı sorun ve sıkıntıların son bulacağına işaret eder. 

Rüyada Bekar Birisinin Bebek Emzirirken Sütün Akması; rüya sahibinin herkes tarafından hayranlıkla bakacağına ve maddi yönden zenginleşeceğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin dünya hayatında yaşayacağı ferahlığa ve büyük bir nimet elde edeceğine işaret eder.
Süt beyaz ise rüya sahibinin parlak bir geleceğe sahip olacağına, siyah süt akması rüya sahibinin sıkıntılar yaşayacağına ve eline haram bir mal geçeceğine işaret eder. 

Rüyada Bekar birisinin Bebek Emzirmesi Ve Süt Gelmemesi; rüya sahibinin büyük kazanç sağlayacak bir işe sahip olacağına ve yüklü bir miktar kazanç sağlayacağına delalet eder.


Rüyada Bekar Birinin Bebek EmzirmekRüyada bekar birisinin kız bebek emzirmesi; rüya sahibinin iyi huylu ve hayırlı bir evlilik yapacağına delalet eder. Aynı zamanda iş hayatında iyiye giden işlerin duracağına ve kısmetin kapanacağına işaret eder. 

Rüyada bekar birisinin erkek bebek emzirmesi; Rüya sahibinin kısa süre içerisinde evleneceği ve evlendiğinde bazı sorunlar yaşayacağına delalet eder. Aynı Zamanda maddi kaynaklara da işaret eder. 

Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek; rüya sahibinin cinsiyetine göre farklılık göstermektedir. Rüya sahibi kadın ise hayra erkek ise sıkıntı ve soruna delalet eder.
]]>
Bekar Birinin Rüyada Bebek Emzirmek https://www.ruyalarda.gen.tr/bekar-birinin-ruyada-bebek-emzirmek.html Fri, 18 Jul 2014 07:17:43 +0000 Bekar birinin rüyasında bebek emzirdiğini görmesi, o kişinin kısmetinin açılacağına ve yakın zamanda evleneceğine veya bir muradının gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyasında bebek emziren kişinin merhamet duygusunun fazla o Bekar birinin rüyasında bebek emzirdiğini görmesi, o kişinin kısmetinin açılacağına ve yakın zamanda evleneceğine veya bir muradının gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyasında bebek emziren kişinin merhamet duygusunun fazla olması, yardım sever ve iyi niyetli olması ile de alakalıdır. Ancak unutmamalıdır ki, rüyada birlikte görülen nesne ve olaylarda rüyanın yorumunu olumlu yada olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle rüyanın tamamını hatırlayıp bir anlam bütünlüğünü oluşturmak, rüyanın yorumunun daha sağlıklı yapılmasını sağlayacaktır. 

Bekar birinin rüyasında bebek emzirdiğini görmek, uzun zamandır. hayalini kurduğunu ve biran önce gerçekleşmesi için dua ettiği, bir muradının yakın zamanda gerçekleşeceğine ve ümitsizliğe kapılmaması gerektiğine işaret eder. Bekar birinin rüyasında bir kız bebeğini emzirdiğini görmesi, dedikodu içinde görücülerin gelmesine ve hayırlı olmayacağına işaret eder. Bekar birinin rüyasında bir erkek çocuğu emzirdiğini görmesi, bir takım görücülerin geleceğine ve bu görücülerin rüyayı gören kişi için çok hayırlı olacağına işaret eder. Yakın zamanda bir izdivaç olayı yaşayacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder. 

Rüyayı gören kişi bekar ise bebek emzirmek çok hayırlıdır. Ancak rüyayı gören bir erkek ise, bir çok sıkıntıların art arda geleceğine işaret eder. Çünkü gerçek hayatta bir erkeğin bebek emzirdiğini düşünmek imkansızdır. Rüyada imkansız bir şeyi yaşamak ve görmek, çok sıkıntılı bir sürece gireceğine işaret eder. Hem maddi hem de manevi bir takım sorunlar yaşamasına yol açar. Darlığa düşer. Yüklü miktar da para kayıpları yaşar. Yaşadığı sorunlar kendisini ve çevresini çok olumsuz etkiler. Rüyada bir erkeğin bebek emzirdiğini görmesi, iş hayatında da bir takım sıkıntıların çıkmasına ve sorunlar yaşamasına işaret eder. Yaşadığı olumsuzluklar altında ezilip, strese girmesine ve bir takım sağlık sorunları yaşamasına da delalet eder. 

Bekar Birinin Rüyada Bebek EmzirmekBekar birinin rüyada erkek bir bebek emzirdiğini görmek, müjdeli bir haber alacağına bu haberin rüyayı gören kişinin hayatını değiştireceğine, kendisi için bir dönüm noktası olacağına işaret eder. Ayrıca emeklilik zamanı gelmiş ise, yüklü bir miktarda emeklilik maaşı alıp, hayalini kurduğu bir yerleşim merkezine yerleşip hayatında köklü değişiklikler yapacağına da delalet eder. Rüyada bekar birinin erkek çocuk emzirdiğini sonrada bebeği uyuttuğunu görmesi, yatırım yaptığına işaret eder. Hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirmek için, bir bilgi birikimi ve maddi imkanlarını güçlendirdiğine işaret eder. Ayrıca çevresinde bir saygınlığı olduğuna ve düşüncelerine herkesin değer verdiğine işaret eder. Aynı zamanda bekar birinin rüyasında erkek çocuk emzirdiğini görmesi yüksek makam ve mevkilere geleceğine ve iş hayatında sürekli olarak yükseleceğine işaret eder. 

Bekar birinin rüyasında bir kız bebeğini emzirdiğini görmesi, bir takım kavgaların çıkacağına, çevresinde oluşan dedikodulardan olumsuz etkileneceğine ve çok fazla göze geldiğine işaret eder. Gelen kısmetlerinin dedikodu yüzünden olumsuz etkileneceğine, bundan dolayı rüyayı görenin ve aile çevresinin keder ve üzüntüye kapılacağına işaret eder. Rüyada bekar birinin kız çocuğu emzirdiğini görmesi, rüyayı görenin ve ailesinin borca girip sıkıntıya girmesinede işaret eder. 
]]>
Rüyada Erkek Bebek Emzirmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-erkek-bebek-emzirmek.html Fri, 18 Jul 2014 16:03:41 +0000 Rüyada erkek bebek emzirmek, hayırla yorumlanan rüyalar arasında yer alır. Rüya sahibinin hayırlı işlerle uğraşacağına, karşısındaki kişiye gurur yaşatacağına, kendini yüceltecek insanlarla karşılaşacağına ve tak Rüyada erkek bebek emzirmek, hayırla yorumlanan rüyalar arasında yer alır. Rüya sahibinin hayırlı işlerle uğraşacağına, karşısındaki kişiye gurur yaşatacağına, kendini yüceltecek insanlarla karşılaşacağına ve takdir alacağı işlere imza atacağına işaret eder. Rüyada erkek bebek emzirmek, mutluluğa giden kapıların yaklaştığına, şans ve uğura delalet eder. Rüya sahibi önüne gelen fırsatları en iyi şekilde değerlendirecek, istediği hedefe ulaşacak ve dileklerinin en kısa zamanda gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada erkek bebek emzirmek, bolluk ve bereketin simgesi olarak yorumlanır. Rüyasında erkek bebek emzirdiğini gören kişi için huzur, mutluluk, sağlık anlamına gelen rüya, gelecek için düşünülen kaygıların yersiz olduğu anlamına da gelir. Huzurlu bir yaşam ve hayırlı günlerin işareti olarak yorum yapılır.

Rüyada erkek bebek emzirmek, Güç ve kudrete işaret eder. Beraberinde rüya sahibinin kendine duyduğu özgüvene işaret eder. Rüya sahibinin kendinde bulduğu özgüven sayesinde başarılı işler gerçekleştireceğine, iş hayatında terfi edeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi evliyse evinde yaşayacağı güzel değişimlere, evini istediği iyi bir yere taşıyacağına, taşındığı yeni evde çok daha mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada erkek bebek emzirmek, rüya sahibinin kısa süre içinde hamile kalacağına ve tam tersi olarak kız çocuk dünyaya getireceğine delalet eder. Kadın rüyasında kendi erkek bebeğini emzirirken görmüşse bebeğinin ileride çok başarılı işlerde bulunacağına işaret eder.

Rüyada Erkek Bebek EmzirmekRüyada erkek bebek emzirmek, rüya sahibi rüyasında başkasının erkek bebeğini emzirirken görmüşse, bu rüya hayra yorulmaz. Düşmanlık olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yakınında bulunan kişilerin rüya sahibi hakkındaki kötü düşüncelerine delalet eder. Rüyada emmeyi bırakan erkek bebeği emzirirken görmek, sağlığın bozulacağına ve hapse girmeye işaret eder.

Rüyada erkek bebek görmek, çok istenilen bir dileğin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüya bekar bir bayan tarafından görülmüşse hayırlı bir kısmete ve evliliğe delalet eder. Rüya iş hayatında başarısız olan bir kişi tarafından görülmüşse iş hayatında yaşanacak çıkışlara delalet eder. Rüyasında erkek bebek gören kişi bakar bir erkekse yine evliliğe delalet eder. Rüyada erkek bebek kundak içindeyse, rüya sahibinin yaşayacağı bir sıkıntıya ve yaşanan sıkıntının kısa sürede hal olacağına delalet eder. Rüyada erkek bebek evli ve çocuğu olmayan bir kadın tarafından görülmüşse kadının erkek bebek arzusu olduğuna delalet eder.

Rüyada erkek bebek doğurmak ve emzirmek ise çok hayırla yorumlanan bir rüya değildir. Rüya sahibi rüyasında erkek bebek doğurmuş ve hemen emzirmişse yaşadığı mutlu günlerin geride kalacağına, sıkıntılı günlerin yakın olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntılı günler yaşayacağına, sürekli aksiliklere maruz kalacağına, maddi anlamda çöküş yaşayacağına delalet eder. Adım atılan ya da beklentilerin olduğu işler karşısında hüsrana uğramaya ve sıkıntılar karşısında gerginliklerin yaşanacağına delalet eder.
]]>
Rüyada Bebek Emzirmek Süt Gelmesi https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-bebek-emzirmek-sut-gelmesi.html Sat, 19 Jul 2014 01:37:34 +0000 Rüyada Bebek Emzirmek Süt Gelmesi, Rüya İnsanın maneviyatı ile alakalı uyku halinde görülen ruhun bir başka boyutta geçirdiği zamandır. Rüyalar bazen uzun bazen kısa olur. Değişik hal ve durumlarda görülen rüyaların h Rüyada Bebek Emzirmek Süt Gelmesi, Rüya İnsanın maneviyatı ile alakalı uyku halinde görülen ruhun bir başka boyutta geçirdiği zamandır. Rüyalar bazen uzun bazen kısa olur. Değişik hal ve durumlarda görülen rüyaların hepsi birer anlam içerirler. Rüyada görülen Bebek Emzirmek Rızkın artacağına Haneye gelecek olan yeni bir kişinin ile birlikte mutluluk sevinçli bir haber ve istenilen düşlenen bir olayın gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada emzirilen Bebek erkek ise Rüya sahibinin yakın zamanda sevinçli bir haber alacağına ve işlerinin düzeleceğine hanesinde bereket bolluk olacağına delalet eder. Emzirilen eğer kız çocuğu ise yakın akrabalardan duyulacak laf kötü söz ve beklenmedik durumlardan kaynaklanan kırgınlıklara delalet eder. 

Rüya sahibi Bebek emzirirken gördüğü süt saf ve temiz bir hayat sürdüren ehli İman bir kişi ile tanışacağına ve bu kişi ile haşır neşir olacağına  bu kişinin kendisine çok yardımcı olacağına delalet eder. Görülen süt beyaz değil siyah veya kırmızı ise ağır bir hastalık durumuna düşeceğine ve bu sebepten dolayı zor günler geçireceğine delalet etmektedir. 
 
Rüyada Bebek Emzirmek Süt GelmesiRüyada iki göğsünden birden süt geldiğini ve bu sütlerin boşa gittiğini gören kimse bir çok fırsatı kaçırdığını ve telafisi olmayan sıkıntılı işlere gireceğine delalet eder. Rüyada Bebek emzirdiğini fakat süt gelmediğini gören kimse, yakın eş dost akraba veya arkadaş kesinimden birine tavsiye üzeri yardım ettiğini fakat o tavsiye de bulunduğu kişinin tavsiyeleri kulak ardı ettiğini yani boşa konuştuğuna delalet etmektedir. Bebek emzirmek bol rızka refaha helal süt emmiş biri ile al vere gireceğine ve düzenli bir hayat kuracağına delalet etmektedir. Rüya sahibi bekar ise evleneceğine Evli ise çocuk sahibi olacağına yuva kuracağına ve hayırlı bir işe vesile olacağına da delalet eder. 
]]>
Rüyada Bekar Kızın Bebek Emzirmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-bekar-kizin-bebek-emzirmek.html Sat, 19 Jul 2014 05:07:20 +0000 Rüyada Bekar Kızın Bebek Emzirmek, bu rüya kısa zamanda alınacak Mutlu bir habere delalet eder. Sıkıntılardan sonra kavuşacağı feraha, hak ettiği makama, uğraşlar sonunda elde edeceği helal mala, cefasını çektiği b
Rüyada Bekar Kızın Bebek Emzirmek, bu rüya kısa zamanda alınacak Mutlu bir habere delalet eder. Sıkıntılardan sonra kavuşacağı feraha, hak ettiği makama, uğraşlar sonunda elde edeceği helal mala, cefasını çektiği bir durumun sefasına, uzun çabaların ardından kavuşacağı az olan kazancın artacağına delalet eder. Bazen de bu rüya sıkıntıların ardından hayalini kurduğu büyük bir güç sahibi olmaya, umudunu yitirdikten sonra tekrar umudunun yeşereceğine ve istediklerinin gerçekleşeceğine delalet eder. 

Rüyada Bekar Kızın Bebek EmzirmekRüyada bekar kızın bebek emzirmek, Bu rüya bir çok şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin o anki bulunduğu psikolojik durumunla da alakası vardır. Rüyasında emzirdiği çocuğun güldüğünü gören kişi Hiç beklemediği bir kişiden büyük bir servet veya alacağı çok önemli bir habere delalet eder. Bu rüya hayatında oluşacak güzel ve iyi şeylere evliliğe, yeni bir İş hayatına, tanışacağı güzel insanlara ve birinden alacağı övgüye de işaret eder. Tamamıyla iyi olarak yorumlanan ve iyiliğe güzelliğe hoş imkanlar ile karşılaşacağına delalet eder.
]]>
Rüyada Silah Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-silah-gormek.html Sat, 19 Jul 2014 06:04:31 +0000 Rüyada silah görmek, genellikle üzüntü, keder ve birisi tarafından kötü söz duymaya yorumlanır. Rüyalar uzun zaman öncesinden bu yana değişik şekillerde yorumlanmaktadır. Genel olarak her rüya bir şeylere çıkar. Görülen her Rüyada silah görmek, genellikle üzüntü, keder ve birisi tarafından kötü söz duymaya yorumlanır. Rüyalar uzun zaman öncesinden bu yana değişik şekillerde yorumlanmaktadır. Genel olarak her rüya bir şeylere çıkar. Görülen her rüya bir şeyler olacağının habercisidir. Tabii ki rüyaların neye çıkacağını anlamak için rüyada ne görüldüğünün bilinmesi gerekir. Rüyada silah görmek aslında pek iç açıcı değildir. Silah görmek laf duymaya delalettir. Şimdi rüyanızda gördüğünüz silahın ne anlamlara geldiğine tek tek bakalım.

Rüyada silah görmek neye çıkar 

Rüyanızda silah gördünüz ama kullanmıyorsunuz bu sizin insanları kırmak istemediğinizi ve aslında birçok konuda onlara karşı sustuğunuzu gösterir.

Rüyanızda başka birinin bir başkasına silahla ateş ettiğini gördüyseniz bu da silahı ateş eden kişinin ateş ettiği kişiye karşı bir iftira atacağının habercisidir.

Rüyanızda kendinizin boş bir silah ile birilerini nişan aldığınızı gördüyseniz bu insanlara karşı haksız iftiralar yaptığınızı gösterir.

Rüyanızda ateş edecekken tabancanızın tutukluk yapması ise sizin yaptığınız iftiraların haksız ve yalan olduğunun bilindiğini göstermektedir.

Rüyada Silah Görmek

Rüyanızda silahınız var fakat kullanmıyorsanız ve sizin güç ve kuvvet sahibi olacağınıza işarettir. Silahınız ile bir şeyleri hedef almanız ise yapacağınız işlerde başarıya ulaşacağınızın habercisidir.

Rüyada silah görmek ve ateş etmek bazen riskli kararlar aldığınızı ve kararlar alırken iyi düşünüp ince hesaplar yapmanız gerektiğini gösterir.

Rüyanızda silah ile vuruluyorsanız bu yeni ve çok büyük bir aşkın habercisidir. Fakat bu aşkta dikkatli olmak gerekir.

Rüyada silah satın almak çevrenizdekilerin sizin hakkınızda olur olmaz dedikodular yaptığına ve dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada silah görmenin anlamı genel anlamda kötü bir laf duyulacağını gösterir ya da sizin yapacağınız kötülüklerdir. Bu nedenle rüyasında silah gören kişi temkinli davranmalıdır ve dikkatli olmalıdır.

]]>
Rüyada Silah Kullandığını Görmek https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-silah-kullandigini-gormek.html Sun, 20 Jul 2014 00:53:53 +0000 Rüyada silah kullandığını gören kişinin rüyası, kişi için hoş olmayacak bir durumun yaşanacağına işaret eder. Kişi yapmadığı bir şeyle suçlanacak ve bundan olumsuz şekilde etkilenecek demektir. Rüyada silah kullandığını gören kişinin rüyası, kişi için hoş olmayacak bir durumun yaşanacağına işaret eder. Kişi yapmadığı bir şeyle suçlanacak ve bundan olumsuz şekilde etkilenecek demektir.
Rüyada Silah Kullandığını Görmek]]>
Rüyada Silah Kuşanmak https://www.ruyalarda.gen.tr/ruyada-silah-kusanmak.html Mon, 21 Jul 2014 00:15:25 +0000 Rüyada silah kuşanmak güzeldir. Rüya sahibinin şifa bulacağına işaret eder. Aynı zamanda temkinli ve garantici bir hanıma işaret eder. Rüya sahibinin şifa bulacağına işaret eder. Aynı zamanda temkinli ve garantici bir hanıma işaret eder.
Rüyada Silah Kuşanmak]]>